Візи та все про них...

Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

denya24 писав: 11 липня 2022, 20:01 Трехмесячная пауза в рассмотрении новых заявлений на получение визы для переселенцев из Украины, которые прибывают в Шотландию, будет действовать с 9:00 в среду, 13 июля.
тобто, лишився один день, вівторок 12 липня?
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Tetris писав: 11 липня 2022, 10:42 За логікою, той факт, що я не скористався імміграційною візою, має бути ще одним доказом того, що я не потенційний мігрант, але у візових офіцерів може бути інша логіка.
як свого часу акцентували на фВінського, участь у лотереї грінкард не є наміром емігрувати і не є мінусом для В1/В2. Вже не пригадаю детальних пояснень, але тамтешні експерти були одностайними.
Тут ситуація дещо інша, але схожа.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення denya24 »

Inguri писав: 11 липня 2022, 22:54 тобто, лишився один день, вівторок 12 липня?
Виходить, що так, завтра останній шанс податися.

Тепер для отримання прихистку в ЮК лишається тільки самостійно шукати спонсора, що з кожним місяцем стає все важче. Вельс прикрив лавочку ще у травні.

Найкращі умови для біженців наразі в Ірландії. Мене поселили в готелі в селищі Loch Gowna - населення 160 людей. Але головне, що є інтернет.

В ЮК на адаптацію часу майже нема, треба одразу іти працювати (шукати бажано ще до приїзду) та робити купу документів.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Deep »

З назвою селища пощастило :grin:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

denya24 писав: 11 липня 2022, 23:36
Inguri писав: 11 липня 2022, 22:54 тобто, лишився один день, вівторок 12 липня?
Мене поселили в готелі в селищі Loch Gowna - населення 160 людей.
Яка мила для слов'янського вуха назва! На футбол в червні ходив? Там з усіх усюд Ірландії українці були.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Tetris писав: 11 липня 2022, 10:42
Я питав, скоріше, про те, що, якщо я протягом терміну дії візи не поїду в Канаду, а років через, припустимо, 12 подамся на звичайну візу для відвідування, чи не можуть мені через це відмовити?
Або відмовити британці чи американці.
За логікою, той факт, що я не скористався імміграційною візою, має бути ще одним доказом того, що я не потенційний мігрант, але у візових офіцерів може бути інша логіка.
Невикористання візи не несе юридичних наслідків. Використання візи (подорож до Канади) не є обов'язковим. Ми, звичайно, говоримо про ситуації, де заявник не підміняв факти та не намагався ввести візового офіцера / прикордонника в оману.

Британці та американці розглядатимуть візу Канади як позитивний фактор.

CUAET це тимчасова (неімміграційна) віза. Невикористання візи за логікою візового офіцера є нейтральним фактом біографії. З'їздити по візі та повернутися вчасно є позитивним фактором. В'їхати та порушити дозволений термін перебування це негативний фактор.

Якщо ми говоримо саме про імміграційну візу, то ії невикористання має серйозні правові наслідки. Знову-таки, використання не є обов'язковим, але закінчення строку дії означає анулювання всієї імміграційної справи та необхідність починати процес знову. Крім того, наявність заяви на постійний статус є, при розгляді заяви на тимчасовий сатус, негативним фактором.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення denya24 »

mischko писав: 12 липня 2022, 07:59 Яка мила для слов'янського вуха назва! На футбол в червні ходив? Там з усіх усюд Ірландії українці були.
Ні, я приїхав в липні. Українців багато, як і поляків
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AQS »

letsfly писав: 11 липня 2022, 13:02 До речі, в Львові відкрили візовий центр, тепер там можна здати біометрію, особливо актуально для здорових 18-60р чоловіків без 3х дітей.
Лише зареєструватись на подачу біометрії не реально. No slots.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

denya24 писав: 11 липня 2022, 23:36 Найкращі умови для біженців наразі в Ірландії. Мене поселили в готелі в селищі Loch Gowna
Лох-Гауна (англ. Lough Gowna; ірл. Loch Gamhna)
Kyiv not Kiev
letsfly
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 30 квітня 2022, 16:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення letsfly »

AQS писав: 12 липня 2022, 19:44
letsfly писав: 11 липня 2022, 13:02 До речі, в Львові відкрили візовий центр, тепер там можна здати біометрію, особливо актуально для здорових 18-60р чоловіків без 3х дітей.
Лише зареєструватись на подачу біометрії не реально. No slots.
Реально, просто дуже важко. Двох людей вдалось записати, третя в процесі.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Tetris »

letsfly писав: 12 липня 2022, 23:39 Реально, просто дуже важко. Двох людей вдалось записати, третя в процесі.
Добрий день!
Реально важко))
Вірно розумію, що треба періодично заходити на сайт візового центру і перевіряти доступні слоти?
А ви людей різних записували? Краще разом з дружиною записуватись, чи окремо один від одного?
Слоти частіше вночі з'являються?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

У мене знайома з чоловіком поїхали в Кишинів здавати біометрику для канадської візи, бо не змогли зловити дат у львівському центрі
letsfly
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 30 квітня 2022, 16:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення letsfly »

Tetris писав: 25 липня 2022, 11:24
letsfly писав: 12 липня 2022, 23:39 Реально, просто дуже важко. Двох людей вдалось записати, третя в процесі.
Добрий день!
Реально важко))
Вірно розумію, що треба періодично заходити на сайт візового центру і перевіряти доступні слоти?
А ви людей різних записували? Краще разом з дружиною записуватись, чи окремо один від одного?
Слоти частіше вночі з'являються?
Минулого трижня вже і третю людину записали, сьогодні теща вже здала біо у Львові :)

В нас було так - дружини мама заповнила анкету давно, але потім відмовилась в Краків на біо їхати. Тільки почули, що в Львові відкривають ВЦ - записали її на прийом, тоді ще була купа слотів.
Потім для брата лапали дати - не пам'ятаю коли саме злапали, але трохи бавився.
І минулого вівторка я вже для своєї мами злапав дату на початок вересня - десь +- 12 год по Києву викинули слоти.

Перевіряли по пару раз на день, але особливого результату не дало, дала підписка в Телеграм чатах на тематичні групи, там люди пишуть, коли є слоти викинуті, так і записались брат з мамою.
nix
Airbus A319
Повідомлень: 266
З нами з: 06 березня 2018, 16:12
Звідки: IEV->DUB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nix »

Оказывается Марокко запустили электронную визу (в том числе и для Украины).
Только цена не очень радует – обычное рассмотрение 770 MAD (73 EUR), быстрое 1100 MAD (105 EUR). И это за одноразовую визу.
В консульстве цена была заметно ниже
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

nix писав: 14 серпня 2022, 13:16 Оказывается Марокко запустили электронную визу (в том числе и для Украины).
Только цена не очень радует – обычное рассмотрение 770 MAD (73 EUR), быстрое 1100 MAD (105 EUR). И это за одноразовую визу.
В консульстве цена была заметно ниже
https://www.diplomatie.ma/en/launch-ele ... 22eVisa%22.
Three categories of foreign nationals will benefit from the "eVisa". These include nationals of countries, defined by the competent Moroccan authorities (Thailand and Israel as a first step); foreign nationals holding a residence or stay permit valid for at least 180 days on the date of application for the e-visa and residing in one of the EU countries, the United States, Australia, Canada, the United Kingdom, Japan, Norway, New Zealand and Switzerland as well as foreign nationals holding non-electronic visas of Schengen countries, the United States Australia, Canada, the United Kingdom, Ireland, and New Zealand, with multiple entries and that are valid for at least 90 days as of the date of submission of the eVisa application.
Так что технически, на данный момент не все граждане Украины могут подать документы через эту систему.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Естонський без віз для руzні :grin: :grin: :grin:

Як палають русzняви пердаки. В сукупності з бавовною в Криму та на території раші дуже круто підіймає настрій.
Вкладення
20220818_185910.jpg
20220818_185914.jpg
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення chukinson »

Они же вроде свои визы грозились анулировать. А тут Греция и Франция. Скорее всего это какая-то депортация
letsfly
Airbus A318
Повідомлень: 55
З нами з: 30 квітня 2022, 16:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення letsfly »

Про грецький шенген був пост десь - не впустили курку, бо не мала зворотніх квитків. Сказала що може на місці купити прямо зараз зворотній квиток - пізно, анулювали візу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Але формально все згідно шенгенських правил. Ще десь читав стогін про "вимагали показати 100 євро на день перебування".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Ще таке пишуть:

В Санкт-Петербурге после решения властей Финляндии сократить прием заявок от россиян на туристические визы резко выросли цены на услуги посредников в их оформлении, пишет «Фонтанка».

Издание приводит пример объявления в одном из телеграм-каналов, где временной слот на подачу документов на туристическую визу «на завтра» предлагался за 32 тысячи рублей — в шесть раз дороже официальной стоимости финского шенгена. По словам автора объявления, покупатель был найден мгновенно.


"Да зачєм мнє тот бєзвіз, я сєбє візу і так смагу сдєлать! Фінка на 5 лєт сразу дайот всєм!" (с)носій російськомовної щелепи.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей