Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Sentry писав: 28 лютого 2022, 11:28 Думаю, что на время военного положения никаких санкций ни за какие просрочки не будет. С другой стороны, если возможность платить есть, то стоит платить. Мы все понимаем, что бесплатных услуг не бывает.
Я думаю платить небольшой процент и за кредиты, и за коммуналку, и то только тогда, когда буду получать деньги.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення vito »

Sentry писав: 28 лютого 2022, 11:28
Bagach писав: 28 лютого 2022, 11:22 Мне интересно, если на время войны не платить коммунальные, будут позовами закидывать? Или у коммунальщиков хватит совести этого не делать.
Думаю, что на время военного положения никаких санкций ни за какие просрочки не будет. С другой стороны, если возможность платить есть, то стоит платить. Мы все понимаем, что бесплатных услуг не бывает.
http://mpe.kmu.gov.ua/minugol/control/u ... t_id=35109
"міністр енергетики довів до відома керівництва компаній операторів систем розподілу інформацію про неможливість відключення жодних категорій споживачів від енергопостачання на час дії військового стану."
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

vito писав: 28 лютого 2022, 12:55 "міністр енергетики довів до відома керівництва компаній операторів систем розподілу інформацію про неможливість відключення жодних категорій споживачів від енергопостачання на час дії військового стану."
Главное, чтобы не то что не отключали, а чтобы не кидали судебные иски, и суды не выносили заочные решения в пользу коммунальщиков, если, к примеру не будет несколько месяцев платежей, или сумма задолженности не станет большой.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

Bagach писав: 28 лютого 2022, 11:36
Sentry писав: 28 лютого 2022, 11:28 Думаю, что на время военного положения никаких санкций ни за какие просрочки не будет. С другой стороны, если возможность платить есть, то стоит платить. Мы все понимаем, что бесплатных услуг не бывает.
Я думаю платить небольшой процент и за кредиты, и за коммуналку, и то только тогда, когда буду получать деньги.
Якщо гроші отримуєш, то треба платити 100% від рахунку.
А то потім зза таких хитрунів двірникам не дають візу США.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Inguri писав: 28 лютого 2022, 13:14 Якщо гроші отримуєш, то треба платити 100% від рахунку.
А якщо отримуєш менше, ніж тобі виставили рахунок?
До речі, під отриманням я маю на увазі будь-які прибуткові операції, а не тільки зарплату. Рефанди за квитки, допомога родичів. Зарплати в мене взагалі може не бути, так як поліграфія та зовнішня реклама мало кому потрібна під час війни.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення asu »

Щось я в тихому шоці. В той час як купа людей переводять гроші на армію, допомагають волонтерам, хтось навіть сплачує податки наперед, лукшері мандрівник навіть не збирається платити за комуналку в Хмельницькому. Серйозно?
Аватар користувача
АндрейМ
A380
Повідомлень: 1705
З нами з: 18 липня 2012, 10:05
Звідки: KBP
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення АндрейМ »

По всем счетам необходимо платить, если есть возможность. Нельзя пользоваться военным положением, чтобы этого не делать.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

asu писав: 28 лютого 2022, 13:50 Щось я в тихому шоці. В той час як купа людей переводять гроші на армію, допомагають волонтерам, хтось навіть сплачує податки наперед, лукшері мандрівник навіть не збирається платити за комуналку в Хмельницькому. Серйозно?
Я та всі мої родичі вчора-сьогодні попереводили кошти на допомогу армії. Всі кошти з бонусів та ЗеТисячі, частину власних коштів. Комуналку зможемо платити із зарплати. Сьогодні одному з членів моєї родини хазяїн сказав, що на час війни не буде платити зарплату, але на роботу родич має ходити. Чи ви, такі розумні, пропонуєте платити за комуналку, а не на допомогу армії, чи замість їжі та ліків?
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Підтримка наших захисників і бонуси для перемоги!
Мир не купиш за гроші. Але за гроші можна купити озброєння для тих, хто його обороняє. Пишаємось нашими клієнтами.
Ви перерахували Збройним силам України:
❤️ 144 мільйони грн з рахунку Бонус+ (всього за добу!);
❤️ 850 мільйонів грн з карток єПідтримка (за 3 дні);
❤️ 760 мільйонів грн з особистих карток (за 3 дні).
Як доєднатися?
1️⃣ Приват24 — Добро — Підтримка ЗСУ
2️⃣ У переліку карток вибрати картку або рахунок Бонус+
Дякуємо! Кожна ваша гривня безцінна.
Беремо і наближаємо перемогу!
Из Фейсбука Приватбанка.
Аватар користувача
SergeyL
A380
Повідомлень: 1073
З нами з: 08 березня 2017, 16:51
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення SergeyL »

Мне монобанк вальнул кредитную линию со 100к до 40к, так что наверное никто не избежал такой участи. Приват не резал, но там у меня и так мизер. Мотивы банков тоже понимаю: можно и обанкротиться без подобных действий. Сбросил на армию все бонусные деньги и 500 баксов личных, пока так.
Аватар користувача
asu
Airbus A340
Повідомлень: 742
З нами з: 19 березня 2013, 15:03
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення asu »

Моно скасував плату за платінум карту в березні
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Под санкции попали Фридман и Авен, совладельцы Альфа-Груп. Украинцский Альфа-Банк в коментах на ФБ открещивается от того, что они - российский банк, ведь зарегистрированны, по-моему, где-то в Европе. Любопытна дальнейшая судьба банка. Благо, не держу там собственных средств. Только кредитные карты.

UPD. Пост банка в своем ФБ:
На звичайну роботу Альфа-Банку Україна санкції по відношенню до М. Фрідмана та П. Авена не впливають. Банк працює без обмежень.
28 лютого 2022 року ЄС застосував санкції до деяких бізнесменів. Оголошені санкції по відношенню до акціонерів - М.Фрідмана та П.Авена стосуються ВИКЛЮЧНО приватних осіб, та на бізнес Альфа-Банку в Україні не впливають. США та Великобританія НЕ застосували санкції до М.Фрідмана та П.Авена, в їх юрисдикціях для вказаних бізнесменів немає жодних санкційних обмежень.
Михайло Фрідман (32,86%) та Петро Авен (12.40%), дійсно, є акціонерами ABH Holdings S.A. Але дана частка не є контрольним пакетом володіння, що неодноразово підтверджувалось регулюючими органами України.
У зв’язку із цим, санкції стосуються акціонерів, як приватних осіб, а не банку в цілому. На звичайну роботу Альфа-Банку Україна санкції не впливають. Банк працює без обмежень.
Більше того, розглядається питання зміни структури власності банку задля відповідності вимогам міжнародного та національного законодавства та забезпечення безперебійної роботи та сервісу для клієнтів.
Альфа-Банк Україна – один з найбільших українських приватних банків (6 500 співробітників, 1,5 млн клієнтів) з міжнародним капіталом. Належить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. зі штаб-квартирою у Люксембурзі. Банківська група ABHH об'єднує у собі банківські та фінансові установи у Східній та Західній Європі, у тому числі в Нідерландах та Великобританії. Акціонери Альфа-Банку (Україна) – це ABHH (Люксембург, ЄС), головна компанія банківської групи та дочірня компанія ABHH - ABH Ukraine Limited (Кіпр, ЄС).
Одним із кінцевих бенефіціарів Банку та усієї холдингової компанії ABH Holdings S.A. є міжнародна банківська група UniCredit S.p.A. (Італія) – одна з найбільших банківських груп Європи, а також міжнародна компанія з дослідження ракових захворювань TMFСR (США).
На даний час Банк працює відповідно до Постанови НБУ щодо роботи банківської системи в умовах військового стану. У рекордні строки налаштовано всі критичні функції банку для забезпечення роботи відділень, поповнення банкоматів готівкою, проведення платежів корпоративних клієнтів, безперебійної роботи онлайн сервісів цифрового банку Sense.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

чеський сбербанк капут. Хз, що буде з альфою
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Гетьманцев сказал вчера, что если магазины намеренно не принимают карточки (например, лепят горбатого, что пос-терминал не работает) и требуют только наличку - сообщать куда-то. Типа, по закону военного времени, реакция должна быть быстрой. Только куда обращаться, я не запомнил. В полицию, что ли.
Inguri

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Inguri »

в нинішній час хз де тримати кошти. Мабуть 50/50 готівка/картка
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Вчера было разрешено тратить деньги ЗеТысячи на все. Не знаю, во всех ли банках так. В Альфе - можно.

И, собственно, сообщение от Альфы на счет их подсанкционных совладельцев:
Частка підсанкційних осіб, які опосередковано володіють акціями Альфа-Банку Україна, буде передана у власність узгодженим із НБУ фізичним та юридичним особам-резидентам України.
Йдуть переговори з великими польськими та українськими компаніями, а також приватними інвесторами.
Мажоритарними власниками банку залишаються великі європейські та американські фонди та компанії.
Це рішення зніме репутаційні ризики на тлі санкційних обмежень по відношенню до двох акціонерів-фізичних осіб.
Из ФБ Альфы.
========================================================
Bagach писав: 02 березня 2022, 11:04 Гетьманцев сказал вчера, что если магазины намеренно не принимают карточки (например, лепят горбатого, что пос-терминал не работает) и требуют только наличку - сообщать куда-то. Типа, по закону военного времени, реакция должна быть быстрой. Только куда обращаться, я не запомнил. В полицию, что ли.
Статья из хмельницких СМИ:
Хмельницьких підприємців попередили про відповідальність за відмову приймати картки

Містяни масово скаржаться до Держпродспоживслужби.

...
https://vsim.ua/Groshi/hmelnitskih-pidp ... 29253.html
Востаннє редагувалось 03 березня 2022, 13:04 користувачем Bagach, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Bagach
A380
Повідомлень: 6517
З нами з: 05 січня 2018, 15:11
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Bagach »

Новости от Альфы.
Спростування некоректної інформації, що з’явилась у ЗМІ

06 березня 2022 18:00

Інформація, опублікована на ресурсах Альфа-Банку Росія та деяких ЗМІ про передачу контролю над Альфа-Банком Україна спеціальному комітету з 4 знову призначених незалежних директорів не відповідає дійсності. Дана комунікація – результат нерозуміння наслідків політичних подій останніх днів та некоректної інтерпретації регуляторних вимог в Україні.

Відповідно до банківського законодавства України та регуляторної практики європейських банків, Банком керує менеджмент (Правління), поставивши у пріоритет інтереси клієнтів та Банку, з метою збереження бізнесу, і лише після цього – інтересів акціонерів.

У зв'язку з цим просимо взяти до уваги наступну інформацію:

Альфа-Банк Україна в рамках чинного законодавства готує план зміни підсанкційних акціонерів Альфа-Банку Україна для зняття репутаційних ризиків та забезпечення стабільної роботи найбільшого системоутворюючого приватного банку в Україні.

Таким чином банк виконає вимоги та норми щодо виведення підсанкційних осіб з акціонерів банку.

До формального оформлення всіх процедурних питань ТОП-менеджмент Альфа-Банку Україна дійсно отримав повноваження приймати та погоджувати з НБУ рішення задля завершення переговорів з інвесторами, забезпечення стабільної роботи Банку. Повноваження підсанкційних акціонерів на перехідний період заморожені, водночас відповідальність акціонерів за Банк зберігається.

Альфа-Банк Україна працює у штатному режимі, просимо довіряти лише офіційній інформації на сайті банку.
https://alfabank.ua/news/sprostuvanna-n ... ilas-u-zmi
Аватар користувача
Dormice
A380
Повідомлень: 1177
З нами з: 11 серпня 2012, 12:43
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Dormice »

Офігеваю. Російський банк ще досі тут?! Всі їх слова тре перевіряти на достовірність
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення grzegorz »

Де безпечніше тримати кошти у випадку краху банк системи:

1. Фоп рахунок usd
2. Фоп рахунок uah
3. Банк рахунок (звичайної фіз особи) uah

?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Лучшие карты и сайты для кэшбэка. А что используете вы?

Повідомлення Sentry »

grzegorz писав: 08 березня 2022, 13:43 Де безпечніше тримати кошти у випадку краху банк системи:

1. Фоп рахунок usd
2. Фоп рахунок uah
3. Банк рахунок uah

?
А это зависит от типа краха.

Единственный момент сходу - фоп счета не гарантируются Фондом, в то время как счета физ лиц гарантируются до 200к грн.

Сейчас любые прогнозы строить невозможно, так что я бы рекомендовал максимальную диверсификацию.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей