Украинский сертификат о вакцинации

makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

А разве ПЦР тесты египтяне не признают только с кодом Уже не помню
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

ПЦР признают только с кодом. И сертификат о вакцинации только с кодом. Но не электронный, а бумажный. А у нас бумажный с кодом пока не делают
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Oleksii писав: 22 вересня 2021, 15:37
  • Новый сертификат с портала будет бумажным и без печатей, но с QR...
Кстати, вот шаблон:
Sertyficat.jpg
Пошвидше вже б запускали цей паперовий сертифікат з QR кодом
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

До конца сентября будет
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення denya24 »

А как через хелси записать родственников на вакцинацию? Хочу записать маму с бабушкой, а система даёт только самого себя) Позвонил в поликлинику - в регистратуре сказали, что записью не занимаются
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

denya24 писав: 22 вересня 2021, 17:17 А как через хелси записать родственников на вакцинацию? Хочу записать маму с бабушкой, а система даёт только самого себя) Позвонил в поликлинику - в регистратуре сказали, что записью не занимаются
А ти плануєш бути поруч з ними під час вакцинації чи вони самостійно відвідають амбулаторію ?
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення denya24 »

Krakowite писав: 22 вересня 2021, 17:25 А ти плануєш бути поруч з ними під час вакцинації чи вони самостійно відвідають амбулаторію ?
Я, к сожалению, нахожусь в другом городе, поэтому не смогу отвести. Хотел записать, чтобы не пришлось стоять в очередях. Кабинет вакцинации Пфайзером открыли в поликлинике недалеко от дома.
Востаннє редагувалось 22 вересня 2021, 17:30 користувачем denya24, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

denya24 писав: 22 вересня 2021, 17:29
Krakowite писав: 22 вересня 2021, 17:25 А ти плануєш бути поруч з ними під час вакцинації чи вони самостійно відвідають амбулаторію ?
Я, к сожалению, в другом городе, поэтому не смогу отвести. Хотел записать, чтобы не пришлось стоять в очередях.
моїй мамі першу дозу на дому робили. Нехай хтось з них позвонить своєму домашньому лікарю. Чи це вже пізно?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення АндрейМ »

denya24 писав: 22 вересня 2021, 17:17 А как через хелси записать родственников на вакцинацию?
Никак. Надо эккаунт для них создавать. Я своих так записывал.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення denya24 »

АндрейМ писав: 22 вересня 2021, 17:36 Никак. Надо эккаунт для них создавать. Я своих так записывал.
Зашёл под номером телефона мамы - в хелси какой-то левый человек под ним, изменить нельзя :?
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

Ходил вчера в Днепре - никому та запись не нужна была, отправили заполнить анкету, в живой очереди из 4 человек посидел, заполнили в системе данные и отправили на укол.))

Но это был центр вакцинации в амбулатории на райончике
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

denya24 писав: 22 вересня 2021, 17:29 Я, к сожалению, нахожусь в другом городе, поэтому не смогу отвести.
Запис на візит у Helsi просто резервує час для вакцинації, звірка паспортних даних документів буде відбуватися вже на місці

Тому якщо хочеш, то можеш на своє ім'я зробити резервацію для мами - наприклад, я так робив для своєї бабусі.

Бланк згоди на вакцинацію можна зазделегідь скачати з сайту https://vaccination.covid19.gov.ua і заповнити вдома
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Glucker »

Згенерив тільки що в "Дії" цифровий сертифікат. Строк дії, згідно зі змінами нашого законодавства - рік. Хтось, хто генерив цифрові сертифікати на пів року, пробував видалити з "Дії" старий сертифікат і згенерувати новий? На який строк видавало?
Аватар користувача
vadimklimenko
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 30 травня 2019, 22:23
Звідки: OZH → IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення vadimklimenko »

Glucker писав: 23 вересня 2021, 00:58 Згенерив тільки що в "Дії" цифровий сертифікат. Строк дії, згідно зі змінами нашого законодавства - рік. Хтось, хто генерив цифрові сертифікати на пів року, пробував видалити з "Дії" старий сертифікат і згенерувати новий? На який строк видавало?
Перегенерував свої — рік. Вчора теж генерував — було все ще 180 днів.

По специфікації EU-сертифікатів (7-8 сторінка) в QR коді знаходиться лише Date of vaccination. Коли буде скануватись той QR код, буде невідомо, на рік чи на півроку цей сертифікат. Скоріш за все, просто змінилась дата в Дії і все :)

Ах, і поправили переплутані прізвище/ім'я
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

При скануванні європейскими додатками для перевірки сертифікатів Ім'я та Прізвище все одно висвічуються українською.
maxim8998
Airbus A320
Повідомлень: 307
З нами з: 16 лютого 2016, 09:14
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення maxim8998 »

В латвійському додатку в мене висвічує українською і нижче англійською.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ABC »

vadimklimenko писав: 23 вересня 2021, 08:55
Glucker писав: 23 вересня 2021, 00:58 Згенерив тільки що в "Дії" цифровий сертифікат. Строк дії, згідно зі змінами нашого законодавства - рік. Хтось, хто генерив цифрові сертифікати на пів року, пробував видалити з "Дії" старий сертифікат і згенерувати новий? На який строк видавало?
Перегенерував свої — рік. Вчора теж генерував — було все ще 180 днів.

По специфікації EU-сертифікатів (7-8 сторінка) в QR коді знаходиться лише Date of vaccination. Коли буде скануватись той QR код, буде невідомо, на рік чи на півроку цей сертифікат. Скоріш за все, просто змінилась дата в Дії і все :)

Ах, і поправили переплутані прізвище/ім'я
У меня пропал номер загран паспорта в международном сертификате. До обновления, кажется был, точно не помню
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення makor »

Oleksii писав: 23 вересня 2021, 09:20 При скануванні європейскими додатками для перевірки сертифікатів Ім'я та Прізвище все одно висвічуються українською.
Это проблема приложения для чтения, что оно не смотрит в поле с транскрипцией
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sirko Production »

ABC писав: 23 вересня 2021, 09:51
vadimklimenko писав: 23 вересня 2021, 08:55
Glucker писав: 23 вересня 2021, 00:58 Згенерив тільки що в "Дії" цифровий сертифікат. Строк дії, згідно зі змінами нашого законодавства - рік. Хтось, хто генерив цифрові сертифікати на пів року, пробував видалити з "Дії" старий сертифікат і згенерувати новий? На який строк видавало?
Перегенерував свої — рік. Вчора теж генерував — було все ще 180 днів.

По специфікації EU-сертифікатів (7-8 сторінка) в QR коді знаходиться лише Date of vaccination. Коли буде скануватись той QR код, буде невідомо, на рік чи на півроку цей сертифікат. Скоріш за все, просто змінилась дата в Дії і все :)

Ах, і поправили переплутані прізвище/ім'я
У меня пропал номер загран паспорта в международном сертификате. До обновления, кажется был, точно не помню
Аналогічно, і як було насписано, з службою підтримки зв'язатись складно
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення denya24 »

Sam писав: 31 серпня 2021, 20:00
Расскажите, пожалуйста, по шагово. У меня не получается. В проге добавляю сертификат и QR код из дии или скриншот не распознается мол This certificat format is not correct.
Я думал что это из того что короновак французы не признают.
Та же дичь. Пробовал удалять, добавлять сертификат, всё равно во французской проге он не распознаётся)

Номер паспорта также исчез + в самой Дие появился второй загран, который небиометрический (раньше не было)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей