Візи та все про них...

Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Krakowite »

Bagach писав: 22 липня 2020, 20:55 Також там обидва паспорти робив (внутрішній та закордонний). Ненавиджу черги і бумажну волокіту.
Візові центри VFS працюють для вас і вашої зручності.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 22 липня 2020, 15:07 А потім мені розказують, що я роблю неправильно, коли роблю собі і родині документи в ДП Документ.
Зрозумійте мене вірно - я не хочу свій час перебування в Україні витрачати на оце кабінетно-коридорне мудохання.
Мішко, Ви що?! Я би і радий без того ДП Документ, але це ж неможливо було у 2016, коли треба було терміново паспорта виготовляти. Ну і рівень стресу від відвідування значно менший за ДМСУ.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bagach писав: 22 липня 2020, 12:45 Є група країн, пов'язаних з Великобританією, під назвою "5 eyes", чи ще якось так. Це сама ВБ, а також Австралія, Канада, НЗ та Ірландія. У них спільна візова політика. Я так розумію, якщо якась одна з цих країн вважає нас потенційними мігрантами, то всі решта також так вважають. І якщо мати візу однієї з цих країн, то це суттєво спростить отримання візи до решти чотирьох. Взагалі більшість цікавих візових країн для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією.
5 eyes це: Австралія, Канада, НЗ, США та ЮК.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

artml писав: 22 липня 2020, 20:12 Найпростіше рішення до речі — оперувати зарплатнею «брутто», як це роблять тут і в принципі будь-де у цивілізованих країнах. Але українці навпаки намагаються уникати будь-яких знань про власні податки — зарплатня лише «нетто», ціни вже з врахованим ПДВ, тощо.
Мені набагато більше подобається система, де ПДВ чи податок на роздрібний продаж вже враховано у ціннику. І ще я би з величезним задоволенням прибрав би практику сплати типсів (в Україні це відомо як "чайові").
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 23 липня 2020, 01:10
Bagach писав: 22 липня 2020, 12:45 Є група країн, пов'язаних з Великобританією, під назвою "5 eyes", чи ще якось так. Це сама ВБ, а також Австралія, Канада, НЗ та Ірландія. У них спільна візова політика. Я так розумію, якщо якась одна з цих країн вважає нас потенційними мігрантами, то всі решта також так вважають. І якщо мати візу однієї з цих країн, то це суттєво спростить отримання візи до решти чотирьох. Взагалі більшість цікавих візових країн для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією.
5 eyes це: Австралія, Канада, НЗ, США та ЮК.
Якщо добавити Ірландію, яка сильно зав'язана на ВБ, то можна говорити і про "6 eyes". :smile:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 23 липня 2020, 00:28
Bagach писав: 22 липня 2020, 20:55 Також там обидва паспорти робив (внутрішній та закордонний). Ненавиджу черги і бумажну волокіту.
Візові центри VFS працюють для вас і вашої зручності.
Чим же вони мені допоможуть?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

manjeroke писав: 22 липня 2020, 15:32 За то налоги в процентах намного меньше. Есть много вычетов. ИМХО система намного справедливее украинской, но наши люди не знают что тратят больше 50% дохода на налоги поэтому потом жалуются на местные 20-30%
Нет у нас налогов 50%. То, что с работника взымают - это 18% ПДФО + 1,5% военный сбор.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 23 липня 2020, 09:58 Нет у нас налогов 50%. То, что с работника взымают - это 18% ПДФО + 1,5% военный сбор.
Есть. Нужно считать также ту часть, которую платит работодатель. Очевидно, что он это делает по сути из зарплаты работника, просто работник этого не знает. Ну и нельзя забывать о двойном налогообложении в виде НДС на товары, которые мы покупаем. Т.е. любой человек платит налоги минимум дважды: с зарплаты, а потом еще и при трате денег. С этим сложнее, т.к. это мировая практика, но от этого не менее глупо. Если правильно посчитать, то мы (почти все, вне зависимости от места проживания) платим государству очень много. Удивительно, как за эти большие деньги большинство государств умудряются не обеспечивать нормальный уровень услуг даже тем, кто платит им эти деньги.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 23 липня 2020, 10:04 Есть. Нужно считать также ту часть, которую платит работодатель. Очевидно, что он это делает по сути из зарплаты работника, просто работник этого не знает. Ну и нельзя забывать о двойном налогообложении в виде НДС на товары, которые мы покупаем. Т.е. любой человек платит налоги минимум дважды: с зарплаты, а потом еще и при трате денег. С этим сложнее, т.к. это мировая практика, но от этого не менее глупо. Если правильно посчитать, то мы (почти все, вне зависимости от места проживания) платим государству очень много. Удивительно, как за эти большие деньги большинство государств умудряются не обеспечивать нормальный уровень услуг даже тем, кто платит им эти деньги.
Это верно и неверно одновременно. Потому что база налогообложения разная. Поэтому нельзя просто сложить 18% ПДФО, 1,5% военный сбор, 22 % ЕСВ и 20 % ПДВ и сказать, что мы налогами платим 61,5% своих доходов.
Не поверите, но при таком уровне налогов, очень многие от них уклоняются. Большая доля малого и среднего бизнеса платят по упрощённой схеме в Украине. Большой бизнес тоже находит схемы.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Igoresha писав: 23 липня 2020, 10:17 Это верно и неверно одновременно. Потому что база налогообложения разная. Поэтому нельзя просто сложить 18% ПДФО, 1,5% военный сбор, 22 % ЕСВ и 20 % ПДВ и сказать, что мы налогами платим 61,5% своих доходов.
Не поверите, но при таком уровне налогов, очень многие от них уклоняются. Большая доля малого и среднего бизнеса платят по упрощённой схеме в Украине. Большой бизнес тоже находит схемы.
Нельзя. Но можно сложить с учетом базы и получить порядка 50%.

Поверю. Более того, чем больше будет налогов, и чем больше будут сами налоги, тем больше будут от них уклоняться. Имхо, государству нужно определиться, с чего брать налог - с заработка (физ и юр лиц) или с трат (физ и юр лиц). Я понимаю, что на самом деле все очень сложно, но чем проще будет система налогообложения, тем с одной стороны ее будет проще исполнять, а с другой - сложнее уклоняться непредусмотренными способами. Более того есть примеры и стран, и штатов в США, которые не взимают ПДВ, и ничего, живут отлично.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Krakowite »

Bagach писав: 23 липня 2020, 09:54 Чим же вони мені допоможуть?
Наприклад отримати робочу візу до Польщі, без необхідності звертання до польського консульства.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Krakowite писав: 23 липня 2020, 13:22
Bagach писав: 23 липня 2020, 09:54 Чим же вони мені допоможуть?
Наприклад отримати робочу візу до Польщі...
Та ні. Таке не цікавить.
Мені б туристичну до Австралії.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Krakowite »

Bagach писав: 23 липня 2020, 13:26 Мені б туристичну до Австралії.
VFS допоможе і в цьому випадку. Це чарівне слово "аутсорсінг"
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

анкету заповнити і поксерити документи?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

VFS Global стає у нагоді візовим офісам, коли потрібно організувати масовий обмін даними. Біометричні дані, наприклад.
NightRider
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 травня 2019, 08:30
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення NightRider »

Bagach писав: 22 липня 2020, 11:28
v_volf писав: 22 липня 2020, 11:25
Bagach писав: 22 липня 2020, 10:47 Якщо ви про найманих робітників, то вони нічого не платять. За них це робить роботодавець.
Роботодавець вираховує податок на дохід з зарплатні фізичної особи, але фактично, наскільки мені відомо, фізична особа сплачує податок на дохід.
В нас не так, як в Америці, де кожен має бігати в податкову сам за себе. У нас робітник типу від себе (а фактично - роботодавець) платить 19,5% податку на дохід. Плюс ще роботодавець платить від "грязної зарплати" робітника доволі немаленький процент. Не пам'ятаю скільки. Чи то 37, чи то 40%.
В США ніхто нікуди не бігає.
Работодавець так само платить податки за робітника.
Єдине, оскільки система оподакування абсолютно зплутана (та ще є різні рівні податків для одруженних та неодруженних+ 3456 різних deductions) точно стягнути податки при виплаті з\п неможливо.
Тому раз на рік подається декларація, де точно вираховується хто кому винен (держава вам, чи навпаки)
NightRider
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 травня 2019, 08:30
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення NightRider »

Bagach писав: 22 липня 2020, 12:45
Sentry писав: 22 липня 2020, 12:39 Все-таки, НЗ точно не та страна, куда массово едут украинцы в поисках работы.
Є група країн, пов'язаних з Великобританією, під назвою "5 eyes", чи ще якось так. Це сама ВБ, а також Австралія, Канада, НЗ та Ірландія. У них спільна візова політика. Я так розумію, якщо якась одна з цих країн вважає нас потенційними мігрантами, то всі решта також так вважають. І якщо мати візу однієї з цих країн, то це суттєво спростить отримання візи до решти чотирьох. Взагалі більшість цікавих візових країн для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією.
OMG
Five Eyes (укр. П'ять очей; FVEY) — розвідувальний альянс, до якого входять такі країни: Австралія, Канада, Нова Зеландія, США та Велика Британія.

До візової політики жодного відношення не має.
NightRider
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 травня 2019, 08:30
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення NightRider »

manjeroke писав: 22 липня 2020, 15:32
Bagach писав: 22 липня 2020, 15:27 Как все сложно...
Хотя дай мне американскую зарплату, то я б и сам не прочь поиграться с этими бумагами. :)
За то налоги в процентах намного меньше. Есть много вычетов. ИМХО система намного справедливее украинской, но наши люди не знают что тратят больше 50% дохода на налоги поэтому потом жалуются на местные 20-30%

П.с. про американскую стоимость жизни не забудьте только
Все "нормальные" украинцы устроились как ЧП , и платят 2-4% налогов.
Как вы прекрасно знаете , в США на 1099 налоги +- такие-же как и на зарплате (W2) (ну немножко больше посписывать можно).
Ну и штатовские налоги про вас не забудут.
Скажу про ИТ - реально в США налоги 25-40% в зависимости от дохода и штата (если по 1099 работать) , против украинских 2-4% ЧП.
Я работал и так и сяк, и этак
Востаннє редагувалось 24 липня 2020, 06:37 користувачем NightRider, всього редагувалось 1 раз.
NightRider
Airbus A318
Повідомлень: 76
З нами з: 19 травня 2019, 08:30
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення NightRider »

Bagach писав: 22 липня 2020, 15:27 Как все сложно...
Хотя дай мне американскую зарплату, то я б и сам не прочь поиграться с этими бумагами. :)
Ну и имейте ввиду, что в США (кроме всего прочего) имеется реальный налог на недвижимость ... +-1% от стоимости жилья в год.
Если вы безработный , или пенсионер - это никого не волнует.
Со средней киевской 3х комнатной квартиры это будет $90\2500 грн налога в месяц. По украинским ценам. По американским ценам будет $200-$600 в месяц в зависимости от места.
Нету денег - продавай свой дом, и вали в какой-то дешевый штат. Никто вас субсидировать не будет.
Ну или подселяй квартирантов.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

NightRider писав: 24 липня 2020, 06:16
Bagach писав: 22 липня 2020, 12:45
Sentry писав: 22 липня 2020, 12:39 Все-таки, НЗ точно не та страна, куда массово едут украинцы в поисках работы.
Є група країн, пов'язаних з Великобританією, під назвою "5 eyes", чи ще якось так. Це сама ВБ, а також Австралія, Канада, НЗ та Ірландія. У них спільна візова політика. Я так розумію, якщо якась одна з цих країн вважає нас потенційними мігрантами, то всі решта також так вважають. І якщо мати візу однієї з цих країн, то це суттєво спростить отримання візи до решти чотирьох. Взагалі більшість цікавих візових країн для нас так чи інакше пов'язані з Великобританією.
OMG
Five Eyes (укр. П'ять очей; FVEY) — розвідувальний альянс, до якого входять такі країни: Австралія, Канада, Нова Зеландія, США та Велика Британія.

До візової політики жодного відношення не має.
Тільки чомусь в посольствах однієї з цих країн, коли бачать візу країнни-побратима по альянсу, відразу стають лояльнішми до апліканта.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей