Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'язаних.

fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

Выбывающие по алгоритму "на ПМЖ" в понимании Украинского "овира" у меня вопросов не возывают. Там все ясно - снялся везде - уехал - забыл.
Выбывающие на времменно - это другаю история. В 1994 термина временное пребывание еще не было. Тогда еще концы рубили конкретно.
fiua
Airbus A330
Повідомлень: 535
З нами з: 04 липня 2012, 10:16
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення fiua »

Там интересное есть:
2.3. Військовозобов'язані, які прибули до нового місця
проживання у сільську місцевість, а також у міста і селища, де
відсутні військові комісаріати, для включення до обліку
військовозобов'язаних у семиденний строк особисто прибувають з
військово-обліковими документами в орган місцевого самоврядування.
Призовники зобов'язані особисто з'являтися у військові
комісаріати для зняття з військового обліку і у семиденний строк з
дня прибуття на нове місце проживання стати на військовий облік.
Військовозобов'язані, які вибувають до нового місця
проживання з сільської місцевості, а також з міст і селищ, де
відсутні військові комісаріати, для зняття з обліку особисто
прибувають в орган місцевого самоврядування.

Про військовозобов'язаних і призовників, які вибули до нового
постійного місця проживання за межі адміністративно-територіальної
одиниці без зняття з обліку, орган місцевого самоврядування
повідомляє у військовий комісаріат для вжиття необхідних заходів
.
Непонятно, касается ли это всех или только сельских переселенцев.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення vito »

fiua писав:Там интересное есть:
2.3. Військовозобов'язані, які прибули до нового місця
проживання у сільську місцевість
, а також у міста і селища, де
відсутні військові комісаріати, для включення до обліку
військовозобов'язаних у семиденний строк особисто прибувають з
військово-обліковими документами в орган місцевого самоврядування.

Призовники зобов'язані особисто з'являтися у військові
комісаріати
для зняття з військового обліку і у семиденний строк з
дня прибуття на нове місце проживання стати на військовий облік.

Військовозобов'язані, які вибувають до нового місця
проживання з сільської місцевості, а також з міст і селищ, де
відсутні військові комісаріати
, для зняття з обліку особисто
прибувають в орган місцевого самоврядування.

Про військовозобов'язаних і призовників, які вибули до нового
постійного місця проживання
за межі адміністративно-територіальної
одиниці без зняття з обліку, орган місцевого самоврядування
повідомляє у військовий комісаріат для вжиття необхідних заходів
.
Непонятно, касается ли это всех или только сельских переселенцев.
ИМХО: похоже, что этот параграф 2.3 касается всех (не только сельских):
1-й абзац - для "сельских" военообязанных (обязанность: "особисто прибувають");
2-й абзац - для "несельских" военообязанных (обязанность: "особисто з'являтися"): 2-й абзац гласит "зобов'язані особисто з'являтися у військові комісаріати": а т.к. в сельской местности "відсутні військові комісаріати" - то этот абзац только для "несельских";
3-й абзац - для "сельских" военообязанных (обязанность: "особисто прибувають");
4-й абзац: для тех военообязанных, кто "вибули до нового постійного місця проживання без зняття з обліку" (обязанность: "орган місцевого самоврядування повідомляє") - т.е., гипотетически может быть как для "сельских", так и для "несельских";

Нет спору: текст инструкции содержит двоякую трактовку/интерпретацию.

NB: все вышеприведенное - ИМХО.

P.S. Эта инструкция (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0308-11) написана для учета "в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах"
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення vito »

vito писав:В Указі «Про проведення часткової мобілізації» від 14.01.2015 року № 15/2015, Законі України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», Законі України «Про військовий обов’язок і військову службу» не міститься будь-яких обмежень чи гарантій щодо призову військовозобов’язаних, які перебувають закордоном.
Информация для студентов, аспірантов и докторантов, а также научно-преподавательского состава университетов и преподавателей школ:

24.07.2015 вступил в силу Закон від 01.07.2015 № 570-VIII "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації окремих категорій педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників":
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/570-viii

"Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також:

студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання;

наукові і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів, за умови, що вони працюють відповідно у вищих навчальних закладах, наукових установах та організаціях, загальноосвітніх навчальних закладах за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки"
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Rel »

Ого, сколько текста и законов. А по сути, если я смогу получить ВНЖ или ПМЖ, я смогу сняться с учёта и всё, меня никогда не призовут подтирать жопу обосравшемуся правительству?
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення nik-dem »

Rel писав:Ого, сколько текста и законов. А по сути, если я смогу получить ВНЖ или ПМЖ, я смогу сняться с учёта и всё, меня никогда не призовут подтирать жопу обосравшемуся правительству?
У чому конкретно ваші претензії?
nunuck
Airbus A318
Повідомлень: 1
З нами з: 08 серпня 2015, 09:30
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення nunuck »

Сегодня военкомат повешал на подъездную дверь письмо счастья одному из жильцов, точнее это была ксерокопия двух вытягов: первый вытяг это направление в ровд от военкомата о розыске данного жильца так как 2 предыдущие повестки проигнорировал(я так понимаю он в них не расписывался а считается что проигнорировал) Разыскивают с целью выяснить где находится жилец, почемц не явился по повесткам и разъясние отвественности за уклонение и
вторая часть
уведомление что он внесен в реестр, а ...
... На осіб, які будуть внесені до цього Реєстру передбачається розповсюдження ряду обмежень чи заборон, а саме: виготовлення закордонного паспорта, перетин державного кордону України, отримання кредитів в банках, зміна місця реєстрації, продаж (купівля) нерухомого та рухомого майна, постановка та зняття з обліку транспортних засобів, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

И под низом прикреплена повестка с оторванным корешком

Вот интересно насколько это прввомерно и реально его не выпустят при попытке выезда за границу например на отдых
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Rel »

nik-dem писав:У чому конкретно ваші претензії?
Претензий нет, есть только вопрос из-за непонимания законов. Ну не юрист я.

И немного по теме об отказе от мобилизации - https://youtu.be/FB06KTlKlrQ
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення nik-dem »

Rel писав:
nik-dem писав:У чому конкретно ваші претензії?
Претензий нет, есть только вопрос из-за непонимания законов. Ну не юрист я.

И немного по теме об отказе от мобилизации - https://youtu.be/FB06KTlKlrQ
Тобто по темі сказати нема чого, але висратись на українофобську тематику неодмінно треба. Це ж модно у людей з совком в голові і повною апатією та пофігізмом в діях.

Кидати пропагандистські ролики не треба. Ця кампанія була запущена ззовні і керувалася теж ззовні. І тільки ідіот може не розуміти цього.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Rel »

Тобто не все люди в мире и даже в этой стране разделяют вашу точку зрения. Не всем хочется убивать или быть убытым или даже просто быть причастным к этой грязной войне и вернуться калекой и/или с поехавшей крышей/поломанной психикой, как многие афганцы, как американцы во Вьетнаме.
У меня нет совка голове, я родился, когда его уже не было. Не хотеть в армию могут не только люди с совком в голове, подумайте над этим, это нормально. Поэтому искать пути спасения от армии - это естественное стремление. Я не корю тех, кто рвётся в армию, это их выбор, а к остальным не приставайте.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення mischko »

Одне діло не поділяти точку зору, а зовсім інше закликати людей до порушення мобілізаційного законодавства. Останнім може зацікавитись СБУ.

Ну і ще одна нестиковочка - якщо вам є, що втрачати - значить є зміст це щось захищати. Я вчора тут в Амстердамі був на шашлику в родині, де жінка з Донецька. Вона розповідала, що Піски - це було елітне котеджне селище. Зараз це руїна. Ви й самі бачите, скільки джипів на донецьких номерах в Харкові. Але джип можна вивезти, а хату, дачу, бізнес вивезти не получиться.
Аватар користувача
Rel
A380
Повідомлень: 2913
З нами з: 19 липня 2014, 03:05

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення Rel »

mischko писав:Ну і ще одна нестиковочка - якщо вам є, що втрачати - значить є зміст це щось захищати. Я вчора тут в Амстердамі був на шашлику в родині, де жінка з Донецька. Вона розповідала, що Піски - це було елітне котеджне селище. Зараз це руїна. Ви й самі бачите, скільки джипів на донецьких номерах в Харкові. Але джип можна вивезти, а хату, дачу, бізнес вивезти не получиться.
Мы как только началась вся эта заворуха продали квартиру. Сейчас бы мы её уже не продали, почти никто сейчас не покупает квартиры даже по ценам в полтора раз ниже. Дело за выбором новой страны страны, но сделать это сразу не получается, вот и заинтересовался темой ВНЖ и снятия с воинского учёта, и просто задал вопрос.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення mischko »

братовбивча і ганебна війна
ганебно, це коли на вулицях твого міста господарюють бурятські і чеченські найманці, солдати на блокпостах не розуміють суржику, а діти гинуть на розтяжках. Ось це ганебно. А те, що робить ЗСУ - це відновлення територіальної цілісності і суверенітету.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11282
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення mischko »

Rel писав:
mischko писав:Ну і ще одна нестиковочка - якщо вам є, що втрачати - значить є зміст це щось захищати. Я вчора тут в Амстердамі був на шашлику в родині, де жінка з Донецька. Вона розповідала, що Піски - це було елітне котеджне селище. Зараз це руїна. Ви й самі бачите, скільки джипів на донецьких номерах в Харкові. Але джип можна вивезти, а хату, дачу, бізнес вивезти не получиться.
Мы как только началась вся эта заворуха продали квартиру. Сейчас бы мы её уже не продали, почти никто сейчас не покупает квартиры даже по ценам в полтора раз ниже. Дело за выбором новой страны страны, но сделать это сразу не получается, вот и заинтересовался темой ВНЖ и снятия с воинского учёта, и просто задал вопрос.
Я став на тимчасовий консульський облік в Гаазі в 2012-му, якраз перед виборами. Консул пояснив, що це найлегший для нього спосіб включити мене до списку виборців по закордонній виборчій дільниці. Ніякого зняття з обліку в Україні я не робив, та власне і законом це не передбачено - нехай цим займаються наші консульські працівники, їм за це зарплату платять, я їм всю інформацію про місце проживання в Україні надав.

Якщо хочеш виїжджати - просто виїжджай і ставай на облік. Ніяких рухів з воєнкоматом чи пропискою в Україні я особисто не робив і ніхто з моїх знайомих теж такого не робив.
nik-dem
A380
Повідомлень: 1176
З нами з: 16 жовтня 2011, 16:20
Звідки: Україна
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'яза

Повідомлення nik-dem »

Rel писав:Тобто не все люди в мире и даже в этой стране разделяют вашу точку зрения. Не всем хочется убивать или быть убытым или даже просто быть причастным к этой грязной войне и вернуться калекой и/или с поехавшей крышей/поломанной психикой, как многие афганцы, как американцы во Вьетнаме.
У меня нет совка голове, я родился, когда его уже не было. Не хотеть в армию могут не только люди с совком в голове, подумайте над этим, это нормально. Поэтому искать пути спасения от армии - это естественное стремление. Я не корю тех, кто рвётся в армию, это их выбор, а к остальным не приставайте.
Так ніхто Вам не забороняє. Але якщо Ви принципово не бажаєте цим займатись, то Ви не маєте обирати сторону і в інформаційній війні.

Якщо Ви не хочете брати участь у війні, але й незадоволення станом речей стримати не в змозі, то акцентуйте увагу на реальних проблемах теперішньої мобілізації, як-от: корупція та сваволя воєнкомів і лікарських комісій, проблеми із забезпеченням бійців, проблеми в деяких армійських частинах. Боротьба із цим неподобством — задача громадянського суспільства сьогодні.

Це все треба робити замість того, щоб банально лити воду на млин антиукраїнської пропаганди, яка (як і сто років тому, у 1919 – 1921 рр.) грає на природньому почутті миру та злагоди українців та, не в останню чегу, апелює до розкручених самою імперською пропагандою стереотипів про «мирних добрих малоросів», що жлуктають самогон по святах, їдять сало й вареники та по неділях ходять до церкви». Їм не потрібно, щоб українці усіх національностей захищали себе, свої сім'ї та державу. Висміювання та приниження українців на темі їхньої воєнної історії та теперішньої війни має ту ж сутність. Моральні знущання та відверто расистсько-шовіністичні приниження (які, до речі, ще задовго до усіляких майданів-шмайданів існували) покликані для зниження самооцінки українців, покликані для продукування в них відчуття власної нікчемности та недовіри, головним чином до себе. Ставати на цю сторону — не поважати себе. І байдуже, що Ви там нігіліст-пацифіст чи инший там якийсь «-іст».
Аватар користувача
North_West
A380
Повідомлень: 1425
З нами з: 06 вересня 2011, 16:21
Звідки: WAW
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'язаних.

Повідомлення North_West »

В Киеве объявлена масштабная облава на уклонистов от армии.
Во всех структурных предприятиях КГГА и на ряде киевских предприятий будет проведена масштабная работа по поиску уклонистов от армии.
https://focus.ua/society/391568/
Об этом сообщается в распоряжении мэра Киева Виталия Кличко, опубликованном на сайте КГГА.
Киевский городской военный комиссариат проверит состояние учета военнообязанных и призывников в департаментах экономики и финансов, транспортной инфраструктуры, жилищно-коммунальной инфраструктуры и других подразделениях городской администрации
Также военкомат будет искать уклонистов на таких крупных столичных предприятиях, как телеканалы "Интер", СТБ, ICTV, ПАО "Киевгаз", "Укрбуд", фабрика "Рошен", ЧАО "Индар", клиника "Борис", клиника "Медиком", Киевская городская клиническая больница скорой помощи, "Киевводоканал", Государственная миграционная служба, завод "Маяк", Оболонский районный суд Киева, Государственная служба статистики Украины, Национальная филармония Украины, "Укртранснафта", "Киевский витаминный завод", "Киевхлеб", "Борщаговский химико-фармацевтический завод", Киевский городской клинический онкологический центр, "Укртрансгаз", 410-й завод гражданской авиации, Апелляционный суд Киева, "Нафтогаз Украины", ГАК "Автомобильные дороги Украины", медицинская сеть "Добробут".
Аватар користувача
Igoresha
A380
Повідомлень: 5434
З нами з: 05 лютого 2013, 10:43
Контактна інформація:

Re: Оголошення мобілізації. Виїзд за кордон військовозов'язаних.

Повідомлення Igoresha »

Не знаю, как сейчас, но когда я впервые пришел в военкомат после поступления, чтобы взять справку для загранпаспорта, мою папку не могли найти год, а потом 2 года не могли найти справку, что я был на втором курсе в универе (при том, что я уже приходил, когди учился на третьем). Так что в то время они своей задницы не могли найти, не то, что уклонистов. Но может что-то и изменилось
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 51 гість