Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Oleksii »

andrewcrow писав: 19 вересня 2018, 13:13
Тоесть платишь этой картой 15 раз в месяц за обеды и не будет никакой платы за обслуживание? или все же есть минимальная сумма?
Именно, но лучше совершать 15 транзакций до 24-25 числа, чтобы они успели провестись. У меня было такое, что 15ю покупку сделал 28 числа, а она прошла в банке 1м числом следующего месяца и пришлось заплатить 100 грн за месячное обслуживание. А в целом 40-50 покупок в месяц ей делаю и никаких комиссий, еще и скидка на убер по акции.
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Valdys »

Oleksii писав: 19 вересня 2018, 13:39
andrewcrow писав: 19 вересня 2018, 13:13
Тоесть платишь этой картой 15 раз в месяц за обеды и не будет никакой платы за обслуживание? или все же есть минимальная сумма?
Именно, но лучше совершать 15 транзакций до 24-25 числа, чтобы они успели провестись. У меня было такое, что 15ю покупку сделал 28 числа, а она прошла в банке 1м числом следующего месяца и пришлось заплатить 100 грн за месячное обслуживание. А в целом 40-50 покупок в месяц ей делаю и никаких комиссий, еще и скидка на убер по акции.
а без приходу на неї 30 тис і без наявності депозиту у авалі її відкриють?
Аватар користувача
Oleksii
Airbus A321
Повідомлень: 430
З нами з: 25 вересня 2017, 10:54
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Oleksii »

Я говорю про Альфа Platinm Black
dimentiy
Airbus A321
Повідомлень: 435
З нами з: 16 січня 2013, 09:38
Звідки: KBP/IEV
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення dimentiy »

Valdys писав: 19 вересня 2018, 14:02
а без приходу на неї 30 тис і без наявності депозиту у авалі її відкриють?
Ні. В Авалі ці умови обов'язкові.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення makor »

Sentry писав: 19 вересня 2018, 13:17 Интересно, что карты 4678 08ХХ ХХХХ ХХХХ это Виза Аваля из Премиального 3.0, которая теоретически настоящая платинум. Видимо или таки не совсем, или у Визы какие-то свои технические нюансы.
Возможно аваль не хочет платить lounge key так как и так платит по Приорити Пасс. Поэтому аваль исключили))

Ну, можно и без депозита и движений Премиальный открыть. Но не с улицы)))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Valdys »

makor писав: 19 вересня 2018, 15:42
Sentry писав: 19 вересня 2018, 13:17 Интересно, что карты 4678 08ХХ ХХХХ ХХХХ это Виза Аваля из Премиального 3.0, которая теоретически настоящая платинум. Видимо или таки не совсем, или у Визы какие-то свои технические нюансы.
Возможно аваль не хочет платить lounge key так как и так платит по Приорити Пасс. Поэтому аваль исключили))

Ну, можно и без депозита и движений Премиальный открыть. Но не с улицы)))
Кого потрібно знати?)))
el ucranio
Airbus A330
Повідомлень: 672
З нами з: 02 серпня 2010, 15:41
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення el ucranio »

Valdys писав: 18 вересня 2018, 22:48 А на преміальний 3 0 можна перейти маючи зарплатний проект у райфайзені?
Власне, так я і перейшов у 2015 році - мав зарплатний рахунок в Авалі, мені подзвонив менеджер, сказав, що, враховуючи надходження на рахунок і трати, у них є пропозиція для мене перейти на пакет Преміальний. Тоді це ще був 1.0. Якийсь час я ще отримував зарплату на той рахунок, потім змінив місце роботи, а рахунок залишився.
Наскільки я знаю, на протязі 2016-2017 кілька чоловік, які продовжують працювати в компанії, так само перейшли за пакет Преміальний, маючи зарплатні рахунки. Але зарплата у всіх була точно більша 30 тис. грн. За трати сказати нічого не можу :)
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Rel »

По моему ещё не обсуждалось здесь. Хотя странно. Выглядит всё очень круто. У кого-нибудь есть?
Monobank. Наш Тиньков, я так понял. Кредитный лимит до 100к, мне уже при регистрации в приложении сразу подтвердили 60к. Льготный период до 62 дней. Кешбэк до 20%. Бесплатное обслуживание. Современное приложение. Карта с чипом и NFC. А главное, карта матового чёрного цвета )
Обзор - https://finance.ua/cards/nuzhna-li-karta-monobank
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

Есть давным давно. В самом начале карта была достаточно выгодная. Сейчас проценты по кешбеку весьма невелики, нужно выбрать 2 категории в месяц, по которым они будут начисляться, по остальным операциям - 0. И в любом случае кешбек ограничен 500 грн\мес до налогов. Борются со своими клиентами - если получить слишком много кешбека, то внесут в черный список и в будущем проценты кешбека будут снижены.

Приложение весьма удобное, красивое. Поддержка адекватная. Курс часто бывает хороший, и при этом, как в Привате, фиксируется на момент проведения операции, а не списания со счета.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Victor H »

Я цього року двічі брав авіаквитки в момент, коли у мене була активована категорія "Подорожі" - обидва рази за одну транзакцію дійшов до ліміту 500 грн. Ще дуже добре працює кешбек на таксі в відрядженнях - працедавець компенсує потім ці витрати, а кешбек залишається у тебе. Я так в січі заробив ~350 грн на кілька днів в США.
Борются со своими клиентами - если получить слишком много кешбека, то внесут в черный список и в будущем проценты кешбека будут снижены.
Трохи не так. Вони рахують відношення кешбеку до ревеню, яке вони отримують від інтерчейнджу (тобто згрубша їх комісію за те, що ви платите їх картою в терміналах - для вас вона не видима, її платить банк, який встановив термінал за рахунок рітейлера). Якщо у вас кешбек більший за ревеню, то вони зменшують відсотки наступного місяця. На практиці таке може бути лише якщо ви користуєтеся картою монобанку лише при оплаті кешбекових категорій. Якщо користуватися нею для всього - вони нічого не обмежать. Більше того, "чорний список" у них оновлюється щомісяця: якщо ви одного місяця потрапили в нього, але наступного змінили патерн поведінки, то вам повернуть нормальні відсотки кешбеку.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10224
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

Victor H писав: 24 вересня 2018, 14:09 Трохи не так. Вони рахують відношення кешбеку до ревеню, яке вони отримують від інтерчейнджу (тобто згрубша їх комісію за те, що ви платите їх картою в терміналах - для вас вона не видима, її платить банк, який встановив термінал за рахунок рітейлера). Якщо у вас кешбек більший за ревеню, то вони зменшують відсотки наступного місяця. На практиці таке може бути лише якщо ви користуєтеся картою монобанку лише при оплаті кешбекових категорій. Якщо користуватися нею для всього - вони нічого не обмежать. Більше того, "чорний список" у них оновлюється щомісяця: якщо ви одного місяця потрапили в нього, але наступного змінили патерн поведінки, то вам повернуть нормальні відсотки кешбеку.
Все верно. Но нет никакого смысла использовать карту моно для операций по безкешбечным операциям при наличии других карт, которые имеют стабильный 1% кешбек без ограничений. Только зарубежом за счет более выгодного курса это может иметь смысл.
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення makor »

так и банку нет смысла платить кешбек высокий))) под санкции попадает 20% самых злостных кешбечников.)
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Victor H »

Sentry писав: 24 вересня 2018, 14:35
Victor H писав: 24 вересня 2018, 14:09 Трохи не так. Вони рахують відношення кешбеку до ревеню, яке вони отримують від інтерчейнджу (тобто згрубша їх комісію за те, що ви платите їх картою в терміналах - для вас вона не видима, її платить банк, який встановив термінал за рахунок рітейлера). Якщо у вас кешбек більший за ревеню, то вони зменшують відсотки наступного місяця. На практиці таке може бути лише якщо ви користуєтеся картою монобанку лише при оплаті кешбекових категорій. Якщо користуватися нею для всього - вони нічого не обмежать. Більше того, "чорний список" у них оновлюється щомісяця: якщо ви одного місяця потрапили в нього, але наступного змінили патерн поведінки, то вам повернуть нормальні відсотки кешбеку.
Все верно. Но нет никакого смысла использовать карту моно для операций по безкешбечным операциям при наличии других карт, которые имеют стабильный 1% кешбек без ограничений. Только зарубежом за счет более выгодного курса это может иметь смысл.
Ну в моєму випадку (відразу скажу, що я не клієнт Привата), зміст використовувати карту моно зводиться до наступних пунктів:
1. Можливість платити телефоном (Google Pay).
2. Зручний трекінг витрат в мобільній аплікації.
3. Кредитний ліміт з довгим грейс періодом, який дозволяє менеджити ризики, пов'язані з непланованими витратами чи заблокованими картами інших банків закордоном.
4. Зручно платити і приймати різні платежі, від комунальних до переказу на інші картки.
5. Безпека - в аплікації дуже просто міняти ліміт на інтернет оплати + гарно реалізований 3d secure, що сильно зменшує імовірність, що скомпроментовану карту обчистять.
6. Курс закордоном.
Кешбек - це швидше приємний бонус, ніж основна мотивація. Заводити заради нього ще одну картку я не бачу змісту.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

А де перевага курсу? На 1 копійку краще за ПБ?
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Victor H »

Inguri писав: 24 вересня 2018, 18:32 А де перевага курсу? На 1 копійку краще за ПБ?
Я вище писав, що не є клієнтом Привату. В порівнянні з іншими банками різниця дуже значна.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення popTAB »

Victor H писав: 24 вересня 2018, 18:33
Inguri писав: 24 вересня 2018, 18:32 А де перевага курсу? На 1 копійку краще за ПБ?
Я вище писав, що не є клієнтом Привату. В порівнянні з іншими банками різниця дуже значна.
Я тобі відкрию секрет що в Привата зараз курс не ахті, а якщо ти порівнюєш з 'К' - то там повний треш з курсом в ДНК.
Купа банків на ринку які дадуть тобі набагато кращий курс ніж Приват/Моно.
Аватар користувача
Victor H
A380
Повідомлень: 1886
З нами з: 28 березня 2016, 15:37
Звідки: LWO
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Victor H »

popTAB писав: 24 вересня 2018, 18:44
Victor H писав: 24 вересня 2018, 18:33
Inguri писав: 24 вересня 2018, 18:32 А де перевага курсу? На 1 копійку краще за ПБ?
Я вище писав, що не є клієнтом Привату. В порівнянні з іншими банками різниця дуже значна.
Я тобі відкрию секрет що в Привата зараз курс не ахті, а якщо ти порівнюєш з 'К' - то там повний треш з курсом в ДНК.
Купа банків на ринку які дадуть тобі набагато кращий курс ніж Приват/Моно.
Мені достатньо того, що в моно курс просто нормальний. Як правильно оптимізація по якомусь одному параметру ні до чого хорошого не приводить.

І так, я порівнюю з "К".
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення popTAB »

"К" - це швидше вийняток як не має бути.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення popTAB »

Inguri писав: 25 вересня 2018, 09:33 Що таке К і ДНК?
Дезоксирибонуклеї́нова кислота́ (ДНК) — один із двох типів природних нуклеїнових кислот, що забезпечує зберігання, передачу з покоління в покоління і реалізацію генетичної програми розвитку й функціонування живих організмів.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 32 гостей