Мильні програми авіакомпаній

Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Каждый решает для себя сам: летать лоукостами или классиками, экономом или бизнесом, копить мили или выбирать низкие тарифы. Это рынок, а авиакомпании, путем использования инструментов маркетинга, борются за пакса. А мы рублем и лояльностью решаем исход этой борьбы.
shustrik
Airbus A318
Повідомлень: 72
З нами з: 13 лютого 2013, 18:08
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення shustrik »

dmtr писав:до речі, я не зна чому FF програми мають розглядатися як ціль зекономити. звісно, що обмежуюяи себе у виборі ти робиш подорожі дорожчими. але а/к пропонують додатковий комфорт за ці витрати. питання чи він співрозмірний витратам - оце цікавіше.
Ну, додатковий комфорт і бізнес-клас - окрема непідйомна глиба для дискусії. Знаєте про marginal costs and marginal benefits. То вони при підвищенні до бізнес-класу не співвідносні. Це старий і грубий метод ранжування пасажирів за платежоспроможністю - price discrimination. Це тепер в Інтернеті почали вичисляти багатших "пацієнтів" по моделі смартфона і сайтам на які робились переходи, а бізнес-клас в авіації - це дідівський спосіб зняти гроші в кого вони є без особливих зайвих зусиль.

Зрештою, "Если звезды зажигают, значит это кому-нибудь нужно" (с) Маяковский
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення dmtr »

питання в тому що все це має бути measurable. якщо розбити по долларах на скільки більше а/к витрачає на пасажира в бізнесі у співвідношенні до економа - чомусь впевнений, що бізнес виявиться дуже переоцінений. АЛЕ. як будь-який преміум продукт він має невід'ємну, важливу й non-measurable складову: experience. ми швидко абуваємо скільки конкретно коштував переліт і скільки миль за нього дали, а залишається це відчуття - було добре чи ні.
Аватар користувача
Alександр
A380
Повідомлень: 6714
З нами з: 29 вересня 2010, 14:03

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Alександр »

Себестоимость перевозки пассажира в бизнесе и экономе отличается не так значительно, как их стоимость. Поэтому авиакомпании и борются за бизнес-пакса, от которого, зачастую получают больше прибыли, чем за 20 кресел эконома.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Программа часто летающих пассажиров Star Alliance

Повідомлення od.andrew »

Власний експірієнс від Miles&More.
Маю картку від LOT Polish Airlines.
2,5 роки збирав милі, часто літав Варшава-Одеса-Варшава (250-1500 миль RT в залежності від класу букінгу). Нормально став отримувати мілі тільки за трансатлантику, за Бостон-Мюнхен-Варшава-Мюнхен-Бостон отримав 9000 миль.
Накопичив майже 30 тис миль, та по акції взяв на дуже потрібні мені дати за 25 тис.миль переліт бізнес-класом Одеса-Варшава-Одеса, в той час коли Economy коштував на ці дати 550 баксів, а бізнес - 1200. Заплатив 80 доларів за сбори та податки. Експірієнс дуже позитивний був - на власному досвіді побачив, що ніколи не варто купувати бізнес-клас за гроші по Європі))))

Але з того, що читаю - думаю, може перейти на United, зараз маю 5000 миль, може фіг з ними.
Аватар користувача
od.andrew
Airbus A319
Повідомлень: 248
З нами з: 22 травня 2012, 16:43
Контактна інформація:

Re: Программа часто летающих пассажиров Star Alliance

Повідомлення od.andrew »

а взагалі найлегше отримати Голд левел в Star Alliance в Aegean Airlines
http://en.aegeanair.com/milesandbonus/p ... rivileges/

по суті 4 тис. миль для отримання Сілвер статусу, і ще 16 тис. для отримання Gold - і всі лаунжи Star Alliance ваші
Green
Airbus A318
Повідомлень: 21
З нами з: 20 серпня 2013, 12:51
Контактна інформація:

Re: Люфтганза (LH)

Повідомлення Green »

virtuozzo писав:Я також згоден з shustrik - не можна пробувати знайти пряму економічну вигоду від програм лояльності. Я ж, наприклад, дивлюся на M&M як на додатковий бонус, адже літати мені все-одно прийдеться, не важливо будуть від того якісь бали чи милі. Така вже в мене робота 8-) . Але якщо мені за це ще й нараховують бонуси, ну то це ж прекрасно! Для прикладу, непоганим бонусом є Priority Boarding/Check-In/Security. Для пакса який літає час від часу це не має суттєвого значення,а от при моїх польотах це must have.
Полностью поддерживаю. Если цель - зарабатывание миль, то явно за билеты платит не летающий :oops:

Для очень часто летающих (меня, в частности) бонусы, которые дает статус Launge/Priority Boarding/Check-In/Security могут быть важнее, чем мили. Впрочем, и мили, тоже, приятный довесок...
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Программа часто летающих пассажиров Star Alliance

Повідомлення el ucranio »

В травні цього року літав на Мальту RT через FRA. Квиток на увесь маршрут був від Люфтганзи (220***), але сегмент MLA-FRA виконувався AirMalta, всі інші LH.
Приблизно тижні через півтора зрозумів, що милі в M&M було нараховано за всі сегменти, крім MLA-FRA. Ще через місяць спробував заповнити он-лайн форму для ретроактивного зарахування миль, але отримав повідомлення, що цей переліт не можна зараховувати через он-лайн форму, а потрібно звернутися до офісу. Написав запит на зарахування миль через форму для загальних звернень на сайті M&M. Через пару тижнів отримав відповідь, що для зарахування тих миль потрібно надіслати листом до їхнього офісу у Німеччині копію квитка та оригінали посадкових талонів, щоб AirMalta перевірили, чи я дійсно летів цим рейсом. Окремим рядком було прописано, що ел.поштою вони документи не приймають, і що цей лист вони повинні отримати на протязі 6 міс після польоту. Хтось на цьому форумі (рорТАВ?) писав вже про просунутість :facepalm: M&M в питаннях зарахування неврахованих миль за перельоти партнерами StarAlliance. :alen:
Порахувавши, що ціна питання всього лише 125 миль :nose: , стало зрозуміло, що не варто за таку кількість миль надсилати листа у Німеччину. Навіть підписувати конверт влом :smile:
Але пару тижнів тому, сортуючи старі листи по папкам, знову натрапив на відповідь від M&M і вирішив їх потролити - написав, що не розумію, яке відношення має AirMalta до перевірки, якщо я придбав квиток у LH, тобто замовив послугу у них, а AirMalta вже виконувала замовлення LH, а не моє. Був впевнений, що відповідь буде з аналогічною вимогою, як і перша - прислати копію квитків і посадкові.
Але сьогодні, перевіряючи баланс в M&M, з подивом побачив, що ті нещасні 125 миль було додано. На сємєчкі 8-)
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Программа часто летающих пассажиров Star Alliance

Повідомлення el ucranio »

Swiss First Class - no "blacks" are permitted :oops: Навіть, якщо налітав на той first class award ticket :facepalm:
As a Miles & More member (holder of a blue Miles & More service card) or Frequent Traveller you can redeem your miles for an airline ticket with SWISS in Economy or Business Class as usual. However, from 1 January 2014 it will no longer be possible for you to redeem your miles for a SWISS airline ticket in First Class.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Программа часто летающих пассажиров Star Alliance

Повідомлення popTAB »

я ніби про Flying Blue писав ... чи тільки думав писати :) Там доросли до 'Attach a scan copy' :)
Inguri

Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

куди краще складати милі Туркішів?
Літаю рідко і з сім'єю, тобто, бажано, щоб був сімейний акаунт і милі з часом не втрачалися.
angryrus
Airbus A318
Повідомлень: 48
З нами з: 19 червня 2014, 18:12
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення angryrus »

Inguri писав:куди краще складати милі Туркішів?
Літаю рідко і з сім'єю, тобто, бажано, щоб був сімейний акаунт і милі з часом не втрачалися.
Если летаете редко и принципиально, чтобы мили не сгорали, посмотрите на aegean, у них что-то там хорошее было относительно срока действия, чуть ли не вообще не сгорают.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Если покупаете, в основном, дешевые классы бронирования, то тогда подойдет, скорее всего только программа ТК. По умолчанию в свою программу начисления обычно щедрее, чем в чужую. А за дешевые классы в чужую программу с большой вероятностью не начислят вообще ничего.
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

ок, дякую, хоча aegean мені нема куди літати
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Все більше а/к і їх програм переходять на, фактично, кешбечну систему.
Чи залишається сенс збирати милі для апгрейду/купівлі бізнесу? Я так розумію, ще рік-два і усьо?
Зокрема, для Старальянса.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Valdys »

Мені подобається, що в ЛХ можна милі на інет на борту тратити)
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 12 січня 2019, 10:19 Все більше а/к і їх програм переходять на, фактично, кешбечну систему.
Чи залишається сенс збирати милі для апгрейду/купівлі бізнесу? Я так розумію, ще рік-два і усьо?
Зокрема, для Старальянса.
Поясніть, будь ласка, що Ви маєте на увазі? Що це за кешбечна система?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 12 січня 2019, 10:19 Все більше а/к і їх програм переходять на, фактично, кешбечну систему.
Чи залишається сенс збирати милі для апгрейду/купівлі бізнесу? Я так розумію, ще рік-два і усьо?
Зокрема, для Старальянса.
Пока что все массово переходят на кешбечную систему начисления миль. К счастью, есть возможность это обойти - складывать мили в программу авиакомпании-партнера, у альянсовых АК выбор большой. МАУ эту возможность закрыли.

О массовом переходе на кешбечную систему траты миль я не слышал. Некоторые внедряют систему переменной стоимости билетов за мили (например Дельта), но насколько я знаю речь идет только о собственных рейсах, на партнеров можно бронировать как обычно, и речь не идет о прямой привязке к стоимости, в частности, апгрейдов. Это очень невыгодно и может отпугнуть элитников, для которых апгрейд - как раз самая вкусная возможность траты миль. То, что сделали МАУ в определенной мере уникально, и, возможно, действительно окажется будущим программ лояльности. В таком случае - это весьма унылое будущее.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Victor H »

Я так розумію, що мається наувазі перехід до нарахування миль на основі кількості витрачених грошей замість відстані/класу бронювання.
Взагалі, до мильної системи і раніше були питання, принаймні у випадку Miles and More. Мені здається що статус там має набагато більше цінність, ніж милі самі по собі.
kyk
Airbus A318
Повідомлень: 46
З нами з: 05 липня 2015, 09:45
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення kyk »

wheretocredit.com/russian/tap-portugal/j - Калькулятор миль
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 20 гостей