Візи та все про них...

Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Rainbow »

Коли я їхав на ІСЕ у Амстердам, теж замітив що зайшли поліцейські і вибірково перевіряли документи у пасажирів. Це були голанці. Мабуть не тільки у Німеччині.
А от коли перетинав франко-німецький кордон, ні разу не бачив навіть поліцейських.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Igoresha »

Rainbow писав:Коли я їхав на ІСЕ у Амстердам, теж замітив що зайшли поліцейські і вибірково перевіряли документи у пасажирів. Це були голанці. Мабуть не тільки у Німеччині.
А от коли перетинав франко-німецький кордон, ні разу не бачив навіть поліцейських.
Я теж одного разу потрапив до такої перевірки. То було при переїзді через протоку між Данією і Швецією у поїзді. Скільки разів не їздив (а їздив я так частенько - в Копенгаген і в аеропорт Каструп), потрапив лише раз. І то, перевіряли найбільше "явних некорінних" назвем так. Нас якось випадково перевірили. Цікаво вийшло, що при цьому знайома шведка із нами їхала, чула, як вони говорили про нас, що мол вони то наче нормальні, але на всяк випадок перевіримо.
Також чув, що частенько перевіряють при переїзді із Литви в Латвію, хоча пропускного пункту уже немає давно.
Lima
Airbus A318
Повідомлень: 4
З нами з: 12 червня 2013, 09:04
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Lima »

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, кто получал визу "Д" в Болгарию. Как происходит процесс, где лучше подавать документ в Киеве или Одессе?
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення de-bugger »

Igoresha писав:А от коли перетинав франко-німецький кордон, ні разу не бачив навіть поліцейських.
Я одного разу, десь 3 роки тому, потрапив на франко-німецькому кордоні на поліцейську перевірку з французського боку - просто стояла патрульна машина та перевіряла усіх. І був без паспорта (українського). З документів - тільки посвідчення водія (німецьке) та документи на машину. Думав, що зараз посадять у Бастілію, а потім депортують до України... :grin: Але вони просто сказали їхати за ними до їхнього "офісу" - це був колишій прикородонний пункт контролю десь у 3 кілометрах. Там десь годину писали протокол, а потім відвели мене через дорогу до такого ж пункту, де вже сиділи німці, і передали як порушника, разом з цим протоколом. Німецька поліцейська, молода двіка десь більше 2 метрів зросту, дочекалася поки жандарми підуть, і прямо в дверях мені сказала: "Ви порушили закон їдучи до Франції без дійсного посвідчення особи чи паспорта, я маю на це реагувати - я роблю Вам усне попрередження, Щасливої дороги". Усе.

P.S. Я живу приблизно у 25 км від німецького-французського кордону, і час від часу просто по дорозі додому заїзджаю до найближчого супермаркета у Франції за місцевими "делікатесами". За 6 років бачив такий контроль вперше, і, поки що, востаннє.
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення uahero »

de-bugger, интересная история. А вот вопрос - какие там у вас в Германии документы на машину? У нас в Швеции вообще никаких доков нет или я просто не в курсе пока
Flieger

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flieger »

Здесь что-то типа "техпаспорта" со всеми данными на машину, именем владельца и тд. Напечатано на полиэтиленовой непромокаемой тряпочке зеленого цвета. Тот, кто владеет этой книжечкой может управлять автомобилем без доверенности, но не может распоряжаться им.
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення uahero »

Flieger писав:Здесь что-то типа "техпаспорта" со всеми данными на машину, именем владельца и тд. Напечатано на полиэтиленовой непромокаемой тряпочке зеленого цвета. Тот, кто владеет этой книжечкой может управлять автомобилем без доверенности, но не может распоряжаться им.
Интересно. Тоесть если эта тряпочка в машине хранится (скажем в бардачке) то кто сел тот и имеет право управлять?
У нас с этим еще проще. Все могут управлять любыми машинами без любой доверенности или документа, пока хозяин не заявит в полицию что машина пропала ;)
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення LWIEV »

А що зараз з оформленням закордонних паспортів. Кажуть, що нема бланків. Десь реально зробити до кінця тижня у Києві?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

LWIEV писав:А що зараз з оформленням закордонних паспортів. Кажуть, що нема бланків. Десь реально зробити до кінця тижня у Києві?
Ви звертались в центр оформлення паспортів у Бортничах?
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення LWIEV »

Там нереальні черги. Потрапити всередину можливо на 3-4-й день
Arakul
Airbus A318
Повідомлень: 56
З нами з: 28 вересня 2012, 18:40
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Arakul »

І так щороку - початок сезону відпусток супроводжується "нестачею" бланків паспортів. Позолотиш ручку - о, диво!- бланки появляться.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

LWIEV писав:Там нереальні черги. Потрапити всередину можливо на 3-4-й день
Дивно, рік тому подруга отримала там паспорт дуже швидко (в середині літа) і була в захваті від організації (сама живе в США).
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення v_volf »

AlexK писав:
LWIEV писав:Там нереальні черги. Потрапити всередину можливо на 3-4-й день
Дивно, рік тому подруга отримала там паспорт дуже швидко (в середині літа) і була в захваті від організації (сама живе в США).
А чому вона у консульстві його не отримала, вона не пояснювала?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

v_volf писав:
AlexK писав:
LWIEV писав:Там нереальні черги. Потрапити всередину можливо на 3-4-й день
Дивно, рік тому подруга отримала там паспорт дуже швидко (в середині літа) і була в захваті від організації (сама живе в США).
А чому вона у консульстві його не отримала, вона не пояснювала?
Тому що від консульства вона живе за тисячу км, а в Києві була кілька місяців.

Кстати:
http://argumentua.com/novosti/poluchit- ... -ne-vsegda
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення de-bugger »

uahero писав:
Flieger писав:Здесь что-то типа "техпаспорта" со всеми данными на машину, именем владельца и тд. Напечатано на полиэтиленовой непромокаемой тряпочке зеленого цвета. Тот, кто владеет этой книжечкой может управлять автомобилем без доверенности, но не может распоряжаться им.
Интересно. Тоесть если эта тряпочка в машине хранится (скажем в бардачке) то кто сел тот и имеет право управлять?
У нас с этим еще проще. Все могут управлять любыми машинами без любой доверенности или документа, пока хозяин не заявит в полицию что машина пропала ;)
uahero, к ответу Flieger-а мне добавить собственно нечего.

Зато появился любопытный вопрос из серии оффтопика: а если на автомобиле, зарегистрированом в Швеции, ехать за границу - да хоть в ту же Украину, ну или к нам в Германию, где свидетельство о регистрации автомобиля является обязательным документом, который необходимо иметь водителю с собой, то какой документ у Вас его заменяет? Ну, допустим, в большинстве стран, где мне доводилось пользоваться прокатной машиной в бардачке лежит ксерокопия свидетельства о регистрации, да и на машине жены я езжу по ксерокопии свидетельства о регистрации, лежащей в моем бумажнике (оригинал соответственно у жены) - а и пока проблем не возникало, при нелояльном полицейском это будет штраф аж в 10 евро - не критично. А что везти с собой шведам, у которых, как я понял, такого документа вообще не предусмотрено?
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення uahero »

Хороший вопрос :) Не знаю - на своей машине так далеко пока не заезжал. У нас есть бумага от транспортного управления в которой написано что машина принадлежит мне. Наверное нужно ее взять
Аватар користувача
XII
A380
Повідомлень: 1917
З нами з: 24 січня 2011, 22:48
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення XII »

Ребята, а никто не в курсе о правилах въезда в Сербию? Визы для украинцев вроде бы отменили, но есть требованию о предоставлении приглашения/ваучера на границе. Может ли бронь отеля считаться таким документом или нет?
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення devmind »

XII писав:Ребята, а никто не в курсе о правилах въезда в Сербию? Визы для украинцев вроде бы отменили, но есть требованию о предоставлении приглашения/ваучера на границе. Может ли бронь отеля считаться таким документом или нет?
Я въезжал по земле из Болгарии в мае прошлого года через Калотину-Градину. Даже слова не сказали. Молча поставили штамп. На выезде просили регистрационные карточки из отелей (не помню как точно называются). Емнип, ваучера в требованиях для Сербии не было вообще :?
vitdolia
Airbus A318
Повідомлень: 3
З нами з: 21 липня 2013, 13:52
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення vitdolia »

Доброго дня. Цікавить таке питання. Я громадян України 8 серпня лежу з Москви через Абу Дабі в Бангкок авіакомпанією Etihad Airways, стиковка в аеропорту близько 21-22 години туди і 13 годин назад. Хотів знати може хтось стикався з таким, чи потрібно мені буде транзитну візу? З аеропорту виходити я не збираюсь. Десь читав що до 24 годин транзитна віза не потрібна, вроді вписуюсь в цей час. Підкажіть може хтось щось знає.
aveuser
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 19 березня 2013, 10:51
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення aveuser »

уже писал на этом форме -- если вы летите через Абу-Даби -- возможно вам предложат (при регистрации в Москве) "погасить" время в транзитной зоне Тигеля (Берлин). Не соглашайтесь - там тюрьма а не транзитная зона.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 10 гостей