Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Відповісти
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

Кто как считает изменятся ли тур потоки Украинцев Вот маленький пример я простой водитель работаю не официально зарплата разная бывает, но все равно люблю путешествовать в том году летал в черногорию билет брал по горячей цене через тур фирму, а черногорию выбрал по простой причине нет виз по месту в Будве снял комнату совсем не дорого и 6 дней отдыхал и доволен я это к чему все пишу что все равно хоть и зарплата маленькая, но в Египет турцию и черногорию по горячим турам я летаю раз в год, но когда отменят визы например я поеду не в черногорию, а хорватию или италию сниму хост ел на 2-4 для и домой :plane:
Некоторые скажут нет денег у людей или, а в чем проблема получить визу и так далее .да денег мало, но вот я и такие как я РАНЬШЕ визу получить это время и справки с банка с работы и так далее то есть затраты на левую справку на то чтоб сгонять в киев и назад 2 раза это уйма денег за эти деньги приличный хосте л снять можно, а перелет на лоукосте подобрать и просто на несколько деньков отдохнуть в праге или еще где небуть :tea: :papuas:
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

popTAB писав:наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
а я навпаки читаю про страшні черги і не можливість навіть призначити подачу документів на польську візу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Мені тут мій колега турок повідомив (не знаю, наскільки це правда), що після того, як для турків Україна стала безвізовою - ціни на квитки до неї виросли. Каже, що у нас те саме з Європою буде, бо стане більше бажаючих туди полетіти.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

ЄС скасує візи, не підписуючи угоду з Україною: чому це важливо та як це працюватиме
http://www.eurointegration.com.ua/artic ... 1/7048157/

дуже гарна стаття з розвінчуванням міфів.
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

popTAB писав:наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
Не согласен я с юга Херсон и визы для меня проблема особенно когда работаешь не оформлен а справка с роботы в консульсве нужна :evil:
Inguri

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Inguri »

топікстартер правий на всі сто.
Але цікавіше обговорити можливе збільшення рейсів до Європи.
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

Inguri писав:топікстартер правий на всі сто.
Але цікавіше обговорити можливе збільшення рейсів до Європи.
Вот это я и хотел обсудить и в какие страны если например цель поездки туризм :fishnew:
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Греція може вирости - бо недалеко, там багато наших, укроорієнтований відпочинок (все включено), недорого, багато цікавих ще з шкільної парти місць.
Inguri

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Inguri »

popTAB писав:наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
Рахуємо: віза 30 євро, двічі зїздити до Києва 4єврох4, фото 1 євро, транспортні витрати в Києві 1 євро, купа ксерокопій 1 євро. Загалом 49 євро. Це якщо в Києві харчуватися домашніми бутербродами і позичати у Сірка очі, тікаючи на 2 дня з роботи.
Отже, 49 євро це два бюджетних дня в Європі. Досить суттєвий виграш.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

mischko писав:
popTAB писав:наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
а я навпаки читаю про страшні черги і не можливість навіть призначити подачу документів на польську візу.
бо треба думати коли подаватись. Я в лютому без жодних проблем додзвонився і записався на подачу 'через 3 дні'.
sos911
Airbus A319
Повідомлень: 257
З нами з: 02 квітня 2014, 14:21
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення sos911 »

Inguri писав:
popTAB писав:наявність віз стримує спонтанні поїздки. плановані і так були без особливих проблем, особливо на заході, де отримати польську шоппінг особливих проблем не складає.
Рахуємо: віза 30 євро, двічі зїздити до Києва 4єврох4, фото 1 євро, транспортні витрати в Києві 1 євро, купа ксерокопій 1 євро. Загалом 49 євро. Це якщо в Києві харчуватися домашніми бутербродами і позичати у Сірка очі, тікаючи на 2 дня з роботи.
Отже, 49 євро це два бюджетних дня в Європі. Досить суттєвий виграш.
Та 49 это минимум самый а так 100 150 это минимум и время
Inguri

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Inguri »

я так завжди роблю. Хіба що в Пузатій хаті поїм ☺
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Sentry »

Мне кажется, отмена виз увеличит поток туристов. Потому что затраты на получение визы (как временные, так и денежные) вполне существенны для нашей страны. А также, у нас все еще значительная часть людей работает либо без оформления, либо со смешной белой зарплатой. У них шансов получить визу нет вообще.

С другой стороны, имхо, в первую очередь выростет спрос на автобусные туры, как самый доступный вид туризма. Авиа будет популярно в недорогие страны, а так же в страны, где уже есть много украинцев. Так что я бы прогнозировал увеличение количества рейсов в Грецию, Польшу, Италию, Испанию. Я бы прогнозировал увеличение количества рейсов из регионов Украины (кроме Запада), так как именно там затраты и усилия на оформление визы были выше, чем в Киеве или Львове.

Я бы не особо расчитывал на приход ВиззЭйра. Как максимум - открытие нескольких новых рейсов из Киева, и рейсы из Львова в Италию. Скорее потоки оседлает МАУ (по примеру рейса Львов-Болонья, который сейчас можно купить очень дешево), Эгейцы, ЛОТ. Увеличится чартерная программа из регионов в европейские страны.

Мне было бы еще интересно, как отмена виз отразится на пограничном контроле. Очевидно, что очень много людей попробуют воспользоваться безвизовостью не по назначению. Скорее всего, пограничники на въезде будут вынужденны массово требовать дополнительные документы, как-то подтверждение наличия денег. Скорее всего, "безвизовый" въезд будет сложнее, чем сейчас въезд в Шенген для обладателей виз.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Та тут особо гадати не треба - все буде як з молдаванами 2 роки тому. А молдаван майже нічого не питали, ні про гроші, ні про бронювання, особливо в аеропортах.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення makor »

Та по началу молдаван спрашивали, и много валилось на вопросе куда едете. Но в целом ситуация там другая - все молдаване которые хотели работать в европе получали румынский паспорт и ехали работать.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Українці те саме, тільки варіантів більше - угорський, польський, болгарський, румунський
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

Sentry писав:Скорее всего, "безвизовый" въезд будет сложнее, чем сейчас въезд в Шенген для обладателей виз.
Ось тут я з вами готовий поспорти. В поточній реалізації шенгену ціль поїздки повинна відповідати візі. Якщо ти відкрив бізнес візу, раз поїхав по бізнесу, а далі - на море чи на лижі, то можеш мати купу лишніх запитань про нецільове використання.
Скільки нашого люду придумували 'історію для прикордонника', замість того щоб сказати правду? Чому Америка видає сходу B1/B2 (бізнес/туризм), оскільки усвідомлюють що це суміжні речі.

Відповідно, в'їжджаючи по безвізовій біометриці я чесно можу сказати, що їду на лижі, їду купити жувачку, їду до друзів, і не доведеться шукати обхідних шляхів щоб в'їхати в шенген та залишити ЇМ гроші
Аватар користувача
andrewcrow
A380
Повідомлень: 1234
З нами з: 21 грудня 2010, 10:15
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення andrewcrow »

Мне как-то знакомый расказывал что в Польше в аэропорту есть киоски, которые продают горящие туры по копеечным ценам. Идешь и смотришь тур с вылетом сегодня в 10-00, 12-00, 14-00. Выбираешь любой и летишь. Так что можно будет доезжать до Польши и там брать такие туры.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

popTAB писав:
Sentry писав:Скорее всего, "безвизовый" въезд будет сложнее, чем сейчас въезд в Шенген для обладателей виз.
Ось тут я з вами готовий поспорти. В поточній реалізації шенгену ціль поїздки повинна відповідати візі. Якщо ти відкрив бізнес візу, раз поїхав по бізнесу, а далі - на море чи на лижі, то можеш мати купу лишніх запитань про нецільове використання.
Скільки нашого люду придумували 'історію для прикордонника', замість того щоб сказати правду? Чому Америка видає сходу B1/B2 (бізнес/туризм), оскільки усвідомлюють що це суміжні речі.

Відповідно, в'їжджаючи по безвізовій біометриці я чесно можу сказати, що їду на лижі, їду купити жувачку, їду до друзів, і не доведеться шукати обхідних шляхів щоб в'їхати в шенген та залишити ЇМ гроші
Згадайте ще всі приколи з першою країною в'їзду, скільки було такого, що за польською закупівельною візою їздили на виставку в Німеччину і звідти були депортовані, бо нецільове використання і ще багато чого. Сподіваємось, це все залишиться в минулому, як і розповіді наших бабусь про колгоспників без паспортів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей