Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Rel »

denya24 писав: 10 січня 2022, 23:34Ну вот пусть мне лично предъявят претензию и как я могу её решить, тогда и можно будет о чём-то говорить.
Скорее всего ничего не предъявят. Ведь штрафуют не вас лично, а авто, к которому вы не имеете отношения. Так что волноваться не стоит. Я в Кракове, помню, нахватал штрафов, потому что даже парковка под подъездом была платная. Первую парковку даже хотел оплатить в автомате - не осилил и забил. Было это много лет назад. С тем пор много раз был и в Польше и в прочем Шенгене.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

denya24 писав: 11 січня 2022, 00:09 IMG_20220111_000334_030.jpg
там есть ссылка. Думаю, по ней можно либо оплатить штраф, либо узнать, как это сделать.
Письмо в прокатную контору также поможет быстро решить вопрос.
Если вы, конечно, хотите его решить, а не ищете здесь поддержки в том, чтобы забить на штраф.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення asu »

Великі момпанії з українських дебетових карт гроші списують без проблем.

З особистого досвіду:
Авіс, штраф за парковку в Норвегії, дебетова карта УкрСоцБанку (колись був такий, потім став UniCredit). Avis зняв гроші і за штраф, і за комісію по його опрацюванню.

Ще цікавіша історію з Hertz у тій же Норвегії, дебетова карта ОТП. Під час повернення машини працівники прокату не підписали документи, сказавши, що хочуть перевірити бампери після мийки (після тижня по норвезькій природі машина була досить брудною). Одразу по поверненню в Україну карта випадково зламалася, і я випустив нову карту з новим номером. Десь через місяць отримав несподіваного диста від Hertz про те, що після перевірки на лобовому склі машин знайшли скол. До листа був доданий інвойс на півтори тисячі доларів.
Листування з норвезьким Hertz-ом та аргументи про те, що при прийомі машини було перевірено усе окрім переднього й заднього бамперів, ні до чого не призвели, і Hertz без проблем списав гроші з рахунку.
Довелося листуватися з головним офісом та пояснювати, що в їхньому офісі в Осло працівники займаються відвертим fraud-ом. У підсумку гроші повернули з вибаченнями за непорозуміння. Але факт залишається, знаючи номер вже недійсної карти Hertz спокійно списав кошти з рахунку.

В Португалії Europcar спокійно списував кошти з карти ОТП за проїзд платними дорогами.

Одним словом, я б штраф сплатив і одразу про це повідомив компанію, що давала машину на прокат.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

asu писав: 11 січня 2022, 17:02 Великі момпанії з українських дебетових карт гроші списують без проблем.
Не исключаю еще, что у крупных прокатчиков есть прямые договора с платежными системами и те перечисляют им деньги, потом берут эту сумму с банков-членов, а те, в свою очередь чарджат клиентов.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення АндрейМ »

У меня как-то гостиница в Лондоне списала штраф за неотмену брони (я остановился в другой гостинице, а первую бронь просто забыл отменить) с дебетной карты ПУМБа или ОТП (уже не помню), на которой не было достаточно средств. Такие списания - стандартная практика.
Аватар користувача
ValNK
Airbus A320
Повідомлень: 327
З нами з: 06 серпня 2015, 11:16
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення ValNK »

Списують не з карти, а з рахунку, до якого прилаштована карта. Якщо арендувати авто раз-два на рік, краще відкривати рахунок, який потім закривати після повернення. Хоча він все одно буде активним після подання заяви ще декілька тижнів... Хоча це й геморойно...
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення UnaUnso »

Tetris писав: 10 листопада 2021, 10:08 2) Поиграть с реквизитами и IP-адресами. Однажды в Турции через сайт Пегасуса бронировал авто в Измире (при чем это был недешевый Баджет), ошибочно указал страной проживания Турцию - цена оказалась в 1,5 раза дешевле, вернулся назад чтобы исправить на Украину, увидел, что стало дороже, исправил назад на Турцию. Проблем не было.
Про це відомо, але мені якось було завжди "стрьомно" цим користуватися, бо як що трапиться - аварія чи що, то договір оренди, страховки, франшизи та інше можуть бути визнані недійсними і прийдеться платити за все по повній.

Звісно, якщо нічого не трапиться то немає різниці, можна хоч вигадані дані (Ivan Ivan / James Bond) усюди вводити - особливо коли безконтактне отримання та повернення авто по єппу... А як що станеться - особливо серйозне, з поліцією + лікарні + інше...
Хто що думає про це?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sentry »

UnaUnso писав: 16 січня 2022, 00:42 Про це відомо, але мені якось було завжди "стрьомно" цим користуватися, бо як що трапиться - аварія чи що, то договір оренди, страховки, франшизи та інше можуть бути визнані недійсними і прийдеться платити за все по повній.

Звісно, якщо нічого не трапиться то немає різниці, можна хоч вигадані дані (Ivan Ivan / James Bond) усюди вводити - особливо коли безконтактне отримання та повернення авто по єппу... А як що станеться - особливо серйозне, з поліцією + лікарні + інше...
Хто що думає про це?
Любая существенная неправдивая информация в договоре аренды может быть основанием для аннуляции страховки. Другое дело, что при оформлении документов на стойке, а не через приложение, агент обычно исправляет все данные в соответствии с паспортом, и то, что при бронировании была указана одна страна может быть легко исправлено на другую в соответствии с фактическими данными. В этом контексте страна проживания часто используется только для ценообразования, так что проблем в таком случае бы не было.

Кстати, с гостиницами (и редко - авиабилетами) тоже есть подобное. И отличие гражданства\резидентства от указанных при бронировании может привести к отказу в поселении\перевозке или требовании доплаты. Сам с таким не сталкивался, но подобные отзывы видел. Гораздо подлее, когда сайт бронирования самостоятельно вводит такую информацию даже не спрашивая пользователя, и о том, что ты резидент UK узнаешь только на ресепшн. Вот такое у меня бывало, но исправляли без проблем.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення АндрейМ »

Sentry писав: 16 січня 2022, 12:31 В этом контексте страна проживания часто используется только для ценообразования, так что проблем в таком случае бы не было.
Я уже несколько раз замечал в нескольких прокатных фирмах в США объявление на стойке, что для всех броней, сделанных заграницей, необходимо предъявить соответствующий паспорт/права и билет. Поскольку мы живем на две страны, то я иногда делаю бронь как украинец (раньше в Avis, например, так всегда было дешевле), но права американские. Пока что никаких проблем не было. Но непонятно если, вдруг, они прицепятся к тому, что цена действительна только для брони из Украины, то как они пересчитают бронь для США? На день бронирования?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Sentry »

АндрейМ писав: 16 січня 2022, 13:06 Я уже несколько раз замечал в нескольких прокатных фирмах в США объявление на стойке, что для всех броней, сделанных заграницей, необходимо предъявить соответствующий паспорт/права и билет. Поскольку мы живем на две страны, то я иногда делаю бронь как украинец (раньше в Avis, например, так всегда было дешевле), но права американские. Пока что никаких проблем не было. Но непонятно если, вдруг, они прицепятся к тому, что цена действительна только для брони из Украины, то как они пересчитают бронь для США? На день бронирования?
Да, я был в шоке, когда при прокате в США цена на autoeurope.eu была в 2-3 раза ниже, чем самая низкая на сайтах в США, в т.ч. у самого прокатчика. При этом там нужно было отдельно поставить галочку, что не являюсь резидентом США.

Думаю, что пересчитают с максимальной выгодой для себя, если в тарифе прямо не прописан размер скидки для нерезидента.
immie
Airbus A320
Повідомлень: 358
З нами з: 07 серпня 2013, 10:50
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення immie »

Можливо для США нерелевантний мій досвід, а він такий, що місце проживання вказую — Україна, кредитна картка українська, а посвідчення водія іноземне. Ще жодного разу в прокаті в Європі не задавали питань. У США ', звісно, можуть бути свої правила.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення АндрейМ »

immie писав: 16 січня 2022, 15:53 Ще жодного разу в прокаті в Європі не задавали питань. У США ', звісно, можуть бути свої правила.
У нас також проблем не було. Просто, дивує, що такі оголошення почали з'являтись, а найголовніше незрозуміло що буде, якщо якщо вони скажуть, що ти мав робити бронь як резидент США, а не Україні. Бронь скасують? Машину не дадуть чи перерахують вартість? Кредитка у нас також американська.

Взагалі, я помітив, що Avis, наприклад, не дозволяє доступ на американську версію сайту з України. Доводиться VPN використовувати. Я навіть застосунком на українському номері не можу користуватись. Чому вартість оренди залежить від країни - незрозуміло.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 16 січня 2022, 16:43 Чому вартість оренди залежить від країни - незрозуміло.
Я думаю тому що американці звикли переплачувати
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 16 січня 2022, 17:01 Я думаю тому що американці звикли переплачувати
Два чи три роки тому, я би з Вами погодився, але останнім часом бронювання на американському сайті виходить набагато дешевше. Ми 10 днів тому брали машину в Нью-Йорку за 280 доларів на 3 дні, а на українській версії Avis цінник був більше тисячі.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 16 січня 2022, 17:10
manjeroke писав: 16 січня 2022, 17:01 Я думаю тому що американці звикли переплачувати
Два чи три роки тому, я би з Вами погодився, але останнім часом бронювання на американському сайті виходить набагато дешевше. Ми 10 днів тому брали машину в Нью-Йорку за 280 доларів на 3 дні, а на українській версії Avis цінник був більше тисячі.
100$ за добу якось дорого(якщо ви не брали якісь преміум машини). З України для мене Avis, Herts завжди показували високі ціни. Натомість Enterprise і National Car брав за 30-40$ за добу. У США ще є Turo. Також класний сервіс, але якщо не їздити дуже багато, зазвичай там обмеження 150міль на добу
Inguri

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Inguri »

"Чому вартість оренди залежить від країни - незрозуміло."

Побутує думка, що у резидентів США є страховка від банку, тому прокат для них дешевший за рахунок невключення страхівки.

Однак, власний досвід має приклади, коли на сайті Аламо резидентам України (зі страхівкою) було дешевше, ніж резидентам США.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення АндрейМ »

manjeroke писав: 16 січня 2022, 17:16
100$ за добу якось дорого(якщо ви не брали якісь преміум машини). З України для мене Avis, Herts завжди показували високі ціни. Натомість Enterprise і National Car брав за 30-40$ за добу. У США ще є Turo. Також класний сервіс, але якщо не їздити дуже багато, зазвичай там обмеження 150міль на добу
Це було з fuel option. Ви ж самі знаєте, що ціни на оренду дуже сильно підскочили в останній рік. Я думав, що це ще дешево, особливо зважаючи, що ми брали в Нью-Йорку, а віддавали авто в аеропорту Ньюарк (тобто, one way).
Inguri писав: 16 січня 2022, 17:21 Побутує думка, що у резидентів США є страховка від банку, тому прокат для них дешевший за рахунок невключення страхівки.

Однак, власний досвід має приклади, коли на сайті Аламо резидентам України (зі страхівкою) було дешевше, ніж резидентам США.
Я порівнював ціни без страховок. Like for like. Стосовно страховок від банку - це не зовсім так (не буду казати за всіх, можливо, manjeroke, мене поправить). Останнім часом банки почали прикривати всі ці плюшки. Раніше Citi нам давав страховку по кредитці, але два роки тому перестав. Наразі у нас є страховка за однієї карткою American Express, але і там, якщо почитати умови, вона майже нічого не покриває. AmEx дає змогу придбати страховку за фіксовану ціну (незалежно від строку оренди), якщо платити їх карткою. Але всі страховки на оренду або подорожі - вже річ минулого. Навіть преміум преміум картки їх не пропонують.
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення manjeroke »

АндрейМ писав: 16 січня 2022, 17:35 [
Я порівнював ціни без страховок. Like for like. Стосовно страховок від банку - це не зовсім так (не буду казати за всіх, можливо, manjeroke, мене поправить). Останнім часом банки почали прикривати всі ці плюшки. Раніше Citi нам давав страховку по кредитці, але два роки тому перестав. Наразі у нас є страховка за однієї карткою American Express, але і там, якщо почитати умови, вона майже нічого не покриває. AmEx дає змогу придбати страховку за фіксовану ціну (незалежно від строку оренди), якщо платити їх карткою. Але всі страховки на оренду або подорожі - вже річ минулого. Навіть преміум преміум картки їх не пропонують.
Banks are not your friends. Все що я бачив було не цікаво. Я поки що залишив одну кредитку на мене та на дружину. Планую взагалі відмовитись від традиційних кредиток коли Celsius Network почне давати свої кредитки.
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення Tetris »

UnaUnso писав: 16 січня 2022, 00:42
Tetris писав: 10 листопада 2021, 10:08 2) Поиграть с реквизитами и IP-адресами. Однажды в Турции через сайт Пегасуса бронировал авто в Измире (при чем это был недешевый Баджет), ошибочно указал страной проживания Турцию - цена оказалась в 1,5 раза дешевле, вернулся назад чтобы исправить на Украину, увидел, что стало дороже, исправил назад на Турцию. Проблем не было.
Про це відомо, але мені якось було завжди "стрьомно" цим користуватися, бо як що трапиться - аварія чи що, то договір оренди, страховки, франшизи та інше можуть бути визнані недійсними і прийдеться платити за все по повній.

Звісно, якщо нічого не трапиться то немає різниці, можна хоч вигадані дані (Ivan Ivan / James Bond) усюди вводити - особливо коли безконтактне отримання та повернення авто по єппу... А як що станеться - особливо серйозне, з поліцією + лікарні + інше...
Хто що думає про це?
Я завжди сприймав заповнення даних про себе - лише як спосіб прискорити отримання авто. Все одно всі дані про мене будуть перевіряти на стійці. Я показав свій справжній український паспорт і справжні права, нічого не приховував і не видумував. Якби мені сказали, що треба доплатити - доплатив би без претензій і скандалів.
UnaUnso
Airbus A319
Повідомлень: 245
З нами з: 05 липня 2012, 22:48
Контактна інформація:

Re: Единая тема про аренду авто. Информация, опыт, секреты, скидки, страховка, чп.

Повідомлення UnaUnso »

Tetris писав: 18 січня 2022, 10:33
UnaUnso писав: 16 січня 2022, 00:42 Звісно, якщо нічого не трапиться то немає різниці, можна хоч вигадані дані (Ivan Ivan / James Bond) усюди вводити - особливо коли безконтактне отримання та повернення авто по єппу... А як що станеться - особливо серйозне, з поліцією + лікарні + інше...
Хто що думає про це?
Я завжди сприймав заповнення даних про себе - лише як спосіб прискорити отримання авто. Все одно всі дані про мене будуть перевіряти на стійці. Я показав свій справжній український паспорт і справжні права, нічого не приховував і не видумував. Якби мені сказали, що треба доплатити - доплатив би без претензій і скандалів.
Ну доплатити то ще не самий гірший варіант.
Набагато сумніше коли після оренди авто з таким "випадково невірним місцем проживання" в когось на трасі в'їжджає в лобову п"яний далекобійник Іван з Білорусі, автівка в мотлох, людина в реанімації - а родичам повідомляють що страховка не збирається нічого відшкодовувати і треба за все платити самому, бо страхова компанія знайшла невідповідність фактичного місця проживання і тому договір оренди і страховки є недійсним (а вони це знайдуть - бо ніхто не любить відшкодовувати, усі перевіряють як би зіскочити).

Так що я краще завжди буду правильний адрес та правильну країну вказувати, без очікування що може хтось потім змінить на стійці...
Ціна це важливий компонент договору оренди, і договір з ціною на яку людина не мала права може вважатись недійсним.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей