З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

vl1 писав: 11 червня 2021, 17:30 с учетом описанной вами истории и приведенных мной доводов, оч сильно смахивает на "пронесло". Причем ОЧЕНЬ проннесло
Чому? От нідерландські правила для транзиту. Не думаю, що вони сильно відрізняються від німецьких.
You are travelling to an EU country/Schengen area country via the Netherlands.

You must be able to show you have permission to enter the EU country/Schengen country in question. You can do this with a note verbale from that country’s embassy, for example, or another type of document that proves you can travel there. If you do not have such a document, the Dutch border authorities will determine whether you may travel via the Netherlands. Without a document showing you have permission to enter the EU country/Schengen country in question, you are advised to fly there directly and not via the Netherlands. If you will be making a short stop at a Dutch airport you may need an airport transit visa. If you are travelling to another country via the Netherlands, you must present a negative test result.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Совет ЕС утвердил два регламента. Один вводит COVID-сертификаты для граждан стран Евросоюза и Шенгена. Второй распространяет их действие на граждан третьих стран, проживающих в ЕС и Шенгене или легально въехавших туда с любой целью, например, для туристической поездки. Им также будут выдавать сертификат.

То есть полностью вакцинированные украинцы, приехавшие в ЕС, смогут попросить выдать им сертификат. Для этого им надо будет предоставить "надежное доказательство" прививки.

Предусмотрен и другой вариант. Признаваться будут и выданные третьими странами сертификаты. Для этого Еврокомиссия должна будет подтвердить, что система их выдачи и проверки совместима с европейской.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

Ferrari писав: 11 червня 2021, 17:33 Не "пронесло", а все по правилам. Рядом семью "просто с тестами" развернули сразу в Киеве.
я понял. Просто тут ещё кто говорил, что Испания принмает только международные сертификты. Т.е. опять же. Испания бы не пустила потому что бумажка не "их", а немцы пустили просто по не знанию. принимая это за реальный межд сертификат. т.е. вышла "лазейка".
Или я не понял, и здесь кто подтвердит, что по этому бланку меня завтра (вернее через 14 дней) пустят в Мадриде?
и всем спасибо за ответы.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

"То есть полностью вакцинированные украинцы, приехавшие в ЕС, смогут попросить выдать им сертификат. Для этого им надо будет предоставить "надежное доказательство" прививки."

Оце цікаво.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

я сейчас сяду в машину и спрошу у девочек на регистрации рейса на Раян. Тут обсуждалось что их дико дрючат за єто, посмотрим что они скажут
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Сегодня человек улетел в Мадрид с американской «бумажкой» Раянами. Какое еще доказательство нужно?
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=es
осіб, які мають довідку про вакцинацію, визнану Міністерством охорони здоров’я Іспанії, за умови попередньої перевірки санітарними органами, а також неповнолітні супроводжуючі особи за критеріями, визначеними Міністерством охорони здоров’я.

я так думаю что Америк признано, как у них обычно всё на троицу США, ЕС, UK
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Раджу ніколи не зважати на цей ресурс.
Краще вже на форумі спитати.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Україна для Німеччини - більше не у "червоному" списку

Як повідомив у п'ятницю Інститут імені Роберта Коха, починаючи з 13 червня, Україна більше не входитиме до списку країн з високим ризиком зараження коронавірусом. Також з цього списку виключені, зокрема, США, Канада, Кіпр, Сербія, Австрія, Хорватія, Молдова, Вірменія, Азербайджан та низка інших країн. Це означає, що до в'їзду до ФРН з цих країн не потрібно буде здавати негативний тест на коронавірус, проходити обов'язкову ізоляцію та реєструватися на спеціальному урядовому веб-ресурсі.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

тут уже лучше, хотя указаны вакцины вооз а не только ЕС

Vaccinated traveller exceptions
Travelers who present a valid international certificate for full vaccination against COVID-19, with the use of an approved vaccine, are exempt from testing requirements.The final dose must have been administered at least 14 days before departure and within 1 year. Any vaccine authorized by the European Union and the World Health Organization is accepted. Further information on documentation can be found at
Вкладення
clipboard_image_e1ee9d7f5ed87bda.jpg
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Там же є посилання на оригінал з урядового сайту. Відкрийте його через транслейт і знайдіть всю потрібну вам інформацію. Зараз так швидко все змінюється - сайти не встигають апдейтити.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

mischko писав: 11 червня 2021, 18:13 Україна для Німеччини - більше не у "червоному" списку
т.е. типа можно хоть сейчас ехать?
интеерсно девочки на регистрации райана визза сегодня уже будут об этом знать?
если я вот сейчас куплю билет?))))
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Вы неправильно интерпретируете информацию. Относительно Германии это касательно тех, кто имеет основание на въезд в Германию -внж, лечение и т.п.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

vl1 писав: 11 червня 2021, 18:17 если я вот сейчас куплю билет?))))
Ні, це означає, що якщо у вас є підстави для в'їзду в Німеччину, вам з 13 червня більше не треба сидіти в карантині і показувати тест.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

Ferrari писав: 11 червня 2021, 18:19 Вы неправильно интерпретируете информацию. Относительно Германии это касательно тех, кто имеет основание на въезд в Германию -внж, лечение и т.п.
я уже ничего не интерпретирую, у меня уже инсульт))))
короче справку я сделал, такую как вы прислали, завтра мне опставят печати. Я отсчитваю +13 дней и еду. Всё ж верно?
речь о БСН
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Вы уж съездите в Борисполь на стойку Раяна. Для надежности.
Аватар користувача
vl1
Airbus A319
Повідомлень: 296
З нами з: 29 травня 2019, 11:43
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення vl1 »

да. мне не лень совершенно.

скажите за сколько закрывается регистрация? Я приеду за 2 мин, чтобы там не было очереди
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

На вході ж наче перевіряють квиток, хіба можна без квитка потрапити?
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення AZP »

Inguri писав: 11 червня 2021, 18:29 На вході ж наче перевіряють квиток, хіба можна без квитка потрапити?
Ради такого сейчас купит билет. :plane:
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей