Украинский сертификат о вакцинации

Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ant0xa »

и вот что самое интересное, зачем на них лепят кюар-код - это же однозначно признак подделки.

но вот это самое забавное:)
Саме тому Олександр Оглобля порекомендував тим, хто щеплений вакциною CoronaVac і має проблеми із в’їздом до певної країни ЄС, звертатися до правоохоронних органів цієї країни. Якщо правоохоронні органи не можуть допомогти, тоді слід звертатися до суду.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Загалом з початку використання в пунктах пропуску програмного забезпечення «Safe Border» прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону здійснено перевірку понад 3000 сертифікатів. За результатами перевірки виявлено майже 60 підроблених документів про вакцинацію. Найбільше таких випадків зафіксовано в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та у міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення «Львів».
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Rel »

Я даже знаю человека-антипрививочника, которого на работе обязывают делать вакцинацию, но он готов купить серт, чтобы продолжить работу, и даже готов пожертвовать поездками за границу, точнее странами не принимающими только ПЦР.
А есть спрос - будет и предложение.

Кстати, на границе при въезде в Украину просят давать не внутренний, а международный сертификат, что меня удивило. А внутренний куда нужен?
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

Rel писав: 20 вересня 2021, 01:09 Кстати, на границе при въезде в Украину просят давать не внутренний, а международный сертификат, что меня удивило. А внутренний куда нужен?
Вчера (точнее уже сегодня) показывал внутренний пограничнику.

Кстати, QR код из Дии был успешно считан в аэропорту Копенгагена при чекине на рейс Люфтганзы
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Rel писав: 20 вересня 2021, 01:09 А есть спрос - будет и предложение.
В Чернівцях працівників освіти добровільно-примусово заставляють вакцинуватися. В серпні "замутити" одну дозу коштувало 500грн, у вересні вже 1000грн за одну підроблену вакцинацію і працівники на таке йдуть. Інсайдерська інфа.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

Для щеплених китайською CoronaVac відкриті принаймні 13 країн — Австрія, Болгарія, Греція, Естонія, Ісландія, Іспанія, Ліхтенштейн, Нідерланди, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Швеція (з території країн Європейської економічної зони), Швейцарія.

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/pravil ... 83545.html
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ant0xa »

Krakowite писав: 20 вересня 2021, 10:21 Для щеплених китайською CoronaVac відкриті принаймні 13 країн
как минимум, забыли CY и SK.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Rel »

mischko писав: 20 вересня 2021, 10:09
Rel писав: 20 вересня 2021, 01:09 А есть спрос - будет и предложение.
В Чернівцях працівників освіти добровільно-примусово заставляють вакцинуватися. В серпні "замутити" одну дозу коштувало 500грн, у вересні вже 1000грн за одну підроблену вакцинацію і працівники на таке йдуть. Інсайдерська інфа.
Да, образования. Ведь, чтобы работать при оранжевом уровне нужно 80% вакцинированных, при красном - 100%.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Krakowite »

ant0xa писав: 20 вересня 2021, 10:29 как минимум, забыли CY и SK.
Не можу знайти згадки про вакцину КоронаВак або загалом всіх вакцин, які визнає ВООЗ на сторінці https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr-od-14-6-do-9-7/ у словаків
Аватар користувача
chukinson
Airbus A340
Повідомлень: 738
З нами з: 13 лютого 2014, 10:33
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення chukinson »

ant0xa писав: 19 вересня 2021, 22:12 зачем на них лепят кюар-код - это же однозначно признак подделки
Возможно изначально все "заинтересованные" стороны договорились о способе различия оригинала и подделки. Ведь тот кьюар код никуда не ведет и содержит только ФИО..
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

chukinson писав: 20 вересня 2021, 12:30 Ведь тот кьюар код никуда не ведет и содержит только ФИО..
Це такий же карго-культ, як і довідка на "жовтому папері". Я просто волаю від градусу вітчизняного рагулізму. :lol: :lol: :lol:
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення AZP »

Rel писав: 20 вересня 2021, 01:09 Я даже знаю человека-антипрививочника, которого на работе обязывают делать вакцинацию, но он готов купить серт, чтобы продолжить работу, и даже готов пожертвовать поездками за границу, точнее странами не принимающими только ПЦР.
А есть спрос - будет и предложение.
Я таких человек пять знаю.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення nyakove »

ant0xa писав: 19 вересня 2021, 22:12 и вот что самое интересное, зачем на них лепят кюар-код - это же однозначно признак подделки.
Чтобы в Египет пускали, очевидно же
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Glucker »

mischko писав: 20 вересня 2021, 10:09 В Чернівцях працівників освіти добровільно-примусово заставляють вакцинуватися. В серпні "замутити" одну дозу коштувало 500грн, у вересні вже 1000грн за одну підроблену вакцинацію і працівники на таке йдуть. Інсайдерська інфа.
А інформація про щеплення вноситься у відповідні бази чи дають просто папірець?
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Glucker писав: 20 вересня 2021, 12:53 А інформація про щеплення вноситься у відповідні бази чи дають просто папірець?
"Годен знати?"(с) - я не розпитував як це працює. Але не бачу проблеми випустити вакцину в рукомийник і занести лівий запис в базу.
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

Krakowite писав: 20 вересня 2021, 12:23
ant0xa писав: 20 вересня 2021, 10:29 как минимум, забыли CY и SK.
Не можу знайти згадки про вакцину КоронаВак або загалом всіх вакцин, які визнає ВООЗ на сторінці https://korona.gov.sk/cestovanie-do-sr-od-14-6-do-9-7/ у словаків
Снимок экрана 2021-09-20 134648.jpg
Inguri

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Inguri »

Не можу зрозуміти - чому для отримання сертифіката в Дії треба робити додаткову авторизацію - Дія.Підпис?
Адже паспорт і права не менш важливі документи, а для них потрібно лише одна (Банк айді чи шо там було)?
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ant0xa »

Krakowite писав: 20 вересня 2021, 10:21 Для щеплених китайською CoronaVac відкриті принаймні 13 країн — Австрія
еще из интересного, при сканировании Дии с коронаваком австрийское приложение для сканирования кюаркодов(Grüner Pass)
выдает все красненьким(и говорит, что нужен entry test и в ночной клуб низзя), а при сканировании Дии с пфайзером - рисует все зелененьким.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 20 вересня 2021, 14:42 Не можу зрозуміти - чому для отримання сертифіката в Дії треба робити додаткову авторизацію - Дія.Підпис?
Адже паспорт і права не менш важливі документи, а для них потрібно лише одна (Банк айді чи шо там було)?
Как я понял, разница в том, что документы уже есть в реестрах и Дия их просто отображает. А сертификата нет, нужно создать запрос на его генерацию, и этот запрос в госорганы должен быть подписан. В случае электронного документа нужна электронная подпись. Почему нужен именно Дія.Підпис, а не любая существующая ЭЦП - вопрос к политикам и разработчикам.
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Oleksii »

Inguri писав: 20 вересня 2021, 14:42 Не можу зрозуміти - чому для отримання сертифіката в Дії треба робити додаткову авторизацію - Дія.Підпис?
Адже паспорт і права не менш важливі документи, а для них потрібно лише одна (Банк айді чи шо там було)?
Тому що, медична інформація є конфіденційною. Підписуючи сертифікати Дія.Підписом Ви надаєте згоду на те, що центральна база даних eHealth має право передади інформацію про вакцинацію до реєстру Дія.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей