БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Sentry »

Vitaliy писав: 05 квітня 2019, 17:35 в Польщі, Чехії, Австрії, Бельгії, Литві, Естонії мене також не просили показати, а в Німеччині - просять
Да, подход к контролю документов отличается. Немецкий пограничник на вылете после долгих поисков в моем паспорте штампа о въезде через Австрию, поставленного поверх других штампов: "Мои коллеги из Вены немного сумасшедшие".
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення popTAB »

Sentry писав: 05 квітня 2019, 16:48
Ostap писав: 05 квітня 2019, 16:39 Летів з лютому. Другий в'їзд в Шенген був по біометричному паспорту. Питали тільки чи на довго. Взагалі, не розумію, чому вони мали б вимагати зворотній квиток. Можна ж і потягом повертатися. Чи машиною.
Потому что имеют право. И более того, Вы обязаны его предоставить. Точно также, как имеют право проверить наличие страхового полиса и средств для проживания в стране. Отсутствие чего-либо из перечисленного может стать основанием для отказа в пересечении границы. Возвращаться машиной можно, и если об этом сразу сказать и маршрут поездки будет непротиворечивый, то проблем, скорее всего не будет. А если говорить сначала про самолет, потом про поезд, потом про автобус, а в конце про автостоп, то не пустят :)

Также вопрос о наличии обратного билета могут задать и на регистрации или посадке. Но вот проверить его наличие они, насколько я помню, они права не имеют.
Не знаю чи так повезло, чи стомлені були, але при крайньому проходженні паспортного в Бен-Гуріоні навіть не поцікавились зворотнім квитком при тому що летів по двох ван-веях не лов-костами.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення aviarivne »

Также вопрос о наличии обратного билета могут задать и на регистрации
угу, приколи можуть ще у Боріку початись. Я показував квиток назад і гроші на реєстрації у Борисполі...
Аватар користувача
bespalov_vlad
Airbus A319
Повідомлень: 122
З нами з: 05 жовтня 2017, 15:37
Звідки: Донецьк -> Тернопіль
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення bespalov_vlad »

Rainbow писав: 05 квітня 2019, 14:03 Хто літав у Німеччину по біометричному паспорту. Як часто погранці просять показати зворотні квитки, броювання готелю і т.п.?
Планую летіти до Франкфурта. Можливо жо Меммінгема.
У грудні Львів-Мемм РайнЕйр - нічого не питали, ані у мене, ані у дружини. Але у неї віза, а у мене біо. Вже мали купу штампів.Але й в людей у черзі (ті що ми бачили і чули) теж нічого не запитували.

Бачив статистику відмов (можете сміливо знайти), то на літаках вона вкрай низька.
ruslan-chek
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 08 березня 2017, 19:46
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення ruslan-chek »

Я літав на минулому тижні у Берлін з Києва,ніяких питань ніхто не задавав,а коли повертались назад,то прикордонник щось уважно роздивлявся у паспортах(нас було троє),а серба у сусідньому вікні довго про щось розпитували.
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Oleksii »

Летал с женой полгода назад в Берлин Райанами, пограничники у кажого второго спрашивали план поездки, обратные билеты, информацию об отелях.
Аватар користувача
Labiann
A380
Повідомлень: 3468
З нами з: 19 листопада 2012, 06:49
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Labiann »

мы же все понимаем, что там правит бог рандома, сейчас так, через 10 минут по другому, а через 20 минут ещё как-то, смысл это обсуждать...
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Rainbow »

popTAB писав: 05 квітня 2019, 17:51 Не знаю чи так повезло, чи стомлені були, але при крайньому проходженні паспортного в Бен-Гуріоні навіть не поцікавились зворотнім квитком при тому що летів по двох ван-веях не лов-костами.
Мене ні разу у Бен-Гуріоні не спитали про зворотній квиток. Питали лише на скільки часу. Останній раз сказав до якої дати, так офіцер довго рахувала скільки днів. :grin:
ruslan-chek
Airbus A318
Повідомлень: 35
З нами з: 08 березня 2017, 19:46
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення ruslan-chek »

Можливо якось впливає кількість штампів,у мене іх багато.
roger
Airbus A320
Повідомлень: 335
З нами з: 07 грудня 2017, 20:55
Звідки: Тернопіль
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення roger »

Майже ніяк не впливає. Кожен раз усе по-новому. На собі переконався.
Dmytrob
Airbus A318
Повідомлень: 93
З нами з: 11 листопада 2018, 13:00
Звідки: Одеса
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Dmytrob »

Rainbow писав: 05 квітня 2019, 14:03 Хто літав у Німеччину по біометричному паспорту. Як часто погранці просять показати зворотні квитки, броювання готелю і т.п.?
Планую летіти до Франкфурта. Можливо жо Меммінгема.
Може то мені так таланить, але щоразу у Німеччині потрапляю на прискіпливий контроль усієї черги з демонстрацією квитків. А тиждень тому, здається, їх ще й перевіряли на checkmytrip.
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Igoresha »

Sentry писав: 05 квітня 2019, 16:48 Потому что имеют право. И более того, Вы обязаны его предоставить. Точно также, как имеют право проверить наличие страхового полиса и средств для проживания в стране.
Полис не является обязательным документом, который могут спрашивать.
Apex
Airbus A318
Повідомлень: 54
З нами з: 09 серпня 2017, 13:30
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Apex »

Мій досвід перетину Шенгенських кордонів (всі літаком, паспорт біометричний без візи).

Червень 2017, Вільнюс: Питали мету візиту, на скільки днів і коли назад, документи не питали;
Липень 2017, Будапешт: Не питали взагалі нічого;
Верень 2017, Варшава WAW: Не питали взагалі нічого;
Лютий 2018, Ларнака (не Шенген, але ЕС): Не питали взагалі нічого;
Березень 2018, Катовіце: Питали мету візиту, на скільки днів, коли і як назад, дивились зворотні квитки;
Червень 2018, Париж CDG: Не питали взагалі нічого;
Червень 2018, Брюссель BRU: Питали мету візіту, на скільки днів, дивилися бронювання житла;
Липень 2018, Берлін SFX: Питали мету візиту, на скільки днів, запитували кількість грошей на подорож (вдовольнились усною відповіддю), документи не дивились;
Листопад 2018, Вроцлав: Питали мету візиту, на скільки днів, коли і як назад, дивились зворотні квитки, питали бронювання житла, якого в мене не було, бо їхав до колеги :sos: (вдовольнились точною адресою на телефоні);
Січень 2019, Відень: Не питали взагалі нічого.

P.S. Термін перебування в Шенгені прискіпливо рахують лише поляки, при чому явно у в ручному режимі, як на в'їзді так і на виїзді, часто прохаючи показати відповідніть в'їзду-виїзду, бо їх колеги-прикордонники з інших країн не завжди охайно ставлять штампи :smile:
Аватар користувача
jores
Airbus A340
Повідомлень: 723
З нами з: 15 липня 2013, 14:06
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення jores »

Apex писав: 08 квітня 2019, 20:38 Мій досвід перетину Шенгенських кордонів (всі літаком, паспорт біометричний без візи).

Червень 2017, Вільнюс: Питали мету візиту, на скільки днів і коли назад, документи не питали;
Липень 2017, Будапешт: Не питали взагалі нічого;
Верень 2017, Варшава WAW: Не питали взагалі нічого;
Лютий 2018, Ларнака (не Шенген, але ЕС): Не питали взагалі нічого;
Березень 2018, Катовіце: Питали мету візиту, на скільки днів, коли і як назад, дивились зворотні квитки;
Червень 2018, Париж CDG: Не питали взагалі нічого;
Червень 2018, Брюссель BRU: Питали мету візіту, на скільки днів, дивилися бронювання житла;
Липень 2018, Берлін SFX: Питали мету візиту, на скільки днів, запитували кількість грошей на подорож (вдовольнились усною відповіддю), документи не дивились;
Листопад 2018, Вроцлав: Питали мету візиту, на скільки днів, коли і як назад, дивились зворотні квитки, питали бронювання житла, якого в мене не було, бо їхав до колеги :sos: (вдовольнились точною адресою на телефоні);
Січень 2019, Відень: Не питали взагалі нічого.

P.S. Термін перебування в Шенгені прискіпливо рахують лише поляки, при чому явно у в ручному режимі, як на в'їзді так і на виїзді, часто прохаючи показати відповідніть в'їзду-виїзду, бо їх колеги-прикордонники з інших країн не завжди охайно ставлять штампи :smile:
Это все - не о чем. Вот, в Баку, например, если у вас жена - голубоглазая блондинка, непременно у нее спросят, есть ли в роду армяне и потом , если есть, возможны различные варианты развития событий ( у нас нет, поэтому обошлись 15 минутным общим разговором о правах человека), а в Ереване, если уже стоит штамп, что были ранее в Азербайджане, обязательно проверят все, начиная от билетов, жилья, страховки и заканчивая программой на каждый день пребывания :hot:. Думаю, если совместить Тегеран и Тель-Авив в одном паспорте, тоже будет, что вспомнить ).
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення manjeroke »

Друг два раза был в Армении, а потом прилетел к нам на свадьбу в Баку. Говорит внимательно посмотрели, задали пару вопросов что делал в Армении и пустили
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5433
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Igoresha »

jores писав: 08 квітня 2019, 20:58 Это все - не о чем. Вот, в Баку, например, если у вас жена - голубоглазая блондинка, непременно у нее спросят, есть ли в роду армяне и потом , если есть, возможны различные варианты развития событий ( у нас нет, поэтому обошлись 15 минутным общим разговором о правах человека), а в Ереване, если уже стоит штамп, что были ранее в Азербайджане, обязательно проверят все, начиная от билетов, жилья, страховки и заканчивая программой на каждый день пребывания :hot:. Думаю, если совместить Тегеран и Тель-Авив в одном паспорте, тоже будет, что вспомнить ).
Ну конечно ни о чем. Регламенты ЕС не обязывают всё спрашивать. Но есть тенденция, например, что в Польше более строгие в этом плане погранцы (с подщетом штампов), немцы вроде тоже спрашивают на словах. Но конечно, часто зависит от конкретно пограничников
Аватар користувача
Tetris
A380
Повідомлень: 1526
З нами з: 28 березня 2014, 22:18
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Tetris »

jores писав: 08 квітня 2019, 20:58 Думаю, если совместить Тегеран и Тель-Авив в одном паспорте, тоже будет, что вспомнить ).
Ничего не будет. Если после Тель-Авива поехать в Тегеран, то просто не пустят. Даже если вы не были в Тель-Авиве, а у вас в паспорте будет, например, штамп об отказе в израильской визе - вас гарантировано не пустят в Иран. Никто там не убдет разбираться, что там написано на иврите.
При этом я, имея в паспорте отметки Сирии, Иордании и Ливана спокойно въехал в Израиль. На погранконтроле был лишь 1 вопрос: вы были в Ливане? Ответил утвердительно и получил свой паспорт назад.
Аватар користувача
nyakove
Airbus A330
Повідомлень: 670
З нами з: 30 червня 2018, 05:23
Звідки: KyivNotKiev
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення nyakove »

Так Израиль давно уже ничего не ставит в паспорт, по крайней мере в украинский. Выдают отдельную бумажку, как в Гонконге, например
koala
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 17 травня 2012, 19:49
Контактна інформація:

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення koala »

в швеции одиноких девушек заворачивали на доп собеседование, а всех так расспрашивали с пристрастием
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: БИОМЕТРИЧЕСКИЙ ПАСПОРТ.....

Повідомлення Honduras »

Подскажите, детский паспорт, выданный на 4 года, ещё действующий. Если в нем будет стоять американская виза, можно ли получить второй «нормальный» паспорт без сдачи «детского»?
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей