Віза у США

Відповісти
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Віза у США

Повідомлення aviarivne »

Таке питання, до тих хто їздив:

1. Як показати наявність коштів у консульстві США типу на співбесіді?
В мене зарплата по документах ~1140 грн. (мінімалка), а решту 900 грн мені платять налом. Не стидно довідку таку показувати з роботи, бо там вимога показати зарплату за останні 3 міс? Чи з такою краще не суватись?

2. В мене є кошти які підтверджують право перебування, проте я їх можу показати або готівкою або на картці дебетній Привату. Це як тоді показати, взяти з банкомату чек про решту коштів на рахунку? Якщо так, скільки треба мінімум показати, щоб пустили 1-раз з чистим паспортом?
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Для співбесіди у консульстві США Вам нічого не треба показувати окрім Вашого паспорту. Їх не цікавлять ніякі довідки. У Вас буде кілька хвилин співбесіди з візовим офіцером, який прийме рішення щодо візи.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення aviarivne »

На співбесіду необхідно взяти зазначені нижче документи. Перевага завжди надається оригіналам документів, а не їх ксерокопіям. Ви повинні принести ці документи з собою на співбесіду. Відправка підтверджуючих документів у Посольство факсом, електронною чи звичайною поштою не допускається.

Документи, які підтверджують фінансову спроможність, податкові платежі, наявність майна або частки участі в бізнесі, наявність активів.
Відомості про маршрут поїздки та/або інше пояснення, пов’язане з запланованою поїздкою.
Лист від роботодавця із зазначенням Вашої посади, заробітної плати, трудового стажу в цій організації, будь-якої узгодженої відпустки та мети службової поїздки до США (за її наявності).

-----------------------------------
Таке вичитав в інтернеті. То як її підвердити?
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Ні я, ні дружина не надавли жодних довідок.
Вибачте, але з такою зарплатнею як у Вас вірогідність отримання візи в США дорівнює майже 0. Якщо звісно у Вас немає ще чогось, що вразить офіцера. Можу відразу зазначити, за досвідом людей, які подавалися на візу разом зі мною - кошти, які є у Вас на картці не справляють жодного враження на них. При мені відмовили одному юнакові, в якого було щось близько 20 тисяч доларів на рахунку.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення aviarivne »

:(

а наявність квартири? (43 кв.м) ?
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Їх цікавить Ваше УКОРІНЕННЯ. Навіть на сайті амбасади вони пишуть відверто, що розглядають КОЖНОГО апліканта як потенційного нелегала. Ваше завдання - довести що це не так. Тобто - наприклад у Вас є робота, яку Ви навряд чи покинете заради нелегальної міграції. Не обов"язкого з високою зарплатнею. Скажімо, Ви ві військовий і вони розуміють, що Ви під присягою навряд чи вирішите стати нелегалом. Чи Ви начальник департаменту облдержадміністрації і навряд чи живете на 4000 грн зарплатні, чи ще щось таке. Квартира - це не аргумент, її легко продати. Американські візові правила аж ніяк не схожі на Шенгенські.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення aviarivne »

Ото халепа...:(


А якщо зареєструватись як ФОП, то це буде розглядатись як укорінення?

P.S а як же люди отримують які не військові чи не чинуші, а прості робочі?
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Реєстрація ФОП не допоможе.
Ще раз - Ви повинні справити враження людини, в якої є сенс повертатися в Україну.
Щодо отримання віз простими робочими то на мій погляд є декілька варіантів. Наприклад, Вас запрошують родичі чи знайомі, які довгий час проживають в США і готові нести відповідальність за Вас. Має значення вік, на мою думку якщо Вам за 30-35 років, то шанс отримати візу буде значно вищий. Якщо Ви їдете один, а сім"я залишається в Україні, часто це для них добрий знак, що Ви хочете повернутися додому. Ну і такий собі лайфхак, знову таки це на мою думку, що подаватися краще десь перед Різдвом у грудні, вони тоді якеось веселіше візи дають.
Знову таки - це не Шенген і подаватися Ви можете багато разів, єдине чим Ви ризикуєте це візовий збір, а він у них доволі високий (було 140 доларів, зараз не знаю, може і більше)
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення aviarivne »

А, так я не вказав. В мене буде ЗАПРОШЕННЯ від українців (але в них вже паспорти США) тобто вони вже громадяни америки.

По віку, майже дотягую:) Єдине, що паспорт замінив старий на біометричний і він тепер пустий, старі візи у старому паспорті. То ще лякає, шо в чистий паспорт кажуть не дуже ставлять.
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Ну тоді готуйтеся, що Вас будуть дуже ретельно питати про тих хто запрошував: хто вони, звідки Ви їх знаєте, скільки років знайомі та таке інше. Добре мати про всяк випадок при собі якісь докази ваших відносин - листи, світлини. І ще було б добре від запрошуючих отримати листа, де б вони детально розписали мету Вашої поїздки, за чий кошт і де Ви будете проживати і найголовніше - коли та яким чином Ви повернетесь на улюблену Батьківщину.
А довідка про зарплатню - то до одного місця. Спитають скільки отримуєте - кажіть як є. Бо головне що їх буде цікавити - яки Ви отримуючи 2000 гривень назбирали грошей на цю подорож. І відповідайте про все чесно, там не податкова, ніхто ваших статків перевіряти не буде. Одна моя знайома при отриманні В1/В2 чесно відповіла, що при офіційній зарплатні вчителя в 1500 грн (це було кілька років тому) має набагато більше додатково як репетитор, аде звичайно платять їй кешем. І отримала візу.
Про паспорт - знову повторю, це не Шенген. Звичайно, візи Тайланду, Бразилії чи Шрі-Ланки або Занзібару можут надати умовних балів, але скажімо візи Польщі, Литви чи Угорщини або навіть Франціх чи Німеччини для американців що є, що нема.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення aviarivne »

: хто вони, звідки Ви їх знаєте, скільки років знайомі та таке інше. Добре мати про всяк випадок при собі якісь докази ваших відносин - листи, світлини. І ще було б добре від запрошуючих отримати листа, де б вони детально розписали мету Вашої поїздки, за чий кошт і де Ви будете проживати і найголовніше - коли та яким чином Ви повернетесь на улюблену Батьківщину.
ооо, з цим вже легше! Дякую!!!
BEOWULF
Airbus A319
Повідомлень: 182
З нами з: 22 березня 2012, 21:16
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення BEOWULF »

Получал в начале месяца туристическую визу в новый чистый паспорт. Оказалась самой простой.
Меня спросили о том в какой город еду, есть ли знакомые или родственники в США, где работаю. После этого офицер попросил старый паспорт, пролистал его и сразу выдал "синую бумажку" с одобрением.
Знакомые советовали говорить на русском, а не английском.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення Sentry »

Нужно понимать, что у США довольно серьезная проверка выполняется еще до Вашего прихода. Видимо, все было ок и вопросы носили формальный характер.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Віза у США

Повідомлення v_volf »

У мене також склалося враження, що питання ті носили більш формальний характер. Ніби вони звіряти мої відповіді з тим, що у них на комп'ютері було. Запитали, що я роблю, куди у штатах збираюся, і чи є у мене родичі у штатах чи у Канаді. Питання про родичей дуже схоже на формуляр у канадців на візу, де вони просять навести усіх своїх родичів (навіть померлих і навіть не кровних). Тобто дивляться, чи хто з родичів не залишився нелегально чи не має кримінального минулого.
dimm1971

Re: Віза у США

Повідомлення dimm1971 »

Собеседование в посольстве - это часть процесса. И как раз на нем принимается решение о выдаче или не выдаче визы. А то что работа по проверке проводится серьезная, так само собой
BEOWULF писав: Знакомые советовали говорить на русском, а не английском.
Язык не принципиален. Принципиален твой настрой. Если у тебя на лбу написано "я очень хочу попасть в Америку, так хочу что даже пытаюсь разговаривать на английском при том что владею им на уровне 4 класса средней школы" то такое поведение произведет не очень хорошее впечатление на офицера.
В данном случае правильний совет - вести себя естественно. Если ты в состоянии говорить с американцем на его родном языке, то почему бы и нет? Но если нет - не мучайся и говори по-русски(украински). Они все прекрасно говорят на местных языках.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 55 гостей