Украинский сертификат о вакцинации

Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

roger писав: 01 грудня 2021, 21:15 Просто їм потрібно спихнути китайську вакцину, яка є якимсь непорозумінням і, звісно використовуватись для бустерної дози не може. Поки не прийшло усвідомлення у масах, її будуть пропихати, як рештки АстраЗенеки, яка уже теж відходить з порядку денного в ЄС.
Яким непорозумінням ви вважаєте інактивовану вакцину? :smile:
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення roger »

Liubko писав: 02 грудня 2021, 09:55
roger писав: 01 грудня 2021, 21:15 Просто їм потрібно спихнути китайську вакцину, яка є якимсь непорозумінням і, звісно використовуватись для бустерної дози не може. Поки не прийшло усвідомлення у масах, її будуть пропихати, як рештки АстраЗенеки, яка уже теж відходить з порядку денного в ЄС.
Яким непорозумінням ви вважаєте інактивовану вакцину? :smile:
Її не будуть використовувати для бустерної дози, більше того - її Україна більше закуповувати не буде. Упевнений в цьому на 99 відсотків. Закупівлі будуть тільки мРНК-вакцин, переважно Comirnaty.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Это политика и маркетинг. То как везде пропихивают Pfizer вовсе не означает, что их вакцина лучшая, как и того, что коронавак плохая.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Повністю щеплені українці зможуть витратити нараховану їм 1000 гривень лише протягом чотирьох місяців. У разі невикористання коштів вони повернуться назад державі.

Про це у відеоблозі розповів міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Собакевич »

для поездки вакцинировались коронаваком. Потому что 14 дней между дозами, и еще через 14 можно было лететь в Тай ))
а в Европу как?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

В Европу можно и с коронаваком. Только не во всю. Однако Франция, например, уже «лечится» бустерной дозой файзера или модерны…
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

roger писав: 02 грудня 2021, 10:28 Її не будуть використовувати для бустерної дози, більше того - її Україна більше закуповувати не буде. Упевнений в цьому на 99 відсотків. Закупівлі будуть тільки мРНК-вакцин, переважно Comirnaty.
Це ви так себе хочете переконати? Прогнозувати щось в теперішніх умовах, та ще й на 99 відсотків - якась дивна позиція.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення roger »

Liubko писав: 02 грудня 2021, 14:21
roger писав: 02 грудня 2021, 10:28 Її не будуть використовувати для бустерної дози, більше того - її Україна більше закуповувати не буде. Упевнений в цьому на 99 відсотків. Закупівлі будуть тільки мРНК-вакцин, переважно Comirnaty.
Це ви так себе хочете переконати? Прогнозувати щось в теперішніх умовах, та ще й на 99 відсотків - якась дивна позиція.
Ні, не хочу. Я вже давно переконаний. Часто використовувати інактивований вірус - не найкраща ідея, як мінімум. До того ж закупівля, наприклад в Індії, була не "надто прозорою". Такі фокуси провертати регулярно не дадуть.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

в Індії, була не "надто прозорою".
Как это относится к инактивированной вакцине?
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

roger писав: 03 грудня 2021, 12:46 Часто використовувати інактивований вірус - не найкраща ідея, як мінімум.
Про це, будь ласка, детальніше.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення roger »

Ferrari писав: 03 грудня 2021, 13:13
в Індії, була не "надто прозорою".
Как это относится к инактивированной вакцине?
У Китаї править Компартія Китаю, єдина партія. Для мене така держава не може бути в принципі демократичною, прозорою. Не маю підстав довіряти їхнім результатам досліджень. Вони могли сміливо назвати ефективність не 65 відсотків, а 95 відсотків. Хто перевірить? Хоча в Бразилії результат близько 50 відсотків. Чому я повинен взагалі це розглядати? І ще потім думати чи влаштує це якусь державу ЄС? Так, тут є політика. Так, я прихильник НАТО, США, Великобританії, ЄС. І я хочу, щоб Україна встала в рівень з цими... все ж таки християнами. Так, готуюсь до Різдва у грудні...
P.S. Усім бажаю святкового настрою уже сьогодні та здоров'я.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення roger »

Liubko писав: 03 грудня 2021, 13:17
roger писав: 03 грудня 2021, 12:46 Часто використовувати інактивований вірус - не найкраща ідея, як мінімум.
Про це, будь ласка, детальніше.
Попередня думка британських науковців про вакцини цього типу. Не йдеться конкретно про коронавірусну вакцину, загалом. Це - не вердикт, поки немає стверджень. Ніхто не заперечує ефективність таких вакцин, але занадто часте їх використання може привести до протидії організму людини. Це лише може статись, дослідження поки не проводились, або проводились, але не оприлюднені.
Додавши до цього слабкі заявлені результати, країну походження та відсутність сертифікації в ЄС, для себе визначив, що оскільки все це надовго - буду використовувати Comirnaty.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

roger писав: 03 грудня 2021, 12:46 Я вже давно переконаний. Часто використовувати інактивований вірус - не найкраща ідея, як мінімум.
roger писав: 03 грудня 2021, 13:36 Це лише може статись, дослідження поки не проводились, або проводились, але не оприлюднені.
Не зміг підібрати цензурного вислову для цієї маячні. :facepalm:
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

roger писав: 03 грудня 2021, 13:36 може привести до протидії організму людини
што? Цель введения вакцины получить противодействие организма к этому антигену безопасным контролируемым способом - введением коктейля из остатков вируса. Почему противодействие организма это плохо то??)))

Вот вакцины на основе аденовирусов имеют такую проблему, когда иммунитет вырабатывается к носителю, а не к внедренной частице вируса. И надо каждый раз новый вирус использовать для переноса.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

makor писав: 03 грудня 2021, 13:45 што?
Не стоит даже пускаться в полемику :facepalm:
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення roger »

Liubko писав: 03 грудня 2021, 13:41
roger писав: 03 грудня 2021, 12:46 Я вже давно переконаний. Часто використовувати інактивований вірус - не найкраща ідея, як мінімум.
roger писав: 03 грудня 2021, 13:36 Це лише може статись, дослідження поки не проводились, або проводились, але не оприлюднені.
Не зміг підібрати цензурного вислову для цієї маячні. :facepalm:
Уточню, підбирай не до мене, а до британських науковців. Я ж ніколи не буду висловлюватись до них вкрай негативно.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Пусть британські науковці со своей АстраЗенекой сперва разберутся
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Украинцам на заметку)
На северо-западе Италии в городке Бьелле мужчина пытался получить прививку от коронавируса в силиконовую руку. Он полагал, что таким образом у него получится получить сертификат о вакцинации.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

COVID-19: Antibodies from Pfizer vaccine may be up to 40 times less effective against Omicron, first lab tests suggest.
https://news.sky.com/story/covid-19-fir ... t-12489417
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Igoresha »

Liubko писав: 08 грудня 2021, 13:23 COVID-19: Antibodies from Pfizer vaccine may be up to 40 times less effective against Omicron, first lab tests suggest.
https://news.sky.com/story/covid-19-fir ... t-12489417
But the most promising finding is the fact that people who had been infected with COVID-19 previously, as well as being vaccinated, had much improved protection against Omicron.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей