Візи та все про них...

Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

mischko писав: 20 листопада 2019, 16:32
Почула Україна і чистою російською запропонувала далі замовляти на цій мові.
я в таких ситуаціях наполягаю на продовженні спілкування англійською. no fucking russian
Востаннє редагувалось 20 листопада 2019, 17:08 користувачем Dr. K, всього редагувалось 1 раз.
Inguri

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Inguri »

А що, дівчатам з Калуги не можна вчитися у віденський консерваторії?

І чим вона гірша від МАУ, які теж щиросердно хочуть догодити клієнту, не знаючи української?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Dr. K писав: 20 листопада 2019, 17:03 я в таких ситуаціях наполягаю на продовженні спілкування англійською. no fucking russian
В Естонії я так і робив, але то були не росіяни, а естонці, які хотіли вгодити клієнту.

А тут думаю, ще в каву мені плюне, та й я так розумію їй важко було англійською.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

якщо важко з англійською то хай в свій зажопінськ вертається. не бачу жодної причини полегшувати життя кацапам замість того щоб робити їм хай дрібні але капості. можна було б ще й менеджеру наскаржитися, мовляв тупа, не розуміє англійську, та ще й ображає на національному грунті
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Dr. K писав: 20 листопада 2019, 17:14 якщо важко з англійською то хай в свій зажопінськ вертається. не бачу жодної причини полегшувати життя кацапам замість того щоб робити їм хай дрібні але капості. можна було б ще й менеджеру наскаржитися, мовляв тупа, не розуміє англійську, та ще й ображає на національному грунті
я у Відень приїхав відпочивати, а не "боротьба триває"
YYS
Airbus A319
Повідомлень: 114
З нами з: 01 грудня 2018, 15:35
Звідки: AOI
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення YYS »

Dr. K писав: 20 листопада 2019, 17:03
mischko писав: 20 листопада 2019, 16:32
Почула Україна і чистою російською запропонувала далі замовляти на цій мові.
я в таких ситуаціях наполягаю на продовженні спілкування англійською. no fucking russian
Сугубо моё субъективное мнение. Делать так - это играть с муда** по их правилам. Мне несложно говорить с ними на русском. Среди наших сограждан, увы, таких тоже хватает. Ещё до революции встречался с коллегой с физфака Львовского университета. Образованный, эрудированный, умный человек. Прибухнули слегка и понеслось "ось, ви, східняки, ви не справжні українці, а кацапські підстилки..." Разумеется, был послан на мысленно.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

YYS писав: 20 листопада 2019, 18:16 Мне несложно говорить с ними на русском
Ось таким відношенням і укріпляється стереотип "ви жє с Украіни далжни гаваріть па рузкє". А разом з ним підживлюється і уся маячня про рускє мір, беззахісний бамбас та монтажну піну в анусах попочлєнцєв
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Dr. K писав: 21 листопада 2019, 11:55
YYS писав: 20 листопада 2019, 18:16 Мне несложно говорить с ними на русском
Ось таким відношенням і укріпляється стереотип "ви жє с Украіни далжни гаваріть па рузкє". А разом з ним підживлюється і уся маячня про рускє мір, беззахісний бамбас та монтажну піну в анусах попочлєнцєв
Две крайности одинаково плохи. С одной стороны, я например, ни разу не жалею, что знаю русский и свободно им владею. С другой стороны, конечно, мне неприятно, когда между мной и русским языком ставят знак равно. Именно поэтому вежливо прошу разговаривать на русском только если на английском уж совсем плохо.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

А навіщо закордоном взагалі спілкуватись з кимось у кого з англійською погано?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Vitaliy »

Dr. K писав: 21 листопада 2019, 12:06 А навіщо закордоном взагалі спілкуватись з кимось у кого з англійською погано?
а навіщо взагалі спілкуватись ?

по тур місцях пробіглися, в супермаркеті продуктів купили, в готелі бутербродиків зробили.
Ніяких кафешок! :flag:

PS
Позитивне враження про країну складається в тому числі через спілкування.
Якщо окремий росіянин з Самари буде знати десяток позитивних українців - то буде менше вірити Х...лу і пропаганді, бо має власний досвід.
Аватар користувача
Dr. K
Airbus A330
Повідомлень: 549
З нами з: 03 липня 2012, 17:53
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Dr. K »

Vitaliy писав: 21 листопада 2019, 12:26
а навіщо взагалі спілкуватись ?
Хіба ж це спілкування якщо протилежна сторона не здатна на щось більше за "вею ю фром"?
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nik-dem »

Vitaliy писав: 21 листопада 2019, 12:26 PS
Позитивне враження про країну складається в тому числі через спілкування.
Якщо окремий росіянин з Самари буде знати десяток позитивних українців - то буде менше вірити Х...лу і пропаганді, бо має власний досвід.
Мій особистий і досвід друзів і колеґ останніх шести років показує, що це не завжди працює.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Vitaliy »

nik-dem писав: 21 листопада 2019, 12:53
Vitaliy писав: 21 листопада 2019, 12:26 PS
Позитивне враження про країну складається в тому числі через спілкування.
Якщо окремий росіянин з Самари буде знати десяток позитивних українців - то буде менше вірити Х...лу і пропаганді, бо має власний досвід.
Мій особистий і досвід друзів і колеґ останніх шести років показує, що це не завжди працює.
звісно,сказу не просто лупати,
але якщо результат в 10% - то це уже досягнення
Аватар користувача
Lo.
Airbus A320
Повідомлень: 368
З нами з: 12 січня 2013, 21:54
Звідки: Prague
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Lo. »

21 листопада 2019 року... в МЗС підписано Протокол про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз, яким передбачається взаємне збільшення строку безвізового перебування громадян України та Аргентини удвічі (з 90 днів протягом року до 90 днів протягом 180 днів).

https://mfa.gov.ua/ua/press-center/news ... n-of-visas
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Bagach писав: 17 листопада 2019, 12:22 Що там чути за ETIAS? Коли вірогідно запровадять, і які будуть питання в анкеті?
На офіційному ресурсі все якось розмито, а куча лівих сайтів демонструє скажений політ фантазії.
Уточню питання щодо ETIAS.
Чомусь забув про цю систему, і забронював готель без права повернення коштів аж на 2021 рік. Ще один стей в планах. Готель буду бронювати в наступному році, але, звичайно, хотілося б мати підтвердження (дозвіл) ETIAS. Враховуючи, що вірогідність невідмови, незважаючи на всю простоту процесу, не може бути 100%, то виникає декілька запитань. Якщо ETIAS запрацює в 2021 році, а поїздка намічається на початку січня 2021 року, чи можна буде подати анкету в кінці 2020-го? І чи можна теоретично повернути кошти у готеля, якщо буде відмова по ETIAS? Я розумію, що таке можливо з доброї волі готелю. Тому й запитую, може в комусь траплялись такі випадки.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 22 листопада 2019, 19:11
Bagach писав: 17 листопада 2019, 12:22 Що там чути за ETIAS? Коли вірогідно запровадять, і які будуть питання в анкеті?
На офіційному ресурсі все якось розмито, а куча лівих сайтів демонструє скажений політ фантазії.
Уточню питання щодо ETIAS.
Чомусь забув про цю систему, і забронював готель без права повернення коштів аж на 2021 рік. Ще один стей в планах. Готель буду бронювати в наступному році, але, звичайно, хотілося б мати підтвердження (дозвіл) ETIAS. Враховуючи, що вірогідність невідмови, незважаючи на всю простоту процесу, не може бути 100%, то виникає декілька запитань. Якщо ETIAS запрацює в 2021 році, а поїздка намічається на початку січня 2021 року, чи можна буде подати анкету в кінці 2020-го? І чи можна теоретично повернути кошти у готеля, якщо буде відмова по ETIAS? Я розумію, що таке можливо з доброї волі готелю. Тому й запитую, може в комусь траплялись такі випадки.
Як такі випадки могли траплятися, якщо нема ані системи, ані прецедентів відмови і повернення грошей через це? (Навіщо зараз оплачувати готель на 2021 рік?)
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

AlexK писав: 22 листопада 2019, 19:35
Bagach писав: 22 листопада 2019, 19:11
Bagach писав: 17 листопада 2019, 12:22 Що там чути за ETIAS? Коли вірогідно запровадять, і які будуть питання в анкеті?
На офіційному ресурсі все якось розмито, а куча лівих сайтів демонструє скажений політ фантазії.
Уточню питання щодо ETIAS.
Чомусь забув про цю систему, і забронював готель без права повернення коштів аж на 2021 рік. Ще один стей в планах. Готель буду бронювати в наступному році, але, звичайно, хотілося б мати підтвердження (дозвіл) ETIAS. Враховуючи, що вірогідність невідмови, незважаючи на всю простоту процесу, не може бути 100%, то виникає декілька запитань. Якщо ETIAS запрацює в 2021 році, а поїздка намічається на початку січня 2021 року, чи можна буде подати анкету в кінці 2020-го? І чи можна теоретично повернути кошти у готеля, якщо буде відмова по ETIAS? Я розумію, що таке можливо з доброї волі готелю. Тому й запитую, може в комусь траплялись такі випадки.
Як такі випадки могли траплятися, якщо нема ані системи, ані прецедентів відмови і повернення грошей через це? (Навіщо зараз оплачувати готель на 2021 рік?)
Готель бронював, бо був вигідний тариф.
Можливо випадки у когось могли бути схожими. Наприклад повернення коштів у готеля після відмови у візі.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Bagach писав: 22 листопада 2019, 19:37
AlexK писав: 22 листопада 2019, 19:35
Bagach писав: 22 листопада 2019, 19:11

Уточню питання щодо ETIAS.
Чомусь забув про цю систему, і забронював готель без права повернення коштів аж на 2021 рік. Ще один стей в планах. Готель буду бронювати в наступному році, але, звичайно, хотілося б мати підтвердження (дозвіл) ETIAS. Враховуючи, що вірогідність невідмови, незважаючи на всю простоту процесу, не може бути 100%, то виникає декілька запитань. Якщо ETIAS запрацює в 2021 році, а поїздка намічається на початку січня 2021 року, чи можна буде подати анкету в кінці 2020-го? І чи можна теоретично повернути кошти у готеля, якщо буде відмова по ETIAS? Я розумію, що таке можливо з доброї волі готелю. Тому й запитую, може в комусь траплялись такі випадки.
Як такі випадки могли траплятися, якщо нема ані системи, ані прецедентів відмови і повернення грошей через це? (Навіщо зараз оплачувати готель на 2021 рік?)
Готель бронював, бо був вигідний тариф.
Можливо випадки у когось могли бути схожими. Наприклад повернення коштів у готеля після відмови у візі.
Якщо бронювали готель напрму, то як випадки з іншими готелями впливатимуть на рішення цього конкретного? Якщо через сервіс на кшталт букінгу, то у випадках запиту на повернення грошей за броні "без повернення" вони звертаються до конкретного готелю і отримують від нього ок чи не ок.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

https://www.schengenvisainfo.com/news/e ... on-of-ees/
EC Spokesperson: ETIAS Launch May Be Delayed Until the Introduction of Entry/Exit System
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Bagach »

Питання щодо безвізового транзиту в Сингапурі. Якщо прилетіти в Сингапур з Парижа, а назад вилетіти через 2-3 дні до Франкфурта, то такий випадок підпадає під категорію безвізового транзиту?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей