Візз Ейр - кредит на резервацію не в україні...

Відповісти
ddd
Airbus A318
Повідомлень: 51
З нами з: 01 квітня 2009, 16:50
Контактна інформація:

Візз Ейр - кредит на резервацію не в україні...

Повідомлення ddd »

було шо летів з парижу до варшави і там літак на 8 годин затримався... ну і я мав через то додаткові витрати і їм претензію висунув по імейлу а вони прислали шо ок ті всі мої додаткові витрати мені кинули на кредит для резервацій... шоп використати кредит то треба звонити в колл центри та? в даному випадку в польський бо то польский візз летів...

як звонити в польський колл центр якшо то місцеві номери топто звонити треба з польші а з україни туда звонити не є можливо..?

(в київському колл-центрі тоже сказали раз польський кредит то і туда звоніть а шо ви від нас хочете)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: кредит на резервацію не в україні...

Повідомлення Olek »

ddd писав:було шо летів з парижу до варшави і там літак на 8 годин затримався... ну і я мав через то додаткові витрати і їм претензію висунув по імейлу а вони прислали шо ок ті всі мої додаткові витрати мені кинули на кредит для резервацій... шоп використати кредит то треба звонити в колл центри та? в даному випадку в польський бо то польский візз летів...

як звонити в польський колл центр якшо то місцеві номери топто звонити треба з польші а з україни туда звонити не є можливо..?

(в київському колл-центрі тоже сказали раз польський кредит то і туда звоніть а шо ви від нас хочете)
кредит повинен бути на вашому аккаунті он-лайн. хіба ні? там кредитний рахунок після логування на сайті візз ейр існує
ddd
Airbus A318
Повідомлень: 51
З нами з: 01 квітня 2009, 16:50
Контактна інформація:

Re: кредит на резервацію не в україні...

Повідомлення ddd »

ну звичайно є Credited - 7/21/08 -63 PLN
але як ними розрахуватись по неті????

то ж треба по любому звонити в коллцентр в польші і там вони їх зарахують за новий рейс...
а понеті тіки дві можливості - кредіт кард і банк трансфер...
ddd
Airbus A318
Повідомлень: 51
З нами з: 01 квітня 2009, 16:50
Контактна інформація:

Re: кредит на резервацію не в україні...

Повідомлення ddd »

ну бля ну знову... спочатку кажуть одне потім інше

вчора казали звонити треба з території польші і більше ніяк не використаю той кредит

сьодні вже інша каже ой а я можу вам всьо зробити нашо вам польша.. кажіть код підтвердженя на якому кредит і куда хочете летіти...
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: кредит на резервацію не в україні...

Повідомлення Olek »

ddd писав:ну бля ну знову... спочатку кажуть одне потім інше

вчора казали звонити треба з території польші і більше ніяк не використаю той кредит

сьодні вже інша каже ой а я можу вам всьо зробити нашо вам польша.. кажіть код підтвердженя на якому кредит і куда хочете летіти...
наскільки я розумію, кредитний рахунок - це кредитна картка Візз. можна то самому он-лайн бронювати...
"Бронювання за допомогою візз рахунку" - але он-лайн воно не діє на рейси Візз Ейр Україна :(
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей