Візи та все про них...

Бісик
Airbus A318
Повідомлень: 5
З нами з: 01 липня 2011, 14:45
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Бісик »

AlexK писав:
Бісик писав: Співробітниця мала купу італійських віз і американську. 2 тижні тому їй не відкрили італійську візу.
Вот как раз такие отказы "с купой виз" и случаются очень часто из-зи того, что визы используются неправильно (человек едет не в ту страну или не с той целью).
Всі її італійські візи були використані правильно. Планує повторно подавати документи але оригінали.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

Toronto_guy писав:Вопрос.
В прошлом году собирался в Италию, но не сложилось. При этом визу получил заранее. Чтобы виза была использована - купил тур в Будапешт-Вену, штампы на въезд-выезд стоят венгерские.
НО, при этом на время нахождения в Европе попросил родственниц, которые в Италии собирать чеки, билеты и т.п. лабуду. Буду подаваться снова, если спросят - прикреплю проездные билеты по Италии и чеки из магазинов, плюс Венгрия на прямом автобусном/автомобильном пути в Италию. Думаю будет вполне достаточно...
Как считаете???
все буде ок.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

цікава замітка. Не знав про Гонконг
http://blogs.pravda.com.ua/authors/ihel ... 126aecf6a/
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flyman »

Збираюся відвідати Данію протягом 4 днів. Категорія візи - "Наукові і культурні та мистецькі заходи" (http://www.denmarkvac-ua.com/Ukrainian/ ... ument.html). Якщо хтось вже має подібний досвід, чи не могли би ви, будь ласка, зазначити на які аспекти варто звертати увагу при подачі документів та загалом про можливі нюанси/проблеми під час процесу оформлення візи.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Flyman писав:Збираюся відвідати Данію протягом 4 днів. Категорія візи - "Наукові і культурні та мистецькі заходи" (http://www.denmarkvac-ua.com/Ukrainian/ ... ument.html). Якщо хтось вже має подібний досвід, чи не могли би ви, будь ласка, зазначити на які аспекти варто звертати увагу при подачі документів та загалом про можливі нюанси/проблеми під час процесу оформлення візи.
Думаю, що головне--виконати всі вимоги по документах, що подаються, і вміти зрозуміло пояснити мету поїздки, і чому це вам треба.
Виталик

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Виталик »

Скажіть будь-ляска чи потрібно громадянам України візу в Тайланд.
Бо зібрався поїхати відпочити як то кажуть дикарем..... без всяких там тур фірм,от мені і цікаво чи потрібна віза якщо так то де її відкривати в Україні чи на місці в аеропорті на подобу турції чи єгипту і чи не потрібно буде в такому випадку ваучер тур фірми, чи просто можна показати роздруковану бронь з готелю який забронювати через нет нескладе ніяких проблем.
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flyman »

AlexK писав:Думаю, що головне--виконати всі вимоги по документах, що подаються, і вміти зрозуміло пояснити мету поїздки, і чому це вам треба.
Дякую вам! Саме документами зараз і займася ;)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

в мене 3 візи польских "культура".
Які саме аспекти цікавлять?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

Виталик писав:Скажіть будь-ляска чи потрібно громадянам України візу в Тайланд.
Бо зібрався поїхати відпочити як то кажуть дикарем..... без всяких там тур фірм,от мені і цікаво чи потрібна віза якщо так то де її відкривати в Україні чи на місці в аеропорті на подобу турції чи єгипту і чи не потрібно буде в такому випадку ваучер тур фірми, чи просто можна показати роздруковану бронь з готелю який забронювати через нет нескладе ніяких проблем.
візу потрібно отримувати. Віза непотрібна, якщо у вас паспорт громадянина Росії. Наши покращувачі підписали угоди про безвізові поїздки лише для власників дипломатичніх паспортів.
отже

Виза по прибытию

В соответствии с заявлениями внутриведомственного управления граждане 27 стран имеют право подавать заявление на получение визы в иммиграционные бюро при пересечении границы на срок не превышающий 15 дней.

При этом сумма прожиточного минимума на человека составляет 10,000 батт и 20,000 батт на семью. Заявитель должен также иметь полностью оплаченный билет, действующий в течение 15 дней с момента въезда в страну.

Виза по прибытию выдается в 32 международных пунктах. Для подачи заявления на получение визы требуется приложить 2 свежих фотографии. Стоимость заявления 1,000 батт.

Лица, прибывшие в Королевство в соответствии с вышеуказанными правилами, не могут подавать заявление на увеличение срока пребывания в стране (за исключением случаев болезни).

Заявление можно подать в отделении Иммиграционного Бюро, Иммиграционный Отдел 1, Soi Suan Plu, South Sathorn Road, Bangkok 10120. Тел. (662) 287 3127 или 287 3101-10, доб. 2264-5, или зайти на сайт http://www.immigration.go.th

Учитывая то, что

цель поездки – исключительно туризм со сроком пребывания в Таиланде не более 15 дней;
паспорта или выездные документы (замещающие паспорта) должны быть подлинными;
билеты с датой отбытия в течение 15 дней должны прилагаться к анкете.
Список пунктов Иммиграционного бюро Таиланда, которые ставят визовый штамп по прибытию в страну:

Suvarnabhumi Airport
http://ru.thaiembassymoscow.com/info/?s ... 6&artid=99
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення viro »

Виталик писав:Скажіть будь-ляска чи потрібно громадянам України візу в Тайланд.
Бо зібрався поїхати відпочити як то кажуть дикарем..... без всяких там тур фірм,от мені і цікаво чи потрібна віза якщо так то де її відкривати в Україні чи на місці в аеропорті на подобу турції чи єгипту і чи не потрібно буде в такому випадку ваучер тур фірми, чи просто можна показати роздруковану бронь з готелю який забронювати через нет нескладе ніяких проблем.

А Тайланді віза по прибуттю. НІякі документи не перевіряють. Офіційно потрібно мати 500 доларів готівки на одного туриста. Але і це не перевіряють. З собою обов'язково потрібно мати фотокартку 4х6 або 3х4, яка потрібна для єміграційної картки. В низький сезон віза безплатна. КОли платна то коштує 30 доларів. Дійсна 15 днів. Якщо перебор - платите згідно тарифу. Все дуже просто.
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flyman »

Olek писав:в мене 3 візи польских "культура".
Які саме аспекти цікавлять?
Цікавить саме "шанс" отримати відмову щодо відкриття візи та наявність певних "підводних каменів" з будь-чого, звісно якщо наявні
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

потрібно мати запрошення для участі у культурних заходах/конференціях. Ну і квитки, бронювання готелю. А які саме підводні камені?
Виталик

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Виталик »

viro писав:
Виталик писав:Скажіть будь-ляска чи потрібно громадянам України візу в Тайланд.
Бо зібрався поїхати відпочити як то кажуть дикарем..... без всяких там тур фірм,от мені і цікаво чи потрібна віза якщо так то де її відкривати в Україні чи на місці в аеропорті на подобу турції чи єгипту і чи не потрібно буде в такому випадку ваучер тур фірми, чи просто можна показати роздруковану бронь з готелю який забронювати через нет нескладе ніяких проблем.

А Тайланді віза по прибуттю. НІякі документи не перевіряють. Офіційно потрібно мати 500 доларів готівки на одного туриста. Але і це не перевіряють. З собою обов'язково потрібно мати фотокартку 4х6 або 3х4, яка потрібна для єміграційної картки. В низький сезон віза безплатна. КОли платна то коштує 30 доларів. Дійсна 15 днів. Якщо перебор - платите згідно тарифу. Все дуже просто.
Дуже дякую за інформацію.
Якраз знайшов квитки на airticket24 з києва до бангкока через дубай авіалініями etihad airways ціна 471$ спочатку навіть не повірив але коли прийшло підтвердження і електронний квиток сумніви розвіялись.УУУРАААААА ше трошки.
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення viro »

Забув додати. Якщо потрібна віза на більше днів - можна оформити тут у посольстві. Хороша ціна. Я шукав - не було. Єдине - що не через Дубаї а через Абу-Дабі. Але це навіть на краще. Від перельоту Етіхадом залишитесь задоволені.
khai
A380
Повідомлень: 2701
З нами з: 24 лютого 2009, 16:14
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення khai »

Виталик писав: Якраз знайшов квитки на airticket24 з києва до бангкока через дубай авіалініями etihad airways ціна 471$ спочатку навіть не повірив але коли прийшло підтвердження і електронний квиток сумніви розвіялись.УУУРАААААА ше трошки.
Я нашёл минимально 475 Евро :( Даты не подскажете, pls :)
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flyman »

Olek писав:потрібно мати запрошення для участі у культурних заходах/конференціях. Ну і квитки, бронювання готелю. А які саме підводні камені?
Запрошення отримав, проживання/їжу забезпечує сторона, що організовує конференцію. Щодо підводних каменів - мав увазі, до чого можуть "придратися" у посольстві.

Маю ще одне питання (хоча і не зовсім по темі) щодо транзиту у Відні: (і) наскільки я розумію це транзит нешенген - шенген, та (іі) як саме він відбувається, бо сайт Відня не містить конкретної інформації.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

ну, звісно, ви маєте пройти в Відні паспортний контроль
Flyman
Airbus A320
Повідомлень: 333
З нами з: 25 серпня 2009, 18:50
Звідки: Irpin
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flyman »

Інакше кажучи я проходжу паспортний контроль при прильоті - потрапляю в шенген Австрії (із нешенгена в шенген), потім при посадці в Копенгаген знову проходжу паспортний контроль (із шенгена в шенген).

Вибачаюся за дурні питання, однак хочу все уточнити до перельоту. Дякую за терпіння! ;)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

Шенген це як єдина країна, немає в середині шенгену паспортного контролю, літаєте як по Україні - пройшли контроль на безпеку і в літак
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

Olek писав:ну, звісно, ви маєте пройти в Відні паспортний контроль
Не знаю як зараз, а раніше у відні паспортний контроль була халява. перевіряли наявність візи на співпадіння фотки.
на одного 15сек було максимум.

Можливо щось помінялось, так останній раз в 2007 проходив там
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 73 гостей