Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення orwo »

AleksLes писав:Жизнь без виз повлияла на то, что стало труднее получить биометрический паспорт :grin:
Почему труднее? Позавчера ночью спокойно записался на подачу 10 июня Зображення
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

AleksLes писав:Подитоживая 73 страницы топика.
Жизнь без виз повлияла на то, что стало труднее получить биометрический паспорт :grin:
це покарання зрадофілам
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення RoZOOM »

Зарегистрирован в Оболонском районе. Записался через сайт dmsu.gov.ua в электронную очередь на подачу в ОВИР Подольского района (ближе к работе). Записаться в электронную очередь удалось с 3 попытки (ночи). Запись в электронную очередь на день на 2 недели вперед открывается ровно в 12 ночи. За 5-10 минут все места во всех Овириах Киева расписываются на весь день. Сайт в 12 ночи "тормозит" жутко (ессессно наплыв желающих) - будьте готовы. Паспорт мой сделали всрок, как и обещали за 20 рабочих дней. Забрал в прошлую пятницу. По деньгам получилось - 567 грн. (557 грн+10 грн. комиссиия при оплате в кассе Ощадбанка). В "Готово" и прочих "центрах" получится около 1 тыс. грн.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

Orel2016 писав:Как же крымчане будут в ЕС ездить, если в российский паспорт визу не ставят (по словам жителей с подконтрольной Порошенко территории Украины).
МЗС РФ звинуватило ЄС у "візовому геноциді" кримчан
http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 0/7066434/

"У нас практично не проходить жодної зустрічі з лінії ЄС, щоб ми не ставили цю тему - перш за все, цей візової геноцид, який ввели проти кримчан в Євросоюзі", - сказав він.

Варто зазначити, що термін "візового геноциду" розкручується російськими пропагандистськими ЗМІ ще з кінця минулого року.

Пропоную піти ще далі:

"візова Хатинь" - відмова у груповій шенгенській візі кримським ватанам,
"візова Малая Зємля" - спроба отримання кримськими ватниками російського паспорту в Краснодарському краї
"візовий мальчіш-плохіш" - кримчанин, який зрадив Путіна, Поклонську і православ'я отримавши український біометричний паспорт
"візовий Власов" - власник фірми, яка допомагає ватним кримчанам стати "візовими мальчішами-плохішами"
і нарешті
"візовий Нюрнберг" - праведний (тому що твєрской) суд над катами кримського народу після того як Євросоюз розвалиться, Йеллоустон вибухне, а Путіна оберуть імператором Священної Римської Імперії.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Rel »

dmytro1 писав:https://igov.org.ua/service/176/general
Я всі хто розпускають слухи що нереально оформити, величезні черги і т.д. - просто трохи ліниві....
Пробую я через этот сайт стать в очередь с тех пор, как вы это написали, только что уже четвёртая попытка была. Безуспешная, как и предыдущие. Я заходил ещё до 23:59 и ждал полуночи, предварительно заполнив форму. Как только наступала полночь, я пытался выбрать свой ОВИР, но ещё ни разу там не было мест. Места я видел только на отделении "ЦОД №2", и то на 14е июня, это через 2 недели! Ну, думаю, ладно, возьму выходной, съезжу в центр. Но каждый раз при выборе даты и времени вылазит какая-нибудь ошибка. Чаще всего "обраный час вже забронёвано" или вообще пустое красное окно. И это в первые секунды нового дня, инет у меня быстрый, дело не в промедлении, я на али несколько раз успешно ловил флэш-скидки, но здесь нужно ещё быстрее, наверное.

А ещё иногда вроде бы выбралась дата, но потом всякие другие ошибки, в итоге не записан. У всех так? Если нет, поделитесь как было в случае успеха?
Вкладення
1.png
2.png
3.png
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Rel »

Olek писав:dmsu.gov.ua
Станом на сьогоднішній день сервіс працює у тестовому режимі лише в територіальних підрозділах ДМС у м. Києві ТА ОКРЕМИХ ОБЛАСТЯх. Ми працюємо над тим, щоб максимально швидко додавати нові підрозділи до сервісу.

Даже если, допустим, работает в областях, там как? Не нужно логиниться заранее?
Аватар користувача
orwo
Airbus A319
Повідомлень: 195
З нами з: 03 серпня 2013, 15:41
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення orwo »

Я бы даже сказал dmsu.cherg.net

А вот места начинают появляться в 00.00, затем следующая партия в 00.12 и далее 00.24, 00.36, говорят ещё бывают утром с семи - не проверял :?
Вот глянул после Вашего сообщения - в 00.38 Выпадало 4 места в разных отделениях :flag:
14.JPG
ЗЫ После выбора в окне указать последние 4 цифры паспорта и телефон, на который придёт СМС Зображення
dmytro1
Airbus A318
Повідомлень: 64
З нами з: 06 серпня 2010, 15:40
Звідки: BSL
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення dmytro1 »

Коли я пробував зареєструвати брата то теж бачив все те ж ви вже описали. І сайт перевантажений, і місць нема в перші 5 хв по опівночі і наявність місць з помилкою про те що вони вже зайняті.
Але я пробував через сервіс igov.

Вже в 00:15 я розчарувався в даному методі і задовбався оновлювати сторінку і шукати місце. Але за пару хвилин спробував в останній раз і Бінго!
З'явилося місце на яке я не швидко зареєструвався.

Таке враження що люди які пробуйте зареєструватися в перші 5 хв - невдало здійснили спробу і після якогось таймауту система знову викинула місця в доступний пул.

Так що не треба здаватися!
Пробуйте і до 00:30
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

1 червня українці зможуть їздити до Туреччини за ID-картками - посол

http://www.eurointegration.com.ua/news/ ... 1/7066530/
RoZOOM
Airbus A330
Повідомлень: 541
З нами з: 02 травня 2009, 22:25
Звідки: UKKK / IEV
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення RoZOOM »

Сегодня ночью, примерно в 1:10 (!!!), удалось выхватить место в очереди на 15.06 на сайте dmsu. Правда, до этого почти час тыркал обновление страницы - иногда выдавало свободные слоты, но при нажатии выскакивало, что место уже занято. Это я к тому, что не только в 12 ночи можно зарегиться, но если повезёт даже и после часа ночи ;)
Аватар користувача
artml
A380
Повідомлень: 1124
З нами з: 04 листопада 2015, 15:07
Звідки: ORD / HRK
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення artml »

mischko писав:Нова візова анкета для США: http://www.reuters.com/article/us-usa-i ... SKBN18R3F8
Почитав і це гроб гроб кладовище.
Under the new procedures, consular officials can request all prior passport numbers, five years' worth of social media handles, email addresses and phone numbers and 15 years of biographical information including addresses, employment and travel history.
Я не знаю, як можна пам'ятати всі свої мандрівки та всіх роботодавців за останні 15 років. Це тупо фізично неможливо, якщо спеціально не записуєш.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення mischko »

artml писав: Я не знаю, як можна пам'ятати всі свої мандрівки та всіх роботодавців за останні 15 років. Це тупо фізично неможливо, якщо спеціально не записуєш.
це точно
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення popTAB »

mischko писав:
artml писав: Я не знаю, як можна пам'ятати всі свої мандрівки та всіх роботодавців за останні 15 років. Це тупо фізично неможливо, якщо спеціально не записуєш.
це точно
суто ментальність американця, який ніколи нікуди не їздить за кордон. і раз вже виїхав за межі штатів - то подія на 15 років ;)
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення AleksLes »

popTAB писав:
mischko писав:
artml писав: Я не знаю, як можна пам'ятати всі свої мандрівки та всіх роботодавців за останні 15 років. Це тупо фізично неможливо, якщо спеціально не записуєш.
це точно
суто ментальність американця, який ніколи нікуди не їздить за кордон. і раз вже виїхав за межі штатів - то подія на 15 років ;)
Це ментальність дебілів, які зараз панують в амеріканскій адміністрації.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення AQS »

У перший день безвізу на українців в аеропортах Німеччини чекатиме теплий прийом
http://24tv.ua/u_pershiy_den_bezvizu_na ... _n824965?f
Аватар користувача
Orel2016
A380
Повідомлень: 1134
З нами з: 27 жовтня 2014, 22:05
Звідки: BZK

Re: Жизнь без виз.Как повлияет на турпотоки Украинцев

Повідомлення Orel2016 »

Опыт получения украинского паспорта крымчанкой

http://politichanka.livejournal.com/571473.html

Из другого поста того же автора, получала она в Запорожье, я так понял
Мало того, в очереди на получение загранпаспорта стоят одни крымчане. Там еще система выдачи биометрических загранов по-дебильному устроена. Если подавать документы можно в конкретное время, предварительно записавшись на это время, то забирать приходишь в общую очередь и часа два там торчишь. Когда забираешь загран, тоже снимаешь отпечатки пальцев.

И вот в этой очереди, чтобы забрать паспорт, - одни крымчане. Симферополь (аннексирован Россией), Севастополь, Алушта, я из Феодосии, ну и может один человек местный. По факту заграны для безвиза получают только крымчане!
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 56 гостей