Украинский сертификат о вакцинации

svm30055
Airbus A318
Повідомлень: 29
З нами з: 20 серпня 2021, 00:49
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення svm30055 »

Добрий день, підкажіть будь- ласка, наш звичайний паперовий міжнародний сертифікат для посадки на літак в Австрію та для Австрії норм? Чи можуть вимагати в Дії з кьюар кодом
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

svm30055 писав: 08 вересня 2021, 17:06 Добрий день, підкажіть будь- ласка, наш звичайний паперовий міжнародний сертифікат для посадки на літак в Австрію та для Австрії норм? Чи можуть вимагати в Дії з кьюар кодом
Как раз он и есть норм. Дию принимать не обязаны.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Glucker »

Ferrari писав: 08 вересня 2021, 14:46 Мы говорим о конкретном сертификате со сроком действия до февраля 2022 года. Кстати, за новым бумажным нужно будет в феврале идти к семейнику, а в Дии можно будет получить не вставая с собствнного дивана. Это и к вопросу о сокращении социальных контактов, тем более в поликлинике зимой, в том числе
Я искренне надеюсь на то, что наз МОЗ таки утвердит в будущем продление срока действия этих сертификатов. Но может утвердить, а может и не утвердить. Пока они думают, что делать, а у тех кто в начале весны вакцинировался Астразенекой, истекает 180 дней. Пока большинство семейных врачей выдает сертификаты на год, я не стал откладывать на потом и получил бумажный сертификат. Ну и даже если семейный врач хочет выдать сертификат на 180 дней, его можно уговорить выдать на год, можно надавить с этой целью, можно, в конце концов, найти семейника который будет согласен выдать сертификат на год, например, при условии перехода на обслуживание к нему.

И да, на данный момент в инструкции к хелси до сих пор значится то, что срок действия сертификата должен быть год. Я понимаю что забыли поправить, но уже как есть :)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Якось у вас по дибільному текст написаний.

В Нідерландах є два сертифікати:

Внутрішній, де лише ініціали, день і місяць народження і період валідності (1 рік) з крайніми датами (дійсний з ___ по ____)

І міжнародний, де набагато більше інформації вказано (повне ім'я та прізвище, ДД-ММ-РРРР народження, хвороба, вакцина, виробник, кількість доз, дата останньої вакцинації, країна і хто видав)

Зауважте, що у випадку міжнародного сертифікату нема якогось терміну придатності, бо кожна окрема країна сама може вирішувати, скільки часу цей сертифікат буде дійсний, це не в компетенції Нідерландів за них вирішувати.
Також Нідерланди вважають, що це інші країни вирішуватимуть, чи вистачає 1 дози, наприклад, я хворів і в мене було 1/1 вказано в полі к-ті доз.

Чому Україна не пішла таким шляхом, я хз.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Питання:

Чи є можливість отримати паперовий сертифікат про щеплення отримати у будь-якого приватного сімейного лікаря, а не лише "свого" ?

Відповіді:

* Сертифікат можна отримати у будь якого лікаря що зареєстрований в системі ЕСОЗ та має доступ до неї. Це може бути лікар іншого медичного закладу в тому числі приватний. Але приватні лікарі наполягають на укладанні декларації з ними наскільки я знаю.

* Медиан за 350 гривен даст такой сертификат

* Если нет декларации c семейным врачом, то ее можно оформить онлайн в "Мій лікар" и через бот заказать справку 063 или сертификат
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення АндрейМ »

Krakowite писав: 08 вересня 2021, 19:19 Але приватні лікарі наполягають на укладанні декларації з ними наскільки я знаю.
Нет, просто за деньги оформляют. Мы брали в Health & Happy за 375 грн,, кажись.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Rel »

Так что, бумажный таки необходим для путешествий? Или по желанию?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Rel писав: 09 вересня 2021, 05:02 Так что, бумажный таки необходим для путешествий? Или по желанию?
Очень сильно зависит от страны назначения. Я бы однозначно делал, это проще, чем не сделать и потом доказывать.

Прямо заявили о принятии именно нашего сертификата из Дии буквально несколько стран. Но очень многие страны ЕС принимают "сертификат ЕС или аналогичный документ". Сертификат из Дии максимально похож на тот самый "аналогичный документ". Для стран не из ЕС я бы 100% делал бумажный сертификат.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

Если бы еще Дия позволяла распечатать бумажный вариант сертификата с QR кодом и всеми данными, цены бы ей не было. Неужели так сложно реализовать экспорт в PDF ?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

mischko писав: 08 вересня 2021, 18:44 Якось у вас по дибільному текст написаний.

В Нідерландах є два сертифікати:

Внутрішній, де лише ініціали, день і місяць народження і період валідності (1 рік) з крайніми датами (дійсний з ___ по ____)

І міжнародний, де набагато більше інформації вказано (повне ім'я та прізвище, ДД-ММ-РРРР народження, хвороба, вакцина, виробник, кількість доз, дата останньої вакцинації, країна і хто видав)

Зауважте, що у випадку міжнародного сертифікату нема якогось терміну придатності, бо кожна окрема країна сама може вирішувати, скільки часу цей сертифікат буде дійсний, це не в компетенції Нідерландів за них вирішувати.
Також Нідерланди вважають, що це інші країни вирішуватимуть, чи вистачає 1 дози, наприклад, я хворів і в мене було 1/1 вказано в полі к-ті доз.

Чому Україна не пішла таким шляхом, я хз.
В Україні теж є внутрішній та міжнародний сертифікати в Дії
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

nyakove писав: 09 вересня 2021, 11:21 Если бы еще Дия позволяла распечатать бумажный вариант сертификата с QR кодом и всеми данными, цены бы ей не было. Неужели так сложно реализовать экспорт в PDF ?
В планах скоро реализовать. Это, уверен, элементарно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

nyakove писав: 09 вересня 2021, 11:21 Если бы еще Дия позволяла распечатать бумажный вариант сертификата с QR кодом и всеми данными, цены бы ей не было. Неужели так сложно реализовать экспорт в PDF ?
Реализовать не сложно, но они даже текущий вариант релизили в спешке и с багами. Так что нужно ждать.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Glucker »

Sentry писав: 09 вересня 2021, 11:14
Rel писав: 09 вересня 2021, 05:02 Так что, бумажный таки необходим для путешествий? Или по желанию
Очень сильно зависит от страны назначения. Я бы однозначно делал, это проще, чем не сделать и потом доказывать.

Прямо заявили о принятии именно нашего сертификата из Дии буквально несколько стран. Но очень многие страны ЕС принимают "сертификат ЕС или аналогичный документ". Сертификат из Дии максимально похож на тот самый "аналогичный документ". Для стран не из ЕС я бы 100% делал бумажный сертификат.
Ну не так багато країн вимагають сертифікати, видані ЄС. На вскидку, згадується Португалія, Люксембург та Латвія (яка, правда, потім, визнала наш цифровий сертифікат. Може ще якісь країни вимагають саме ЄС-сертифікат, по памяті зараз не згадаю.
Португалія, наприклад, визнає "EU Digital Covid Certificate". Жодного слова про те що він може бути "аналогічним", у них немає.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Glucker писав: 09 вересня 2021, 12:14 Ну не так багато країн вимагають сертифікати, видані ЄС. На вскидку, згадується Португалія, Люксембург та Латвія (яка, правда, потім, визнала наш цифровий сертифікат. Може ще якісь країни вимагають саме ЄС-сертифікат, по памяті зараз не згадаю.
Португалія, наприклад, визнає "EU Digital Covid Certificate". Жодного слова про те що він може бути "аналогічним", у них немає.
Верно, есть несколько стран, требующих только сертификат, выданный в ЕС. Но это подавляющее меньшинство. И, конечно, эту информацию нужно смотреть перед поездкой, каждый исключительно самостоятельно несет всю ответственность за подготовку документов, необходимых для въезда.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Внутрішніх сертифікатів буде два: жовтий (для однієї дози) і зелений (для двох доз). Термін дії сертифіката з повним курсом вакцинації (як внутрішнього, так і міжнародного) становитиме рік, а не пів року, як зараз.

Кузін пояснив, що після закінчення терміну в пів року від сертифіката потрібно буде відмовитися та згенерувати новий

https://glavcom.ua/news/kolorovi-sertif ... 81832.html
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ABC »

Sentry писав: 09 вересня 2021, 12:21
Glucker писав: 09 вересня 2021, 12:14 Ну не так багато країн вимагають сертифікати, видані ЄС. На вскидку, згадується Португалія, Люксембург та Латвія (яка, правда, потім, визнала наш цифровий сертифікат. Може ще якісь країни вимагають саме ЄС-сертифікат, по памяті зараз не згадаю.
Португалія, наприклад, визнає "EU Digital Covid Certificate". Жодного слова про те що він може бути "аналогічним", у них немає.
Верно, есть несколько стран, требующих только сертификат, выданный в ЕС. Но это подавляющее меньшинство. И, конечно, эту информацию нужно смотреть перед поездкой, каждый исключительно самостоятельно несет всю ответственность за подготовку документов, необходимых для въезда.
Великобритания. Я ради нее вакцинировался после Ковида, но не сложилось. Все надеюсь...
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

Oleksii писав: 08 вересня 2021, 13:28 Связался с техподдержкой Дии по поводу кириллических имён и фамилий, скинул свой скрин и скрины с этой ветки. Зафиксировали обращение, обещали сообщить результат.
Как только ответят, черкану сюда.
А вот и ответ ТП Дии:
Олексію, доброго дня! ☺️

Прийшли з інформацією щодо вашого звернення.

У QR-коді сертифікату зашифровано ПІБ латиною та кирилицею. Розробник сканера сам вирішує як відображати ПІБ: латиною, кирилицею, одразу обидва варіанти.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Oleksii писав: 10 вересня 2021, 16:57 А вот и ответ ТП Дии:
Олексію, доброго дня! ☺️

Прийшли з інформацією щодо вашого звернення.

У QR-коді сертифікату зашифровано ПІБ латиною та кирилицею. Розробник сканера сам вирішує як відображати ПІБ: латиною, кирилицею, одразу обидва варіанти.
Предположу, что ФИО шифруется латиницей и локальным алфавитом. И это не обязательно кирилица, это может быть расширенная латиница (как в Франции, Испании, Германии и т.д.). Логично, что французы хотят видеть свои имена на расширенной латинице, и поэтому для сканнера выбирают ее. Ну а тут прилетает кирилица, которая находится как раз в этих полях.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Стоп, спробуйте змінити локаль на своєму телефоні (на французьку, наприклад). Потім поміняєте назад. Тепер проскануйте.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

Ну так тут гдето скидывали поля из qr кода. Там все правильно ( ну кроме того что имя и фамилия перепутаны ). есть поле имя, и имя транслитом, и поле фамилия и фамилия транслитом. И латиницей там все записано в правильном поле. Но приложения читают оригинальное имя, и это кирилица.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: CG-SE і 15 гостей