З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Австрія
9
4%
Бельгія
2
1%
Німеччина
14
6%
Греція
49
23%
Данія
0
Немає голосів
Іспанія
5
2%
Італія
7
3%
Кіпр
25
12%
Латвія, Литва, Естонія
18
8%
Нідерланди
3
1%
Норвегія
3
1%
Польща
45
21%
Португалія
5
2%
Словакія
0
Немає голосів
Угорщина
5
2%
Фінляндія
0
Немає голосів
Франція
2
1%
Чехія
14
6%
Швейцарія
4
2%
Швеція
6
3%
 
Всього голосів: 216
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Ferrari »

Inguri писав: 18 червня 2021, 11:57 "Починаючи з 21 червня, можна подавати заяви на отримання необхідних для запланованої мети поїздки віз як у посольстві, так і у візовому центрі Visametric."
це тільки для тих, кому треба віза?
Да, конечно
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Bagach »

Наметился новый тренд. Богатые страны ЕС требуют вакцинацию "кошерными" вакциными, а для бедных и "китаец" сойдет. Благо, среди вторых есть довольно интересные страны.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення nyakove »

не бедные и богатые, а завязанные на туризм и те, что могут и без него прожить
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Janik »

Kastanu4 писав: 18 червня 2021, 12:00
Bagach писав: 18 червня 2021, 09:09
Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) – це препарати компаній BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Janssen.
https://www.eurointegration.com.ua/news ... 8/7124600/
Интересно, если у меня первая доза корейской астразенекой, а вторая - как повезет, пустят в ЕС, или нет?
тоже интересует
если первая была astrazeneca корея а вторая covishield индия
что будет в документе про вакцинацию
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Там буде вказано обидві вакцини. Відповідно на розсуд прикордонника.
Inguri

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Inguri »

Janik писав: 18 червня 2021, 13:07
Kastanu4 писав: 18 червня 2021, 12:00
Bagach писав: 18 червня 2021, 09:09

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 8/7124600/
Интересно, если у меня первая доза корейской астразенекой, а вторая - как повезет, пустят в ЕС, или нет?
тоже интересует
если первая была astrazeneca корея а вторая covishield индия
что будет в документе про вакцинацию
Ковішилд була друга? Не навпаки?
Janik
Airbus A318
Повідомлень: 68
З нами з: 21 квітня 2020, 13:02
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення Janik »

Inguri писав: 18 червня 2021, 14:08 Ковішилд була друга? Не навпаки?
у меня первая была корея, у жены индия
но как я понимаю, они взаимозаменяемые
что будет в документах хз
надеюсь что и вторая будет корея
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Гірше усього, що в ЕМА вказана vaxzevria, тобто astrazeneca європейського виробництва. Виходить, що ні індійська, ні корейська astrazeneca не визнаються. Цирк. В мене перша доза covishield, скоро мала би бути друга, взагалі не знаю яка буде. Так ще й виглядає, що швидше з китайською coronavac можна буде в ЄС попасти ніж з "іншими" ніж європейська astrazeneca-ми
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення makor »

vaxzevria это и британская и корейская. только индийская имела другое маркетинговое название
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Якщо не помиляюсь, корейська теж має інші назву - AstraZeneca-SKBio
Аватар користувача
ant0xa
A380
Повідомлень: 1009
З нами з: 25 січня 2017, 20:35
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення ant0xa »

yurayat писав: 18 червня 2021, 22:44 в ЕМА вказана vaxzevria, тобто astrazeneca європейського виробництва. Виходить, що ні індійська, ні корейська astrazeneca не визнаються.
астанавитесь! корейская признана.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Я тільки за. В самого друга доза має бути нею, мабуть. Просто ніде про це чіткої інформації немає. Чи в тих же сертифікатах буде вказано просто Astrazeneca і виробництво не гратиме ролі (європейська, корейська чи індійська), адже нам кричали, що це все одна і та ж вакцина, просто різні країни виробники. А тепер про covishield взагалі ніде ні слова. Сам в шоці, бо не знаю чи не вийде так, що моє вакцинування буде тільки для мене і мого здоров'я, аине вільних подорожей.
Ну, може тоді хоч просто треба буде перед вильотом тест робити і він підтягуватиметься в електронний сертифікат у Дію, як планують. Хай хоч так...
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

З того, що читав:

Pfizer-BioNTech схвалена Європейським агентством з лікарських засобів, а дві вакцини AstraZeneca, які виготовлені в Індії (Covishield) та Південній Кореї (SKBio) схвалені ВООЗ. Хоча рішення ВООЗ поки що не має ваги у питанні в’їзду в країни-члени ЄС.

Чому EMA не схвалює корейську та індійську AstraZeneca

Європейське агентство з лікарських засобів і не має потреби схвалювати вакцину SKBio та Covishield, бо для щеплення своїх громадян вони використовують препарати, що виготовляються на європейських, британських або американських потужностях.

Крім того, ЄС відмовився продовжувати контракти з AstraZeneca та більше не закуповуватиме її вакцини. А от Всесвітня організація охорони здоров’я сертифікувала вироблені в Індії та Південній Кореї вакцини для того, аби їх могли передавати в інші країни в рамках ініціативи COVAX.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

Відкрий на сайті EМА інформацію про Vaxzevria і переконайся, що Корея і Китай в списку сертифікованих виробників.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Так я відкривав і не знайшов. На ВООЗ є, все чітко. А на ЕМА не знайшов https://www.ema.europa.eu/en/medicines/ ... strazeneca
spassom
Airbus A318
Повідомлень: 19
З нами з: 28 квітня 2020, 19:07
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення spassom »

Тема плавно переходит про обсуждение вакцин, корея, астразенека, ковишилд) о боги этот 2021... А по теме, 16.06 из Греции на пароме успешно прибыл в Бриндзи(Италия) Пцр тест и биометрика. По факту, никто ничего не проверял P.s Семья 2 человека + 2 детей

Добавлю, что в планах из Италии приехать по наземке на авто друзей с ВНЖ Словакии в Украину
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

yurayat писав: 19 червня 2021, 00:28 Так я відкривав і не знайшов. На ВООЗ є, все чітко. А на ЕМА не знайшов https://www.ema.europa.eu/en/medicines/ ... strazeneca
Значить, погано шукав. Дивись, на тій сторінці, що ти навів є посилання на документ:

Vaxzevria (previously COVID-19 Vaccine AstraZeneca) : EPAR - Product information (PDF/265.3 KB)

Знайшов? Відкривай його. В мене відкривається в браузері, можливо, в тебе воно спочатку завантажиться, а вже тоді треба відкрити іншою програмою.

Відкрив? Тепер натисни на своїй клавіатурі комбінацію клавіш Ctrl+F (це значить треба натиснути клавішу Ctrl і не відпускаючи її натиснути клавішу F)

В тебе має з'явитися рядочок для пошуку за текстом. Набери латинською розкладкою наступні букви: "K", "O", "R", "E", "A" і натисни клавішу Enter - вона знаходиться на клавіатурі справа від клавіш з літерами.

Натиснув? Якщо ти все зробив правильно текст на екрані повинен "стрибнути" так, що в тебе перед очима з'явиться 13 сторінка документу. Заголовок там такий:

A. MANUFACTURER(S) OF THE BIOLOGICAL ACTIVE SUBSTANCE(S) AND
MANUFACTURER(S) RESPONSIBLE FOR BATCH RELEASE

На цій сторінці має бути підсвічене слово "Korea". Поруч з ним така інформація:

SK Bioscience Co Limited (No. 97)
150, Saneopdanji-gil, Pungsan-eup
Andong-si, Gyeongsangbuk-do
Republic of Korea


Відпиши чи в тебе получилося це зробити, чи може мені треба краще деталізувати інструкції.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Мишко, настільки деталізувати не потрібно. Краще просто корону з голови знімати, коли з людьми спілкуєшся, вона тобі тисне деколи.

Я вже навів інформацію, яку прочитав. Якщо ти правий, я тільки за, адже вакцинувався першою дозою astrazeneca, оскільки на відміну від тебе вакцинуватись pfizer-ом можливості немаю
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення mischko »

yurayat писав: 19 червня 2021, 11:52 Я вже навів інформацію, яку прочитав. Якщо ти правий
Я так розумію, що ти не зміг розібратися з офіційним сайтом ЕМА, раз тримаєшся за тези з джинсового сайту. А може справа в тому, що зрада тобі ближче? Ну тоді читай джинсу.
yurayat
Airbus A318
Повідомлень: 67
З нами з: 07 травня 2018, 00:07
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: З якими з безвізових країн Європи першими будуть впроваджені взаємні відкриття кордонів для туризму?

Повідомлення yurayat »

Я з нетерпінням чекаю можливості знову подорожувати і сподіваюсь на краще. Зрада - не моє. Чекаю другої дози і сертифікату.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 13 гостей