Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Sentry »

Glucker писав: 25 березня 2020, 17:23
Sentry писав: 25 березня 2020, 15:37 КабМин ввел режим чрезвычайной ситуации на всей территории Украины и продлил карантинные мероприятия (включая ограничения на передвижение) до 24 апреля.
Не путайте режим чрезвычайной ситуации и чрезвычайно положения. Режим чрезвычайного положения даёт возможность ограничения некоторых прав граждан, в том числе и ограничивать в перемещении, если это будет прописано в соответствующем положении о введении режима чрезвычайного положения. Режим чрезвычацного положения не даёт возможности ограничения таких прав граждан.
Не путаю. Все верно. Вот только по факту ограничения на передвижение уже есть в полный рост, а чрезвычайного положения - нет (и это хорошо, имхо).
Vitos0603
Airbus A320
Повідомлень: 345
З нами з: 11 серпня 2013, 23:14
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Vitos0603 »

В нас все дуже вчасно: після того, як повернули 75 тис. українців зі всього світу (і то ще не кінець), закривають кордони. Краще б перевіряли дотримання самоізоляції тими, хто повернувся.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Sentry »

Vitos0603 писав: 25 березня 2020, 18:22 В нас все дуже вчасно: після того, як повернули 75 тис. українців зі всього світу (і то ще не кінець), закривають кордони. Краще б перевіряли дотримання самоізоляції тими, хто повернувся.
Не переживайте, для возвращения никто границы не закрывает.
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення AZP »

Sentry писав: 25 березня 2020, 17:26 Вот только по факту ограничения на передвижение уже есть в полный рост, а чрезвычайного положения - нет (и это хорошо, имхо).
Ограничения в передвижении нет, есть ограничение в способе передвижения.
Я могу сесть в тачку и поехать в Днепр.
Могу на блаблакаре найти место в машинке. Могу просто рукой махнуть на выезде в ту сторону и денег заплатить.
На маршрутке или поезде не могу. :(
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення dtm »

У всіх наведених прикладах пересування ви будете контактувати з дуже малою кількістю людей -1- 8, в цьому і полягає карантин.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

На 27 березня 2020 року заплановані рейси з Казахстану (Алмати), Польщі (Варшава), Ізраїлю (Тель-Авів), Австрії (Відень), Литви (Вільнюс), Катару (Доха), Франції (Парижу), Німеччини (Франкфурт)», – повідомляє уряд.​

Рейси здійснюють авіакомпанії «МАУ» та «SkyUp».
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

Компания организовывает перевозки пассажиров из аэропорта Борисполь по всем городам Украины.
На период карантина временно приостанавливаем перевозку автобусами и микроавтобусами более 6 мест.

Предлагаем трансфер из аэропорта Борисполь в направлениях:
Запорожье - 6750 грн;
Херсон - 7500 грн;
Николаев - 5500;
Одесса - 5300 грн;
Днепр - 5100 грн;
Сумы - 4400 грн;
Харьков - 6200 грн;
Полтава - 4200 грн;
Черкассы - 2200 грн;
Житомир - 2400 грн;
Чернигов - 2000 грн;
Ровно - 4700 грн;
sashkin

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення sashkin »

Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Это мы первые уникалы такие? Своих бросаем?
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Labiann »

Krakowite писав: 26 березня 2020, 22:53 Компания организовывает перевозки пассажиров из аэропорта Борисполь по всем городам Украины.
На период карантина временно приостанавливаем перевозку автобусами и микроавтобусами более 6 мест.

Предлагаем трансфер из аэропорта Борисполь в направлениях:
Запорожье - 6750 грн;
Херсон - 7500 грн;
Николаев - 5500;
Одесса - 5300 грн;
Днепр - 5100 грн;
Сумы - 4400 грн;
Харьков - 6200 грн;
Полтава - 4200 грн;
Черкассы - 2200 грн;
Житомир - 2400 грн;
Чернигов - 2000 грн;
Ровно - 4700 грн;
солидно, как не крути...
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення nyakove »

sashkin писав: 27 березня 2020, 00:55 Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Это мы первые уникалы такие? Своих бросаем?
Нет, еще Лукашенко
sashkin

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення sashkin »

Спасибо, спокойнее стало в такой компании )
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

sashkin писав: 27 березня 2020, 00:55 Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Это мы первые уникалы такие? Своих бросаем?
Как я понимаю тут зрады нет. Кордон будет закрыт для регулярного наземного сообщения. Но если вы гражданин/резидент Украины, то своим ходом из условной Польши или Белоруссии в страну вы заедете. Или где Вы тут увидили, что своих бросили?
sashkin

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення sashkin »

Igor.hal писав: 27 березня 2020, 06:18
sashkin писав: 27 березня 2020, 00:55 Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Это мы первые уникалы такие? Своих бросаем?
Как я понимаю тут зрады нет. Кордон будет закрыт для регулярного наземного сообщения. Но если вы гражданин/резидент Украины, то своим ходом из условной Польши или Белоруссии в страну вы заедете. Или где Вы тут увидили, что своих бросили?
Я живу в Нидерландах/UK/USA/Канаде/Турции. Я так понимаю, мне президент говорит, что меня не ждут в Украине anymore
Saab
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 02 січня 2020, 21:58
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Saab »

Після слів про закриття квитки на останній рейс з Варшави зникли чи відмінили рейс? 25.03 рейс вилетів з багатогодинною затримкою.
Це ж 28.03 о 00:00 на кордоні повісять замок, а через тиждень і на інтернет?
findp
Airbus A318
Повідомлень: 38
З нами з: 27 жовтня 2019, 20:36
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення findp »

Перевіряв на сайті Кабміну, поки що ніяких офіційних документів про "закриття кордону для всіх" там немає. Є лише про продовження карантину до 24-го квітня.
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

sashkin писав: 27 березня 2020, 07:21
Igor.hal писав: 27 березня 2020, 06:18
sashkin писав: 27 березня 2020, 00:55 Президент Володимир Зеленський каже, що до кінця дня 27 березня державний кордон буде закрито, про громадян України, які залишаться поза її межами, будуть піклуватися дипломати.

Это мы первые уникалы такие? Своих бросаем?
Как я понимаю тут зрады нет. Кордон будет закрыт для регулярного наземного сообщения. Но если вы гражданин/резидент Украины, то своим ходом из условной Польши или Белоруссии в страну вы заедете. Или где Вы тут увидили, что своих бросили?
Я живу в Нидерландах/UK/USA/Канаде/Турции. Я так понимаю, мне президент говорит, что меня не ждут в Украине anymore
Я это понял по другому. Для снижения скорости распространения вируса, вы не сможете воспользоваться регулярным рейсовым автобусным/желездорожным сообщением. Это временная мера. А при наличии укр. гражданства или ВНЖ вы сможете въехать в Украину на личном авто например.
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

Літаки до нас прибуватимуть до п'ятниці. В ніч із п'ятниці на суботу будь-яке авіасполучення буде зупинено, як і сполучення поїздами. Є два дні (повернутись — ред.)», — зазначив міністр.
Водночас українці зможуть перетнути кордон пішки або автомобілем.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба також зазначив, що припиняється регулярне сполучення, але перетнути кордон пішки чи автомобілем можна буде, передає «Укрінформ».
Поки невідомо, чи стосуватиметься обмеження евакуації. hromadske звернулось до Міністерства закордонних справ.
Нагадаємо, уряд запровадив надзвичайну ситуацію по всій країні та продовжив карантин до 24 квітня.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 671
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення nyakove »

Эмоционально, но по сути всё верно https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 1324730781
Гість

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Гість »

Igor.hal писав: 27 березня 2020, 09:45
sashkin писав: 27 березня 2020, 07:21
Igor.hal писав: 27 березня 2020, 06:18

Как я понимаю тут зрады нет. Кордон будет закрыт для регулярного наземного сообщения. Но если вы гражданин/резидент Украины, то своим ходом из условной Польши или Белоруссии в страну вы заедете. Или где Вы тут увидили, что своих бросили?
Я живу в Нидерландах/UK/USA/Канаде/Турции. Я так понимаю, мне президент говорит, что меня не ждут в Украине anymore
Я это понял по другому. Для снижения скорости распространения вируса, вы не сможете воспользоваться регулярным рейсовым автобусным/желездорожным сообщением. Это временная мера. А при наличии укр. гражданства или ВНЖ вы сможете въехать в Украину на личном авто например.
Как из вышеназванных стран? Не все ж в Польше?
Igor.hal
Airbus A320
Повідомлень: 324
З нами з: 02 грудня 2018, 00:04
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igor.hal »

Гость писав: 27 березня 2020, 09:53
Igor.hal писав: 27 березня 2020, 09:45
sashkin писав: 27 березня 2020, 07:21
Я живу в Нидерландах/UK/USA/Канаде/Турции. Я так понимаю, мне президент говорит, что меня не ждут в Украине anymore
Я это понял по другому. Для снижения скорости распространения вируса, вы не сможете воспользоваться регулярным рейсовым автобусным/желездорожным сообщением. Это временная мера. А при наличии укр. гражданства или ВНЖ вы сможете въехать в Украину на личном авто например.
Как из вышеназванных стран? Не все ж в Польше?
Если вы не живете в соседнем гос-ве, то последние ограничение вас впринципе и не касаются. Запрет на международное авиасообщение и закрытие внутренних границ европейских стран произошло уже относительно давно. Для Вас, МАУ и Скай Ап организовал эвакуационные авирейсы. За ваш счет.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей