Украинский сертификат о вакцинации

Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

То, что выдает семейный врач - это свидетельство о вакцинации. То, что генерируется в Дие (в приложении или на портале) - сертификат вакцинации (внутренний или международный).
ВладТТ
Airbus A319
Повідомлень: 211
З нами з: 19 липня 2014, 04:05
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ВладТТ »

Проведіть будь ласка лікбез, бо я щось заплутався, бо з різних джерел різна інформація, є квитки на 1.11 Київ-Одеса 3.11 Одеса-Київ, вколоти другу дозу вакцини не встигаємо, для польоту потрібен саме ПЛР-тест, чи досить експрес-теста? який можна зробити в Борисполі перед вильотом який діє 72 години, і має вистачити на всю поїздку
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

makor писав: 12 жовтня 2021, 09:31 негативного результату тестування на Covid-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Принимается бумажка

Международные рейсы не трогали
nyakove писав: 12 жовтня 2021, 11:02 То, что выдает семейный врач - это свидетельство о вакцинации. То, что генерируется в Дие (в приложении или на портале) - сертификат вакцинации (внутренний или международный).
Это вы так думаете и, не исключено, что вы правы.

Но из текста постановления, то что вы говорите, не следует. Поэтому, возможно, будет какое нибудь дополнительное разъяснение/уточнение/послание от кабмина/моз/минцифры. А может и не будет, и годность документов будет определять орел из мвс на улице, или водитель маршрутки в маршрутке
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

mischko писав: 12 жовтня 2021, 09:45 Наскільки я розумію - європейські DCC сумісні з сертифікатами з Дії, там один протокол, прикордонник скануючи код може і не знати - це з Дії, чи з CoronaCheck
Recognition of COVID certificates from third (non-EU) countries

The COVID Certificates issued in those 16 countries (and territories) are accepted in the EU under the same conditions as the EU Digital COVID Certificate. Likewise, the EU Digital COVID Certificate is accepted by those 16 countries.
Есть два аспекта - практический и теоретический.

Теоретический заключается в том, что в тексте постановления четко по белому написано о подтверждении через портал госуслуг вкл "дию", про международные договоры, достаточность qr кода там ничего не написано

Практический заключается в том, что реально пограничники врядли будут серьезной проблемой и будут принимать любой док на украинском или английском. А вот если вы захотите проехать в электричке из Ирпеня в Тетерев или на бусе из Киева в Умань, то тем, кто будет контролировать наличие документов (кстати, кто?) будет абсолютно пох то, что ваш qr код compatible with "дія". Они вполне могут начать требовать справку установленного образца, причем по-украински
mischko писав: 12 жовтня 2021, 09:45 Дядя Коля, я розумію, вас бомбить, що Сполученого Королівства немає в цьому списку.
Они кстати собираются "влиться", вроде до зимы. Но реально это не решит вопрос ни по поездкам по Европе (апп один, но правила то разные), ни по поездкам в Украину (выше)
mischko писав: 12 жовтня 2021, 09:45 Пропоную здатися на милість Вільгельма-Олександра, він все одно в черзі на спадкування британського престолу (як діди!).
Мою индифферентность к вопросу наследования британского престола сложно преувеличить
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

ВладТТ писав: 12 жовтня 2021, 16:57 Проведіть будь ласка лікбез, бо я щось заплутався, бо з різних джерел різна інформація, є квитки на 1.11 Київ-Одеса 3.11 Одеса-Київ, вколоти другу дозу вакцини не встигаємо, для польоту потрібен саме ПЛР-тест, чи досить експрес-теста? який можна зробити в Борисполі перед вильотом який діє 72 години, і має вистачити на всю поїздку
Того ніхто не зна

Скорее всего, экспресс-тест подходит, т.к. упомянут в тексте постановления.

Но, он упомянут в одном месте, а вдругом не упомянут

за наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

mmyykkoollaa писав: 12 жовтня 2021, 17:21 А вот если вы захотите проехать в электричке из Ирпеня в Тетерев или на бусе из Киева в Умань, то тем, кто будет контролировать наличие документов (кстати, кто?) будет абсолютно пох то, что ваш qr код compatible with "дія". Они вполне могут начать требовать справку установленного образца, причем по-украински
Так само, як гіпстера з Дією пропустять, так і Мишко проїде з кодом з CoronaCheck.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

mischko писав: 12 жовтня 2021, 17:25 Так само, як гіпстера з Дією пропустять, так і Мишко проїде з кодом з CoronaCheck.
У хипстера в Дие никто код сканировать в электричке не будет. Глазами текст посмотрят и ок. А вот по нидерландски они там могут не очень понимать. Да и вообще, все знают как Дия выглядит, а может то подделка, а не CoronaCheck?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Sentry писав: 12 жовтня 2021, 17:28 а может то подделка, а не CoronaCheck?
а може взагалі весь цей світ - сон, який сниться горобцю, який звив гніздо в закинутому терміналі UMY? :girlhost:
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

mischko писав: 12 жовтня 2021, 17:25 Так само, як гіпстера з Дією пропустять, так і Мишко проїде з кодом з CoronaCheck.
так, але є невеличка різниця - у хіпстера апп "як у всіх" і з текстом по-українськи, а в Мишка в телефоні шось незрозуміле, може англійською, а може й на датч

По перше, не треба переоцінювати прогрес. Влітку 2019 я купляв квитка на поїзд на маленькій станції в Херсонській області. Українського паспорта з собою не було, було водійське посвідчення, англійською. То добре, шо я бачив екран комп"ютера касирши і вчасно зупинив її, бо в графу ім"я в квитку вона почала вносити назву вулиці, на якій я живу, кирилицею

По друге, не треба недооцінювати сіндром вахтьора і те, що, в залежності від того, як воно все буде enforced, для касирів, контролерів, кондукторів ітп може бути більш безпечним відмовити вам, ніж погодитися з вами
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Синдоромом вахтера можна абсолютно будь-які зловживання владою виправдати. В будь-якому разі - Мишко не збирався в Україну найближчим часом.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

mmyykkoollaa писав: 12 жовтня 2021, 17:25
Того ніхто не зна

Скорее всего, экспресс-тест подходит, т.к. упомянут в тексте постановления.

Но, он упомянут в одном месте, а вдругом не упомянут

за наявності у них негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)
сложные предложения не ваше?

ИЛИ результат экспресс теста
ИЛИ результат ПЦР теста
ИЛИ три вида сертификатов о выздоровлении
ИЛИ ПЦР, выздоровление с помощью Дии.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

makor писав: 12 жовтня 2021, 18:13 сложные предложения не ваше?
Если вы таки хотите поговорить за мои лингвистические способности, то нет, сложные предложения - не моё. Более того, я даже считаю, что предложение из 100+ слов с минимумом структуры, из которого можно очень легко сделать 3-4 предложения, мог написать только идиот.

Я же хотел поговорить за то, что согласно закону Украины "про нормативно-правовые акты"
Положення нормативно-правового акта має викладатися однозначно і не допускати різного тлумачення.
makor писав: 12 жовтня 2021, 18:13 ИЛИ результат экспресс теста
ИЛИ результат ПЦР теста
ИЛИ три вида сертификатов о выздоровлении
ИЛИ ПЦР, выздоровление с помощью Дии.
это ваша интерпретация. Проблема в том, что она - не единственная:
за наявності у них
негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведено не більш як за 72 години до дня поїздки,
ок, тут очевидно, документ, подтверждающий негативный пцр или лф тест
або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації,
ок, тут очевидно, документ, подтверждающий полную вакцинацию
чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
тут плохо. В чем различие между "міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката" и "документ"? "Сетификат" и "документ" это одно и то же
негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції
в чем отличие между "документом" и "сертификатом", подтверждающими негативный пцр тест? Почему принимается "документ" о негативном экспресс тесте, но не "сертификат" о негативном экспресс тесте?
або одужання особи від зазначеної хвороби,
ок, но опять же, принимается "сертификат", но не "документ", так?
чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія)
Это самая плохая часть. Чинність чого саме має бути підтверждена? Ця вимога відноситься лише до останнього елементу ("сертифікат про одужання"), чи до всіх видів сертифікатів?

То, как написано это предложение, может означать, что это требование ("підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу") относится ко всему, перечисленному в данном тексте. И каждой, даже самой вакцинированной бабке, прийдется подтверждать справку от участкового врача на портале чего то там
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

Это все лишь ваша интерпретация, не более. И придирки
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Igoresha »

Текст действительно написан очень плохо. Почему нельзя было использовать а-б-в и так далее - неясно
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

makor писав: 13 жовтня 2021, 09:49 Это все лишь ваша интерпретация, не более. И придирки
Абсолютно верно - єто моя интерпретация. Что и является проблемой: несмотря на то, что моя интерпретация существенно отличается от вашей, обе интерпретации удовлевтворяют формулировке єтого постановления. Єто не нормативно-правовой акт, а исчадие бешеного принтера кабмина

Что касается придирок, мои придирки - мелочь, лишний пост на форуме.

А вот когда человеку прийдется доказьівать какому нибудь полицейскому/громадськой ватре/и др вахтерам, что бумажка с негативньім єкспресс-тестом - єто " документ" (которьій принимается), а не "сертификат" (которьі не принимается) - такие придирки будут приводить к практически-ощутимьім последствиям
floMaster_
Airbus A340
Повідомлень: 789
З нами з: 01 лютого 2011, 19:08
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення floMaster_ »

Решил всё-таки поставить Дию, ввёл туда загран, права, детей и решил подключить ковид сертификат. Но для него надо пройти верификацию FaceID и ввести 5-символьный пин. На этом этапе Дия зависает - бесконечно крутится кружочек на кнопке Підписуємо и ничего не происходит больше. Раз прождал более часа. Сертификат получил после второй ещё летом.
Программу пробовал переустанавливать - результат тот же.
Что я могу делать не так?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Bagach »

floMaster_ писав: 14 жовтня 2021, 21:00 Что я могу делать не так?
Вроде, все делаете правильно. Я бы попробовал поставить Дию на другой смартфон, и если результат тот же - написать в поддержку Дии.
Inguri

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Inguri »

Мені допомогло перезавантаження телефона
floMaster_
Airbus A340
Повідомлень: 789
З нами з: 01 лютого 2011, 19:08
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення floMaster_ »

нифига не помогло.
Буду лететь с жёлтыми сертификатами бумажными. Помимо них надо делать антиген или пцр для Германии? А то в правилах нихрена не понятно.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

floMaster_ писав: 15 жовтня 2021, 20:54 нифига не помогло.
Буду лететь с жёлтыми сертификатами бумажными. Помимо них надо делать антиген или пцр для Германии? А то в правилах нихрена не понятно.
Если вакцинированы ЕМА вакциной, то тест не нужен.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 19 гостей