Візи та все про них...

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення popTAB »

в якому місті?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення AlexK »

Гость писав:ребята, подскажите, кто знает, - в польское консульство можно заходить с сумками, мобильными телефонами и проч? - или нужно, как у немцев, непонятно где вещи оставлять?
К французам, например, можно было заходить с чем угодно. По-моему, такое правило есть только у немцев и американцев (но и там, и там предприимчивые люди организовали рядом камеры хранения).
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Hoaxer »

в Києві, наскільки пам*ятаю - можна заходити з речами. Принаймі я був з невеликим рюкзаком чи то з сумкою. Точно пам*ятаю, бо я зранку їхав туди, а звідти на роботу (а туди з порожніми руками я рідко коли ходив). Цу було у кінці 2008, на початку 2010 черги візуально не змінились, і люди так само швидко з речами заходили - виходили з будівлі.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Rainbow »

Сьогодні ходив в німецьке посольство відкривати візу у експрес-вікні. Народу туєва хуча. При тому що я приперся в 7 ранку, я був десь в другій двадцятці.
Якщо всі документи є, то приймають без проблем, задаючи мінімум запитань. Мене спитали чим фірма в якій я працюю займаєть і чим запрошуюча сторона займається. І це все. В другій половині дня річна віза готова. Правда скоро правила поміняються. Наскільки я зрозумів, швидкість видачі зменшиться. Видаватимуть не зразу, а через 3-4 дня.
Sergiy Dn.Ua
Airbus A318
Повідомлень: 57
З нами з: 10 січня 2011, 02:56
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Sergiy Dn.Ua »

В Донецке скоро должен был открыться ( то ли уже открылся) Визовый центр где бы принимаються доки для переправки в консульства некоторых стран для получения визы ( точно знаю про Бельгию,Голландию,Германию, Испанию - плохо что у этой конторы нет общего сайта ,точнее он есть http://www.vfsglobal.com/russian/Index.aspx ,но для того чтобы узнать о возможности подачи документов нужно конкретно кликать на стране в которую собираешься и т.д. и инфа разная ) . Якобы тоже самое есть в Киеве,Одессе ,Львове ,причем информация крайне противоречивая - во Львове якобы он давно работает , на сайтах стран разная инфа ,голландцы пишут что принимают доки у тех у кого в течении года был шенген , бельгийцы молчат про это . Но в любом случае вещь крайне полезная , лично у меня необходимость переться в Киев в консульства,отбивала всякое желание путешествовать.
Так вот сегодня произошло печальное - Виз центр в Донецке чуть не сгорел... см. на фото белая дверь вход в центр (занимал ли он верхние этажи не знаю) :Зображення
Сгореть не сгорел ,но водой залило наверняка . Невезуха. Испанцы уже написали что в Донецке центр " тимчасово не буде працювати"... Здание только отремонтировали капитально... :shock:
Больше фото и видео :
http://pauluskp.livejournal.com/94252.html
http://pauluskp.livejournal.com/93986.html
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Україна та Сербія домовилися про безвізовий режим

Повідомлення Rainbow »

Закріпити стосунки між Україною та Сербією допоможе введення безвізового режиму.

Україна та Сербія підписали угоду про безвізовий режим.

"Із задоволенням хочу повідомити, що щойно нами було підписано двосторонню угоду про відмову від візових вимог для наших громадян", - повідомив міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, якого цитує Інтерфакс-Україна на брифінгу після переговорів із своїм сербським колегою Вуком Єремичем.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/05/31/6256012/
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

Уважаемые камрады! В связи с открытием Wizzair'ом новых рейсов и приближением долгожданного отпуска :drunk: возникла необходимость получения визы в Испанию на двоих женатых человек. Со списком документов ознакомился, ничего невозможного, в принципе, не увидел. Смущает только один нюанс - необходимость предоставления подтвержения 100% оплаты отеля и авиабилетов. Смущает из-за того, что, шенгенской визы в паспорте ни у кого из нас нет и, судя по отзывам, высока вероятность отказа. Буду очень благодарен, если кто поделится опытом или советом в получении испанского шенгена или посоветует конторку в Украине, которая за разумные деньги (а не за 300 евро с носа, как мне предложили) сумеет оформить данную визу за меня.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення el ucranio »

Visjaka писав:Смущает только один нюанс - необходимость предоставления подтвержения 100% оплаты отеля и авиабилетов.
а де Ви, власне, знайшли ту вимогу підтвердження 100% сплати за готель та авіаквитків?
http://www.espvac-ua.com/ukrainian/tour ... uired.html
1.8. Підтвердження наявності засобів для перебування в Іспанії.
Бронювання готелю чи іншого житла, оформлений на фірмовому бланку (з ідентифікаційним кодом NIF або CIF), підписаний компетентною особою, із зазначенням повної адреси і контактних даних місця проживання в Іспанії.
1.9 Підтвердження забезпечення транспортним засобом. Підтвердження бронювання квитків на літак чи на інший транспортний засіб
По власному досвіду скажу, що при самостійному оформленні візи отой самий NIF/CIF - то самий гємор - з кількома готелями спілкувався одночасно поки за тиждень часу не витиснув з одного з них підтвердження с написаним від руки NIF :smile:
А так зараз вони навіть пишуть, що можна подавати документи у перекладі на англійську, тоді як ще рік тому була вимога перекладу лише на іспанську. Є думка, що вони трошки подобрішали до нас :smile:
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

el ucranio писав:а де Ви, власне, знайшли ту вимогу підтвердження 100% сплати за готель та авіаквитків?
http://www.espvac-ua.com/ukrainian/tour ... uired.html
1.8. Підтвердження наявності засобів для перебування в Іспанії.
Бронювання готелю чи іншого житла, оформлений на фірмовому бланку (з ідентифікаційним кодом NIF або CIF), підписаний компетентною особою, із зазначенням повної адреси і контактних даних місця проживання в Іспанії.
1.9 Підтвердження забезпечення транспортним засобом. Підтвердження бронювання квитків на літак чи на інший транспортний засіб
По п.1.8 - от думаю я, що при простому бронюванні готелю без оплати мало хто погодиться надсилати мені листа на фірмовому бланку з ідентифікаційним кодом. Приклади у житті вже були. До речі, я сподіваюся, що потрібен не орігінал, а підійде надісланий мейлом скан? Чи то я помиляюсь?
По п.1.9 - у випадку Віззейру, наскільки я розумію, повернення квитка не можливе, тобто бронювання автоматично перетворюється на 100% оплату :)
el ucranio писав:По власному досвіду скажу, що при самостійному оформленні візи отой самий NIF/CIF - то самий гємор - з кількома готелями спілкувався одночасно поки за тиждень часу не витиснув з одного з них підтвердження с написаним від руки NIF :smile:
А так зараз вони навіть пишуть, що можна подавати документи у перекладі на англійську, тоді як ще рік тому була вимога перекладу лише на іспанську. Є думка, що вони трошки подобрішали до нас :smile:
А англійська дійсно є послабленням - якщо треба було б ще усі документи на гішпанську мову перекладати - мрія 100-відсотково залишилася б мрією :) Дякую за відповідь!
Davidoff
Airbus A318
Повідомлень: 25
З нами з: 19 січня 2011, 11:50
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Davidoff »

Visjaka писав:
По п.1.8 - от думаю я, що при простому бронюванні готелю без оплати мало хто погодиться надсилати мені листа на фірмовому бланку з ідентифікаційним кодом. Приклади у житті вже були. До речі, я сподіваюся, що потрібен не орігінал, а підійде надісланий мейлом скан? Чи то я помиляюсь?
Погодяться і при простому бронюванні через букінг. Просто їх потрібно настирливо просити. А в консульстві навіть не завжди ті коди вимагають.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення el ucranio »

Visjaka писав: По п.1.8 - от думаю я, що при простому бронюванні готелю без оплати мало хто погодиться надсилати мені листа на фірмовому бланку з ідентифікаційним кодом. Приклади у житті вже були. До речі, я сподіваюся, що потрібен не орігінал, а підійде надісланий мейлом скан? Чи то я помиляюсь?
Складно, але можливо - минулого року в мене вийшло. Проблема більше в загальній розслабленності іспанців, а не в бажанні/небажанні давати таке підтвердження. Тому краще одночасно з кількома готелями спілкуватися :)
Скан або факс підійде.
Visjaka писав:По п.1.9 - у випадку Віззейру, наскільки я розумію, повернення квитка не можливе, тобто бронювання автоматично перетворюється на 100% оплату :)
Але ж 100% оплата - це не вимога консульства, так? :smile:
Ніхто не забороняє Вам зробити бронювання квитків у Люфтганзи і надати підтвердження того бронювання.
ildre
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 31 травня 2011, 18:02
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення ildre »

Visjaka писав: По п.1.9 - у випадку Віззейру, наскільки я розумію, повернення квитка не можливе, тобто бронювання автоматично перетворюється на 100% оплату :)
Ну то зайдіть в турагенство і спитайте в них щодо бронювання в мадрид чи барселону ;)
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

ildre писав:Ну то зайдіть в турагенство і спитайте в них щодо бронювання в мадрид чи барселону ;)
Бронювання авіаквитків у турагенції? Ви маєте на увазі чартер чи то взяти у них тур???
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

б**, він має на увазі БРОНЮВАННЯ КВИТКА БЕЗ СПЛАТИ. Так зрозуміліше? Це можна зробити безкоштовно в агенції типу Киїавіа та йти з тим папірцем до цих *№;"№;:?:?%:%: з Іспанії
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

Olek, дякую за відповідь! Сподіваюсь, що не я примусив вас так нервуватись - просто Кийавіа я би туристичною агенцією навряд чи назвав би. Спробую прояснити у них можливість бронювання квитка без оплати.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Olek »

перепрошую, просто вже купу разів одне те саме доводиться казати людям :oops:
будь яка агенція дозволяє бронювати, бронь тримається декілька днів, залежить від авіакомпанії
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Taras »

минулого місяця легко отримав іспанський шенген
деталі
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

Taras писав:минулого місяця легко отримав іспанський шенген
деталі
За деталі - окрема вдячність. Читаю і все починаю вірити, що все можливо :)
До речі, виникає що одне питання - де в Харкові можна оформити необхідний страховий поліс?
Flieger

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Flieger »

Привет! Во Дворце труда (это так, чтоб поцентральнее) полно турагентств. Заходишь в любое с загранпаспортом. Они оформляют все при тебе. Стоимость от 7 грн. в день. То есть, если на 20 дней, то страховка обойдется в 140 грн.
Visjaka
Airbus A319
Повідомлень: 137
З нами з: 01 лютого 2011, 08:58
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Візи та все про них...

Повідомлення Visjaka »

Замечательно! Спасибо за консультацию! :)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 77 гостей