Віза в Литву

dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

makor писав: Ну венгры например хотят строго справку из налоговой о доходах. Декларацию не берут. Справку делают 2 недели
Причем тут венгры? У каждого консульства свои тараканы....
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Glucker »

Olek писав:Подавайтесь напрямую, а не через визовый центр, сэкономите деньги.
А консульство Литвы дает возможность подать документы напрямую? На форуме Винского проскакивала информация что якобы можно только только на национальную визу типа D, а все остальные - только через визовые центры.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

був у центрі візовому.

сказали житло не треба, якщо є авіаквитки. Питав чи розпічатка підходить, сказали не знаємо, ми лише приймаємо, а перевіряти будуть їх там...

по коштах, сказали виписку з банку за останні 3 міс.

по роботі, сказали не обовязково відпустка, головне показати зарплату за останні 6 міс. (тут мені немає чим гордитись там мінімалка:(

поки все... запису немає, жива черга, типу приходиш і подаєш.
Valdemar
A380
Повідомлень: 2830
З нами з: 27 квітня 2012, 01:15
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Valdemar »

aviarivne писав:був у центрі візовому.

сказали житло не треба, якщо є авіаквитки. Питав чи розпічатка підходить, сказали не знаємо, ми лише приймаємо, а перевіряти будуть їх там...

по коштах, сказали виписку з банку за останні 3 міс.

по роботі, сказали не обовязково відпустка, головне показати зарплату за останні 6 міс. (тут мені немає чим гордитись там мінімалка:(

поки все... запису немає, жива черга, типу приходиш і подаєш.
Попросите, для посольства, сделать нормальный доход
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

Попросите, для посольства, сделать нормальный доход
я начальника можу попросити написати мені липу типу більшу зарплату, проте вони ж по податковій перевірять і капут. краще не обманювати.
буду показувати кошти на карточці приватбанку.
Barver
Airbus A319
Повідомлень: 102
З нами з: 12 грудня 2010, 17:21
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Barver »

Stan писав:Віза зараз у литовців робиться 30 днів, подавайтеся заздалегідь
Это чтобы просто написать что-то или есть документальное подтверждение вышенаписанному?
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Barver писав: Это чтобы просто написать что-то или есть документальное подтверждение вышенаписанному?
Это есть такой сайт визового центра Литвы на котором давно уже можноо было все прочитать
Шановні заявники,

Посольство Республіки Литва подовжило терміни розгляду візових заяв. Починаючи з 3 серпня 2016 року стандартний термін розгляду складає 30 календарних днів. Заява на отримання візи повинна бути подана не пізніше 30 календарних днів до запланованої дати подорожі.
http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/news.html
Barver
Airbus A319
Повідомлень: 102
З нами з: 12 грудня 2010, 17:21
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Barver »

dimm1971 писав: Это есть такой сайт визового центра Литвы на котором давно уже можноо было все прочитать
Шановні заявники,

Посольство Республіки Литва подовжило терміни розгляду візових заяв. Починаючи з 3 серпня 2016 року стандартний термін розгляду складає 30 календарних днів. Заява на отримання візи повинна бути подана не пізніше 30 календарних днів до запланованої дати подорожі.
http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/news.html
Тогда пардон, видимо что-то поменялось. Ранее было не более 7 дней.
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення andrewcrow »

А за сколько дней до поездки можно заранее подавать документы, минимум за месяц, а максимум за сколько? За пол года можно?
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

andrewcrow писав:А за сколько дней до поездки можно заранее подавать документы, минимум за месяц, а максимум за сколько?
90 дней если не ошибаюсь
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Barver писав: Тогда пардон, видимо что-то поменялось. Ранее было не более 7 дней.
Не знаю как ранее - в апреле этого года делали две недели как и обещали
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

Якщо можливо, заявник може надати інші докази платоспроможності, такі як право власності на нерухоме та рухоме майно.

Як юридично це показується?
Витяг з реєстру власності? (копія?)
А на авто, просто ксерокс пластику свідоцтва?

Хто як це показував...?
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Я робив ксерокс з техпаспорту для автівки
Щодо квартири то робив копіі з техпаспорту від БТІ та договору купівли-продажу. Тут тягніть все, бо якогось переліку в них нема
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

Ок, поняв.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Віза в Литву

Повідомлення Valdys »

І я думаю, ніхто по податковій базі Вас перевіряти не буде, у них здається ні повноважень таких немає, ні бажання таким займатись...
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Ніяких перевірок ніхто не робитиме. Просто порівняють довідку про зарплатню та банківські виписки.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Glucker »

dimm1971 писав:Ніяких перевірок ніхто не робитиме. Просто порівняють довідку про зарплатню та банківські виписки.
Багато з тих хто офіційно отримує мінімальну ЗП, надає довідку з банку з великим залишком на рахунку та обігу за останні 3-6 місяців. У консульстві не дебіли працюють і знають "особливості" виплати зарплат у нашій країні.
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Так... але у aviarivne дещо інша ситуація - йому треба вже подаватися на візу, тому мова про обіг за 3-6 місяців як я розумію не йдеться :(
мабуть залишилося тільки покласти достатню суму на рахунок та принести все що стосується власності - авто, квартира
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення andrewcrow »

aviarivne писав:вже 3 квитки, купив :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
січень, квітень, травень.
Подскажите, билеты все еще бьются? Пишут что из системы пропала часть билетов на зиму-весну.
aviarivne2

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne2 »

Подскажите, билеты все еще бьются? Пишут что из системы пропала часть билетов на зиму-весну.
Там ппц повний. коли купував були прямі рейси. я собі вже все постикував, пересадки, житло тощо.
а воно пропало.. або відмінять (але поки повідомлення від Мяу не прийшло) або посадять на київ. але мені запізно... тріндець якийсь
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей