Візи та все про них...

Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

mischko писав: 03 січня 2023, 20:54 Але мене хвилює ставлення до пасажирів з України в умовах війни і масового біженства.
Вибачаюсь, якщо неактуально, але хочу поділитися досвідом. Забув написати раніше. На початку лютого літав до США і мав такі ж самі хвилювання - українець, масове біженство, а в мене ще до того і чоловік - американец. Був впевнений, що на secondary inspection точно відправлять. Офіцер запитав лише мету і наскільки і помахав ручкою. Я від здивування перепитав чи дійсно я можу йти, він посміхнувся і сказав "так".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

АндрейМ писав: 23 березня 2023, 13:39
mischko писав: 03 січня 2023, 20:54 Але мене хвилює ставлення до пасажирів з України в умовах війни і масового біженства.
Вибачаюсь, якщо неактуально
Він майже місяць тому полетів з Амстеру на Дрімлайнері WestJet через Калгарі. Все добре, все встиг. Я привіз в аеропорт і помагав зачекінити багаж на стійці - в черзі майже половина - українці з центру і сходу. Працівниця на стійці щось вводила з паспорта в комп'ютер, питань не задавала.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Моя мама з братом двічі за 10 місяців були в США по туристичної візи, отриманої в травні 2022. Перший раз на 2 місяця, другий на півтора, навіть зворотній квиток не питали.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

manjeroke писав: 23 березня 2023, 16:24 отриманої в травні 2022.
Тому й не питали, що віза була отримана вже за нових реалій.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

АндрейМ писав: 23 березня 2023, 13:39 Вибачаюсь, якщо неактуально, але хочу поділитися досвідом. Забув написати раніше. На початку лютого літав до США і мав такі ж самі хвилювання - українець, масове біженство, а в мене ще до того і чоловік - американец. Був впевнений, що на secondary inspection точно відправлять. Офіцер запитав лише мету і наскільки і помахав ручкою. Я від здивування перепитав чи дійсно я можу йти, він посміхнувся і сказав "так".
В Америці ставлення до українців загалом позитивне, якщо це не трампісти, звичайно. Питання на кордоні починаються, якщо проводити в США забагато часу та часто їздити. Або якщо декларована мета візиту не підтверджується ситуацією подорожувальника.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

Панове, а хтось має досвід отримання американської візи цього року чи може восени 2022?

Перш за все цікавить завантеженність консульств — очевидно що краківське найближче до України та батькам буде легше туди дістатися, але там і черги мають бути дай б-же. Чи є сенс подаватися на співбесіду, наприклад, у Відень?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення АндрейМ »

artml писав: 25 березня 2023, 18:37 Панове, а хтось має досвід отримання американської візи цього року чи може восени 2022?
Донька співробітниці отримала візу в Кракові по програмі Work & Travel минулої середи (але я не знаю, чи виділяють на такий тип візи окремі слоти, чи ні). Записалися досить швидко.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

Зараз з чергами нарешті стало добре. Завжди перевіряю тут https://travel.state.gov/content/travel ... times.html
В Кракові все добре
Вкладення
Screenshot_20230326-091524.png
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення manjeroke »

artml писав: 25 березня 2023, 18:37 Панове, а хтось має досвід отримання американської візи цього року чи може восени 2022?

Перш за все цікавить завантеженність консульств — очевидно що краківське найближче до України та батькам буде легше туди дістатися, але там і черги мають бути дай б-же. Чи є сенс подаватися на співбесіду, наприклад, у Відень?
Схоже Відень не дуже гарний вибір
Вкладення
Screenshot_20230326-122322.png
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення artml »

manjeroke писав: 26 березня 2023, 19:43 Схоже Відень не дуже гарний вибір
Та якщо в Кракові 8 днів очікування на b1/b2, то Відень і не потрібен. Я побоювався що там на кілька місяців черги...

Дуже дякую за посилання, буду моніторити.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Марокко (незабаром)

Повідомлення mischko »

🇲🇦

Alkom1989
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 14 лютого 2021, 15:56
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Alkom1989 »

Всім хелоу.
Є питання-кейс.
Лечу таким маршрутом : Бухарест-Ріяд-Мускат-Джакарта.
Питання полягає саме на відрізку Бухарест-Ріяд-Мускат. Я лечу WIZZAIR з Бухаресту і прилітаю от 11:45 в 3 термінал. Виліт з Ріяду а/к OMANAIR о 21:00 з 2 терміналу.
Чи треба транзитна віза Саудівської Аравії? Чи пустять без візи на літак в Бухаресті? Та які вимоги транзиту без віз?
Бо тут наче і пересадка 9:15, аеропорт покидати не збираюсь. Може хто летів з пересадкою в Ріяді і може поділитись досвідом.
Бо всюди пишуть по різному, а як насправді все відубвається. Наче пишуть, що і 12 годин транзит без візи можна, тіматік щось приблизно те саме каже. На офіційному порталі роз'яснення нормального немає. Тільки купити транзитну візу можна. Але вона на 96 годин наче і щоб покинути аеропорт. . Щось не зрозуміло зовсім.
Буду вдячний, якщо хтось допоможе розібратись в цьому питанні
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення mischko »

Раніше лоукости без візи в пункт призначення навіть на літак не садили, а як зараз - не знаю.

Але англійська Вікіпедія каже, що українським громадянам можна отримати візу в 🇸🇦 по прибуттю
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Сайт Саудії теж каже, що віза по прильоту можлива. Так що думаю з посадкою в Бухаресті проблем не мало б бути. А от чи вдастся трансфер без перетину кордону - питання. Як мінімум впевніться, що Оманці дозволяють онлайн реєстрацію з Ріяду, бо коли летів ними з Дубаї раніше, то чомусь на мою онлайн реєстрацію на гейті дивились немов на диво та перевіряли усе, що можливо ))
Alkom1989
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 14 лютого 2021, 15:56
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Alkom1989 »

Отож-бо й воно... Щоб подорож не закінчилась ще в аеропорту Бухаресту) Просто також така ситуація, щоб 6500 грн витратити на туристичну візу, щоб 9 годин в аеропорту посидіти. А транзитну візу - я так і не знайшов де її оформити, точніше знайшов, але там щось не те: запитують і про місце проживання в Саудії, і про спонсорів..
Якщо "виходити" з того, що у WizzAir система "point to point ", то цілком реально, що їм буде пофіг на мої доводи, що транзит або віза по прибутті.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Alkom1989 писав: 07 червня 2023, 09:40 Отож-бо й воно... Щоб подорож не закінчилась ще в аеропорту Бухаресту) Просто також така ситуація, щоб 6500 грн витратити на туристичну візу, щоб 9 годин в аеропорту посидіти. А транзитну візу - я так і не знайшов де її оформити, точніше знайшов, але там щось не те: запитують і про місце проживання в Саудії, і про спонсорів..
Якщо "виходити" з того, що у WizzAir система "point to point ", то цілком реально, що їм буде пофіг на мої доводи, що транзит або віза по прибутті.
Віза по прибутті - цілком нормальний аргумент. Але я б радив дізнатися умови її отримання, щоб це було хоча б теоретично можливо у вашому випадку :)
Alkom1989
Airbus A318
Повідомлень: 14
З нами з: 14 лютого 2021, 15:56
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Alkom1989 »

Від цього ціна візи не зміниться. А на рейс можуть не пустити. Візам писати не має сенсу, вони будуть казати, що у них система поін ту поінт , і закриють тему.
Просто, якщо є можливість транзитну візу оформити по прибуттю - то інша справа і інші кошти. Вже написав на всі е-мейли, які знайшов. Ніхто відповіді не надав зі сторони Аравії
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sentry »

Alkom1989 писав: 07 червня 2023, 10:12 Від цього ціна візи не зміниться. А на рейс можуть не пустити. Візам писати не має сенсу, вони будуть казати, що у них система поін ту поінт , і закриють тему.
Просто, якщо є можливість транзитну візу оформити по прибуттю - то інша справа і інші кошти. Вже написав на всі е-мейли, які знайшов. Ніхто відповіді не надав зі сторони Аравії
Тут є критерії для VoA, вони досить жорсткі, перевірте:
https://www.saudia.com/pages/before-fly ... urist-visa

Мабуть, найкращим варіантом буде зробити е-візу.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення makor »

когда последний раз смотрел, виза в риаде не нужна была только при пересадке единым билетом саудитами и этим их лоукостом. Знакомые на киви купили билет что-то-риад-дели-бангкок с самостоятельной пересадкой в Индии, а заметили их только в Риаде и не пустили на рейс. Но выпустили в страну кстати. Еще бы это не 30.12 было :)
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення nyakove »

Підкажіть може хто знає: чи потрібна зараз українцям віза в Гібралтар? Раніше була потрібна або пускали з візою ЮК, але пишуть, що з березня 2022 стали пускати без віз. Але там якось дивно написано, не можу зрозуміти, це стосується тільки біженців чи будь-хто може безвізово в’їхати? Потенційно будемо поряд в Іспанії, хотілось би зазирнути на півдня і в Гібралтар
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: nyakove і 16 гостей