Візи та все про них...

Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення LWIEV »

mischko писав: 12 червня 2018, 11:42 Гарний розбір безвізових зальотів: https://www.eurointegration.com.ua/arti ... 2/7082966/
ЄП великі молодці. Чим далі, тим краще.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 12 червня 2018, 12:05 Я думаю, це контрольне "на добивання" для тих, хто і так не може пояснити чого йому в Європу треба. І таких було багато ще навіть до безвізу, причому навіть літаками такі мутні подорожуючі літають. В 2011-му був свідком, коли молода дівчина на пересадці в Тімішоарі показувала румунським прикордонницям замість італійської візи якусь довідку з італійського посольства. При цьому італійською чи румунською я вже не кажу за англійську не розмовляла взагалі, добре, що їй жіночка з літака допомагала перекладати. Пояснити чого вона летить в Італію теж не змогла, по ходу її відправили назад в Чернівці. Сумно це.
Ну это да. Но если представить ситуацию, что у меня спросят, есть ли у меня деньги для путешествия, все, что я смогу сходу сделать, это показать пару банковских карточек, что ни будет доказательством ни того, что они у меня есть, ни обратного
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Igoresha писав: 12 червня 2018, 12:44 Ну это да. Но если представить ситуацию, что у меня спросят, есть ли у меня деньги для путешествия, все, что я смогу сходу сделать, это показать пару банковских карточек, что ни будет доказательством ни того, что они у меня есть, ни обратного
ну так вони теоретично і не можуть нічого іншого вимагати. Просто уяви собі того, хто і цього не можу показати.
Гість

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Гість »

Igoresha писав: 12 червня 2018, 12:00 Среди всех, наличие достаточных средств - самое мутное. Хотя у меня никогда еще не спрашивали об этом, честно говоря
В декабре в Польше единственное что спросили на границе - наличие денег.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bestfriend »

Вирішив поділитись досвідом отримання нового закордонного паспорту у нас в консульстві.
Нагадаю, що у дружини закінчувався термін дії і вирішили подаватись через консульство, так як вдома не відомо за скільки зробили би по часу. Перше звернення 15 лютого і нас записали на 13 серпня, коли вже було пізно. На повторний запит перезаписали на 10 квітня. Так от, 10.03 подали документи. Дружині видали довідку з даними і сайтом http://passport.mfa.gov.ua, де є можливість спостерігати за рухом виготовлення та доставлення. Якщо довіряти цьому сайту, то вже 12.03 документ був готовий. Отже дані передаються в електронному вигляді. Тиждень тому я телефонував до консульства, щоб дізнатись долю документу. На сайті інформація про передачу була відсутня. Сьогодні отримали новий паспорт. Старий дозволили залишили на декілька місяців, а потім потрібно здати. Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Підведу підсумки: з моменту звернення та до моменту отримання документу пройшло 4 місяці. Хоча термін міг би бути 9-10 місяців, із яких пів року потрібно було б чекати на свою чергу в консульстві.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Вирішив поділитись досвідом отримання нового закордонного паспорту у нас в консульстві.
Нагадаю, що у дружини закінчувався термін дії і вирішили подаватись через консульство, так як вдома не відомо за скільки зробили би по часу. Перше звернення 15 лютого і нас записали на 13 серпня, коли вже було пізно. На повторний запит перезаписали на 10 квітня. Так от, 10.03 подали документи. Дружині видали довідку з даними і сайтом http://passport.mfa.gov.ua, де є можливість спостерігати за рухом виготовлення та доставлення. Якщо довіряти цьому сайту, то вже 12.03 документ був готовий. Отже дані передаються в електронному вигляді. Тиждень тому я телефонував до консульства, щоб дізнатись долю документу. На сайті інформація про передачу була відсутня. Сьогодні отримали новий паспорт. Старий дозволили залишили на декілька місяців, а потім потрібно здати. Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Підведу підсумки: з моменту звернення та до моменту отримання документу пройшло 4 місяці. Хоча термін міг би бути 9-10 місяців, із яких пів року потрібно було б чекати на свою чергу в консульстві.
спасибо за отчёт. А функцию "испортить"(сделать недействительным) и оставить не предлагают? Почему сдавать надо я не понимаю
Добавлю что мне консул писал о возможности оплаты экспресс доставки для ускорения процесса.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bestfriend »

manjeroke писав: 13 червня 2018, 01:32
Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Вирішив поділитись досвідом отримання нового закордонного паспорту у нас в консульстві.
Нагадаю, що у дружини закінчувався термін дії і вирішили подаватись через консульство, так як вдома не відомо за скільки зробили би по часу. Перше звернення 15 лютого і нас записали на 13 серпня, коли вже було пізно. На повторний запит перезаписали на 10 квітня. Так от, 10.03 подали документи. Дружині видали довідку з даними і сайтом http://passport.mfa.gov.ua, де є можливість спостерігати за рухом виготовлення та доставлення. Якщо довіряти цьому сайту, то вже 12.03 документ був готовий. Отже дані передаються в електронному вигляді. Тиждень тому я телефонував до консульства, щоб дізнатись долю документу. На сайті інформація про передачу була відсутня. Сьогодні отримали новий паспорт. Старий дозволили залишили на декілька місяців, а потім потрібно здати. Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Підведу підсумки: з моменту звернення та до моменту отримання документу пройшло 4 місяці. Хоча термін міг би бути 9-10 місяців, із яких пів року потрібно було б чекати на свою чергу в консульстві.
спасибо за отчёт. А функцию "испортить"(сделать недействительным) и оставить не предлагают? Почему сдавать надо я не понимаю
Добавлю что мне консул писал о возможности оплаты экспресс доставки для ускорения процесса.
Паспорт анульовано за замовчуванням. Писали заяву, щоб дозволили ще декілька місяців потримати в себе (перенести всі відмітки і тд). Сказали, що у них звітність та захист держави. Консульство повинне відправити назад таку ж саму к-сть паспортів, що і видало. Експрес доставку не пропонували, так як часу отримати новий паспорт було вдосталь. Да і обіцяли за місяць-півтора...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bestfriend писав: 13 червня 2018, 06:32
Паспорт анульовано за замовчуванням. Писали заяву, щоб дозволили ще декілька місяців потримати в себе (перенести всі відмітки і тд). Сказали, що у них звітність та захист держави. Консульство повинне відправити назад таку ж саму к-сть паспортів, що і видало. Експрес доставку не пропонували, так як часу отримати новий паспорт було вдосталь. Да і обіцяли за місяць-півтора...
знаю в Киеве спокойно оставляют если есть визы США и ЮК, но если просто поговорить и настойчиво попросить оставить, то тоже можно договориться.
Кто знает забирают ли принудительно старые заграны в других странах? Знаю что Азербайджан и эрэфия оставляют всегда.
Гість

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Гість »

manjeroke писав: 13 червня 2018, 06:59
Bestfriend писав: 13 червня 2018, 06:32
Паспорт анульовано за замовчуванням. Писали заяву, щоб дозволили ще декілька місяців потримати в себе (перенести всі відмітки і тд). Сказали, що у них звітність та захист держави. Консульство повинне відправити назад таку ж саму к-сть паспортів, що і видало. Експрес доставку не пропонували, так як часу отримати новий паспорт було вдосталь. Да і обіцяли за місяць-півтора...
знаю в Киеве спокойно оставляют если есть визы США и ЮК, но если просто поговорить и настойчиво попросить оставить, то тоже можно договориться.
Кто знает забирают ли принудительно старые заграны в других странах? Знаю что Азербайджан и эрэфия оставляют всегда.

В 2016 оформлял себе биометрику, в старом паспорте был действующий шенген, оставили этот паспорт без вопросов.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Ostap »

Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Вирішив поділитись досвідом отримання нового закордонного паспорту у нас в консульстві.
Нагадаю, що у дружини закінчувався термін дії і вирішили подаватись через консульство, так як вдома не відомо за скільки зробили би по часу. Перше звернення 15 лютого і нас записали на 13 серпня, коли вже було пізно. На повторний запит перезаписали на 10 квітня. Так от, 10.03 подали документи. Дружині видали довідку з даними і сайтом http://passport.mfa.gov.ua, де є можливість спостерігати за рухом виготовлення та доставлення. Якщо довіряти цьому сайту, то вже 12.03 документ був готовий. Отже дані передаються в електронному вигляді. Тиждень тому я телефонував до консульства, щоб дізнатись долю документу. На сайті інформація про передачу була відсутня. Сьогодні отримали новий паспорт. Старий дозволили залишили на декілька місяців, а потім потрібно здати. Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Підведу підсумки: з моменту звернення та до моменту отримання документу пройшло 4 місяці. Хоча термін міг би бути 9-10 місяців, із яких пів року потрібно було б чекати на свою чергу в консульстві.
це консульство в якій країні?
Гість

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Гість »

Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Вирішив поділитись досвідом отримання нового закордонного паспорту у нас в консульстві.
Нагадаю, що у дружини закінчувався термін дії і вирішили подаватись через консульство, так як вдома не відомо за скільки зробили би по часу. Перше звернення 15 лютого і нас записали на 13 серпня, коли вже було пізно. На повторний запит перезаписали на 10 квітня. Так от, 10.03 подали документи. Дружині видали довідку з даними і сайтом http://passport.mfa.gov.ua, де є можливість спостерігати за рухом виготовлення та доставлення. Якщо довіряти цьому сайту, то вже 12.03 документ був готовий. Отже дані передаються в електронному вигляді. Тиждень тому я телефонував до консульства, щоб дізнатись долю документу. На сайті інформація про передачу була відсутня. Сьогодні отримали новий паспорт. Старий дозволили залишили на декілька місяців, а потім потрібно здати. Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Підведу підсумки: з моменту звернення та до моменту отримання документу пройшло 4 місяці. Хоча термін міг би бути 9-10 місяців, із яких пів року потрібно було б чекати на свою чергу в консульстві.
В 2017 оформлял биометр. з/паспорт в посольстве: в старом паспорте была действующая бессрочная виза/вид на жительство (ПМЖ) - оставили старый (анулированный дыроколом) паспорт до окончания срока действия визы (т.е., бессрочно/навсегда) "за письмовою заявою заявника, якщо в ньому проставлені одна чи декілька віз". Сначала предлагали оставить старый паспорт до тех пор, пока не переставлю визу в новый - но не стали настаивать, когда им популярно пояснил, что виза не переставляется:
"You don’t have to transfer your visa - you can carry both your old and new passports when travelling to or from the UK instead." (https://www.gov.uk/transfer-visa)

N.B. Законодательная база:
см. сайт Украинского Посольства https://uk.mfa.gov.ua/ua/consular-affai ... gistration
"Важливо!
Якщо в старому паспорті, термін дії якого закінчується, проставлено візи, які ще будуть дійсними на момент закінчення строку дії паспорта, Ви можете подати заяву про залишення Вам старого паспорта після оформлення нового"


см. Постанова Кабінету Міністрів України від 07.05.2014 № 152 "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання,..." ,
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/152-2014-%D0%BF
п.55, пп. 3, п.92:
"За письмовою заявою заявника анульований паспорт для виїзду за кордон повертається йому працівником територіального органу/територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи, якщо в ньому проставлені одна чи декілька віз"
Аватар користувача
UKCC
Airbus A320
Повідомлень: 313
З нами з: 09 лютого 2018, 10:58
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення UKCC »

"За письмовою заявою заявника анульований паспорт для виїзду за кордон повертається йому працівником територіального органу/територіального підрозділу ДМС, закордонної дипломатичної установи, якщо в ньому проставлені одна чи декілька віз"
в попередній редакції цього Закону, доречі, було написано
одна чи декілька дійсних віз
.
у самого старий паспорт віддироколений залишився, без зайвих запитань та дискусій, але я робив в Києві біопаспорт, ще до сятого Безвізу - ніяких черг, ніяких "довідок переселенця", ніякого багатомісячного очікування - благодать. :P
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Це не так. Консульство у Торонто мені казало, що паспорта з діючою амер візою мені повернули би. Закон єдиний для усіх.
Аватар користувача
Bestfriend
A380
Повідомлень: 1143
З нами з: 21 вересня 2013, 12:26
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bestfriend »

v_volf писав: 13 червня 2018, 19:33
Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Це не так. Консульство у Торонто мені казало, що паспорта з діючою амер візою мені повернули би. Закон єдиний для усіх.
Мені також в Києві залишили старий. Я ще до безвізу робив, бо прогнозував черги та сам безвіз. Дружині просто сказали, що ні, не залишимо, бо звітність і тд. Наполягати не стала...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Bestfriend писав: 14 червня 2018, 22:22
v_volf писав: 13 червня 2018, 19:33
Bestfriend писав: 13 червня 2018, 00:11 Функція "2"-й паспорт працює лише в Україні.
Це не так. Консульство у Торонто мені казало, що паспорта з діючою амер візою мені повернули би. Закон єдиний для усіх.
Мені також в Києві залишили старий. Я ще до безвізу робив, бо прогнозував черги та сам безвіз. Дружині просто сказали, що ні, не залишимо, бо звітність і тд. Наполягати не стала...
Я свой паспорт старый не отдам ни за что из-за визовой истории. Для меня это очень важно. Вчера например подавали жене на ам. визу и предыдущая виза, полученная 2 года назад, серьезный аргумент для одобрения новой. Или если соберемся в ЮК/Канаду/НЗ и тд. И вообще американцы требуют приносить все паспорта, а если утеряны или отсутствуют какие-то справки в подтверждение нести просят.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Labiann »

я что-то не сильно понимаю, чё вы паритесь насчёт заберут, не заберут, сказал что сам или не сам уничтожил и всё, штраф фигня и я его не платил, не помню уже как так получилось...
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы?
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення LWIEV »

manjeroke писав: 17 червня 2018, 13:35 Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы?
Нереально. За, може, сотню поїздок я лише один раз пройшов кордон і забрав багаж за менше, ніж 45 хвилин після виходу з літака. Переважно це 1-1,5 год. Ви можете встигнути вийти, але Вам треба буде перездати багаж і встигнути заново пройти всі безпекові контролі, які можуть бути дуже повільними.

Я б сказав, що все, що менше за 3 години - дуже ризиковане.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

LWIEV писав: 17 червня 2018, 17:30
manjeroke писав: 17 червня 2018, 13:35 Если прилететь в США имея стыковочный рейс через 90 минут и при прохождении границы отведут на интервью и из-за этого сорвется стыковка, АК посадит на ближайший рейс или это уже мои проблемы?
Нереально. За, може, сотню поїздок я лише один раз пройшов кордон і забрав багаж за менше, ніж 45 хвилин після виходу з літака. Переважно це 1-1,5 год. Ви можете встигнути вийти, але Вам треба буде перездати багаж і встигнути заново пройти всі безпекові контролі, які можуть бути дуже повільними.

Я б сказав, що все, що менше за 3 години - дуже ризиковане.
В прошлый раз за 50 минут все прошёл, учитывая что 20 на паспортном провел. Лучше в этот раз переночую, на следующий день уже доберусь
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

Якщо попередній рейс дістався американського аеропорту за розкладом та Ви не встигли пройти прикордонні процедури, то а/к Вам нічого не винна.
Можете спробувати пройти вперед черги та пояснити, що треба бігти на рейс. Але це 50/50.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей