Митні правила - вага багажу?

Відповісти
redtag
Airbus A318
Повідомлень: 6
З нами з: 23 серпня 2010, 17:36
Звідки: Ukraine
Контактна інформація:

Митні правила - вага багажу?

Повідомлення redtag »

Допоможіть роз'яснити митні правила вїзду в Україну через аеропорти.
Питання: чи діють обмеження зеленого коридору про 50 кг багажу при в'їзді через аеропорти, чи це лише для в'їзду через наземні пункти пропуску?
В мене покупок менше 1000 євро, і хочу докупити 3й чемодан багажу, буде разом 80 кг, переживаю чи можу я йти з цими 80кг на зелений коридор? Чи потрібно на червоний?
Питання саме по допустимій вазі речей.
Я громадянка українка, не резидент України, не стою на консульському обліку. Вїзд через KBP.

Сайт митниці не чітко сформулював цей пункт.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Митні правила - вага багажу?

Повідомлення DIMMka »

redtag писав: 25 грудня 2020, 08:36 Допоможіть роз'яснити митні правила вїзду в Україну через аеропорти.
Питання: чи діють обмеження зеленого коридору про 50 кг багажу при в'їзді через аеропорти, чи це лише для в'їзду через наземні пункти пропуску?
В мене покупок менше 1000 євро, і хочу докупити 3й чемодан багажу, буде разом 80 кг, переживаю чи можу я йти з цими 80кг на зелений коридор? Чи потрібно на червоний?
Питання саме по допустимій вазі речей.
Я громадянка українка, не резидент України, не стою на консульському обліку. Вїзд через KBP.

Сайт митниці не чітко сформулював цей пункт.
Товари (за винятком підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, [.....], не підлягають письмовому декларуванню (за винятком товарів, на які відповідно до статті 197 цього Кодексу встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, і випадків, передбачених частиною другою цієї статті) та не є об’єктами оподаткування митними платежами.

Так понятно? Норма про 50 кг действует только для других КПП, кроме воздушного сообщения.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей