трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Трансфер в Аеропорт Катовіце (Пижовіце) із Львова і назад існує. Мені із сім'єю вдалось скористуватися послугами цього трансферу 08.08.2010 по напрямку в Катовіце і 08.09.2010 назад до Львова. Виїзд відбувається із Львівського Аеропорту (здається кожний день) о 16:00 в Аеропорті Катовіце (Пижовіце) ми були приблизно о 3-й ночі. Трансфер відбувався досить пристойним автобусом Мерседес з ТV і т.д., охайні і відповідальні шофери на диво були вічливі весь час подорожі. Досить не поганий варіант, хоча і трішки дорожчий чим пересуванням поїздом, або ресовим автобусом. Даним трансфером ми встигли на Wizz Air рейс Катовіце - Рим (Чампіно) з запасом, і не прийшлось очікувати рейсу під доби як в інших варіантах.
Аватар користувача
Andrzej
Администратор
Повідомлень: 710
З нами з: 21 жовтня 2008, 00:21
Звідки: Polska-Ukraina
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Andrzej »

Мерседес сплінтер?
яка ціна
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Так! Новий сплінтер з багажнем відділення, правда був на польських номерах, але шофера українці! В напрямку Катовіц мені обійшлось по 35Евро з дорослого і по 25 Евро з дитини, а повернення коштувало дешевше по 28 Евро з дорослого і по 18 Евро з дитини.
Серж

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Серж »

ukrbuggy писав:Так! Новий сплінтер з багажнем відділення, правда був на польських номерах, але шофера українці! В напрямку Катовіц мені обійшлось по 35Евро з дорослого і по 25 Евро з дитини, а повернення коштувало дешевше по 28 Евро з дорослого і по 18 Евро з дитини.
а есть координаты какие то этих водителей или конторы которая перевозит ?
кстати вроде автобус ходит каждый час из Катовиц до аэропорта ? это так ?
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

З координатів залишився тільки номер телефону 093 839 99 99
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Taras »

а чим не влаштовував переїзд поїздом до Кракова чи Катовіце а звітам на wizzbus до аеропорту?. І поспати в поїзді можна і на кордоні поїзди не затримують.
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Трансфер також на кордоні ніхто не затримує, оскільки має статус Авіатрансферу, всі пасажири мають в наявності посадкові, максимум що буває що польський цельнік перевірить сам посадковий.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення popTAB »

Скільки вам посадкових надрукувати? :)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Olek »

он-лайн реєстрація з Катовіц на рейси Віззів тощо :)
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

якщо він буде співпадати з моїми паспортними даними, та даними про оплату, а ще якщо безкоштовно .....тоді буду звертатись
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Шановні відвідувачі форуму пан ( чи пані ) "popTAB" визвався безкоштовно всім друкувати посадкові талони і проводити реєстрацію і оплату перельотів.....- звертайтеся:)
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення popTAB »

пан :)

Ви мені краще поясніть, що заважає раз отримати "шаблон", і по ньому друкувати фейкові посадкові? Їх же ніхто не перевірить на кордоні, дійсні вони чи фейкові. Друкуються же на звичайному А4 звичайним принтером, бланки суворої звітності канули в минуле
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

А як ж з паспортними даними, які зняходяться в посадковому та прізвищем особи???????
І до речі мої знайомі мали нагоду відчути на собі перевірку посадкових на собі......
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення popTAB »

Ой типу їх не можна відредагувати. Дитячий садок :)

А що мене зобов'язує сідати на ваш трансфер з посадковим? Може мені подобається позалицятись до панянки на чекіні
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Діло молоде...... можна і автостопом до Пижовіць добиратись, та хоч пішки.......
Питання смаку та зручності, чи товктись в ТІРах, або спати в наметах під польськими кущами чи з комфортом за 5-6 годин без пересадок і очікувань з хорошим настороєм чекати свого літака.....Кожен має право вибору.......... так давайте залишимо суперечку та залишимо вибір кожному хто подорожує з Аеропорту Пижовіце
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Я декілька раз особисто користувався і надалі буду користуватися даним трансфером в Катовіце і це мій вибір, Ваш вибір поїзд контрабандистів і додатковий автобус в Катовіце (Пижовіце) так давайте кожен з нас нехай залишається із свої улюбленим типом доїзду до Аеропорту Катовіце (Пижовіце)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Olek »

без затримок і очікувань? вас на кордоні що без черги перепускають? за рахунок чого? Звичайні автобуси ніхто ж не перепускає без черги
ukrbuggy
Airbus A318
Повідомлень: 17
З нами з: 22 вересня 2010, 21:49
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення ukrbuggy »

Я особисто користувався цим трансфером вже декілька разів як в напрямку Львів - Катовіце (Пижовіце) так і в зворотньому напрямку. Мені не відомо на 100 % за рахунок чого на кордоні дані автобуси не стояли в черзі, і чому в більшості випадків пасажири навіть не виходили з автобуса, але якщо судити із слів водіїв даного автобуса: " даний автобус має статус авіа - трансферу, прямі контракти з аеропортом, і вся інформація про пасажирів за вчасно подається на митницю що і заощаджує час переходу прикордонного і митного контролю. Якщо комусь цікаво то в кінці січня планую наступну подорож і в ній все докладно з'ясую і повідомлю цю інформацію на форумі...
Серж

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Серж »

ukrbuggy писав:Я особисто користувався цим трансфером вже декілька разів як в напрямку Львів - Катовіце (Пижовіце) так і в зворотньому напрямку. Мені не відомо на 100 % за рахунок чого на кордоні дані автобуси не стояли в черзі, і чому в більшості випадків пасажири навіть не виходили з автобуса, але якщо судити із слів водіїв даного автобуса: " даний автобус має статус авіа - трансферу, прямі контракти з аеропортом, і вся інформація про пасажирів за вчасно подається на митницю що і заощаджує час переходу прикордонного і митного контролю. Якщо комусь цікаво то в кінці січня планую наступну подорож і в ній все докладно з'ясую і повідомлю цю інформацію на форумі...
А обратно он во сколько идет и прибывает во Львов ? и еще ,сколько он времени в пути находится ? в первом вашем посте 16:00 - 3:00 а потом говорите 5-6 часов ? :shock:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей