Скоростные поезда в Украине

Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Glucker »

artml писав:плюс в потязі можно значно більше цигарок провезти, аніж у літаку ;)
Легально у потязі Ви можете провезти 2 пачки цигарок, а у літаку - 10.
Чи ви пропонуєте озброїтись шуруповертом і затрамбувати мішок-другий цигаркового скарбу у порожнинах потягу? :)
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Igoresha »

AlexK писав: Во-первых, Визз в Катовице не ежедневный, во-вторых, если будет ночной поезд, то прибывать будет рано утром в Краков, скорее всего (возможно, назад будет днём возвращаться). Главное цена--если она будет конкурентной с самолётом, то, учитывая, что ж\д цена не меняется, как у Визза, спрос может быть.
Я вас умоляю. Уже сколько лет ездит Киев-Варшава. Еще в студенческие времена как-то удалось мне на нем ездить. И что вы думаете? Несчастных пару вагонов как ездили, я так подозреваю, что так и ездят. Берлинский поезд вообще отменили. Прицепной на Пшемысль, насколько я знаю, тоже.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

Igoresha писав:
AlexK писав: Во-первых, Визз в Катовице не ежедневный, во-вторых, если будет ночной поезд, то прибывать будет рано утром в Краков, скорее всего (возможно, назад будет днём возвращаться). Главное цена--если она будет конкурентной с самолётом, то, учитывая, что ж\д цена не меняется, как у Визза, спрос может быть.
Я вас умоляю. Уже сколько лет ездит Киев-Варшава. Еще в студенческие времена как-то удалось мне на нем ездить. И что вы думаете? Несчастных пару вагонов как ездили, я так подозреваю, что так и ездят. Берлинский поезд вообще отменили. Прицепной на Пшемысль, насколько я знаю, тоже.
Киев-Варшава едет очень долго и он ужасен--я ездил на нём из Варшавы в Киев в 2009-м. Когда в 2003-м запускали 35й поезд Киев-Краков из новых вагонов, он был очень классный, но понятно, что при международных тарифах, которые неконкурентны автобусам, это была пустая затея, и его отменили. Если тариф будет конкурентный, а время в пути--ночь, то поезд будет востребован.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Igoresha »

AlexK писав: Киев-Варшава едет очень долго и он ужасен--я ездил на нём из Варшавы в Киев в 2009-м. Когда в 2003-м запускали 35й поезд Киев-Краков из новых вагонов, он был очень классный, но понятно, что при международных тарифах, которые неконкурентны автобусам, это была пустая затея, и его отменили. Если тариф будет конкурентный, а время в пути--ночь, то поезд будет востребован.
Жд и автобусные тарифы и не могут быть конкурентны полноценно. Но вместо понятной схемы: жд - быстрее, комфортнее, дороже; автобус - дольше, менее комфортно, дешевле, - у нас схема со скоростью не получается. В итоге, остается только комфорт, и тот под сомнением (если учитывать состояние вагонов).
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

«Чернівці - Сучава»

Сторони також підтвердили попередні розрахунки щодо часу руху поїздка – більше трьох годин у цілому та ціни квитка – приблизно 120-150 грн. в один бік.

http://molbuk.ua/130653-stalo-vidomo-sk ... chava.html
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Войцех Бальчун says:
Щойно запустили онлайн продаж електронних квитків на міжнародний швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 705/706 Київ – Львів – Перемишль.Для реалізації даного проекту проведена значна робота з нашими польськими колегами
Через інтернет квитки можна придбати як у напрямку Польщі, так і зворотно. Такий квиток не треба обмінювати у касі, його достатньо пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або роздрукувавши заздалегідь, одразу йти до поїзда.
Навіть кібератаки на підприємства України не завадили ПАТ «Укрзалізниця» впроваджувати нові європейськи послуги.
Перший квиток куплено сьогодні о 10-й!
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення popTAB »

Вони б ще щось запустили щоб в 6 ранку в Перемишль, і в 21-22 звідтам ;) Можна навіть формування PKP на наших вагонетках
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

напишіть їм
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Ще один швидкісний потяг з Києва в Перемишль, але вже через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/456121/

Яким рухомим складом? Хюндаєм?
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Vitaliy »

mischko писав:Ще один швидкісний потяг з Києва в Перемишль, але вже через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль.

http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/456121/

Яким рухомим складом? Хюндаєм?
вони пустили перший Київ - Львів - Пшемисль - Львів - Тернопіль - Вінниця - Київ
другий Київ - Вінниця - Тернопіль - Львів - Пшемисль - Львів - Київ
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення dimentiy »

Хюндаем. Там есть узкое место по габариту (мост) на территории Польши, в него лучше всего вписывается именно Хюндай.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Як їм цих Хюндаїв вистачає
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Vitaliy »

mischko писав:Войцех Бальчун says:
Щойно запустили онлайн продаж електронних квитків на міжнародний швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 705/706 Київ – Львів – Перемишль.Для реалізації даного проекту проведена значна робота з нашими польськими колегами
Через інтернет квитки можна придбати як у напрямку Польщі, так і зворотно. Такий квиток не треба обмінювати у касі, його достатньо пред’явити під час посадки на своєму смартфоні або роздрукувавши заздалегідь, одразу йти до поїзда.
Навіть кібератаки на підприємства України не завадили ПАТ «Укрзалізниця» впроваджувати нові європейськи послуги.
Перший квиток куплено сьогодні о 10-й!

Відкрито продаж квитків на новий поїзд Інтерсіті+ №715/716 Київ – Перемишль. Наразі квитки на цей поїзд можна придбати у всіх міжнародних касах ПАТ «Укрзалізниця», а вже невдовзі буде запроваджено on-line продаж.
https://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/456121/

це для продажу онлайн кожного нового потяга потрібно "значна робота з нашими польськими колегами" ?
мені здається або "в когось руки не там ростуть" або когось дурять, ні ?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення makor »

мда, чего у вас все "дурят когото". Поезд международный, система под такое не заточена, допилят по примеру первого поезда и будет работать и там онлайн продажа, это будет быстрее первого раза, но не сразу.
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення dimentiy »

Технически стыковать нашу Экспресс-3 систему с западом — очень непросто, и, скорее всего, действительно, стыковка делается вручную.
Много где в Европе международные билеты тоже не продаются онлайн, либо продаются, но только по определённым направлениям.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

Vitaliy писав: це для продажу онлайн кожного нового потяга потрібно "значна робота з нашими польськими колегами" ?
мені здається або "в когось руки не там ростуть" або когось дурять, ні ?
Ви квиток з Варшави в Прагу чи Братиславу, чи з Братислави в Будапешт спробуйте онлайн купити, потім зради про "дурять" видавайте.
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Vitaliy »

AlexK писав:
Vitaliy писав: це для продажу онлайн кожного нового потяга потрібно "значна робота з нашими польськими колегами" ?
мені здається або "в когось руки не там ростуть" або когось дурять, ні ?
Ви квиток з Варшави в Прагу чи Братиславу, чи з Братислави в Будапешт спробуйте онлайн купити, потім зради про "дурять" видавайте.
Вибачте, за "зраду"
Я звик до того, що якщо інтеграцію між двома системами налвштували, то тепер її можна використовувати (або відтворювати з мінімальними зусиллями).
Але правило "скільки не плануй, а прийдеться три рази переробляти" звісно ніхто не відміняв
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AQS »

У ПОЛЬЩУ ЗА 4 ГОДИНИ: НА РІВНЕНЩИНІ ЗАПУСТИЛИ ПРЯМИЙ ПОТЯГ ДО ХОЛМА
https://www.5.ua/ukrayina/u-polshchu-za ... 53442.html
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

"Укрзалізниця" запускає продаж квитків на ще два потяги до Польщі

http://www.pravda.com.ua/news/2017/09/6/7154225/
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Rel »

Жесть. Мне, конечно, нравятся, рельсовые автобусы, но 4,5 часа... там же сиденья как в трамвае.
Такой автобус подошёл бы для маршрутов типа Киев-Борисполь, Харьков-Чугуев. А где реально у нас такие двухвагонные ещё ходят?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: CG-SE, Google [Bot] і 15 гостей