Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Аватар користувача
denya24
A380
Повідомлень: 1116
З нами з: 27 березня 2019, 17:27
Звідки: HRK, IEV, LCY
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення denya24 »

Glucker писав: 02 вересня 2021, 13:25
А, наприклад, у Німеччині статистика поки відносно їхніх же попередніх хвиль, відносно непогана.
А може у тому ж Ізраїлі було б ще гірше якби не вакцинували. І знов-таки, в Ізраїлі роблять багато тестів.
Ну в Україні ситуація набагато краща, незважаючи на низькі темпи вакцинації і фактично відсутність будь-яких обмежень, окрім масок в громадських місцях.
Вкладення
is.png
is.png (37.86 Кіб) Переглянуто 2462 разів
ua.png
ua.png (36.3 Кіб) Переглянуто 2462 разів
de.png
de.png (35.04 Кіб) Переглянуто 2462 разів
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Glucker »

mischko писав: 02 вересня 2021, 13:16 Ніхто того не хоче, але для цього треба вакцинувати тих, хто майже напевно звернеться за медичною допомогою - тобто старих і хворих. А вакцинувати молодих і здорових, які вдома посидять, чайок поганяють - ну такоє, хіба для статистики і самозаспокоєння. Європа дивиться на статистику вакцинації для "зеленої зони"? Ні. Ізраїль і США, які мають недосяжні для України відсотки вакцинації вилетіли із цієї зони.
Я минулого року досить неприємно перехворів, хоча не відношуся до "старих і хворих". В лікарні не лежав, але вдома біля трьох тижнів з запаленням легень пролежав. І знаю немало людей свого віку і молодших, для кого ковід не пройшов як легка застуда. Тому зовсім не для галочки вакцинують категорії окрім "старих і хворих".
І так, багато зі "старих і хворих" не хочуть вакцинуватися. тому в Україні 5 етап вакцинації і почався значно раніше ніж планувалося.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення mischko »

Glucker писав: 02 вересня 2021, 13:33
Я минулого року досить неприємно перехворів, хоча не відношуся до "старих і хворих". В лікарні не лежав, але вдома біля трьох тижнів з запаленням легень пролежав. І знаю немало людей свого віку і молодших, для кого ковід не пройшов як легка застуда. Тому зовсім не для галочки вакцинують категорії окрім "старих і хворих".
А в тебе є інший "ти", який перехворів вакцинованим? Отож!
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Ferrari »

Glucker писав: 02 вересня 2021, 13:33 В лікарні не лежав, але вдома біля трьох тижнів з запаленням легень пролежав. І знаю немало людей свого віку і молодших, для кого ковід не пройшов як легка застуда.
А у меня 20 лет назад в ноябре-декабре тридцатилетняя сестра месяц с двумя подряд пневмониями дома пролежала. И что?
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Igoresha »

denya24 писав: 02 вересня 2021, 13:33 Ну в Україні ситуація набагато краща, незважаючи на низькі темпи вакцинації і фактично відсутність будь-яких обмежень, окрім масок в громадських місцях.
Это потому, что мы не делаем 100500 тысяч тестов в день. Иначе статистика была бы тоже ого-го.
Почему не делаем? Да незачем. Если человек ходит с соплями или вообще без симптомов, то без разницы, знает ли статистика, что он носитель, или нет. Важность имеет загрузка коек, обеспеченность кислородом, загрузка интенсивной терапии.
А ради статистики то да, можем хоть на улице ловить людей, делать тесты от нефиг делать. Но нам "повезло", что у нас нет столько денег, чтобы ими разбрасываться
Аватар користувача
Krakowite
A380
Повідомлень: 2866
З нами з: 25 жовтня 2011, 20:53
Звідки: KRK
Контактна інформація:

Re: Повернення українців додому в епоху коронавіруса

Повідомлення Krakowite »

Танцівниця та переможниця Танців з зірками-2018 Ілона Гвоздьова повідомила, що за добу до повернення в Україну отримала позитивний тест на COVID-19.

Наразі хореограф перебуває у Грузії. Вона працювала хореографом-постановницею грузинських Танців з зірками. «Найгірше, що я вже так налаштувалася на зустріч з дітьми, що моєму розчаруванню не було межі. Тепер мої канікули триватимуть щонайменше 10−14 днів в ізоляторі. У чоловіка — негативний тест. Він скасував рейс й сказав, що буде зі мною і разом усе це переживемо», — наголосила Ілона.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Sentry і 13 гостей