Мильні програми авіакомпаній

Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

А хтось користувався сервісами по викупу ваших невикористаних миль?
Які плюси і мінуси?
З точки зору а/к це ж наче незаконно?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Victor H »

Я якось зробив запит на MileFly, то вони оцінили 37 тисяч миль на Miles & More в 350 доларів. Як на мене воно не вартує - за 35 тисяч миль можна взяти RT квиток собі і дитині в межах Європи (з багажем). Це еквівалент приблизно 1000 доларів, якщо брати такі ж квитки на сайті люфтів.
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Нагадайте, будь ласка:
наприклад, якщо код рейсу Люфтганза, а залізо Юнайтед, то милі зарахуються в Miles&Smiles як за рейс Юнайтед?

Тобто, зарахування можливе тільки по залізу? Обирати між кодом і залізом неможливо?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 17 грудня 2019, 19:09 Нагадайте, будь ласка:
наприклад, якщо код рейсу Люфтганза, а залізо Юнайтед, то милі зарахуються в Miles&Smiles як за рейс Юнайтед?

Тобто, зарахування можливе тільки по залізу? Обирати між кодом і залізом неможливо?
В *А засчитывают по железу. Но это не значит, что код Люфтганзы засчитают как код Юнайтед. Код ЛХ переведут в код Юнайтеда по секретной таблице, которую никому не показывают. Как-то так, насколько я знаю.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 17 грудня 2019, 19:09 Нагадайте, будь ласка:
наприклад, якщо код рейсу Люфтганза, а залізо Юнайтед, то милі зарахуються в Miles&Smiles як за рейс Юнайтед?

Тобто, зарахування можливе тільки по залізу? Обирати між кодом і залізом неможливо?
Милі нараховуватимуться залежно від А/К, яка виконувала рейс. https://www.turkishairlines.com/en-ca/m ... index.html
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Тобто, за залізо (алюміній :-))?
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 18 грудня 2019, 09:40 Тобто, за залізо (алюміній :-))?
Скрін шот квитка без особистих даних можете показати?
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Конкретного квитка ще нема.
Хіба це має значення?
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 17 грудня 2019, 20:49
Inguri писав: 17 грудня 2019, 19:09 Нагадайте, будь ласка:
наприклад, якщо код рейсу Люфтганза, а залізо Юнайтед, то милі зарахуються в Miles&Smiles як за рейс Юнайтед?

Тобто, зарахування можливе тільки по залізу? Обирати між кодом і залізом неможливо?
В *А засчитывают по железу. Но это не значит, что код Люфтганзы засчитают как код Юнайтед. Код ЛХ переведут в код Юнайтеда по секретной таблице, которую никому не показывают. Как-то так, насколько я знаю.
Не дуже вас зрозумів.
Тариф W з цього рейсу можна буде зарахувати не як тариф W Юнайтед, а як тариф W Люфтганзи?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 18 грудня 2019, 20:56 Не дуже вас зрозумів.
Тариф W з цього рейсу можна буде зарахувати не як тариф W Юнайтед, а як тариф W Люфтганзи?
Тариф W ЛХ переведут в какой-то неизвестный тариф Юнайтед, и начислят мили именно по нему. И далеко не факт, что у Юнайтед код тарифа тоже окажется W. Заранее узнать по какому коду начислят, насколько я понимаю, невозможно. Более того, есть вероятность, что не начислят вообще. Советую поискать ответ на flyertalk, там вполне может быть обсуждение именно взаимоотношений ЛХ и Юнайтед. Вообще, с системой *А лучше всего покупать билеты только на собственные рейсы :(
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення v_volf »

Inguri писав: 18 грудня 2019, 20:50 Конкретного квитка ще нема.
Хіба це має значення?
У квитку чи PNR зазначено клас обслуговування та а/к, яка виконує рейс.
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Sentry писав: 18 грудня 2019, 21:14
Inguri писав: 18 грудня 2019, 20:56 Не дуже вас зрозумів.
Тариф W з цього рейсу можна буде зарахувати не як тариф W Юнайтед, а як тариф W Люфтганзи?
Тариф W ЛХ переведут в какой-то неизвестный тариф Юнайтед, и начислят мили именно по нему. И далеко не факт, что у Юнайтед код тарифа тоже окажется W. Заранее узнать по какому коду начислят, насколько я понимаю, невозможно. Более того, есть вероятность, что не начислят вообще. Советую поискать ответ на flyertalk, там вполне может быть обсуждение именно взаимоотношений ЛХ и Юнайтед. Вообще, с системой *А лучше всего покупать билеты только на собственные рейсы :(
Що таке система *А? Star Alliance?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 18 грудня 2019, 21:34 Що таке система *А? Star Alliance?
Да.
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення АндрейМ »

v_volf писав: 18 грудня 2019, 21:19 У квитку чи PNR зазначено клас обслуговування та а/к, яка виконує рейс.
В билете информация будет указана для маркетингового перевозчика. Для зачисления миль важен оперирующий перевозчик. В билете не будет указан класс бронирования для оперирующего перевозчика.
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

В данному прикладі Люфтганза є маркетинговим, а Юнайтед оперуючим?
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення LWIEV »

На цю тему є велике обговорення на форумі ТК. ТК стандартно не нараховує милі на квитках LH, якщо рейс виконує інший перевізник навіть в бізнес класі.

Цей ж принцип стосується інших перевізників.
Inguri

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Inguri »

Тобто, за рейс оперуючого перевізника я завжди отримаю милі у програмі третьої а/к (звісно, якщо є відповідна буква тарифу) ?
А за маркетингового перевізника можуть бути варіанти.
Це правило вірно для всіх альянсів.
Я правильно зрозумів принцип?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення АндрейМ »

Inguri писав: 19 грудня 2019, 12:23 Тобто, за рейс оперуючого перевізника я завжди отримаю милі у програмі третьої а/к (звісно, якщо є відповідна буква тарифу) ?
А за маркетингового перевізника можуть бути варіанти.
Це правило вірно для всіх альянсів.
Я правильно зрозумів принцип?
Нет, это правило действительно не для всех альянсов. Я не силен в знаниях касательно Стар, но тут начисление происходит по оперирующему перевозчику независимо от того, под чьим кодом продан рейс. В OneWorld, например, за ооочень редким исключением (например, рейсы под кодом AY, но которые выполняются ВА) начисление проходит по маркетинговому перевозчику.

В случае, если рейс куплен под кодом LH, а рейс выполняется UA. то в TK начислят мили согласно таблице для начисления UA. Правда, узнать код бронирования UA будет сложно, если рейс продан под кодом LH.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення Sentry »

Inguri писав: 19 грудня 2019, 12:23 Тобто, за рейс оперуючого перевізника я завжди отримаю милі у програмі третьої а/к (звісно, якщо є відповідна буква тарифу) ?
А за маркетингового перевізника можуть бути варіанти.
Це правило вірно для всіх альянсів.
Я правильно зрозумів принцип?
Не совсем. В *А вы всегда получите мили согласно таблице за собственные рейсы члена альянса. В OW и ST по другому. Про OW уже ответили, в ST, насколько я понимаю, мили всегда начисляются по маркетинговому перевозчику. По-моему даже в случае, если оперирующий перевозчик не входит в альянс (например рейс МАУ под кодом АФ), но тут лучше уточнить.
Аватар користувача
LWIEV
A380
Повідомлень: 1252
З нами з: 25 лютого 2012, 18:16
Контактна інформація:

Re: Мильні програми авіакомпаній

Повідомлення LWIEV »

АндрейМ писав: 19 грудня 2019, 12:41В случае, если рейс куплен под кодом LH, а рейс выполняется UA. то в TK начислят мили согласно таблице для начисления UA. Правда, узнать код бронирования UA будет сложно, если рейс продан под кодом LH.
Фактично, це була моя проблема з МАУ - сіра зона нарахування чи надання послуг МАУ, коли фактичним перевізником є Роза вітрів. Особливо, коли в межах однотипних бронювань застосовуються взаємовиключні принципи.

В результаті, плюнув на Панораму, наступного року не звертатиму увагу на набір 25+ сегментів МАУ. Взяв у банку MasterCard Black на World Elite і матиму свої аеропортові сервіси через них.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей