З Катовіц у Прагу...

Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

А які шляхи існують, щоб доїхати з Катовіц чи Кракова в Прагу? Потяг, автобус? Скільки то коштує та скільки їхати? :oops:
Panda

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Panda »

Їдеш автобусом до Кракова, а далі поїздом з Краківського вокзалу до Праги.
Це найпростіший варіант.

Для hitch hikers підійде варіант добиратись місцевими польськими автобусами до кордону з Чехією і перетинати його пішки, щоб зекономити трохи коштів.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення popTAB »

Між Польщею та Чехами ще є кордон? :?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

popTAB писав:Між Польщею та Чехами ще є кордон? :?
якщо їхати потягом Польща-Чехія, то вийде десь в 1,5-2 рази дорожче, аніж якщо купувати сегменти Польша-Кордон-Чехія... Оскільки в першому випадку використовується міжнародний тариф...

А всі потяги тільки з Кракова? Хіба з Катовіц немає?
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення dubno »

потягом їхати буде дорого. Літом я також з кракова хотів їхати у Прагу. Квиток коштував від 250zl.
Відповідно Прага відпала.
Знайшов акцію на Євролініях у Відень за 99zl і поїхав туди.
На той час зробив висновок, що автобусами подорожувати по Європі дешевше. (якщо говорити про Євролінії)

Є такий сайт («Дойче бан») там можна перевірити всі потяги по Європі (розклад співпадає як годинник) на жаль цін немає:(
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

dubno писав:потягом їхати буде дорого. Літом я також з кракова хотів їхати у Прагу. Квиток коштував від 250zl.
Відповідно Прага відпала.
Знайшов акцію на Євролініях у Відень за 99zl і поїхав туди.
На той час зробив висновок, що автобусами подорожувати по Європі дешевше. (якщо говорити про Євролінії)

Є такий сайт («Дойче бан») там можна перевірити всі потяги по Європі (розклад співпадає як годинник) на жаль цін немає:(
ну тут кажуть ще можна євронайтом... вийде десь біля 100-130 злотих... але потрібно купувати квитки до кордону... а що це за Євролінії?
Panda

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Panda »

Alexander писав: а що це за Євролінії?
http://www.eurolines.com/ 8-)
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Vitaliy »

я от дивлюсь .... літом можна літати через Торп, якщо квитки будуть по гарн ціні
:)

Київ - Торп
потім Торп - Прага

:)
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Vitaliy »

цікаво ... а в Будапешт через Катовіце як зручно і дешево попасти .... ?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

Vitaliy писав:я от дивлюсь .... літом можна літати через Торп, якщо квитки будуть по гарн ціні
:)

Київ - Торп
потім Торп - Прага

:)
крюк величенький...
а хто виконує Торп-Прага?
Теж Візз ейр??
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Vitaliy »

Alexander писав:
Vitaliy писав:я от дивлюсь .... літом можна літати через Торп, якщо квитки будуть по гарн ціні
:)

Київ - Торп
потім Торп - Прага

:)
крюк величенький...
а хто виконує Торп-Прага?
Теж Візз ейр??
да, Візз з 12.07.2009
Vitaliy
Airbus A340
Повідомлень: 815
З нами з: 10 березня 2009, 17:10
Звідки: VIN
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Vitaliy »

Alexander писав:
Vitaliy писав:я от дивлюсь .... літом можна літати через Торп, якщо квитки будуть по гарн ціні
:)

Київ - Торп
потім Торп - Прага

:)
крюк величенький...
а хто виконує Торп-Прага?
Теж Візз ейр??
білети поки що дороговаті на Торп - Прага, але думаю ближче до літа скинуть

дивлюсь по Торп - будапешт
починаються від 179 крон тобто десь 230 грн
думаю непогана ціна :)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

кому цікаво
- 23:45 с Катовиц прямой поезд
- около 40 евро на 1 человека в 1 сторону
- если билет туда - обратно, то 50 евро
- билеты в сидячий вагон
- intercity.pl
Costello
Airbus A318
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 21:23
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Costello »

Придбав квиток WizzAir Київ-Катовіце на другу половину липня. 324,00 грн вийшло з багажем (сплачував банківським переказом). Трансфер з аеропорту до вокзалу 40 грн виходить (зазадалегідь замовляти місце у віззейровському автобусі). З Катовіц до Праги є прямий поїзд № 203 "Варшава - Прага", відправляється з зал.вокзалу Катовіц о 23:53.

В польській міжнародній касі на вокзалі будь-якого міста можна придбати білет на цей поїзд від Катовіце до Богуміна (це лише 94 км, думаю буде дешево коштувати).
А тут https://eshop.cd.cz/ можна купити онлайн-квиток Богумін - Прага за 501 крону (=18 євро) на цей же потяг (він з моменту переїзду на чеській кордон зветься вже F 200 Silesia.) Білет Богумін - Прага можна також купити законно в провідника.
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

Costello писав:Придбав квиток WizzAir Київ-Катовіце на другу половину липня. 324,00 грн вийшло з багажем (сплачував банківським переказом). Трансфер з аеропорту до вокзалу 40 грн виходить (зазадалегідь замовляти місце у віззейровському автобусі). З Катовіц до Праги є прямий поїзд № 203 "Варшава - Прага", відправляється з зал.вокзалу Катовіц о 23:53.

В польській міжнародній касі на вокзалі будь-якого міста можна придбати білет на цей поїзд від Катовіце до Богуміна (це лише 94 км, думаю буде дешево коштувати).
А тут https://eshop.cd.cz/ можна купити онлайн-квиток Богумін - Прага за 501 крону (=18 євро) на цей же потяг (він з моменту переїзду на чеській кордон зветься вже F 200 Silesia.) Білет Богумін - Прага можна також купити законно в провідника.
а чого не схотіли звичайним рейсовим міським бусом поїхати? В нього, на відміну від маршруток Матушека (з лого Візз ейр), час відправлення за розкладом...
Costello
Airbus A318
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 21:23
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Costello »

Alexander писав: а чого не схотіли звичайним рейсовим міським бусом поїхати? В нього, на відміну від маршруток Матушека (з лого Візз ейр), час відправлення за розкладом...
Автобус ще не бронював. Я просто не був там, тому не дуже розібрався що до чого. Де можна побачити розклад звичайних бусів?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

Costello писав:
Alexander писав: а чого не схотіли звичайним рейсовим міським бусом поїхати? В нього, на відміну від маршруток Матушека (з лого Візз ейр), час відправлення за розкладом...
Автобус ще не бронював. Я просто не був там, тому не дуже розібрався що до чого. Де можна побачити розклад звичайних бусів?
http://www.avianews.com/airlines/airpor ... irport.htm
ось тут... писав докладно :)
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

Очередная порция советов от пана Анджея из города Sosnowiec:
Andrzej:

Если покупать билет по схеме
Катовице-Богумин, Богумин-Прага, то выйдет 13+34 евро = 47 евро туда назад... вместо 50 за прямой билет.
Если покупать билет на 2 человека, до выйдет скидка и проезд обойдется в 39 евро туда обратно на человека
Costello
Airbus A318
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 21:23
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Costello »

На 23 липня там в громадських бусах найближчий час відправленя 21:30 до Катовіц - це єдиний бус, що встигне до поїзда на Прагу. Наскільки я чув, якщо забронювати місце в автобусі Віззейр, то всіх пасажирів, що забронювали місце з прибувшого рейсу будуть чекати (аж до 40-ка хвилин), тому що бувають складнощі з митницею. Чи правда це?

А ви не знаєте точну вартість залізничного білета (самий дешевий, я так розумію сидячий) Катовіце - Богумін в один кінець?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: З Катовіц у Прагу...

Повідомлення Olek »

Costello писав:На 23 липня там в громадських бусах найближчий час відправленя 21:30 до Катовіц - це єдиний бус, що встигне до поїзда на Прагу. Наскільки я чув, якщо забронювати місце в автобусі Віззейр, то всіх пасажирів, що забронювали місце з прибувшого рейсу будуть чекати (аж до 40-ка хвилин), тому що бувають складнощі з митницею. Чи правда це?

А ви не знаєте точну вартість залізничного білета (самий дешевий, я так розумію сидячий) Катовіце - Богумін в один кінець?
десь 10 євро в один кінец на 1 людину... в міжнародноу сполученні бронювання місць не є обов*язковим...

шодо митниці -проблем немає, а ось з паспортним контролем як пощастить.. мені якось 40 хвилин довелося чекати...
а приліт літака коли? в Катовіце? бо вони там розклад міняли
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 52 гостей