З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

https://www.facebook.com/ania.valevska/ ... 2354720994
Одна из тех, кого не пустили в Грецию - студентка, которая летела во время каникул в Париж с пересадкой в Афинах. История по правдивости очень напоминает истории в добезвиовый период когда туристы ехали по польским визам, и пытались убедить польских пограничников в том, что они едут на 3 недели смотреть Варшаву (а по ихней брони пробивался стыковочный рейс из Варшавы в Милан через пару часов).
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

Inguri писав: 05 липня 2020, 15:50 До чого тут канікули?
Інша річ, що у неї не було учбової візи.
А навіщо студенту на канікулах під час карантину їхати на навчання? Може по факту це була така ж історія, як і "подивитися Варшаву" на 3 тижні?
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Зараз триває сесія, подекуди - і навчання, тим паче, в деяких вузах воно було продовжене через пандемію.
Студентський квиток, як і віза, як правило, видається по 31 серпня.
Людина з'їздила за пиріжками до бабусі.
Жодних порушень.

Там ще питання, що це в неї за транзит до Парижу лоукостом? Якщо я правильно зрозумів коментарі, в'їхала вона суто по біометриці, без жодних віз, далі прямувати до Парижа наземним транспортом і вже там оформлюватися на навчання.

Диявол у деталях.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

Inguri писав: 05 липня 2020, 16:10 Зараз триває сесія, подекуди - і навчання, тим паче, в деяких вузах воно було продовжене через пандемію.
Студентський квиток, як і віза, як правило, видається по 31 серпня.
Людина з'їздила за пиріжками до бабусі.
Жодних порушень.

Там ще питання, що це в неї за транзит до Парижу лоукостом? Якщо я правильно зрозумів коментарі, в'їхала вона суто по біометриці, без жодних віз, далі прямувати до Парижа наземним транспортом і вже там оформлюватися на навчання.

Диявол у деталях.
Вони писала що візи у неї немає. Може, у неї вид на проживання, але вона про це промовчала. Скоріше за все, дійсно, просто по біометриці хотіла їхати.
І так, маршрут літаком до Афін а далі наземним транспортом до Парижу виглядає дуже підозріло. Ну дуже нереальною виглядає ця історія з поїздкою на навчання.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення denya24 »

Но каким-то образом её ведь допустили на посадку (как и других пассажиров рейса wizz air и ryanair). Явно не по биометрике, которая даёт возможность пересекать границу шенегена только с туристической целью, что запрещено.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

А хто там хендлює Візз і Раянів? Від них мають бути коментарі.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення alex.s »

Inguri писав: 05 липня 2020, 15:35
Sentry писав: 05 липня 2020, 14:55 Ак заплатит штраф за то, что привезла пассажиров, которых не пустили в Грецию. Пассажирам по идее не должно быть ничего, если они не оскорбляли пограничников и не пытались прорваться силой.

Греция получит плохой пиар в Украине, как страна не дружественная к туристам. Все заинтересованы не допустить повторения такой ситуации.

ПС. Как я понимаю речь идет о депортации потому как пассажиры отказываются самостоятельно купить новые билеты и вернуться в Украину? Или это не так, и любой не успешный проход границы приводит к депортации?
Не плутайте депортацію і відмову у в'їзді.
Треба знати деталі.
Судячи з наявної інфи, перетин кордону таки був, принаймні, у деяких туристів.
Можливо, далі чомусь зчинився гвалт(не хотіли йти на карантин?), їх запроторили у буцегарню. От тоді вже депортація і заборона на в' їзд.
МИД сообщил, что никого не задерживали, просто не впустили в страну.
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення alex.s »

Sentry писав: 05 липня 2020, 14:55 Ак заплатит штраф за то, что привезла пассажиров, которых не пустили в Грецию. Пассажирам по идее не должно быть ничего, если они не оскорбляли пограничников и не пытались прорваться силой.

Греция получит плохой пиар в Украине, как страна не дружественная к туристам. Все заинтересованы не допустить повторения такой ситуации.

ПС. Как я понимаю речь идет о депортации потому как пассажиры отказываются самостоятельно купить новые билеты и вернуться в Украину? Или это не так, и любой не успешный проход границы приводит к депортации?
Насколько я знаю, АК за свой счет их вывозит назад. Насчёт штрафа АК я, лично, не уверен. Так как явно у них были билеты назад, то АК особо не пострадает.
Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення denya24 »

Такое бывает, возможно, они в каком блок-листе Греции, о чём украинский хэндлинг и пограничники нн могли знать, или какие-то правила въезда поменялись в последний момент.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

denya24 писав: 05 липня 2020, 16:50 возможно, они в каком блок-листе Греции
Ага, аж 17 осіб з двох рейсів, які майже одночасно прибували?
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Glucker »

alex.s писав: 05 липня 2020, 16:46 МИД сообщил, что никого не задерживали, просто не впустили в страну.
Притому на час перебування у камері забрали особисті речі, у тому числі ноутбуки, а телефони дозволили взяти без зарядних пристроїв (за словами пасажирів). Нікуди не випускають, тільки у магазин у супроводженні поліцейського. Хіба це не затримання?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення alex.s »

denya24 писав: 05 липня 2020, 16:50 Такое бывает, возможно, они в каком блок-листе Греции, о чём украинский хэндлинг и пограничники нн могли знать, или какие-то правила въезда поменялись в последний момент.
Вы реально не понимаете почему их не пустили?
Аватар користувача
alex.s
A380
Повідомлень: 3455
З нами з: 04 липня 2017, 09:22
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення alex.s »

Glucker писав: 05 липня 2020, 17:07
alex.s писав: 05 липня 2020, 16:46 МИД сообщил, что никого не задерживали, просто не впустили в страну.
Притому на час перебування у камері забрали особисті речі, у тому числі ноутбуки, а телефони дозволили взяти без зарядних пристроїв (за словами пасажирів). Нікуди не випускають, тільки у магазин у супроводженні поліцейського. Хіба це не затримання?
Это не камеры и не тюрьма, типа временный вариант проживания. Может транзитная зона аэропорта сейчас не функционирует.
Mozer
Airbus A318
Повідомлень: 66
З нами з: 26 червня 2020, 10:28
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Mozer »

denya24 писав: 05 липня 2020, 16:39 Но каким-то образом её ведь допустили на посадку (как и других пассажиров рейса wizz air и ryanair). Явно не по биометрике, которая даёт возможность пересекать границу шенегена только с туристической целью, что запрещено.
Она в комментах ответила, что учебной визы нет, ехала по биометрике
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

Но формально же Греция разрешает транзит для non EU. Да и по imperative family reasons?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dtm »

Грецію на найближчий час викриеслюємо.
Тому підніму тему Хорватії.
Припустимо нас туди пускають з туристичною метою https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7111684/ якщо розібрати і заповнити формочки.
Припустимо я туди полечу на люфтах через FRA в дві сторони. в одну із сторін візьму 15 годин овернайт в FRA. Чи випустять мене з транзитної зони аеропорту?
Чи не буде в мене проблем коли буду сідати на літак до FRA? Які документи я маю мати з собою щоб підтвердити надійність свого транзиту?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Я бы не рисковал с Люфтами и взял бы билет на прямой чартер в Пулу или Сплит из Киева. Непонятно, что в голове у этих Люфтов
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення dtm »

Ferrari писав: 05 липня 2020, 21:12 Я бы не рисковал с Люфтами и взял бы билет на прямой чартер в Пулу или Сплит из Киева. Непонятно, что в голове у этих Люфтов
Я хочу в Дубровник
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Sentry »

dtm писав: 05 липня 2020, 20:38 Грецію на найближчий час викриеслюємо.
Тому підніму тему Хорватії.
Припустимо нас туди пускають з туристичною метою https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7111684/ якщо розібрати і заповнити формочки.
Припустимо я туди полечу на люфтах через FRA в дві сторони. в одну із сторін візьму 15 годин овернайт в FRA. Чи випустять мене з транзитної зони аеропорту?
Чи не буде в мене проблем коли буду сідати на літак до FRA? Які документи я маю мати з собою щоб підтвердити надійність свого транзиту?
Не выпустят. На каком основании? С транзитом по идее проблем быть не должно, если все оформлено единым билетом, но сейчас времена не надежные.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей