Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Відповісти
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Rel »

Вроде бы нет ещё такой важной темы. Бронирование авто является для многих непременным атрибутом путешествий. Иногда выгоднее взять машину прямо в аэропорту, чем пользоваться автобусами и метро. Они дают широчайшие возможности. По этой теме есть, что обсудить. Давайте делиться здесь информацией и опытом: секреты, скидки, страховка, кредитные карты, чп и нестандартные ситуации.

Для затравки напишу любопытную вещь. Вот вроде ж Европа, но уже пахнет плохо. Забронировал авто через rentalcars. Через недельку ехать, и я зашёл распечатать ваучер, вспомнить, что к чему, почитать правила и всё такое.
Если интересно, нашёл в Катовице на 4 дня за 1000 грн SmartForFour. 3 суток по 10 евро, халява.
Кстати, сейчас перепроверял цены, выросли в полтора раза, но не этом аггрегаторе - https://www.economybookings.com/ Здесь цены какие-то смешные, типа 15 евро за 4 дня. Как это понимать, развод?

И тут я случайно наткнулся на отзывы от этой Global на уважаемом сайте - https://ru.trustpilot.com/review/www.gl ... guages=all
Ну, ребята, я даже не знаю. Может, отменить нафиг? Не хочу, чтобы у меня тоже нашли царапину на 700 евро, как там пишут.
С другой стороны, там и у Sixt и у Europcar по 1*. Понятно, кому охота идти писать повсюду благодаственные отзывы, но всё равно настораживает.
Полное покрытие Rentalcars стоит в 2,5 раза дороже самой оренды. Может, есть какие-нибудь отдельные способы покупать каско на 4 дня?..
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення converj »

про Sixt проверено моим знакомым: заплатил 240 Евро/неделя за BMW 5, вроде не дорого, но на весь депозит 800 Евро ему прислали смету на разную фигню (царапинка, скол, пылинка и т.п.)
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Valdys »

Краще завжди брати повну страховку, не буде депозита і неясних штрафів за царапки/сколи і тому подібне.
І, як на мене, краще це брати у самих прокатних компаній, а не агрегаторів.

Італія, іспанія - Goldcar, авто з повною страховкою до 20 євро на добу - гарна ціна. Ясна річ, можна взяти і за 5 євро на 7 днів, але я б не радив)))
Авто завжди новісінькі.
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sam »

В Испании та же фигня - аренда за 2€, даже если добавить страховку за 8/день все равно пугающе дёшево
Sam
Airbus A318
Повідомлень: 98
З нами з: 30 квітня 2018, 20:21
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sam »

Valdys писав: 15 жовтня 2018, 08:09
Ясна річ, можна взяти і за 5 євро на 7 днів, але я б не радив)))
А можно поподробней? В чем смысл?

Если страховку брать - депозит вообще не морозят?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sentry »

Если брать авто не за копейки и полная страховка больше 10 евро в день, то я ее не беру, а покупаю на год страховку франшизы. Получается гораздо дешевле.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Victor H »

Valdys писав: 15 жовтня 2018, 08:09 Краще завжди брати повну страховку, не буде депозита і неясних штрафів за царапки/сколи і тому подібне.
І, як на мене, краще це брати у самих прокатних компаній, а не агрегаторів.
У мене останні два рази був AVIS через RentalCars з їх RentalCover. Авіс про цю страховку знає і працює вона без зайвих дій з боку клієнта (я трохи подряпав авто в Німеччині - жодних проблем через це не було).
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Valdys »

Sam писав: 15 жовтня 2018, 08:14
Valdys писав: 15 жовтня 2018, 08:09
Ясна річ, можна взяти і за 5 євро на 7 днів, але я б не радив)))
А можно поподробней? В чем смысл?

Если страховку брать - депозит вообще не морозят?
У голдкара часті акції, знижки, промо-коди... ціна пригає як скажена, потрібно сидіти і ловити потрібну. Можна бронювати з оплатою на місці, потім скасовувати те що дорожче і бронювати нове...

Якщо брати їх супер релакс (повна страховка) депозит не беруть і покривають майже все (окрім здається шин, угону з ключами у авто і неадекватного водіння). Бронюють близько 100 євро за бак пального. Потім повертають, якщо повертаєш з повним баком. Є ще супер мега релакс, там взагалі здається все покривається.

Ціни часом бувають близько 1 євро за добу, такі уж акції... і реально можна взяти авто там за 10 євро на 10 днів (або й дешевше). Але заблокують 1000 євро депозиту і Ви будете мати лишній головняк, не зацепи, не подряпай і так далі...
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

з Голдкаром часто бувають проблеми після повернення авто. Наприклад, вони можуть зачарджити з депозиту за прибирання авто, мовляв, повернули із занадто брудним салоном. Я начитався багато таких відгуків, тому перед поверненням помив і попилососив машину. Крім того вони агресивно пушать свою страховку на стійці.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Valdys »

mischko писав: 15 жовтня 2018, 12:05 з Голдкаром часто бувають проблеми після повернення авто. Наприклад, вони можуть зачарджити з депозиту за прибирання авто, мовляв, повернули із занадто брудним салоном. Я начитався багато таких відгуків, тому перед поверненням помив і попилососив машину. Крім того вони агресивно пушать свою страховку на стійці.
Якщо не мати її, то так, дуже нав‘язують. Але я завжди беру, то вони милі і пушисті.
А авто в середині ясна річ має бути чисте... можна сфоткати якщо що, або вимагати від менеджера підписати що чиста.
Ну це таке.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

Щоб щось вимагати - треба її здати в руки, а там переважно величезна черга біля віконечка, тому я просто паркую на одному з доступних місць, кидаю ключ у спеціальну скриньку і йду на посадку.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Rel »

Наверное, вот этим они и пользуются. Намного легче понапридумывать царапин, когда машина не проверяется при клиенте. Выходит, что лучше приехать хорошо так заранее и сдать её с актом просмотра, чтобы увидеть, что они не имеют претензий.
До этого ездил только на Кипре. Там ещё не знал о таких проблемах. Просто взяли на 3 дня на 2 пары автомат (офллайн, там много точек) под паспорт за нал, просто объездили весь остров, просто заправили и вернули. Я и не знал до вчерашнего дня, что тут есть столько нюансов. Теперь буду снимать машину на телефон перед тем как подписать приёмку.
Sam писав: 15 жовтня 2018, 08:14Если страховку брать - депозит вообще не морозят?
Депозит снимается как обычно. В моём случае 500 евро, но может быть и больше. Просто если с него что-то будет удержано, то надо написать Rentalcars и они должны всё возместить.
Sentry писав: 15 жовтня 2018, 08:23 Если брать авто не за копейки и полная страховка больше 10 евро в день, то я ее не беру, а покупаю на год страховку франшизы. Получается гораздо дешевле.
Sentry, а что такое годовая страховка франшизы? Где она покупается, как называется?
Valdys писав: 15 жовтня 2018, 08:09Краще завжди брати повну страховку, не буде депозита і неясних штрафів за царапки/сколи і тому подібне.
Несомненно. Только дороже получается в 3,5 раза. Не 1000 грн, а 3300 где-то. Вопрос именно в честности. То есть не хотелось бы платить, когда ты вернул машину именно в том состоянии, что и брал.
Аватар користувача
Lo.
Airbus A320
Повідомлень: 368
З нами з: 12 січня 2013, 21:54
Звідки: Prague
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Lo. »

mischko писав: 15 жовтня 2018, 12:05 з Голдкаром часто бувають проблеми після повернення авто. Наприклад, вони можуть зачарджити з депозиту за прибирання авто, мовляв, повернули із занадто брудним салоном. Я начитався багато таких відгуків, тому перед поверненням помив і попилососив машину. Крім того вони агресивно пушать свою страховку на стійці.
Страховку так чи інакше всі пушать. Тут кожен сам повинен зважити свої здібності та об'єктивні обставини в конкретній країні. В загальному випадку купівля розширеної страховки (приблизно 6-8 євро на день) суттєво знижує розмір франшизи - суми, яку прокат заблокує на карті. В моїх випадках суми змінювались з 900 до 300 євро (Thrifty в Афінах), з 600 до 150 (Drive в Салоніках) та з 800 до 0 євро на Кіпрі.

Людський фактор також суттєво впливає. Наприклад, місяць тому орендував машину на 9 днів в аеропорту Салонік. Причому повертати авто мені було вигідніше не в аеропорту, а в місті, оскільки здавав машину я за пару днів до зворотнього вильоту. За стандартними умовами, отримання і повернення авто в різних місцях коштувало майже на 30євро дорожче, тому попередньо я вказав аеропорт як місце отримання і повернення. За день до прильоту мені прислали листа з уточненням, що в аеропорту мене зустрінуть, а машину я отримаю на одній з парковок напівдорозі до міста. При отриманні машини я запитав, чи можу повернути її в іншому місці. Одразу домовились про зручне місце, звідки можна легко дістатись готелю міським транспортом. Звичайно, це ніяк не вплинуло на вартість оренди, більше того, після повернення авто, співробітник на цій же машині завіз нас до готелю.
Hertz вимагав повертати авто після мийки та з повним баком. Машину мити не став, вона була відносно чиста, заправив до повного за 5км до аеропорту. Співробітниця дуууже уважно оглядала машину зовні та всередині і кілька разів повертала ключ в замку - їй не сподобався рівень палива.
GRental одразу сказали, що мити машину не потрібно, при поверненні перевірили рівень палива і нічого не сказали про недостачу 5-6 літрів. Турки та кіпріоти взагалі машину не оглядали :)
Не знаю, від кого це залежить, але з кожним разом все швидше повертають на карту депозит. Приват повертав через 30 діб, Моно - через 3-4 доби.
Нюансів багато. Щодо власного досвіду - в усіх випадках кінцеві умови оренди суттєво відрізнялись в кращу сторону від тих, про які була попередня домовленість. Я для себе зробив висновок, що майже завжди можна обговорювати умови, як би жорстко вони не були прописані в стандартному варіанті.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Valdys »

Rel писав: 15 жовтня 2018, 22:36 Наверное, вот этим они и пользуются. Намного легче понапридумывать царапин, когда машина не проверяется при клиенте. Выходит, что лучше приехать хорошо так заранее и сдать её с актом просмотра, чтобы увидеть, что они не имеют претензий.
До этого ездил только на Кипре. Там ещё не знал о таких проблемах. Просто взяли на 3 дня на 2 пары автомат (офллайн, там много точек) под паспорт за нал, просто объездили весь остров, просто заправили и вернули. Я и не знал до вчерашнего дня, что тут есть столько нюансов. Теперь буду снимать машину на телефон перед тем как подписать приёмку.
Sam писав: 15 жовтня 2018, 08:14Если страховку брать - депозит вообще не морозят?
Депозит снимается как обычно. В моём случае 500 евро, но может быть и больше. Просто если с него что-то будет удержано, то надо написать Rentalcars и они должны всё возместить.
Sentry писав: 15 жовтня 2018, 08:23 Если брать авто не за копейки и полная страховка больше 10 евро в день, то я ее не беру, а покупаю на год страховку франшизы. Получается гораздо дешевле.
Sentry, а что такое годовая страховка франшизы? Где она покупается, как называется?
Valdys писав: 15 жовтня 2018, 08:09Краще завжди брати повну страховку, не буде депозита і неясних штрафів за царапки/сколи і тому подібне.
Несомненно. Только дороже получается в 3,5 раза. Не 1000 грн, а 3300 где-то. Вопрос именно в честности. То есть не хотелось бы платить, когда ты вернул машину именно в том состоянии, что и брал.
На прикладі голдкара, вартість при повній їх страховці зростає десь на 10-15 євро в сутки (при тому, що середня ціна оренди на добу 5-10 євро). І ніякого депозиту.
Ну звичайно, за страховку платити не хочеться, якщо нічого з авто не сталося, але 9 раз не станеться, а 1 може і станеться і сума там буде явно цікавіша аніж страховка. Тому я з цим грати в лотерею не хочу.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Valdys »

Доречі користувався 1 раз кар шерінгом Drivy у Німеччині, також брав додаткову страховку. Це самі люди дають авто, а не якась компанія.
В принципі, ціна на 1 добу, з бонусом за нового користувача і страховкою склала 22 євро, що явно дешевше прокату.
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення converj »

Valdys писав: 16 жовтня 2018, 08:43
На прикладі голдкара, вартість при повній їх страховці зростає десь на 10-15 євро в сутки (при тому, що середня ціна оренди на добу 5-10 євро).
За скільки днів у них така ціна може буди? Чи це промо?
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення koala »

converj писав: 15 жовтня 2018, 07:51 про Sixt проверено моим знакомым: заплатил 240 Евро/неделя за BMW 5, вроде не дорого, но на весь депозит 800 Евро ему прислали смету на разную фигню (царапинка, скол, пылинка и т.п.)
не надо пугать народ. когнитивное искажение - мой друг сказал. при сдаче авто вы ставите подпись что претензий нет, еще никогда крупные прокатчики просто так не забирали депозит. если уж так не доверяете - при приеме авто сделайте крупное фото каждой детали.

смысл в покупке франшизы если только наверное тогда, если даешь водить женщине и другу-идиоту. царапины до 3-5 см также не считают
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення converj »

Я не пугаю, а говорю как есть. Человек сдавал машину ночью, ключи оставил в боксе. Счет (снятие денег) пришел через время.
Да, он не побеспокоился, чтобы обезопасить свои деньги, но развод от компании с европейским именем на лицо.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11277
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення mischko »

Lo. писав: 16 жовтня 2018, 01:36 Страховку так чи інакше всі пушать. Тут кожен сам повинен зважити свої здібності та об'єктивні обставини в конкретній країні.
Якщо чесно, то оце був єдиний раз, коли її пушили. У Швейцарії чи США все було без проблем. В цих країнах я брав Alamo (в Швейцарії то був їхній партнер Enterprise). Дуже рекомендую.
В США я повернув машину з повним баком, а мені кажуть - ви могли б її з порожнім повернути, ми і так вас за бензин зачарджили. Бензин в штатах дешевий, там щось 25 євро з кредитки зняло. Я це так не залишив - написав їм у підтримку, що я таку опцію собі не вибирав і повернув з повним баком. Чарджити мене нема за що - мені гроші на картку перекинули в повному обсязі.
А гівноїди із Голдкару зачарджили хз за що 80+ євро. Я їм пишу - пришліть фактуру, думав, що це за подряпину яку я в першу ніч на авто поставив. Вони прислали. Я йду з фактурою до свого колеги іспанця, питаю - за що? Він крутив, вертів, каже - це щось з пальним зв'язане. Я перепитую - точно не з подряпиною? Він каже, що там такого нема. Ну я їм і пишу - який бензин, альо, повний бак повернув. Вони мені перекинули назад 60+ євро. Я плюнув і не став далі розбиратися, бо таки дійсно подряпав дзеркало і обидвоє дверей. Тепер на Голдкар навіть не дивлюся. Хоча той же іспанець нещодавно зі своїм другом відпочивав на Півночі Іспанії і брав в оренду Голдкар, дуже дешево вийшло.
ObiWanKenoby
Airbus A320
Повідомлень: 305
З нами з: 24 липня 2016, 21:10
Звідки: LCA
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення ObiWanKenoby »

Тут было обсуждение аренды на Кипре. Подскажите, какой компанией пользовались? Мне 21, потому, я так понимаю, не каждая компания мне даст машину :))
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 2 гостей