Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

Цены на авто в Европе и США стали вообще неприличными. Если раньше в Калифорнии SUV стоил 30 баксов в сутки, а за 50 можно было взять огромный Ford Expedition, то сейчас цены на седаны стартуют от 100 в сутки. На Гавайях вообще мрак.
В Европе не многим лучше. В том же Будапеште брал Mercedes C класс на автомате на неделю в августе 2020 за 240 долларов на неделю, сейчас же, на январь 2022 такая машина обойдется 800 евро минимум, а что-то попроще под 400 евро.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

chukinson писав: 09 листопада 2021, 10:23 Эти поезда еще и ездят как хотят... Могут не приехать, опоздать на пару часов.
Я в останній раз їздив італійськими залізницями в лютому 2020-го - з Лугано в аеропорт Мілан-Мальпенза. На останній швейцарській станції потяг зупинився і далі не їде - італійці сьогодні страйкують (коли вони не страйкують?). Трохи почекали і під'їхав автобус від залізниці (я так розумію, що швейцарської), який і відвіз людей в аеропорт. Встиг навіть поїсти в кафешці з колегами.

Тому дуже уважно треба з поїздами в Італії - страйк там діло звичне і всі плани коту під хвіст.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sentry »

Сам сталкивался с этим приколом с кредитной картой, поэтому теперь точно имею карту кредитным бином и даю именно ее по умолчанию для проката. На самом деле, и в Италии, и в Испании, имхо, большинство прокатов все-таки принимают дебитные карты. Но это нужно внимательно смотреть в условиях, или писать напрямую в офис, где планируете брать.

С дебитных отлично списывают деньги вне депозита. Думаю, речь скорее идет о принудительном списании, когда карта заблокирована клиентом или баланс выведен в 0. С кредитной, теоретически, деньги можно забрать даже в таком случае (не говоря уж о том, что на тру кредитке 0 редко бывает), загнав в неразрешенный овердрафт.

Цены на прокат этим летом действительно выросли, особенно в туристических местах. И это действительно очень логично, ведь в личном авто и безопаснее тем, кто боится вируса, и не нужно носить маски. А прокаты еще и продали часть своего парка в 2020, т.к. спрос на любые авто для покупки был очень высоким, а для аренды - низким.

Италия, особенно северная и крупные города, для меня одна из стран, с абсолютно неадекватным соотношением цена\качество, особенно в сезон. В не сезон все куда лучше обычно. Но на это есть причины: уникальные горы (Доломиты), очень красивые исторические города.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 09 листопада 2021, 10:20 Останнім часом в Європі ціни дуже стрімко ростуть, скажемо дякую масочникам, які спасали жизні за рахунок економіки. Тепер розхльобуємо. Тому на місці Rel я б не дивувався цінам - це ще не сезон був, уяви, які там ціни в сезон.
А можно дізнатись, як носіння маски вплинуло на економіку? Лікбез, так би мовити, а то я, мабуть, не тій економіці все життя вчився.
Я (разом з нобелівськими лауреатами) думав, що ціни ростуть бо гроші "друкують".
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 09 листопада 2021, 13:09 ціни ростуть бо гроші "друкують".
Нагадай, чому останнім часом уряди золотого мільярду гроші розкидали з вертольоту? Там щось зв'язане з якимось шотландським озером - Лох Даун, чи щось таке...
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

Sentry писав: 09 листопада 2021, 10:42 С дебитных отлично списывают деньги вне депозита. Думаю, речь скорее идет о принудительном списании, когда карта заблокирована клиентом или баланс выведен в 0. С кредитной, теоретически, деньги можно забрать даже в таком случае (не говоря уж о том, что на тру кредитке 0 редко бывает), загнав в неразрешенный овердрафт.
Да, дебетной заплатить можно везде.
И я всегда для блокировки сначала даю именно дебетную приватовскую с кредитным лимитом. Во-первых, кредитный лимит блокировать выгоднее, во-вторых в Привате карточные курсы выгоднее.
А вот как и где достать карту с редитным бином - вопрос нетривиальный. Не все даже сотрудники в отделениях знают, что это такое.
Точно могу сказать, что в Таскомбанке их базовая кредитка - кредитная. Там не супер условия и она очень базовая (ни чипа, ни пейпасса), но кредитная.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 09 листопада 2021, 13:09
mischko писав: 09 листопада 2021, 10:20 Останнім часом в Європі ціни дуже стрімко ростуть, скажемо дякую масочникам, які спасали жизні за рахунок економіки. Тепер розхльобуємо. Тому на місці Rel я б не дивувався цінам - це ще не сезон був, уяви, які там ціни в сезон.
А можно дізнатись, як носіння маски вплинуло на економіку? Лікбез, так би мовити, а то я, мабуть, не тій економіці все життя вчився.
Я (разом з нобелівськими лауреатами) думав, що ціни ростуть бо гроші "друкують".
Вы правильно думаете. Всех рассадили по домам, выдали "бесплатные" тесты, маски, антисептики, социальную помощь, помощь бизнесу, вакцины...
Теперь за это всем коллективно нужно платить.
Востаннє редагувалось 09 листопада 2021, 13:14 користувачем Ferrari, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

mischko писав: 09 листопада 2021, 13:11 Нагадай, чому останнім часом уряди золотого мільярду гроші розкидали з вертольоту? Там щось зв'язане з якимось шотландським озером - Лох Даун, чи щось таке...
Тому що іспанці на пляжах в масках лежать?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

Tetris писав: 09 листопада 2021, 13:14
mischko писав: 09 листопада 2021, 13:11 Нагадай, чому останнім часом уряди золотого мільярду гроші розкидали з вертольоту? Там щось зв'язане з якимось шотландським озером - Лох Даун, чи щось таке...
Тому що іспанці на пляжах в масках лежать?
Испанцы - это следствие. Слишком близко к сердцу восприняли.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

Ferrari писав: 09 листопада 2021, 13:13 Вы правильно думаете. Всех рассадили по домам, выдали "бесплатные" тесты, маски, антисептики, социальную помощь, помощь бизнесу, вакцины...
Теперь за это всем коллективно нужно платить.
Ну то есть людям дали денег (Украине с этого стола крохи тоже перепали, к слову) - люди их потратят. Что не так?
Посмотрите, как в Украине цены выросли без всякой эмиссии. И это при стабильном курсе. Впрочем, мы уходим в оффтоп.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

Tetris писав: 09 листопада 2021, 13:14 Тому що іспанці на пляжах в масках лежать?
Вооот, а на пляжі мали би лежати німчики чи голландчики, яким ці іспанці готелі би будували, машини в прокат здавали, їжу готували. Економіка називається, а коли людям зверху насипають грошики просто за те, що вони в масках лежать, а взамін ніякого продукту не створюється, то ціна цих грошиків падає і все стає дорожче. Аналогічно в іншій частині Європи - коли голландчики з німчиками не могли (або боялися) поїхати на курорти Середземномор'я, щоб витратити там грошики - то в них зросли заощадження і відповідно уже можна на все ставити вище ціну для них - відкладений попит завжди платить вище. Тому і оренда авто в цьому році просто неадекватна, оренда житла - неадекватна, ціни на продукти навіть в супермаркеті - виростають на очах практично. Тут в Європі люди до такого не звикли.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

Ну как же без эмиссии? А за чей счет локдауны, вакцинация и весь этот банкет? В экономику залили ничем не подкрепленные деньги - получите результат
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

mischko писав: 09 листопада 2021, 13:21 Тому і оренда авто в цьому році просто неадекватна, оренда житла - неадекватна, ціни на продукти навіть в супермаркеті - виростають на очах практично. Тут в Європі люди до такого не звикли.
А мы об этом предупреждали в одной снесенной теме. И это еще не все экономические последствия "спасения жизней". Дай Бог, чтобы я ошибался.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Rel »

А, ещё забыл сказать. В условиях не было написано конкретных цен. На стойке узнал, что за выезд за границу нужно было бы заплатить 40 евро. Сначала казалось дорого, но когда узнал, что парковка стоит 2 в час, что ночёвка на парковке стоит 18-25 евро, то перестало казаться так уж дорого )

В Бергамо удивился размерам парковки. Огромная, длиной в пол километра двухэтажная парковка, которой всё равно мало. Поэтому на выходе есть маршрутки бесплатные на удалённые парковки. У каждой парковки свой цвет и название, своя остановка. Ездят каждые 5 минут бесплатно. Расстояние примерно 2-3 км до той, где я арендовал авто. Парковка тоже немаленькая, как в Харькове, автоматическая, есть касса, магазин и туалет. Такой вот феномен.
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення el ucranio »

Свіжий досвід бронювання авто в а/п Салоніки: середина жовтня 2021 р., 4 доби, запланований маршрут близько 900 км.
Пошуковики давали ціну в різних місцевих та глобальних дисконтних конторах від 36 до 100 євро за 4 дні, у глобальних "класиків" ціна була від 120 євро.
При детальному перегляді дешевих пропозицій виявилося, що фактично всі вони мали обмеження по пробігу, а за перевищення потрібно було додатково платити за кожен км понад обмеження.
Лише Goldcar не мав такого обмеження і він же був найдешевшим - від 36 євро за 4 доби. Ціна за оренду авто гарна, але інші умови так собі: non-refundable, security deposit 1100 євро + депозит за бензин прибл. 70 євро.
Але тут Google викинув рекламу такого собі Haniotis Cars - повна страховка, скасування у будь-який момент, без депозиту, розрахунок готівкою чи картою, без жодних додаткових оплат. На їх сайті ціни за 4 дні починалися від 72 євро за клас Toyota Aygo. Заради цікавості забронював на сайті, тим більше, що крім імені жодної іншої персональної інформації не вимагалося. Зразу ж отримав автоматичне повідомлення про бронювання. А наступного дня отримав лист від "живої людини" з підтвердженням, що вони отримали запит, будуть раді надати мені в оренду авто.
По прильоту в Салоніки нас зустріли в аеропорту, відвезли на стоянку в 5 хв. від терміналу, переписали дані паспорта і водійського посвідчення у договір оренди. Підтвердили, що повна страховка, і що кредитна картка не потрібна зовсім. Повернення авто з тим самим об'ємом бензину, як і при отриманні, на ту ж стоянку, ключі віддати охоронцям стоянки. Розрахувався на місці готівкою.
При поверненні співробітники стоянки взяли ключі, одразу ж перегнали машину у якийсь далекий закуток. На моє прохання підтвердити, що все добре з авто, що хоча би бензин на тому самому рівні, відповіли, що це подивляться вже представники прокату, коли приїдуть до них. Дуже незвична ситуація, але, враховуючи що даних кредитних карток не залишав, то вирішив, що ризик фінансових проблем мінімальний. На всяк випадок лише зробив відео авто з усіх боків.
Власне, жодних запитів від прокатної контори так і не отримав. Загалом оцінюю наданий сервіс як ідеальний hassle-free. :klass:
Цікаво лише, яку ж ціну вони виставляють у сезон, але, на жаль, на сайті ще немає цін на прокату на наступне літо. Думаю, що їх основний бізнес - це короткотерміновий прокат авто у сезон на Халкідіках, і ціна у той період явно не від 18 євро на добу :grin:
Аватар користувача
zakharka
Airbus A319
Повідомлень: 197
З нами з: 10 лютого 2011, 17:48
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення zakharka »

Задам не риторичне, як на мене , питання: - за який термін краще замовляти авто у "класиків" щоб отримати смачну ціну прокату, маючи на увазі доволі великі аеропорти та міста ? Звичайно , я не маю на увазі періоди великих свят чи сезону відпусток. Хоча і в ці дні є , напевно , свої "роялі в кущах", які можуть приємно здивувати щодо умов та ціни.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

Кстати, есть несколько способов поискать прокатное авто подешевле, чем просто аггрегаторы типа скайсканнера:
1) Сайты авиакомпаний. Они тоже ведут на аггрегаторы, но цены выскакивают разные.

2) Поиграть с реквизитами и IP-адресами. Однажды в Турции через сайт Пегасуса бронировал авто в Измире (при чем это был недешевый Баджет), ошибочно указал страной проживания Турцию - цена оказалась в 1,5 раза дешевле, вернулся назад чтобы исправить на Украину, увидел, что стало дороже, исправил назад на Турцию. Проблем не было.

3) Google maps. В некоторых городах дешевые прокатчики не представлены в аэропорту и даже не работают с аггрегаторами. Достаточно "подойти" на картах к аэропорту и ввести в поиске "Rent a car". Результатом будут прокатные конторы вблизи аэропорта. Дальше нужно зайти на их сайт и посмотреть цены.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

zakharka писав: 10 листопада 2021, 06:58 Задам не риторичне, як на мене , питання: - за який термін краще замовляти авто у "класиків" щоб отримати смачну ціну прокату, маючи на увазі доволі великі аеропорти та міста ? Звичайно , я не маю на увазі періоди великих свят чи сезону відпусток. Хоча і в ці дні є , напевно , свої "роялі в кущах", які можуть приємно здивувати щодо умов та ціни.
Единого рецепта нет. Я всегда бронирую авто с бесплатной отменой как только определился с планами на поездку и купил билеты, а потом регулярно мониторю цены и предложения, аннулируя старые брони и создавая новые.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sentry »

zakharka писав: 10 листопада 2021, 06:58 Задам не риторичне, як на мене , питання: - за який термін краще замовляти авто у "класиків" щоб отримати смачну ціну прокату, маючи на увазі доволі великі аеропорти та міста ? Звичайно , я не маю на увазі періоди великих свят чи сезону відпусток. Хоча і в ці дні є , напевно , свої "роялі в кущах", які можуть приємно здивувати щодо умов та ціни.
Абсолютно непредсказуемо. В низкий сезон часто цена ближе к дате поездки падает, иногда существенно. В высокий сезон - почти всегда растет и очень сильно.

Я бы смотрел на локальном сайте "классика". В "дешевой" стране цена там может отличаться от глобального сайта в разы. Но могут быть нюансы по времени работы и требуемым документам по прокату. А вот в "дорогой" стране, например Германии, цена на локальном сайте может быть даже дороже, чем на глобальном.
Tetris писав: 10 листопада 2021, 10:08 2) Поиграть с реквизитами и IP-адресами. Однажды в Турции через сайт Пегасуса бронировал авто в Измире (при чем это был недешевый Баджет), ошибочно указал страной проживания Турцию - цена оказалась в 1,5 раза дешевле, вернулся назад чтобы исправить на Украину, увидел, что стало дороже, исправил назад на Турцию. Проблем не было.
Не такой уж он и недешевый, если бронировать через budget.com.tr. Брал именно у них несколько раз, т.к. получалась лучшая цена. Вообще предпочитаю Sixt, но их франчайзи в Турции на тот момент был в процессе банкротства, так что брать у них не рискнул.
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Ferrari »

Коллеги, кто-то сталкивался контрой Zippy 7 Autorent?
https://www.zippy7.com/
Цены хорошие, поддержка работает, но не могу найти толком отзывов ни по подводным камням, ни по состоянию авто.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей