Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

msha
Airbus A319
Повідомлень: 181
З нами з: 28 лютого 2012, 18:19
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення msha »

popTAB писав: Ось тут я з вами готовий поспорти. В поточній реалізації шенгену ціль поїздки повинна відповідати візі. Якщо ти відкрив бізнес візу, раз поїхав по бізнесу, а далі - на море чи на лижі, то можеш мати купу лишніх запитань про нецільове використання.
Скільки нашого люду придумували 'історію для прикордонника', замість того щоб сказати правду? Чому Америка видає сходу B1/B2 (бізнес/туризм), оскільки усвідомлюють що це суміжні речі.

Відповідно, в'їжджаючи по безвізовій біометриці я чесно можу сказати, що їду на лижі, їду купити жувачку, їду до друзів, і не доведеться шукати обхідних шляхів щоб в'їхати в шенген та залишити ЇМ гроші
будут такие же проблемы, если будут придумывать "историю для пограничников", даже без виз.
Например, соберутся поработать (например 2 месяца пособирать клубнику), а рассказывать будут про 2 месяца на берегу моря. Нервы, бегающие глазки и тп. Будут заворачивать.

из практики, за последние 8 лет, пользуясь постоянно рабочим шенгеном, честный ответ "лыжи, море, week-end" никогда не вызывал доп вопросов.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення vito »

mischko писав:
ЄС скасує візи, не підписуючи угоду з Україною: чому це важливо та як це працюватиме
http://www.eurointegration.com.ua/artic ... 1/7048157/

дуже гарна стаття з розвінчуванням міфів.
Inguri писав:цікавіше обговорити можливе збільшення рейсів до Європи.
mischko писав:Греція може вирости - бо недалеко, там багато наших, укроорієнтований відпочинок (все включено), недорого, багато цікавих ще з шкільної парти місць.
Sentry писав:Мне кажется, отмена виз увеличит поток туристов.

Авиа будет популярно в недорогие страны, а так же в страны, где уже есть много украинцев. Так что я бы прогнозировал увеличение количества рейсов в Грецию, Польшу, Италию, Испанию. Я бы прогнозировал увеличение количества рейсов из регионов Украины (кроме Запада), так как именно там затраты и усилия на оформление визы были выше, чем в Киеве или Львове.

Я бы не особо расчитывал на приход ВиззЭйра. Как максимум - открытие нескольких новых рейсов из Киева, и рейсы из Львова в Италию. Скорее потоки оседлает МАУ (по примеру рейса Львов-Болонья, который сейчас можно купить очень дешево), Эгейцы, ЛОТ. Увеличится чартерная программа из регионов в европейские страны.
NB:
Отмена визового режима во все страны ЕС кроме United Kingdom и Ирландии:

см. первоисточник:
Proposal for a
REGULATION OF THE EUROPEAN PARLIAMENT AND OF THE COUNCIL
amending Regulation (EC) No 539/2001 listing the third countries whose nationals must be in possession of visas when crossing the external borders and those whose nationals are exempt from that requirement (Ukraine)

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ ... 16:236:FIN
...
Regulation (EC) No 539/2001 is applied by all Member States – with the exception of Ireland and the United Kingdom
...
(4)This Regulation constitutes a development of provisions of the Schengen acquis in which the United Kingdom does not take part, in accordance with Council Decision 2000/365/EC. The United Kingdom is therefore not taking part in the adoption of this Regulation and is not bound by it or subject to its application.

(5)This Regulation constitutes a development of provisions of the Schengen acquis in which Ireland does not take part, in accordance with Council Decision 2002/192/EC. Ireland is therefore not taking part in the adoption of this Regulation and is not bound by it or subject to its application.
Востаннє редагувалось 21 квітня 2016, 14:59 користувачем vito, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

так, у Ірландії з Великобританією свої власні візові політики. Про це всі знають, що Шенген і ЄС - це не тотожні поняття.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Shummi_1925 »

Если введут, летать точно станут существенно больше и аэропорты оживятся. И во многом к нам будут летать, потусить! Но что гадать, давайте дождемся.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Sentry »

Так к нам и так уже давно могут летать без всяких виз. Так что на поток к нам отмена виз не повлияет совершенно.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Shummi_1925 »

Та к нам то могут, но в Харьков тот же рейсов практически нет. А чгео бы не приехать сюда по дешевке выпить, с девочками развлечься!
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Rel »

Любители путешествовать и "путешествовать" в Европу давно активно покупают доступные (€100-300) молдавские или румынские паспорта и не знают хлопот.
Во будет смех, когда сделают безвизовый туризм для украинцев и россияне начнут покупать украинские паспорта )
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

Rel писав:Любители путешествовать и "путешествовать" в Европу давно активно покупают доступные (€100-300) молдавские или румынские паспорта и не знают хлопот.
Во будет смех, когда сделают безвизовый туризм для украинцев и россияне начнут покупать украинские паспорта )
Не знаю как россияне а крысчяни паспорта Украинские достанут из шухлядок .
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Rel писав:Любители путешествовать и "путешествовать" в Европу давно активно покупают доступные (€100-300) молдавские или румынские паспорта и не знают хлопот.
Во будет смех, когда сделают безвизовый туризм для украинцев и россияне начнут покупать украинские паспорта )
А для чого купувати? Українське законодавство в галузі громадянства і так вельми ліберальне: якщо хоча б одна бабуся чи дідусь народились на території, яка колись належала одній з історичних українських держав - можна претендувати на паспорт. Знайомий кубаноід, який мешкає тут в Амстердамі з моєї подачі збирається такий своїй мамі зробити, ну але це Кубань - там вихідців з України більшість, але й в інших регіонах Росії людей з українським корінням дуже багато.
Закон «Про громадянство» встановлює також порядок набуття громадянства України за територіальним походженням. Особа, яка сама або хоча б один з її батьків, дід чи баба, повнорідні брат чи сестра народилися або постійно проживали до 16 липня 1990 р. на території, яка стала територією України відповідно до ст. 5 Закону України «Про правонаступництво України», а також на інших територіях, що входили до складу Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української Держави, Української Соціалістичної Радянської Республіки, Закарпатської України, Української Радянської Соціалістичної Республіки (УРСР), і є особою без громадянства або іноземцем, що взяв зобов'язання припинити іноземне громадянство, та подала заяву про набуття громадянства України, а також її діти реєструються громадянами України.
Сюди, наприклад, потрапляють Таганрог, Шахти, Білгородська область. Для білорусів - південь Гомельської області Білорусі, Брест.

Взагалі цікаво, в ЄС розуміють, що на українське громадянство можуть подаватись кілька мільйонів нащадків вихідців з України? Оцінювали ці ризики?
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Shummi_1925 »

Rel писав:Любители путешествовать и "путешествовать" в Европу давно активно покупают доступные (€100-300) молдавские или румынские паспорта и не знают хлопот.
Во будет смех, когда сделают безвизовый туризм для украинцев и россияне начнут покупать украинские паспорта )
"Легко покупают Румынский паспорт за 300 евро". Ну ну :-) Купите, раз в 5 дороже, и еще надо ждать года полтора и знать язык.
И что вы выдумываете, в чем смысл россиянам подаватся на граждаство Украины, только ради путешествий? ну для тех у кого етсь на них деньги не проблема открыть годовой мультик. а работать по нему в отличии от румынского нельзя.
Востаннє редагувалось 22 квітня 2016, 10:50 користувачем Shummi_1925, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Shummi_1925 писав:"Легко покупают Румынский паспорт за 300 евро". Ну ну :-) Купите, раз в 5 дороже, и еще надо ждать года полтора и знать язык.
Так, в нього застарілі дані, зараз його не купиш, треба добре знати мову, деякі "суржикомовні румуни" сипались на тесті, який зараз проходить в самій Румунії.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Shummi_1925 писав: И что вы выдумываете, в чем смысл россиянам подаватся на граждаство Украины, только ради путешествий? ну для тех у кого етсь на них деньги не проблема открыть годовой мультик. а работать по нему в отличии от румынского нельзя.
А в чому був зміст для українців купувати молдавські паспорти? Але ж купують:

http://anticoruptie.md/ru/rassledovanij ... ki-moldova

Ну і не рівняйте зручність мультиків (а росіянам взагалі не дають 5-річні мультики) і безвізового паспорту.
Хоча на заваді може стати параноїдальне російське законодавство, яке вимагає декларувати друге громадянство.
Shummi_1925
Airbus A330
Повідомлень: 647
З нами з: 25 липня 2015, 14:46
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Shummi_1925 »

Я не сравниваю. коненчо паспорт удобнее. Но не критично. А явления покупки молдавского пасспорта. єто я думаю только в приграничных регионах. и явно не массовое :-) Тем более в Молдавии сделать липовый паспопрт наверное проще чем у нас ))
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Їм паспорти фіни друкують. Всі підробки мутять у нас (фальшиві свідоцтва про народження в Бесарабських районах). І не тільки для молдавського, знаю одного хлопця, який собі таким макаром угорський замутив, хоча він жодним боком до Закарпаття. А тут росіянам і мутити не треба - свідоцтво чи паспорт дідусі чи бабусі, які в Україні родились - гоп і на коня.
DIMMka
Airbus A330
Повідомлень: 523
З нами з: 28 березня 2014, 11:35
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення DIMMka »

Shummi_1925 писав:Я не сравниваю. коненчо паспорт удобнее. Но не критично. А явления покупки молдавского пасспорта. єто я думаю только в приграничных регионах. и явно не массовое :-) Тем более в Молдавии сделать липовый паспопрт наверное проще чем у нас ))
Там не липовые паспорта, mischko прав. Все мутится в Одесской, Винницкой областях или в Приднестровье. А потом уже на основании этих документов, получается "белый паспорт" :)
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Rainbow »

Кожен раз коли якісь зміни у владі, обіцяють безвізовий режим. А як завжди виявляється що чого та й не хватає. І на цей раз так само буде.

PS. чому ботів не банять? :kazhan:
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

Rainbow писав:Кожен раз коли якісь зміни у владі, обіцяють безвізовий режим. А як завжди виявляється що чого та й не хватає. І на цей раз так само буде.

PS. чому ботів не банять? :kazhan:
не я думаю и уверен что на данный момент это уже реальность и что уже к осени ну возможно к зиме без виз заработает
Kibeee
Airbus A340
Повідомлень: 857
З нами з: 09 листопада 2010, 18:00
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Kibeee »

я думаю что увеличчиться количество спонтанных поездок и особенно ивет туризм. Например, сейчас я хочу поехать на Формулу 1 в Австрию. В марте закончился рабочий мультик. Пока нет необходимости ехать в Европу и мне компания не окрывает новый, соответстенно, мне нужно оформлять его самому. Так как это туризм мне нужно доказать причину поездки. Для этого крайне желательно показать болет на Формулу 1. Его стоиомсть 400 Евро + доставка в Украину. И вот представте себе я купил билет, а мне по каким то причинам штампанули отказ. Деньги в трубу. В итоге я не покупаю билет, а просто жду или мне откроют бизнес визу по работе или отменять к тому времени визу. А если бы виз не было я бы точно поехал. Купил билет на месте и не парился с доставками билетов в Украину и тд. И так для многих событий (футбол, концерты, музыкальные фестивали).
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Alександр »

Rainbow писав:Кожен раз коли якісь зміни у владі, обіцяють безвізовий режим. А як завжди виявляється що чого та й не хватає. І на цей раз так само буде.

PS. чому ботів не банять? :kazhan:
Сейчас процесс запущен. Теперь не хватает не со стороны Украины, а ждум Европарламент и Совет ЕС. А у них есть четкая процедура. Думаю летом все будет готово
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: denya24 і 11 гостей