трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

Замовити трансфер можна замовити в компаніях партнерів, в залежності від країни в які ви зараз знаходитесь, або по телефону кол центру. Сайт дісно зараз знаходиться на реконструкції, буде працювати орієнтовно з 20 березня 2011
Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

Надія писав:Доброго дня!
Конкретне питання: треба добратися зі Львова в аеропорт Катовіце 19 березня, виліт в 6 ранку. Де і по чому бронювати/купувати квиток на автобус, виключно в напрямку "туди"?
Посилання, які давали в темі, відповіді не дають.
Дякую.
Рекомендую все таки звернутися на телефон кол центру (00 38 093 839 99 99) і Вам обов'язково допоможуть порадою, надатуть телефон і адресу компанії партнера яка знаходиться поряд з Вашим місцем проживання.
Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

В Італії на сьогоднішній день в нас працює 4 компанії партнери, вони зосереджені в Римі, Мілані, Бреші, Неаполі.
Надія

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Надія »

Добре, шановні,
Мені просто здалося, що якщо сайт не працює, то представник компанії, присутній на форумі, зможе мене вичерпно проконсультувати щодо цін і умов бронювання. В реалі напевно доведеться просити знайомих в Україні передзвонити по вказаному телефону.
До чого тут компанії-партнери в Італії я не розумію взагалі: до Італії я особисто не маю жодного відношення, а квиток хочу купити зі Львова, де буду аж за тиждень, у організації, яка власне надає послуги, а не у посередників у Західній Європі.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення popTAB »

Зі скайпу тяжко подзвонити чи 10 євроцентів/хв непійомна сума?
Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

Надія писав:Добре, шановні,
Мені просто здалося, що якщо сайт не працює, то представник компанії, присутній на форумі, зможе мене вичерпно проконсультувати щодо цін і умов бронювання. В реалі напевно доведеться просити знайомих в Україні передзвонити по вказаному телефону.
До чого тут компанії-партнери в Італії я не розумію взагалі: до Італії я особисто не маю жодного відношення, а квиток хочу купити зі Львова, де буду аж за тиждень, у організації, яка власне надає послуги, а не у посередників у Західній Європі.
Нова версія сайту зараз знаходиться в режимі тестування, проте в середені місця березня я думаю він вже буде доступний для користувачів.
Ціни на бронювання трансферу Катовіце - Львів - Катовіце мають пряму залежність від періоду бронування, тобто за принципом "чим раніше бронюєш - тим менше платиш". На даний час, до запуску нової версії сайту компанії, бронювання здійснюється за допомогою колл центру. При бронюванні вказується передбачена законодавством України інформація, а саме індивідуальні дані пасажира, дата подорожі, кількість подорожуючих осіб. Після надання анкетних даних вам за допомогою SMS надсилається банківські реквізити для оплати. Оплата за броньовані місця вноситься шляхом перерахунку на розрахунковий рахунок компанії, в період який не є більшим за 10 днів до планованої подорожі. У разі не оплати послуги - бронь буде скасовано. Після поступляння коштів за здійснення бронювання пасажиру надсилається SMS із маршрутом подорожі та секретним кодом, який предявляється Стюарду (водієві) разом із паспортом та оригіналом квитанції про оплату, під час посадки в автобус.
В країнах Європи у нас окрім партнерських компаній, працюють і наші офіційні представники, в яких вартість бронювання відповідає вартості бронювання самої трансферної компанії. Але в містах де немає офіційних представництв працює ряд туристичних компаній, які мають в наявності ряд викуплених (заброньованих за вчасно) місць тоді вартість бронювання як правило є вищою приблизно на 7-10 Євро за одне місце.
Щодо вартості трансферних послуг за маршрутом Львів - Катовіце (Аеропорт Пижовіце) - Львів, до прикладу зараз відкрите бронювання на серпень місяць 2011року, і в певні дні вартість заброньованого місця в трансфері без багажу складає 7Євро.
Рекомендуємо звертатися на телефон колл центру, і наші працівники будуть раді надати Вам найповнішу інформацію по трансферу, про наявність вільних місць на порібні Вам дати, вартість послуг і не тільки. Чекаємо Ваши запитань.

З повагою адміністрація
Трансферної компанії
Надія

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Надія »

Шановний Voyage.UA, дуже вдячна за інформацію, всього Вам найкращого!
Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

Надія писав:Шановний Voyage.UA, дуже вдячна за інформацію, всього Вам найкращого!
Завжди раді стати в пригоді. Звертайтесь!

З повагою
Адміністрація трансферної компанії
Voyage.UA
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 11 січня 2011, 13:22
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Voyage.UA »

Доброго часу доби всім форумчанам!
Трансферна компанія "AIR BUS" нарешті завершила та запустила оновлений сайт компанії http://www.airbus.com.ua. Маємо надію, що наш сайт допомагатиме особам, які мають намір подорожувати дешево бюджетними авіалініями з Міжнародних польських аеропортів: Катовіце (Пижовіце), Краків (Баліце) ім. Іоана Павла ІІ, Жешув (Ясьонка), Варшава (Окельце) ім. Ф. Шопена із сполученням з стародавнім українським містом Лева (Львів).
На сайті компанії Ви можете ознайомитись з розкладами авіарейсів, інформацією про аеропорти, Митними правилами, розкладами та вартістю трансферів. Також при бажанні Ви маєте змогу обрати, забронювати та оплатити необхідний для Вас трансфер.
Запрошуємо Вас на наш сайт http://www.airbus.com.ua

З повагою
Адміністрація
Трансферної компанії "AIR BUS"
PlatinumHS
Airbus A318
Повідомлень: 2
З нами з: 11 травня 2013, 17:41
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення PlatinumHS »

Підкажіть будь - ласка чи проходить даний трансфер через інші аеропорти Польщі, наприклад через Аеропорт Кракова чи Аеропорт Жешува. Можливо хтось користувався даним трансфером від Трансферної компанії Аір Бус????
Наперід вдячний!!!!
Taras
Airbus A319
Повідомлень: 154
З нами з: 28 грудня 2010, 11:07
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Taras »

мої знайомі користувалася- летіли з Кракова о 10 ранку. Бус їх вчасно доставив. Залишилися задоволені.
Юрко-81
Airbus A319
Повідомлень: 252
З нами з: 01 березня 2011, 14:06
Контактна інформація:

Re: трансфер Львів - Аеропорт Катовіце (Пижовіце) -Львів

Повідомлення Юрко-81 »

Чи хтось знає, скільки коштує трансфер Варшава-Львів?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 18 гостей