Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 08 березня 2022, 13:43 Де безпечніше тримати кошти у випадку краху банк системи:

1. Фоп рахунок usd
2. Фоп рахунок uah
3. Банк рахунок (звичайної фіз особи) uah

?
В случае именно краха - в наличных той страны, где вы находитесь.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення grzegorz »

Готівка це, звісно, завжди найкращий варіант під час війни , я саме про банківські опції.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

grzegorz писав: 08 березня 2022, 14:11 Готівка це, звісно, завжди найкращий варіант під час війни , я саме про банківські опції.
Тоді напевно в гривнях, так як при краху можуть бути обмежені валютні операції.
Але саме в крах я не вірю. Нестабільна ситуація може бути, але не крах. Нам Захід допомагає ж не лише зброєю.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення SergeyL »

grzegorz писав: 08 березня 2022, 14:11 Готівка це, звісно, завжди найкращий варіант під час війни , я саме про банківські опції.
У налички есть 2 минуса:
1). Если прилетит в место ее хранения - теряется все.
2). Если всегда таскать за собой - есть риск попасть на отморозков-мародеров. Если заначка - 50к гривен, то пофиг, но если, например, 50к долларов - уже не сильно приятно это за собой таскать.
Лично я бы распределил по максимуму во все возможные места. Оптимально - если есть тот же пайонир.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення asu »

Bagach писав: 08 березня 2022, 14:17
grzegorz писав: 08 березня 2022, 14:11 Готівка це, звісно, завжди найкращий варіант під час війни , я саме про банківські опції.
Тоді напевно в гривнях, так як при краху можуть бути обмежені валютні операції.
Обмежень на продаж валюти точно не буде. Особливо для ФОП рахунків. Тому переводити валюту у безготівкову гривню немає сенсу.
Аватар користувача
aviarivne
Airbus A321
Повідомлень: 458
З нами з: 18 липня 2016, 11:18
Звідки: RWN
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення aviarivne »

У нас у рівному в обмінниках тільки здати бакси можна, купити ні. (Все місто не перевіряв, але 3 обмінники біля мене).

В онлайні купівля usd зупинена. Якби не вийшло, що за пару міс коли дозволять курс буде...хз який
А в мене обігові кошти всі гривневі:((
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

aviarivne писав: 08 березня 2022, 15:55 У нас у рівному в обмінниках тільки здати бакси можна, купити ні. (Все місто не перевіряв, але 3 обмінники біля мене).

В онлайні купівля usd зупинена. Якби не вийшло, що за пару міс коли дозволять курс буде...хз який
А в мене обігові кошти всі гривневі:((
Ситуация непрогнозируема. Возможен вариант, при котором курс гривны даже укрепится по отношению к долл после войны, хоть я и сам в это не очень верю.

Безналичных вариантов купить инвалюту на территории Украины сейчас нет. Наличные - есть (по крайней мере в очень крупных городах), но курс такой, что учитывает ажиотаж. Я бы не брал.

Если ну очень хочется, можно сделать картой дорогую отменяемую бронь (отель, авиабилеты, прокат авто и т.д.) на будущее в инвалюте с целью отмены и возврата в валюте оплаты. Но и тут есть большие риски, в том числе лишиться всей суммы полностью. Я бы этого не делал, разве что для небольшой части денег с целью диверсификации.
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення grzegorz »

А як точно знати, що вернеться в валюті (точніше в грн, по актуальному курсу)?
Аватар користувача
dtm
Airbus A340
Повідомлень: 720
З нами з: 04 лютого 2019, 17:13
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення dtm »

Sentry писав: 08 березня 2022, 16:06
aviarivne писав: 08 березня 2022, 15:55 У нас у рівному в обмінниках тільки здати бакси можна, купити ні. (Все місто не перевіряв, але 3 обмінники біля мене).

В онлайні купівля usd зупинена. Якби не вийшло, що за пару міс коли дозволять курс буде...хз який
А в мене обігові кошти всі гривневі:((
Ситуация непрогнозируема. Возможен вариант, при котором курс гривны даже укрепится по отношению к долл после войны, хоть я и сам в это не очень верю.

Безналичных вариантов купить инвалюту на территории Украины сейчас нет. Наличные - есть (по крайней мере в очень крупных городах), но курс такой, что учитывает ажиотаж. Я бы не брал.

Если ну очень хочется, можно сделать картой дорогую отменяемую бронь (отель, авиабилеты, прокат авто и т.д.) на будущее в инвалюте с целью отмены и возврата в валюте оплаты. Но и тут есть большие риски, в том числе лишиться всей суммы полностью. Я бы этого не делал, разве что для небольшой части денег с целью диверсификации.
безготівковий варіант є купити криптодолари типу USDT вони стабільнві в своїй ціні курс завжди близький до готівкового долара. І немає ризиків які є з криптою класичною
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 08 березня 2022, 16:18 А як точно знати, що вернеться в валюті (точніше в грн, по актуальному курсу)?
Точно - никак, см про риски выше.

Но в обычном мире мерчант всегда проводит возврат в валюте оплаты. Т.е. если платили в инвалюте, то и возврат будет в ней же. А вот если как ЛХ, Катарцы или Визз - в гривне, то и возврат будет той же суммы в гривне.

С инвалютами тоже стоит быть осторожными. С начала войны очень провалился курс евро по отношению к доллару, возможны дальнейшие потрясения.
dtm писав: 08 березня 2022, 16:20 безготівковий варіант є купити криптодолари типу USDT вони стабільнві в своїй ціні курс завжди близький до готівкового долара. І немає ризиків які є з криптою класичною
1. Как купить? Картой в гривне или налом в гривне?
2. Насколько это легально сегодня и насколько это будет легально завтра? В Украине.

Хотя крипта вариант хороший. В том числе чтобы вывести ее сразу во что-то классическое. Правда могут быть вопросы в других юрисдикциях.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 08 березня 2022, 16:06 Ситуация непрогнозируема. Возможен вариант, при котором курс гривны даже укрепится по отношению к долл после войны, хоть я и сам в это не очень верю.
Если поможет Запад, то с курсом все будет ОК.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення asu »

Щодо бронювання готелів, за день до початку війни забронював готель в Шотландії через Agoda з безкоштоввним скасуванням. Agoda навіть для бронювань з безкоштовним скасуванням списує кошти (в моєму випадку в євро). Після початку війни, коли стало зрозуміло, що поїздка не відбудеться, скасував бронювання і назад отримав суму в євро по значно кращому курсу.

Тож такий варіант теоретично можливий, але він вже ближчий до гемблінгу, враховуючи усі ризики.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення SergeyL »

Inguri писав: 08 березня 2022, 15:27 В чому перевага пайоніра?
В том, что это западная платежная система с мастеркардом. Соответственно, нет зависимости от ситуации в украинской банковской системе, но можно расплатиться в магазине, снять кэш в банкомате или перевести деньги на свою украинскую карту.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Альфа даунгрейдится день за днем.
Верной дорогой идете, товарищи.
Від початку воєнного стану команда Альфа-Банку Україна працює над тим, щоб зберегти всі важливі функції: відкрита сотня відділень по всій країні, збережена більшість операцій в Sense, а також з'являються нові, актуальні зараз. Наприклад, курси обміну за кордоном, збір допомоги ЗСУ і збір на гуманітарні потреби. Але з 15.03 ми тимчасово призупиняємо нарахування всіх бонусів.
👉🏻 Чого це стосується?
🔺Cash'U Club: кешбек за обраними та підвищеними категоріями та за операції з токеном. До речi, замість акцій та розіграшів вже з'явилися банери для виводу бонусів на допомогу ЗСУ та/або гуманітарних акцій.
🔺Картковий кешбек: сенсацінний бонус за поповнення Cameleon та пакетних карток, нарахування бонусів за картками Вигода та Travel, бонусiв з кобрендової картки ЕКО маркет та Альфа Connect.
🔺Акційний кешбек: кешбек за витрати з рахунку Київстар, кешбек від партнерів за обраними МСС.
👉🏻 Бонуси тепер згорять?
Звісно ні. Всі вже нараховані бонуси залишаться у вашому розпорядженні — на благодійні витрати всередині Cash'U або вивід грошима. Але нові нараховуватися не будуть з 15.03.
Це тимчасовий захід — до прийдешньої перемоги. Якщо залишилися запитання, можна поставити їх у коментарях👇
https://www.facebook.com/AlfaBankUkraine
makor
модератор
Повідомлень: 4937
З нами з: 11 січня 2014, 17:37
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення makor »

Если кто не заметил в стране война. Половина банков не факт что доживет до конца года.
maksaround
Airbus A318
Повідомлень: 24
З нами з: 10 вересня 2020, 15:12
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення maksaround »

Sentry писав: 08 березня 2022, 16:27 1. Как купить? Картой в гривне или налом в гривне?
Можно картой в гривне, по состоянию на сейчас, например, курс 31.10. Насколько будет легально выводить потом - думаю, зависит от суммы вывода, как вариант выводить несколько месяцев по небольшим частям
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Bagach писав: 11 березня 2022, 19:52 Альфа даунгрейдится день за днем.
Верной дорогой идете, товарищи.
Еще срезали кредитные лимиты.
Продолжайте.
Теперь будете получать по минимуму.

А Приват рулит. Бонусы работают, лимиты не уменьшались.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 12 березня 2022, 12:29
Bagach писав: 11 березня 2022, 19:52 Альфа даунгрейдится день за днем.
Верной дорогой идете, товарищи.
Еще срезали кредитные лимиты.
Продолжайте.
Теперь будете получать по минимуму.

А Приват рулит. Бонусы работают, лимиты не уменьшались.
Тимчасово скасовуємо нарахування кешбеку через відміну МПС VISA інтерченджу за операціями – прибираємо усі активовані категорії кешбеку та закриваємо можливість їх активації у березні. Нарахований кешбек лишаємо без змін.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Rel »

Не было бы счастья, да несчастье помогло. Paypal полноценно заработал в Украине.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: АндрейМ і 5 гостей