Візи та все про них...

Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Хтоcь уже пробував відкривати мультивізу в Чехію на 2 роки?
misha_amen
Airbus A318
Повідомлень: 99
З нами з: 03 лютого 2013, 22:03
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення misha_amen »

Друзья, такая проблема: сколько будет стоить мини-бусик типа Вито от Львова до Берлина (или хотя бы Познани)?
И как быть, если мы пересекаем компанией 5 человек и у 4-х нулевые польские мульти-визы? велика ли вероятность подозрений и многочисленных вопросов у поляков?
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення uahero »

misha_amen писав:Друзья, такая проблема: сколько будет стоить мини-бусик типа Вито от Львова до Берлина (или хотя бы Познани)?
И как быть, если мы пересекаем компанией 5 человек и у 4-х нулевые польские мульти-визы? велика ли вероятность подозрений и многочисленных вопросов у поляков?
Думаю у Поляков не много будет вопросов, зато немцы могут за польские визы прицепиться ;)
Nitro
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 16 вересня 2012, 11:55
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Nitro »

misha_amen писав:Друзья, такая проблема: сколько будет стоить мини-бусик типа Вито от Львова до Берлина (или хотя бы Познани)?
И как быть, если мы пересекаем компанией 5 человек и у 4-х нулевые польские мульти-визы? велика ли вероятность подозрений и многочисленных вопросов у поляков?
Бусик рейсовый или частный? Если рейсовый, проблемы будут обязательно. Если частный - договоритесь с водилой говорить на границе, что едете в Польшу, и запаситесь всеми документами, желательно теми, под которые вам открывали визу. Какие визы-то?
Flieger

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flieger »

uahero писав:
misha_amen писав:Друзья, такая проблема: сколько будет стоить мини-бусик типа Вито от Львова до Берлина (или хотя бы Познани)?
И как быть, если мы пересекаем компанией 5 человек и у 4-х нулевые польские мульти-визы? велика ли вероятность подозрений и многочисленных вопросов у поляков?
Думаю у Поляков не много будет вопросов, зато немцы могут за польские визы прицепиться ;)
Между Польшей и Германией уже никто проверять не будет.
Нужно ехать до Варшавы/Познани на автобусе, а оттуда на поезде до Берлина.
Sandal
Airbus A318
Повідомлень: 86
З нами з: 14 лютого 2011, 16:34
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sandal »

Flieger писав:
uahero писав:
misha_amen писав:Друзья, такая проблема: сколько будет стоить мини-бусик типа Вито от Львова до Берлина (или хотя бы Познани)?
И как быть, если мы пересекаем компанией 5 человек и у 4-х нулевые польские мульти-визы? велика ли вероятность подозрений и многочисленных вопросов у поляков?
Думаю у Поляков не много будет вопросов, зато немцы могут за польские визы прицепиться ;)
Между Польшей и Германией уже никто проверять не будет.
Нужно ехать до Варшавы/Познани на автобусе, а оттуда на поезде до Берлина.
Не знаю как на автодороге, но как раз в поезде погранцы регулярно ходят и смотрят паспорта, и польские и немецкие.
misha_amen
Airbus A318
Повідомлень: 99
З нами з: 03 лютого 2013, 22:03
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення misha_amen »

визы ц-04, бизнес конференции. Бусик хотим частный на польских нмореах, в уме держу несколько вариантов: либо напрямую до Берлина (через Вроцлав и Катовице) или доехать до Познани или Лодзи и пересесть на Польский бус или рейсовый автобус
Документы, понятно, что будут при себе, мне просто интересно как они отреагируют почему так много мультиков на квадратный метр) может имеет смысл части людей пойти через пеший, а части на машине?

не знаю по поводу контроля польско-немецкой границы - не сталкивался, пересекая чешско-немецкую 3-4 раза на поезде и машине был очень выборочный контроль
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення de-bugger »

misha_amen писав:не знаю по поводу контроля польско-немецкой границы - не сталкивался, пересекая чешско-немецкую 3-4 раза на поезде и машине был очень выборочный контроль
На польско-немецкой границе контроля как такового нет (за исключением таможенного контроля для грузовых автомобилей), вы даже проезжаеть границу будете не останавливаясь. Но мобильные экипажи немецких таможни и полиции могут осуществлять выборочный контроль в приграничной зоне cо стороны Германии прямо на автобане - Вас догонят на спецавтомобиле и попросят остановиться. Вероятность небольшая, но есть. Боятся этого не нужно - Вы же ничего не нарушаете.
misha_amen
Airbus A318
Повідомлень: 99
З нами з: 03 лютого 2013, 22:03
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення misha_amen »

de-bugger писав:
misha_amen писав:не знаю по поводу контроля польско-немецкой границы - не сталкивался, пересекая чешско-немецкую 3-4 раза на поезде и машине был очень выборочный контроль
На польско-немецкой границе контроля как такового нет (за исключением таможенного контроля для грузовых автомобилей), вы даже проезжаеть границу будете не останавливаясь. Но мобильные экипажи немецких таможни и полиции могут осуществлять выборочный контроль в приграничной зоне cо стороны Германии прямо на автобане - Вас догонят на спецавтомобиле и попросят остановиться. Вероятность небольшая, но есть. Боятся этого не нужно - Вы же ничего не нарушаете.

вот-вот и я о том же, главное въехать без лишних приколов от поляков, там уже все проще будет
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

В данному випадку правильність виданої візи їх цікавить в останню чергу.Головне щоб був шенген і ви нічого не порушували .
virtuozzo
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 19 лютого 2013, 20:54
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення virtuozzo »

Взагалі-то, проблеми можуть бути. Справа в тому, що першу поїздку вам треба здійснити чітко згідно з прозначенням візи. Тобто як у вас С-04, то треба поїхати десь на конференцію в Польщу і повернутися назад в Україну. Зрозуміло, що їхати на саму конференцію не треба -- просто на день з’їздити в Польщу і назад. Ми тут у Львові називаємо це "прокатати візу".

Якщо на першому ж в’їзді їхати за межі Польщі, то можуть виникнути проблеми. Німець пропросить підтвердження того, що ви дійсно були в Польщі з тою метою, під яку видали візу. Наприклад, можна бути 4 дні в Гданську на конференції і на 1 день з’їздити в Берлін. Якщо ви транзитом проїдете Польщу і зразу в’їдете в Німеччину, то це буде порушенням умов перебування. Німці можуть (і, фактично, мають на це підстави) анулювати візу і відправити вас додому. Випадки вже бували і не одноразово.

Взагалі-то, "неписане" правило таке: з "чистою" польською візою далі за Польщу не рипатися.
misha_amen
Airbus A318
Повідомлень: 99
З нами з: 03 лютого 2013, 22:03
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення misha_amen »

virtuozzo писав:Взагалі-то, проблеми можуть бути. Справа в тому, що першу поїздку вам треба здійснити чітко згідно з прозначенням візи. Тобто як у вас С-04, то треба поїхати десь на конференцію в Польщу і повернутися назад в Україну. Зрозуміло, що їхати на саму конференцію не треба -- просто на день з’їздити в Польщу і назад. Ми тут у Львові називаємо це "прокатати візу".

Якщо на першому ж в’їзді їхати за межі Польщі, то можуть виникнути проблеми. Німець пропросить підтвердження того, що ви дійсно були в Польщі з тою метою, під яку видали візу. Наприклад, можна бути 4 дні в Гданську на конференції і на 1 день з’їздити в Берлін. Якщо ви транзитом проїдете Польщу і зразу в’їдете в Німеччину, то це буде порушенням умов перебування. Німці можуть (і, фактично, мають на це підстави) анулювати візу і відправити вас додому. Випадки вже бували і не одноразово.

Взагалі-то, "неписане" правило таке: з "чистою" польською візою далі за Польщу не рипатися.

Дякую за відгук! Я, в принципі, розумію це, але ми фактично перетинаємо кордон 14-го, а на території Німечнни будемо 15-го. Історія для німців якась буде на всяк випадок, але де-юре, якщо будем на другий день візи в Німечинні, нічого не порушуємо. Але німці на то і німці, і я вашу логіку розумію. Як, на ваш погляд, краще тоді заїхати: через Вроцлав чи через Пазнань? Де менше шансів нарватися на граничний контроль? Чи ліпше пересісти на місцевих бусових перевизників та не дратувати долю?
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

перелетіти з якого кракова в берлін, а бус нехай доганяє ;)
virtuozzo
Airbus A318
Повідомлень: 50
З нами з: 19 лютого 2013, 20:54
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення virtuozzo »

misha_amen писав:Як, на ваш погляд, краще тоді заїхати: через Вроцлав чи через Пазнань? Де менше шансів нарватися на граничний контроль? Чи ліпше пересісти на місцевих бусових перевизників та не дратувати долю?
Мені здається, що один фіг куди їхати, або через Форст (напрямок на Вроцлав) або через Франкфурт-на-Одері (напрямок з Познані). Ймовірність, що стануть шмонати місцевих перевізників невелика, але все ж є. Зупинити можуть навіть в глибині Німеччини і пропросити документи.

Головне наступне:
По-перше, якщо зупинять - казати правду. По базі вони все-одно проб’ють дату і час в’їзду в Шенген. Можуть навіть зв’язатися з авіаслужбою і дізнатися, чи є ви в списку пасажирів на рейс (мої знайомі пробували збрехати, що будуть повертатися назад літаком в Польщу; німці пошарилися в базах пасажирів, нічого не знайшли і вліпили депортацію). Ось так от.

По-друге, не качати їм права і не доказувати, що мовляв "в мене Шенген і не@1бе!". Депортація гарантована. Знову ж таки, була вже така одна історія, яка закінчилася тим, що третину туристичного автобуса відправили додому. Треба нормально випитати, що ж все-таки ми порушили, спитати, що можна зробити, щоб уникнути депортації (тільки ваажайте, щоб німці не подумали, що ви їм пропонуєте хабар!!!), треба сказати, що ми думали, що має значення перша країна в’їзду, а не перебування і т.д. Можна сказати, мовляв: "ну ладно, ми не знали, давайте ми розвернемося в Польщу і все". Все-таки краще вернутися назад добровільно, ніж отримати депор і вернутися все-одно.
misha_amen
Airbus A318
Повідомлень: 99
З нами з: 03 лютого 2013, 22:03
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення misha_amen »

Зрозуміло. Дякую за поради, завжди приємно поспілкуватися з адекватними людьми
Mr. D
Airbus A319
Повідомлень: 260
З нами з: 13 лютого 2013, 16:19
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Mr. D »

Стала известна такая история:

Человек получил годовую шенгенскую Словацкую туристическую мульти-визу, подавая документы на 6 дней.
Консульство не принимало документы без оригинала документа, подтверждающего выкупленную бронь в отеле в Словакии + оригинал (в данном случае именно мокрая печать банка) документа, подтверждающего оплату брони отеля.
Такие документ как билеты, выписки по текущим счетам физического лица, выписки по банковским картам особой силы не имели и могли быть не предоставлены стороной получающей визу при желании этой стороны.

Впервые виза была использована в Венгрии, работники паспортного контроля изучали внимательно визу как при въезде, так и при выезде. Никакие дополнительные вопросы заданы не были.

Как-будто есть мнение из непроверенных источников, что в случае нецелевого использования визы, в следующий раз по истечении срока мульти-визы в выдаче новой визы тем же консульством/посольством или другим консульством/посольством такая выдача может закончится отказом.
Denver
Airbus A320
Повідомлень: 349
З нами з: 06 березня 2012, 15:03
Звідки: UKLI
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Denver »

Німецькі прикордонники вибірково виловлюють на автобані - на собі випробував.
Якось їхав я на своєму авто з українськими номерами з Мюнхену в бік Австрії, все гут, правил не порушую і десь на під'їзді до річки Інн обганяє мене Audi A6, непримітна така, без жодних знаків чи сигналів і з пасажирського місця висувається рука з електронною табличкою з написом HALT!!! Їхав я за ними до найближчої заправки, потім звернули, зупинились, підійшли два чоловіка в коричневій такій формі, показали посвідчення якоїсь там поліції, попросили наші документи, забрали їх з собою в своє авто, попросили почекати. В нас все було ОК, візи австрійські, основна країна перебування Австрія, до Баварії просто на декілька днів до друзів махнули, тому хвилювалися не дуже. Через 10 хв. наші документи повернули і сказали bye-bye!
Так, що на рахунок контролю, підтверджую. Краще не придумувати нічого і не брехати.
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення XII »

Mr. D писав:Стала известна такая история:

Человек получил годовую шенгенскую Словацкую туристическую мульти-визу, подавая документы на 6 дней.
Консульство не принимало документы без оригинала документа, подтверждающего выкупленную бронь в отеле в Словакии + оригинал (в данном случае именно мокрая печать банка) документа, подтверждающего оплату брони отеля.
Такие документ как билеты, выписки по текущим счетам физического лица, выписки по банковским картам особой силы не имели и могли быть не предоставлены стороной получающей визу при желании этой стороны.

Впервые виза была использована в Венгрии, работники паспортного контроля изучали внимательно визу как при въезде, так и при выезде. Никакие дополнительные вопросы заданы не были.

Как-будто есть мнение из непроверенных источников, что в случае нецелевого использования визы, в следующий раз по истечении срока мульти-визы в выдаче новой визы тем же консульством/посольством или другим консульством/посольством такая выдача может закончится отказом.
Так а в чем смысл Вашей истории? Что человек открыл без проблем визу не в стране, ее выдавшей?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Denver писав:Німецькі прикордонники вибірково виловлюють на автобані - на собі випробував.
Якось їхав я на своєму авто з українськими номерами з Мюнхену в бік Австрії, все гут, правил не порушую і десь на під'їзді до річки Інн обганяє мене Audi A6, непримітна така, без жодних знаків чи сигналів і з пасажирського місця висувається рука з електронною табличкою з написом HALT!!! Їхав я за ними до найближчої заправки, потім звернули, зупинились, підійшли два чоловіка в коричневій такій формі, показали посвідчення якоїсь там поліції, попросили наші документи, забрали їх з собою в своє авто, попросили почекати. В нас все було ОК, візи австрійські, основна країна перебування Австрія, до Баварії просто на декілька днів до друзів махнули, тому хвилювалися не дуже. Через 10 хв. наші документи повернули і сказали bye-bye!
Так, що на рахунок контролю, підтверджую. Краще не придумувати нічого і не брехати.
А чого не спитали про мету зупинки? Це ж порушення - перевіряти без причини.
Denver
Airbus A320
Повідомлень: 349
З нами з: 06 березня 2012, 15:03
Звідки: UKLI
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Denver »

Я розумів, що перебуваю не в себе вдома, щоб придиратися і права качати, до того ж не знаючи особливостей німецького законодавства.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей