Візи та все про них...

Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 17 липня 2020, 19:11
Inguri писав: 17 липня 2020, 19:04 Щоб дати обгрунтоване пояснення, треба знати всі деталі і всі скелети у шафі.
заперечує
Inguri писав: 17 липня 2020, 18:42 Насправді, штатівська віза найпростіша, найпрозоріша та найзрозуміліша. І найсправедливіша.
Якби я знав всі деталі твоїх подань, з великою імовірністю я б зміг їх пояснити.
Окрім того, най- означає не абсолютну, а відносну, відносно інших віз, перевагу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:18 Якби я знав всі деталі твоїх подань, з великою імовірністю я б зміг їх пояснити.
Я за собою ніяких грішків не бачу. Якщо все настільки складно, що треба вдаватися в деталі, то де ж тут логічність і простота?
Inguri писав: 17 липня 2020, 19:18 Окрім того, най- означає не абсолютну, а відносну, відносно інших віз, перевагу.
ХЗ, канадці без візиту в консульство, лише по заповненим онлайн докам по пошті поставили візу на весь строк дії паспорту (9+ років)
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

mischko писав: 17 липня 2020, 19:24
Inguri писав: 17 липня 2020, 19:18 Якби я знав всі деталі твоїх подань, з великою імовірністю я б зміг їх пояснити.
Я за собою ніяких грішків не бачу. Якщо все настільки складно, що треба вдаватися в деталі, то де ж тут логічність і простота?
Inguri писав: 17 липня 2020, 19:18 Окрім того, най- означає не абсолютну, а відносну, відносно інших віз, перевагу.
ХЗ, канадці без візиту в консульство, лише по заповненим онлайн докам по пошті поставили візу на весь строк дії паспорту (9+ років)
Всі так кажуть - посадили ні за що.
Ну, дати візу лише тому, що ти блакитноокий дотепник, якось не кошерно (нікого не образив?), звісно, треба знати хоч якісь деталі. Не зміст твоїх нічних кошмарів, а вік, історію подорожей, кому пишеш код тощо.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »


ХЗ, канадці без візиту в консульство, лише по заповненим онлайн докам по пошті поставили візу на весь строк дії паспорту (9+ років)
Теж нічого дивного. Ця віза після штатівської? Значить, пару-трійку фільтрів ти вже пройшов.
Вважаю канадську візу більш формалізованною, бо ці всі довідки, тревел плани і виписки про рух коштів легко робляться навіть півварениками і ні про що не свідчать.

Ти просто згадай оті стоси безглуздих паперів на шенгенську візу.
Востаннє редагувалось 17 липня 2020, 20:35 користувачем Olek, всього редагувалось 1 раз.
Причина: почему вы некорректно указываете тэги цитирования? исправил
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:34 кому пишеш код тощо.
Саме це вони мене і запитали, коли викликали на процесінгове інтерв'ю: "А покажіть ваше резюме".

Мені один друг потім дуже дякував, він на свою першу американську візу приніс своє резюме, його теж збиралися відправити за ним додому, а він їм - "а у мене воно з собою". Так і дали візу.

Я їм просто імпортнув свій профіль на LinkedIn і вислав на поштову скриньку.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Ну от бачиш, як подаватимешся на третю, звертайся до мене, проконсультую. :smile:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:40 Ти просто згадай оті стоси безглуздих паперів на шенгенську візу.
Я свою першу (і єдину, якщо не рахувати Попередній Дозвіл на Проживання по якому я сюди заїхав) отримував по запрошенню, тому особливих проблем не було.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:46 Ну от бачиш, як подаватимешся на третю, звертайся до мене, проконсультую. :smile:
Це й була третя, в мене ще колись давно була J-1
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

Виходить, перша - J, друга - робоча чи бізнес, і лише третя - туристична?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:54 Виходить, перша - J, друга - робоча чи бізнес, і лише третя - туристична?
я не пам'ятаю, чи я вказував для третьої туристичну ціль, чи робочу, бо їхав на конференцію. Підозрюю, що їх напрягло слово "конференція", бо вони, можливо, подумали, що я туди їду в якості доповідача, а отже я не простий програміст, а гуру, а за такими глаз да глаз, ще й сервери якісь зламають. Тому мене і просили в резюме вказати, над якими науковими роботами я працював.
D. B. Copper
Airbus A319
Повідомлень: 223
З нами з: 11 листопада 2018, 20:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення D. B. Copper »

Эстония вводит национальные визы для самозанятых лиц с 1 августа.
https://medium.com/e-residency-blog/est ... 0cf6389ba1
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

Inguri писав: 17 липня 2020, 19:40

ХЗ, канадці без візиту в консульство, лише по заповненим онлайн докам по пошті поставили візу на весь строк дії паспорту (9+ років)
Теж нічого дивного. Ця віза після штатівської? Значить, пару-трійку фільтрів ти вже пройшов.
Вважаю канадську візу більш формалізованною, бо ці всі довідки, тревел плани і виписки про рух коштів легко робляться навіть півварениками і ні про що не свідчать.

Ти просто згадай оті стоси безглуздих паперів на шенгенську візу.
Тревел хісторі так просто не зробити.Може і просто але потрібно достатньо зусиль і фінансів її накатати.А вона для канадської візи є одна з основних.
Маючи канадську візу отримання B1/B2 вже справа техніки.
oleg1981
Airbus A319
Повідомлень: 123
З нами з: 21 квітня 2012, 18:31
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення oleg1981 »

Свого часу мав відмову в канадській візі.Вказав що хочу днів 10 покататись по Канаді з метою подивитись хоккей.В виписци було-"одружений ,має дітей, в листопаді збирається
в Канаду.Приховав відмови на візу в США(був такий грішок)".Через півтора роки подався з сином ,розписав поїздку на два тиждня літом-візи отримали до кінця дії паспортів.З бекграунду були поїздки по шенгену Домінікана і британські візи.Ще через рік без проблем отримали вже візи в США.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Igoresha писав: 17 липня 2020, 11:55 Это субъективное. Для кого-то 4 дня в Торонто погулять абсолютно логичны, для кого-то нет.
Например, для меня 7 дней лежать на пляже - нелогичный отдых. Но для многих - очень даже логичный
Вже обговорювали тут, але летіти 8+ годин і провести 4 дні це не логічно, з точки зору візових офіцерів. Як варіант, можна додати листа, де вказати, що такі короткі візити це норма та персональна преференція. Показати минулі подорожі у такому же темпі.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

mischko писав: 17 липня 2020, 18:59
Найсмішніше, що коли я їхав по роботі - то не попав, хоча вже тобі був ІТшником.
А за 5 років, вдруге оформляв в тому самому консульстві після без проблем відкатаної попередньої - попав.
Де тут логіка?
Іноді достатньо "попасти" до офіцера, в якого поганий день / рік / життя, і гоп - помітка у файлі, яка дає безліч ректальних проблем у майбутньому. Часто люди забувають віддати паперову I-94 на в'їзді до Канади чи при вильоті зі штатів, та потім мають проблеми.
oleg1981 писав:Приховав відмови на візу в США(був такий грішок)
Вам пощастило! За приховання цього факту можна в теорії отримати бан на 5 років. Це стосується відмов у візах Австралії, Канади, НЗ, США та ЮК. Вони там мають спільну базу даних.

https://en.wikipedia.org/wiki/Five_Eyes
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Я схильний думати, що це системне, бо познайомився тут зі ще одним хлопцем, який теж попав на процесинг одночасно зі мною. Гадаю тут збіг трьох факторів:

Конференція (дуже умний)
Український ІТшник (може фрілансити нелегально)
Трамп (по максимуму палки в колеса)

В будь-якому випадку мій досвід показує, що американську візу можна називати як завгодно, але точно не простою і логічною. Купа якихось підводних каменів і фактор внутрішньої кухні.

Зі всіма іншими візами я завжди отримував очікуване, але не тут.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

v_volf писав: 18 липня 2020, 00:22 Вже обговорювали тут, але летіти 8+ годин і провести 4 дні це не логічно, з точки зору візових офіцерів. Як варіант, можна додати листа, де вказати, що такі короткі візити це норма та персональна преференція. Показати минулі подорожі у такому же темпі.
Так в том ведь и дело, что наверняка логику визовых офицеров знают только визовые офицеры. Остальные могут полагаться на 1) собственный опыт (который бывает противоречив) 2) "тётя Ася рассказала" 3) догадки.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Igoresha писав: 20 липня 2020, 11:58 Так в том ведь и дело, что наверняка логику визовых офицеров знают только визовые офицеры. Остальные могут полагаться на 1) собственный опыт (который бывает противоречив) 2) "тётя Ася рассказала" 3) догадки.
Якщо є відмова, я замовлюю файл та читаю, що написав офіцер. Наприклад:
"Whole family will travel for tourism. No compelling reason to travel to Canada at this time. Modest income and savings. Limited travel history. On balance, not satisfied ties to Ukraine are sufficient to insure return if all travel to Canada and therefore not satisfied genuine visitors. Refused "
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

v_volf писав: 20 липня 2020, 12:27 Modest income and savings. ... Refused
І ще хтось каже, що візи дають не багатим.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Bagach писав: 20 липня 2020, 13:11
v_volf писав: 20 липня 2020, 12:27 Modest income and savings. ... Refused
І ще хтось каже, що візи дають не багатим.
Круг замкнулся :grin:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 4 гостей