Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення ant0xa »

mischko писав: 18 грудня 2021, 22:22 чи купувати квитки родичам з Жулян.
у меня с Жулянами постоянно связаны плохие воспоминания от таможенников(хэндлинг был некомпетентен в июле в случае Вены, но тут я списал на изменчивость правил).
-а сколько вы денег везете?
-в рамках позволенного лимита, который не предусматривает их декларации.
-вы обязаны декларировать любую сумму, даже если она не превышает лимита.
-нет не обязан, зачем вы меня запугиваете?
-я вас не запугиваю, я предупреждаю, что многие люди обманывают таможенную службу, и их потом задерживают,
и оказывается, что они нарушают законодательство.

Причем, вот эта фигня происходила со мной уже раз 5 наверное, и вот в этом году тоже уже один раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення mischko »

Вони його нагрузили, що в Нідерландах буде гестапівський допит, хоча якраз Нідерланди найбільш людяних прикордонників мають. Це й не прикордонники, а королівські жандарми, еліта.

І звідки жулянівським знати про прикордонний контроль в Нідерландах, якщо це був взагалі перший рейс туди???

Я дуже обурений.
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Carcassonne »

Bagach писав: 18 грудня 2021, 21:16
Carcassonne писав: 18 грудня 2021, 20:15 Летів оце сьогодні за маршрутом шенген - Україна і в аеропорту вильоту побачив саме те, що винесено в заголовок теми.
В каком аэропорт это было? Путешествующая публика должна знать своих героев.
Палермо
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Glucker »

Carcassonne писав: 19 грудня 2021, 02:12
Bagach писав: 18 грудня 2021, 21:16
Carcassonne писав: 18 грудня 2021, 20:15 Летів оце сьогодні за маршрутом шенген - Україна і в аеропорту вильоту побачив саме те, що винесено в заголовок теми.
В каком аэропорт это было? Путешествующая публика должна знать своих героев.
Палермо
Я так розумію, це був рейс Райянів Палермо-Львів?
При онлайн-реєстраціє система видала повноцінний посадковий, чи документ з вимогою підійти до стійки реєстрації?
Carcassonne
Airbus A318
Повідомлень: 45
З нами з: 05 серпня 2021, 12:32
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Carcassonne »

Glucker писав: 19 грудня 2021, 04:58
Carcassonne писав: 19 грудня 2021, 02:12
Bagach писав: 18 грудня 2021, 21:16
В каком аэропорт это было? Путешествующая публика должна знать своих героев.
Палермо
Я так розумію, це був рейс Райянів Палермо-Львів?
При онлайн-реєстраціє система видала повноцінний посадковий, чи документ з вимогою підійти до стійки реєстрації?
Так.
Повноцінний.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Igoresha »

mischko писав: 18 грудня 2021, 21:13 В Україні те саме. Думав, що Жуляни - приватний порт, але там все погано: вимагали тест у вакцинованого, хоча його Нідерланди вже третю добу не вимагають. Дуже схоже на зацікавленість хендлінгу підігнати клієнтів для приаеропортової лабораторії.
Я когда летел в Шотландию 2 месяца назад, у меня хэндлинг в Борисполе при регистрации на рейс во Франкфурт требовал тест (при том, что правила въезда в ЮК требовали тест по прилёту, а не перед вылетом). Показал, так как у нас была рекомендация делать тест при вылете (не спрашивайте - типичная Британия), но желание поскандалить было
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення zakharka »

В Орлі, напередодні свят , з моїми друзями сталася незвична , як на мене подія: по прильоту Вуелінгом з Києва та проходження прикордонного контролю ,людина, яка перевіряла документи та сертифікати , не поставила штампи (у всі три паспорти) про в'їзд до Шенгену.
Звичайно , про те ми дізналися вже пізніше , коли зустрілися та взялися порівнювати наші документи....
Верталися через Польщу , тому ніякого прикордонного контролю не було , а от поляки вже тримали та розбиралися дуже довго , хоча згодом все ж проклацали печатку на виїзд.
Всі документи , як то :- посадкові талони на Вуелінг , бронювання отелів , посадкові з Орлі до Варшави тримали при собі , як докази , але питання по штампу не вирішили....
Може хто стикався з цією проблемою , та знає як вона вирішується? Те що написано про такі казуси в неті , говорить тільки про проблеми , які можуть виникнути , але чіткою відповіді як виправити ляп французьких прикордонників не дає.
Inguri

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Inguri »

В мене було трохи інше: штамп в'їзду, умовно, 4 червня, штамп виїзду 3 червня. В реалі заїхав 1, виїхав 3.
Наступні подорожі прикордонники або не помічали, або питали "як це так?". Знизував плечима і мене пускали/випускали без проблем.
Якщо вже так переймається, зробіть новий паспорт.
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення dtm »

zakharka писав: 26 грудня 2021, 21:28 В Орлі, напередодні свят , з моїми друзями сталася незвична , як на мене подія: по прильоту Вуелінгом з Києва та проходження прикордонного контролю ,людина, яка перевіряла документи та сертифікати , не поставила штампи (у всі три паспорти) про в'їзд до Шенгену.
Звичайно , про те ми дізналися вже пізніше , коли зустрілися та взялися порівнювати наші документи....
Верталися через Польщу , тому ніякого прикордонного контролю не було , а от поляки вже тримали та розбиралися дуже довго , хоча згодом все ж проклацали печатку на виїзд.
Всі документи , як то :- посадкові талони на Вуелінг , бронювання отелів , посадкові з Орлі до Варшави тримали при собі , як докази , але питання по штампу не вирішили....
Може хто стикався з цією проблемою , та знає як вона вирішується? Те що написано про такі казуси в неті , говорить тільки про проблеми , які можуть виникнути , але чіткою відповіді як виправити ляп французьких прикордонників не дає.
Гадаю це не важливо. Часто після штампу неможна розібрати дату або невидна стрілка це вїзд чи виїзд якось вони з цим живуть.
Окрім того скоро буде електронна реєстрація що має їх замінити часткого.
Ще є залежність від кількості штампів в вашому паспорті , в моєму штампи вже перестали рахувати
а от в подруги їх тільки 2 сторінки і прикордонники переглядають чи їх парна кількість при вїзді в шенген але не всі).
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Glucker »

dtm писав: 26 грудня 2021, 21:39 Часто після штампу неможна розібрати дату або невидна стрілка це вїзд чи виїзд якось вони з цим живуть.але не всі).
Вїздний та виїздний штампи з Шенгену відрізняються не тільки напрямком стрілки, а ще й формою. У вїздних по кутах прямі кути, у виїздних кути скруглені.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення mmyykkoollaa »

zakharka писав: 26 грудня 2021, 21:28 Може хто стикався з цією проблемою , та знає як вона вирішується? Те що написано про такі казуси в неті , говорить тільки про проблеми , які можуть виникнути , але чіткою відповіді як виправити ляп французьких прикордонників не дає.
А это вообще проблема? Мне казалось, у Шенгена общая электронная система учета въезда и выезда, т.е. они могут проверить дату въезда без всякого штампа.
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення zakharka »

Мне також здавалося що штамп є чи нема ,- байдуже , головне що пропустили , але:
https://kiew.diplo.de/ua-uk/service/05- ... ks/1249782
Тому і спитав....
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення North_West »

mmyykkoollaa писав: 27 грудня 2021, 02:18
zakharka писав: 26 грудня 2021, 21:28 Може хто стикався з цією проблемою , та знає як вона вирішується? Те що написано про такі казуси в неті , говорить тільки про проблеми , які можуть виникнути , але чіткою відповіді як виправити ляп французьких прикордонників не дає.
А это вообще проблема? Мне казалось, у Шенгена общая электронная система учета въезда и выезда, т.е. они могут проверить дату въезда без всякого штампа.
Система то общая, но насколько знаю, обычный пограничник в отдельно взятой стране не имеет доступа к общей системе дабы узнать дату in/out, когда пригласят в отдельную комнату, тогда старший смены сможет посмотреть.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення АндрейМ »

North_West писав: 27 грудня 2021, 13:50 Система то общая, но насколько знаю, обычный пограничник в отдельно взятой стране не имеет доступа к общей системе дабы узнать дату in/out, когда пригласят в отдельную комнату, тогда старший смены сможет посмотреть.
Система регистрации въезда и выезда еще не работает, но когда заработает (планируется, что в следующем году), то обычные пограничники будут иметь к ней доступ. Пока что автоматически ничего проверить нельзя.
Аватар користувача
Sirko Production
Airbus A319
Повідомлень: 290
З нами з: 04 березня 2020, 14:59
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Sirko Production »

zakharka писав: 27 грудня 2021, 13:09 Мне також здавалося що штамп є чи нема ,- байдуже , головне що пропустили
На жаль підказати як вирішити питання не знаю, але говорити що це не проблема, ну ніяк не погоджусь.
З власного досвіду, попередній паспорт в якому були заповнені штампами майже всі сторінки, польські прикордонники одного разу ТАК прискіпливо перевіряли, якщо конкретно - звіряли попередні(!!) в'їзди/виїзди, що одного разу я на паспортному контролі в окремій кабінці провів близько 1,5 години і мало не спізнився на свій рейс.
А що саме смішне, в мене все було ок, але через некомпетентність/некмітливість/неуважність прикордонника який не міг знайти один з штампів я втратив 1,5 години часу та пристойну порцію нервових клітин, тож таке собі задоволення.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення АндрейМ »

ЛОТ вчера в КВР в очередной раз выносили мозг на регистрации. В октябре отказывались регистрировать на рейс в Нью-Йорк, несмотря на то, что я попадал под исключение и мог лететь через Шенген. Вчера им не понравился тест - США требует за день, а тетя за стойкой уперлась, что надо за 24 часа. На все просьбы показать эти правила говорила что-то о внутренних документах. В конце концов, зарегистрировала, типа, одолжение сделала, но так и не признала, что была неправа.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення mmyykkoollaa »

Стандартная проблема, кстати. ЮК сейчас требует тест максимум за 2 дня до прибьітия. В Борисполе бьіла проблема при посадке, тк самолет прилетал в пятницу вечером, а тест бьіл сделан в среду утром
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення immie »

Сьогодні прикордонник в "Борисполі" розповідав, що заява на подорож з дитиною має бути на кожну поїздку, а подана, видана у 2019 і чинна до грудня 2022 його не влаштовувала. В підсумку сфотографував мене і дитину і пропустив.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення Krakowite »

immie писав: 20 січня 2022, 11:18 Сьогодні прикордонник в "Борисполі" розповідав, що заява на подорож з дитиною має бути на кожну поїздку, а подана, видана у 2019 і чинна до грудня 2022 його не влаштовувала. В підсумку сфотографував мене і дитину і пропустив.
Прикордонник формально правий, але де-факто в Україні нотаріуси засвідчують такі заяви-згоди на виїзд дитини за кордон терміном на рік і завжди наголошують при цьому, що вони роблять нам 'послугу'

Вперше чую, щоб нотаріус в Україні засвідчив таку заяву-згоду терміном на 3 роки.
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Некомпетентність хендлінгу та прикордонних служб

Повідомлення ABC »

У меня заява для сопровождения ребенка представителями МАУ на 3 года, вернее 2 года и 8 месяцев- до 16 летия:)
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей