Украинский сертификат о вакцинации

floMaster_
Airbus A340
Повідомлень: 789
З нами з: 01 лютого 2011, 19:08
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення floMaster_ »

АстроЦенека.. что такое ЕМА - я без понятия
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення denya24 »

Летели сегодня из Шарль де Голля в Краков - ни на входе в аэропорт, ни на посадке сертификат не потребовался. По прилёту в Польшу был санитарный контроль и у всех сканировали ковид-сертификат. У жены пфайзер, сегодня 7 дней после второй дозы. Её сертифкикат просканировали и пропустили. Я дал свой с коронаваком - у них в приложении отобразлось красным) показал посадочные на следующий рейс в Киев, без вопросов пропустили)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Rel »

У кого AZN и подобные (спутник)? Будьте осторожны как невакцинированные. Я тут заметил, что вакцина эта не оч. Сейчас в топе заболеваемости Россия и UK. Кстати, есть слух, что Россия украла у англичан формулу векторной вакцины, но это не точно.
И несмотря на то, что план лимита по смертности в России повысили до 1000 (в последнюю неделю 998, 997, 1002, 998, 986, 984, 973), они остаются на первом месте по смертности в мире последнее время обладая, как мне сказал знакомый из ЛНР, "лучшей мире и единственной безопасной вакциной".
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Rel писав: 19 жовтня 2021, 07:41 Кстати, есть слух, что Россия украла у англичан формулу векторной вакцины, но это не точно.
Це чутки, в англійській пресі було надруковане офіційне спростування.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Rel писав: 19 жовтня 2021, 07:41 Сейчас в топе заболеваемости ... UK.
Вже давно немає змісту дивитися на кількість хворих, треба дивитися на кількість госпіталізацій і смертей.
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення zakharka »

Пытаюсь бороться с косяками диджитализации: как не одно , то другое. Про танцы с бубном при генерации сертификата вакцинации в смартфон сказано пересказано , теперь борюсь что бы получить бумажную форму с самого сайта .
Имея сертификат больничной формы от лечащего врача и оба"зелёных " в телефоне , решил запросить pdf формат с главного сайта .Опять цифровая подпись , снова куча "погоджень" , потом ваш запрос принят , письмом на електр почту , и наконец результат:- или я полностью не довакцинировался или врач что то не доделал в моих документах .В общем , приходите завтра....
Как то Ожидаемо! :alen:
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Bagach »

Даже не пытаюсь загрузить этот pdf с сайта. Мне хватает цифровых сертификатов в Дие и желтой бумажки от семейника.
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Carcassonne »

Bagach писав: 19 жовтня 2021, 13:51 Даже не пытаюсь загрузить этот pdf с сайта. Мне хватает цифровых сертификатов в Дие и желтой бумажки от семейника.
Я завантажив у перший же день. Правда, разу з десятого, але то таке.
Виглядає гарно, помилок нема, і навіть апробований в мандрівці, причому в країні, яка, за версією МЗС, такі не визнає.
Так що пробуйте, думаю, це легше, ніж крутити головою для Дії.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Carcassonne писав: 19 жовтня 2021, 15:49 це легше, ніж крутити головою для Дії.
Крутити головою - хвилинна справа, а от криворукі з Мінцифри - це печалька. Я авторизувався по біометриці, закордонний паспорт і свідоцтво про реєстрацію ТЗ підтягнуло коректно, а от з податковим номером сталася халепа, бо некоректно відображається ім'я. Тільки в "спеціалістів" Мінцифри могла з'явитися ідея перекладати ПІБ з латиниці та ще й по невідомо якій транслітерації. Тому краще таки мати при собі папери від сімейного, бо невідомо скільки ще косяків може вилізти.
Аватар користувача
Бекас
Airbus A319
Повідомлень: 219
З нами з: 31 липня 2019, 13:50
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Бекас »

Але ж паперах від сімейного немає жодних кодів?
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення krock »

Liubko писав: 19 жовтня 2021, 16:19
Carcassonne писав: 19 жовтня 2021, 15:49 це легше, ніж крутити головою для Дії.
Крутити головою - хвилинна справа, а от криворукі з Мінцифри - це печалька. Я авторизувався по біометриці, закордонний паспорт і свідоцтво про реєстрацію ТЗ підтягнуло коректно, а от з податковим номером сталася халепа, бо некоректно відображається ім'я. Тільки в "спеціалістів" Мінцифри могла з'явитися ідея перекладати ПІБ з латиниці та ще й по невідомо якій транслітерації. Тому краще таки мати при собі папери від сімейного, бо невідомо скільки ще косяків може вилізти.
Плюсую, імовірність кривого оновлення, або "приляже" реєстр саме в ту мить, коли вам хочеться зайти в ресторан, або, ще гірше, сідати в місцевий потяг чи автобус - достатньо висока, щоб взяти з собою зайвий папірець.
krock
Airbus A330
Повідомлень: 508
З нами з: 30 липня 2012, 15:42
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення krock »

Бекас писав: 19 жовтня 2021, 16:25 Але ж паперах від сімейного немає жодних кодів?
Варто скачати з порталу PDF. Воно трохи кривенько, але працює (щоправда всі дані доведеться потоврити якщо перший раз заходите, наявність документів в додатку Дія не гарантує заповнення даних), підписати запит та почекати 10 хвилин, але мати резервну копію :)
samoletik
Airbus A318
Повідомлень: 8
З нами з: 17 серпня 2021, 16:42
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення samoletik »

Вернулись с Амстердама. По прилету сертификат не смотрели нигде.
Первый раз попросили на жд вокзале в Старбаксе.
Второй раз при поселении в гостиницу.
Третий раз в HardRockCafe, причем, сравнили инициалы с паспортом.
Все.
При вылете не интересовались.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Bagach »

Скачал, все-таки, сертификат в pdf-формате с сайта Дии. Пусть будет.
Сайт немного глючный, но и так все вышло довольно быстро.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Кіберполіція викрила злочинне угруповання у збуті понад 40 тисяч підроблених ПЛР-тестів та Covid-сертифікатів

https://cyberpolice.gov.ua/news/kiberpo ... kativ-2598
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Кто поспешил с коронаваком, скоро появится шанс исправить ситуацию...

«Пока мы планируем использовать полный курс ревакцинации в следующем году. То есть человек, который получил две дозы в 2021 году, должен получить такие же две дозы в 2022 году",- пояснил главный санврач.

Сейчас, как отметил Кузин, все свидетельствует о том, что украинцам придется вакцинироваться от коронавируса каждый год, поскольку иммунитет к COVID-19 со временем ослабевает, даже после прививки.

"Пока что так. Мы понимаем, что иммунитет к коронавирусу не постоянен и через некоторое время он все меньше и меньше становится. Поэтому те люди, которые прошли полный курс прививки, должны пройти повторную прививку, чтобы восстановить иммунный ответ", - добавил он.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 21 жовтня 2021, 23:19 Кто поспешил с коронаваком, скоро появится шанс исправить ситуацию...
Чому потрібно щось виправляти? Я свідомо вибрав коронавак. 29 жовтня йдемо з дружиною щепитися.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Ну, я знаю, что некоторые переживают, что коронавак не вся Европа признает...
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Ferrari писав: 21 жовтня 2021, 23:25 Ну, я знаю, что некоторые переживают, что коронавак не вся Европа признает...
Якщо хтось часто їздить по бізнесових справах в Шенген, то таки варто вакцинуватися відповідними вакцинами. Але я думаю, що коронавак визнають. Тим більше, пан міністр обіцяв. :grin:
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення AZP »

Ferrari писав: 21 жовтня 2021, 23:25 Ну, я знаю, что некоторые переживают, что коронавак не вся Европа признает...
Да, вырываю волосы, что поспешил. :evil:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей