Спортивный туризм

Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ferrari »

Эх, все-таки хорошо, что в Украине виза в США стоит лишь 16 баксов в год))
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення manjeroke »

mischko писав: 01 жовтня 2021, 10:47
manjeroke писав: 30 вересня 2021, 20:31
mischko писав: 25 вересня 2021, 21:30 Я ж небезпечний український хакер, мені візу всього на рік дали.
А по interview waiver program не вариант новую получить? Там сроки до 48 месяцев продлили.
Це для вас там в Америці $160 - вечеря в ресторані. А тут за ці гроші я можу 4 рази на стадіон сходити.
Я американские виды спорта не признаю. Разве что хоккей только, поэтому даже представления не имею сколько билеты стоят. А насчёт ресторанов, то я жмот столько оставлять)
Я вообще думал в Амстердаме цены не намного отличаются от американских
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення asu »

Є попередній календар Ф1 на 2022 рік.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ferrari »

Майями 8 мая смотрится шикарно)))
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ferrari »

FF506E54-6245-4E1A-97E3-BF6CD5FB192A.jpeg
Правила, которым должны соответствовать сотрудники команд (и зрители на трибунах) во время проведения Гран При Саудовской Аравии.

Особенно жесткие ограничения относятся к женщинам , которым рекомендуется не использовать яркий макияж, не носить прозрачную одежду или юбки выше колена, не открывать спину и не носить платья с лямками. Никакой тесной одежды.

Мужчинам запрещено использовать шорты, майки и узкие брюки. И это при том, что в декабре в Саудовской Аравии температура обычно выше 30 градусов.

В дополнение к одежде всех просят не делать фривольных жестов и не использовать выражения, которые могут быть сочтены неуместными.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення AZP »

Жесть какая. Может, лучше было бы что-то европейское задублировать? Там и шампанское можно, и ничья одежда ничьи чувства верующих не оскорбляет.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ferrari »

Европейское задублировать конечно можно было. Но саудиты же платят за проведение. А европейцы еще и денег за проведение в условиях пандемии попросят.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення converj »

100 млн за одно ГП и контракт на 10 ГП = 1 млрд!

Либерти медиа:
- Права женщин, свободы? Не, не слышали.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення makor »

converj писав: 21 жовтня 2021, 12:19 100 млн за одно ГП и контракт на 10 ГП = 1 млрд!

Либерти медиа:
- Права женщин, свободы? Не, не слышали.
Какое дело либерти медиа до этого?

И как это относится к теме ?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ferrari »

Либерти Медиа является обладателем маркетинговых прав на проведение чемпионата мира Ф1. Именно они договариваются с местными промоутерами о проведении Гран-При.
А какое отношение это имеет к теме - если кто-то собирается в Джидду, знание правил дресс-кода будет не лишним
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Sentry »

Ferrari писав: 21 жовтня 2021, 15:37 Либерти Медиа является обладателем маркетинговых прав на проведение чемпионата мира Ф1. Именно они договариваются с местными промоутерами о проведении Гран-При.
А какое отношение это имеет к теме - если кто-то собирается в Джидду, знание правил дресс-кода будет не лишним
Если кто едет в Джидду, то думаю знает о дресс коде вне трассы, так что вряд ли на трассе будут особые сюрпризы. Вне зависимости от отношения к этим правилам, их справедливости, равенства и т.д. - логично изучить правила на месте и придерживаться их. Или отказаться от поездки. Все-таки мы только гости и требовать каких-то особых правил для себя не логично. И это относится не только к Джидде.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення mischko »

Ну шо, збірна 🇺🇦 з футзалу на Євро-2022 потрапила в одну групу з господарями турніру - 🇳🇱 та чинними чемпіонами 🇵🇹

https://www.uefa.com/futsaleuro/news/02 ... 2022-draw/

Ігри групового туру в Амстердамі: 19 січня з Нідерландами і 23 січня з переможцем відбору Сербія-Білорусь
28 січня граємо з чемпіонами Європи - португальцями у Гронінгені.

Добирання: Wizz Air в Ейндговен, Ryanair в Веце.
Можна також в інші аеропорти Німеччини, або Шарлеруа.
Ostap
Airbus A340
Повідомлень: 916
З нами з: 10 липня 2017, 19:37
Звідки: LCJ
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Ostap »

Квитків же немає ще в продажу. Чи я щось пропустив?
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення Бекас »

Лучше бы на зандворт начали продажу билетов
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення mischko »

Ostap писав: 28 жовтня 2021, 10:58 Квитків же немає ще в продажу. Чи я щось пропустив?
Я в 7:20 по Амстердаму купив на всі 3 групові, але було лише по 1-2 трибуни. Може ще з'являться?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення mischko »

Бекас писав: 28 жовтня 2021, 11:09 Лучше бы на зандворт начали продажу билетов
Я пробував купити квитки на 2020-й і вже є в їх системі і от що мені нещодавно прийшло (нідерландською):

"Бла-бла, дати ГП Нідерландів 2022 вже відомі.
З 1 по 22 листопада цього року розпочнеться загальний продаж. Попит великий, тому буде процедура із запитами і подальшою лотереєю. Ви зареєстровані на нашому сайті як користувач і вам на початку листопада має прийти лист з деталями як подаватися на цю лотерею"
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення mischko »

Ostap писав: 28 жовтня 2021, 10:58 Квитків же немає ще в продажу. Чи я щось пропустив?
Ти де пробуєш купувати? Тут ще є квитки: https://futsaleurotickets.knvb.nl/
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Спортивный туризм

Повідомлення grzegorz »

Зганяв вчора на ДК - Барселона. Здивувало дві речі - для Дія Сертифікатів була окрема черга ( мене туди стюард перенаправив), де реально верифікували сертифікати. Друга річ - нереальна кількість арабів і індусів, в Києві буваю регулярно, але ніколи не замічав їх в такій кількості ( не кажу, що це добре чи погано, просто константую факт).

10 є за квиток на Лігу Чемпіонів ( при тому купував менше, ніж за тиждень до матчу) - таке, мабуть, може бути лише в Україні.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення asu »

Заходив вчора з північного входу (той, що з боку Палацу Спорту), сертифікат перевіряли візуально поліцейські перед підходом до турнікетів. Іноземців було дійсно дуже багато серез глядачів. Але більше здивувало те, що атрибутикою перед матчем торгували теж переважно гості з Азії, що прийшли на зміну традиційним українським бабуням.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: Спортивный туризм

Повідомлення alex.s »

grzegorz писав: 03 листопада 2021, 12:06 Зганяв вчора на ДК - Барселона. Здивувало дві речі - для Дія Сертифікатів була окрема черга ( мене туди стюард перенаправив), де реально верифікували сертифікати. Друга річ - нереальна кількість арабів і індусів, в Києві буваю регулярно, але ніколи не замічав їх в такій кількості ( не кажу, що це добре чи погано, просто константую факт).

10 є за квиток на Лігу Чемпіонів ( при тому купував менше, ніж за тиждень до матчу) - таке, мабуть, може бути лише в Україні.
Где, в итоге, поднимали настроение ночью?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 11 гостей