Віза в Литву

Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

Маю пару питань:

1. на сайті вимоги: http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/Tourism.html такі, що достатньо лише авіаквитків показати. Проте запрошення всерівно треба для туризму з хостелу? Бо мене напрягає, що у анкеті візовій є пункт адреса того хто запросив. А мене ж ніхто не запрошує.... чи всерівно треба просити хостел надіслати запрошення на викуплені дати?

2. Про мультик. Два рази викуплених авіаквитків МАУ вистачить для мультика чи треба ще докази, що буду їздити частіше? Тобто, якщо в мене викуплені на березень туди назад і на травень туди назад, то все формально вистачає для багато разового?
Аватар користувача
Olek
avianews
Повідомлень: 11442
З нами з: 21 жовтня 2008, 01:05
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Olek »

Подавайтесь напрямую, а не через визовый центр, сэкономите деньги.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

найближче у Львові... туда назад... майже те саме вийде...
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

aviarivne писав: 1. на сайті вимоги: http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukraine/Tourism.html такі, що достатньо лише авіаквитків показати. Проте запрошення всерівно треба для туризму з хостелу?
В них якась дивна логіка. Я подавав квитки на літак і бронювання airbnb. Коли вони побачили авіаквитки, то повернули бронювання зі словами "щоб зайвих питань в посольстві не виникло".

aviarivne писав: Бо мене напрягає, що у анкеті візовій є пункт адреса того хто запросив. А мене ж ніхто не запрошує.... чи всерівно треба просити хостел надіслати запрошення на викуплені дати?
пишіть адресу хостела
але запрошення хоча б на емейл у хостела я б попросив на всяк випадок

aviarivne писав: 2. Про мультик. Два рази викуплених авіаквитків МАУ вистачить для мультика чи треба ще докази, що буду їздити частіше? Тобто, якщо в мене викуплені на березень туди назад і на травень туди назад, то все формально вистачає для багато разового?
все дуже просто
в анкеті пишите, що хочете мультик на 2-3-5 років
все
в мене були квитки на одну подорож, я вказав на 2 роки, бо паспорт до 2018 року. Дали як і питав
у Вашому випадку за наявності двох квитків НМД буде ще простіше отримати мультик
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

dimm1971

купив тільки що, ще одні:) ух....!!!

в січні летим:)

починаю збирати документи....
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Sentry »

Учтите, что перед Новым годом консульство будет наверняка перегружено, а после НГ уйдет на каникулы. Так что планируйте время подачи документов аккуратно.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

что перед Новым годом консульство будет наверняка перегружено, а после НГ уйдет на каникулы
та я поняв.... вже завтра піду у візовий центр дізнаюсь все точно і запишусь. бо після старого нового року летіти, то треба ту візу зробити до Нового...
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення devmind »

Позвоните в колл-центр визового центра, они ответят на все ваши вопросы. Я подавался в Одессе, сказали, что при наличии купленых авиабилетов достаточно распечатки брони гостиницы/квартиры с букинга. Если поездка планируется на автобусе, нужно проплаченное жилье.

У жены в паспорте было три одноразовых шенгена: два польских и один шведский. Литовцы по запросу сразу дали мультик на год под одну поездку в Вильнюс на выходные. Следующую просили на 2 года, тоже выдали и тоже под одну поездку выходного дня. Как уже отмечалось, Литва очень лояльна к нам в плане выдачи мультивиз.
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

Учтите, что у литовцев в обычные времена виза делается 2-3 недели. А в праздники и подавно.
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

aviarivne писав: та я поняв.... вже завтра піду у візовий центр дізнаюсь все точно і запишусь. бо після старого нового року летіти, то треба ту візу зробити до Нового...
В них нема запису. Просто збирайте документи та приходьте до ВЦ
http://www.vfsglobal.com/lithuania/ukra ... apply.html
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення andrewcrow »

Olek писав:Подавайтесь напрямую, а не через визовый центр, сэкономите деньги.
Расскажите как подаваться напрямую? Какие необходимо обязательно иметь документы? На сколько просить мультик, что бы не поставили одноразовую под поездку?
Учитывая акции МАУ на билеты в Вильнюс, планирую приобрести пару поездок выходного дня и попросить мульт.
Glucker
A380
Повідомлень: 1586
З нами з: 29 березня 2009, 02:26
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Glucker »

dimm1971 писав: в мене були квитки на одну подорож, я вказав на 2 роки, бо паспорт до 2018 року. Дали як і питав
у Вашому випадку за наявності двох квитків НМД буде ще простіше отримати мультик
У Вас раніше були литовські візи або штампи Литви у паспорті?
Востаннє редагувалось 24 листопада 2016, 13:21 користувачем Glucker, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення aviarivne »

у Вашому випадку за наявності двох квитків
вже 3 квитки, купив :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
січень, квітень, травень.
У Вас раніше були литовські візи або штампи Литви у паспорті?
ні, не було:(

і паспорт зараз біометрика нова і відповідно пуста... старі польські візи у старому паспорті (але він є).
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

aviarivne писав: ні, не було:(
Це не має значення. В мене теж не було жодного литовського штампу.
aviarivne писав: і паспорт зараз біометрика нова і відповідно пуста... старі польські візи у старому паспорті (але він є).
Зробіть ксерокс старого паспорту і теж надайте разом з документами. Не завадить.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення artml »

aviarivne писав:і паспорт зараз біометрика нова і відповідно пуста... старі польські візи у старому паспорті (але він є).
поляки мені в аналогічній ситуації дали річний мульт

головне що візи у шенген були і ви можете це довести. а в якому паспорті — то таке
antoher
Airbus A319
Повідомлень: 104
З нами з: 12 квітня 2016, 18:06
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення antoher »

А подскажите, какую примерно лучше показывать сумму денег на счету? Я зарегистрирован как ФЛП (единый налог). Как я понял мне нужно предоставить документ о том, что я ФЛП и показать деньги на каком-нибудь личном счету. Но вот какая сумма для них приемлема мне так в визовом центре и не сказали.

И по поводу билетов и броней. На сколько мне известно, можно только билеты туда-обратно. Знакомый недавно получал литовскую визу, предоставил только билеты Wizz'а. Никаких броней не было.
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення artml »

Вам ще треба податкову декларацію — вона замінює собою довідку про доходи.

Рахунки просто покажіть усі що є. Якщо маєте депозити, то і їх додайте, точно не завадять.
Аватар користувача
Stan
Airbus A318
Повідомлень: 86
З нами з: 25 березня 2014, 01:37
Звідки: SXM
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення Stan »

Віза зараз у литовців робиться 30 днів, подавайтеся заздалегідь
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Віза в Литву

Повідомлення makor »

artml писав:Вам ще треба податкову декларацію — вона замінює собою довідку про доходи.

Рахунки просто покажіть усі що є. Якщо маєте депозити, то і їх додайте, точно не завадять.
Ну венгры например хотят строго справку из налоговой о доходах. Декларацию не берут. Справку делают 2 недели
dimm1971

Re: Віза в Литву

Повідомлення dimm1971 »

antoher писав: Я зарегистрирован как ФЛП (единый налог). Как я понял мне нужно предоставить документ о том, что я ФЛП и показать деньги на каком-нибудь личном счету. Но вот какая сумма для них приемлема мне так в визовом центре и не сказали.
Для приватних підприємців:

Свідоцтво про реєстрацію
або
Остання податкова декларація (довідка видана податковою інспекцією про сплату податку на дохід).
я подавал копию свидетельства о регистрации
antoher писав: Но вот какая сумма для них приемлема мне так в визовом центре и не сказали.
там не сколько сумма важна, сколько движение за последние три месяца, чтобы видно было наличие регулярных доходов

antoher писав:
И по поводу билетов и броней. На сколько мне известно, можно только билеты туда-обратно. Знакомый недавно получал литовскую визу, предоставил только билеты Wizz'а. Никаких броней не было.
Если есть авиабилеты и они оплачены, то бронь не нужна
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей