Скоростные поезда в Украине

Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

AlexK писав:Що ж сказала кондуктор? Перш за все, вона принесла вибачення за незручності, які нам створила залізниця через зламану систему продажу квитків і відсутність зручних місць у 2-му класі. Далі вона сказала: "Через те, що це проблеми залізниці, цим поїздом їдьте безкоштовно, а в Упсалі купите собі квитки на електричку".
вона просто вирішила не напружуватись і пішла "шляхом найменшого опору". Я два тижні тому зі Стокгольму приїхав - прилетіли туди вночі, ще й літак затримався, в місті був о 01:00 - виявилось, що в автобусі квитки не продають, а місцевої транспортної картки в мене ще не було, то водій просто взяв нас зайцем. В країнах, де мало бажаючих надурити таке поширене. Уявіть, що було би в Україні з таким підходом.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

В Україні нічого б страшного не було з таким підходом. У ваших випадках ніхто не йшов найпростішим шляхом. У ваших випадках люди продовжували надавати послугу на тих умовах, які були можливі. Це не було вашою проблемою, що закриті каси, а проблемою їхніх компаній, тому вони надали вам послугу безкоштовно. Мені багато разів водії автоубсів, коли не могли продати квиток, казали їхати безкоштовно: в Америці, в Італії, в Польщі. Це те саме, як в Америці, якщо вам на касі не можуть пробити товар, бо якось не так його кудись внесено, то вам його, дуже ймовірно, просто віддадуть--по це не ваша проблема, а їхній факап. Це нормально. Не нормально--це не взяти пасажирів, які стоять на платформі перед порожнім потягом, тому що хтось не налагодив систему продажу квитків. Це не провина пасажирів. Треба було їх брати і везти до Львова. У крайньому випадку, оформити їм квитки від кордону до Львова.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

не треба абсолютизувати 'service availability' - правила перевезень ніхто не відміняв. І пасажири (також потенційні пасажири) зобов'язані їх виконувати.
А транскордонні перевезення, певна річ, мають ще більше обмежень.
Я вже писав, що здається, що квитки на міжнародні напрямки припиняють продавати за годину до відправлення. Це може бути і з технічних, і з юридичних причин. Можливо, частина технічних причин вже не актуальна, а юридичні причини можливо вирішити на рівні урядів двох країн, але ми цього достеменно знати не можемо. Було б добре почути офіційну позицію УЗШК.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

Rainbow писав:Тим часом у шефа: http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/442235/
Так они это написали после того, как поднялась буча. А они не могли об этом информировать пассажиров своевременно? Хотя бы в том же пресс-релизе, где они сообщали о запуске поезда? А то получается, они запустили поезд, а люди им пишут: так билеты же только в международных кассах! И УЗ выдаёт "новость": "да, билеты только в международных кассах". А люди им кричат: "Так из Польши невозможно купить!" И УЗ выдаёт "новость": "покупайте заранее". И это я ещё не получил ответа на вопрос, а находясь в Украине, обратный билет из Польши на этот поезд можно купить? Наверно, скоро пресс-релиз сделают.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Sentry »

Я честно говоря, вообще не понимаю, в чем проблема продажи билетов на международный поезд, особенно в случае если его международная часть ограничивается одной станцией. Все билеты в любом случае хранятся в системе УЗ, т.к. поезд их. Посадкой в любом случае занимаются стюарды УЗ, которые имеют сканеры билетов, подключенные к все той же базе УЗ. Так в чем проблема сделать так, чтобы билеты продавались онлайн в системе УЗ? Зачем человеку, едущему из Перемышля покупать билет в кассе РКР, если он может его купить на сайте УЗ? О каких вообще сложностях в интеграции с системами РКР может быть речь, если на этот поезд продать билет по Польше (информация о котором могла бы не отправляться в УЗ) вообще невозможно!

То есть, как я понимаю:
1. Проблемы рассчитать тариф и отобразить его на сайте для билета из\в Перемышль нет! Т.к. все тарифы международные, то есть УЗ имеет к ним доступ.
2. Проблемы пустить в поезд пассажира с билетом УЗ нет, стюарды-то УЗ.
3. Проблемы с одновременной продажей места быть не должно, ведь поезд УЗ и у нее должна быть вся информация о местах.
4. Ограничить время покупки билетов за час до отправления на сайте УЗ, уверен, не сложно.

Так в чем вообще проблема? Проблема была бы продать этот билет на сайте РКР, т.к. у них нет всей этой информации, да и выписать билет, который поймут в УЗ было бы проблемой. Но ведь это и не требуется.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

наскільки я розумію проблема законодавча - на території Польщі продавати квитки мають лише польські каси, чи якось так. Тобто продавати квитки онлайн з Польщі на сайті УЗ не можливо без приведення сайту УЗ до норм польського (і європейського) законодавства, що, погодьтеся, не той обсяг роботи, який можна зробити за кілька тижнів.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

Sentry писав:Я честно говоря, вообще не понимаю, в чем проблема продажи билетов на международный поезд
Вы хотите 21й век, а на дворе 19й.
Barver
Airbus A319
Повідомлень: 102
З нами з: 12 грудня 2010, 17:21
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Barver »

Rainbow писав:Так зробіть продаж через інет і на тому всі питання закінчаться.
Загалом заробляння грошей на УЗ, то якийсь мрак. Поїзд анонсували, а квитки ніде не продають.
Підозріваю що квитків не було до Києва (хоча можу помилятись), бо ці рейси пустили не їздять. Навіть у будні майже завжди заповненість 100%.
Я ехал из Львова в Киев 24.12 на ИС+ первым классом. Поезд был забит под завязку, при чем, насколько я понял из происходящего, была проблема то ли с дублированием билетов, то ли еще с чем-то, потому что проводники ходили по вагонам и тупо рассаживали людей, где были свободные места.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

AlexK писав:Вы хотите 21й век, а на дворе 19й.
в ХІХ сторіччі між Львовом і Перемишлем не було кордону!
Гість

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Гість »

mischko писав:
AlexK писав:Вы хотите 21й век, а на дворе 19й.
в ХІХ сторіччі між Львовом і Перемишлем не було кордону!
Аххааа! Так, и панували там Пани, а не хлопи :lol: Як будуть звову Пани, так і квитки будуть :ski:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Гість писав:
mischko писав:
AlexK писав:Вы хотите 21й век, а на дворе 19й.
в ХІХ сторіччі між Львовом і Перемишлем не було кордону!
Аххааа! Так, и панували там Пани, а не хлопи :lol: Як будуть звову Пани, так і квитки будуть :ski:
не пани, а Herren

http://www.linguee.de/deutsch-englisch/ ... erren.html
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Labiann »

mischko писав:
Labiann писав:ну вон белорусы научились в Польшу через инет продавать, что остальным мешает спрашивается...
Тут є питання:
  • білоруси продають квитки з резервацією місця, чи просто квиток без місця?
  • білоруський потяг їде з Бресту територією Білорусі, чи перша станція після кордону для нього і остання - тобто чи треба інтегрувати із системою внутрішніх квитків?

с местом, они цепляют дополнительные вагоны в Минске к поезду Москва-Варшава.
KKS
A380
Повідомлень: 2119
З нами з: 06 березня 2013, 09:37
Звідки: T-UKKK11
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення KKS »

AlexK писав:
Rainbow писав:Тим часом у шефа: http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/442235/
Так они это написали после того, как поднялась буча. А они не могли об этом информировать пассажиров своевременно? Хотя бы в том же пресс-релизе, где они сообщали о запуске поезда? А то получается, они запустили поезд, а люди им пишут: так билеты же только в международных кассах! И УЗ выдаёт "новость": "да, билеты только в международных кассах". А люди им кричат: "Так из Польши невозможно купить!" И УЗ выдаёт "новость": "покупайте заранее". И это я ещё не получил ответа на вопрос, а находясь в Украине, обратный билет из Польши на этот поезд можно купить? Наверно, скоро пресс-релиз сделают.
Так нічого не змінилось. На Львів-Київ можна купувати онлайн, а на Перемешль-Київ тільки в міжнародних касах, аналогічно як і на Варшава-Київ.

Перефразувавши вас можна відповісти:
- Я вийшов на вулицю і мені холодно взимку. Що не можна було повідомити що на календарі зима, а зимою холодно?
/УЗ випускає прес-реліз де описує клімат України та дає рекомендації вибору зимового одягу/

- Я прийшов на коценрт культової групи за 15хв до початку і квитків немає! Що не можна було повідомити що не тільки я один захочу їх послухати?
/УЗ випускає прес-реліз що завчасне планування подорожі звільняє від купи проблем/

:D

ЗІ Сам не користуюсь міжміськими маршрутками саме із-за цієї проблеми, бо ти не знаєш поїдеш ти сьогодні кудись чи ні. А наявність квитка на 99% то гарантує.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Labiann писав:с местом, они цепляют дополнительные вагоны в Минске к поезду Москва-Варшава.
в ці вагони можна купити квитки між Мінськом і Брестом чи туди продають лише якщо ти їдеш в Польщу?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Labiann »

mischko писав:
Labiann писав:с местом, они цепляют дополнительные вагоны в Минске к поезду Москва-Варшава.
в ці вагони можна купити квитки між Мінськом і Брестом чи туди продають лише якщо ти їдеш в Польщу?

зайдите на сайт Беларуская чыгунка и проверьте, Минск-Варшава купить можно...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення mischko »

Labiann писав:зайдите на сайт Беларуская чыгунка и проверьте, Минск-Варшава купить можно...
не маю часу. Цікаво, а на Варшава - Мінськ теж можна купити?
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення AlexK »

KKS писав:
Перефразувавши вас можна відповісти:
- Я вийшов на вулицю і мені холодно взимку. Що не можна було повідомити що на календарі зима, а зимою холодно?
/УЗ випускає прес-реліз де описує клімат України та дає рекомендації вибору зимового одягу/

- Я прийшов на коценрт культової групи за 15хв до початку і квитків немає! Що не можна було повідомити що не тільки я один захочу їх послухати?
/УЗ випускає прес-реліз що завчасне планування подорожі звільняє від купи проблем/

:D

ЗІ Сам не користуюсь міжміськими маршрутками саме із-за цієї проблеми, бо ти не знаєш поїдеш ти сьогодні кудись чи ні. А наявність квитка на 99% то гарантує.
Ви забуваєте, що залізничні подорожі у міжнародному сполученні у нас не мають масового характеру (зокрема, через дурацьке ціноутворення)--тобто більшості людей ці нюанси невідомі, а новий поїзд анонсувався як раз, як можливість "просто, недорого і швидко". І люди ломанулись за звичкою на сайт--а там нема продажу, пішли в каси, але їм і на думку не спало, що у зворотньому сполученні будуть такі проблеми. Тому ваші аналогії хибні, бо холод і зима--це регулярні і звичні для всіх речі, а тут зробили нове, але не пояснили про нюанси користування, більш того--всі проблеми поклали на голову пасажирам.
Franek
Airbus A330
Повідомлень: 630
З нами з: 15 червня 2016, 17:02
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Franek »

Labiann писав:зайдите на сайт Беларуская чыгунка и проверьте, Минск-Варшава купить можно...
Дійсно можна купити як Мінськ-Варшава, так і Варшава-Мінськ без походу до міжнародної каси. Тому тут УЗ як завжди тупить і робить всьо чисто для галочки. Ми поїзд в Європу запустили, піару наробили, а те, що не дуже зручно купувати квитки то йдіть лєсам, не для людей роблено ж. :alen:
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Скоростные поезда в Украине

Повідомлення Labiann »

mischko писав:
Labiann писав:зайдите на сайт Беларуская чыгунка и проверьте, Минск-Варшава купить можно...
не маю часу. Цікаво, а на Варшава - Мінськ теж можна купити?

почему бы и нет...
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей