Пересечение границы с двумя гражданствами

Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення v_volf »

manjeroke писав: 11 січня 2019, 19:17
v_volf писав: 11 січня 2019, 19:09 Згідно з Конституцією, громадянин України не може бути позбавлений права у будь-який час повернутися в Україну.

Одночасно, згідно з правилами перетинання державного кордону громадянами України, громадянин повинен надати паспорт України для виїзду за кордон. У разі втрати чи недійсності паспорта повинно бути оформлене посвідчення особи на повернення в Україну.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF
могут быть случаи когда гражданин Украины вынужден доказывать право на гражданство.
Например ребенок гражданина Украины, родившийся заграницей, может не иметь никакого документа выданного Украиной и не быть зарегистрированым ни в одной из баз/систем. Однако это не отменяет закон о гражданстве и соответственно ребенок будет гражданином Украины. В такой ситуации вероятно человек сможет беспрепятственно пользоваться гражданством другой страны на территории Украины

Стаття 29 прямо каже, що
29. За порушення порядку перетинання державного кордону,
встановленого цими Правилами, громадяни притягуються до
відповідальності згідно із законом.
65329
Airbus A318
Повідомлень: 37
З нами з: 25 листопада 2017, 04:45
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення 65329 »

Иван писав: 11 січня 2019, 16:07
65329 писав: 11 січня 2019, 15:31 Из личного опыта, проблемы у вас могут возникнуть не с погранцами, а с таможней...могут не пустить (либо придётся "решать" на месте) в Украину мотивируя что не выехали из Украины официально (нужен штамп ПМЖ в укр. паспорте) и соответственно все еще явл. налоговым резидентом и пытаетесь ввести авто незаконно. Если ввозить авто по укр паспорт, придется оставить залог в размере растаможки.
но ведь для того чтобы въехать на польских номерах с укр паспортом нужен просто консульский учёт (достаточно временного). Но я о другом, допустим, не пускают потому как идентифицировали что я украинец, ок, я не против оставить залог растаможки, но!!! Машина зарегистрирована на меня поляка (Имя в тех паспорте отличается от укр паспорта!) правильно ли я понимаю что в таком случае даже с залогом я въехать не смогу?
С залогом въедите без проблем(если техпаспорт на вас), др вопрос как его потом забрать..
65329
Airbus A318
Повідомлень: 37
З нами з: 25 листопада 2017, 04:45
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення 65329 »

Honduras писав: 11 січня 2019, 17:34
Globetrotter писав: 11 січня 2019, 14:23 У мене є знайома, яка 3 роки назад отримала громадянство ЄС і з того часу жодного разу не заїхала по українському паспорту. А їздила десятки разів. Ніхто нічого не спитав ні на кордоні з Польщею, ні в Борисполі. Це лотерея.
Тут отягчающее обстоятельство - машина на бляхах и таможенники очень быстро все вычислят. Это не их дело, но думаю крови попьют(((
Это в "точку" :klass:
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення manjeroke »

v_volf писав: 11 січня 2019, 19:20
Стаття 29 прямо каже, що
29. За порушення порядку перетинання державного кордону,
встановленого цими Правилами, громадяни притягуються до
відповідальності згідно із законом.
это понятно, но в таком случае как описываю, пограничники никак не могут установить наличие гражданства Украины, так как не существует ни одного документа который это подтверждает.

Пара примеров:
1. Семья знакомых, украинцы. С начала 2000-ых жили в свинособакии, муж получил гражданство, родился ребенок. Ребенку оформили паспорт свинособак, но его мать гражданка Украины. Значит он является гражданином Украины тоже.
В 2014 переехали в Украину. Ребенок до недавнего времени везде считался гражданином свинособакии и неоднократно сотрудники гос. служб оформляли его как иностранца. Более того в ДМС отцу сказали чтобы получить гражданство Украины ему надо пройти процедуру воссоединения с родственником(матерью). Через месяц, другой сотрудник сказал что просто нужно получить документ, подтверждающий гражданство и дал список документов. В итоге на днях они уже получат заграничный паспорт.

2. Мой сын при рождении стал гражданином 3 стран(США, Украина и Азербайджан), но государственные органы Украины и Азербайджана даже понятия об этом не имеют. По этому если в будущем он приедет в Украину/Азербайджан и не будет говорить что его родители тоже украинец и азербайджанка, то государство никогда об этом не узнает и соответственно не сможет привлечь к ответственности.
Inguri

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Inguri »

Саме по собі наявність іншого громадянства не є порушенням.
Тому, коли син приїде до України, продемострує здалеку три паспорти, але на контроль надасть український, то welcom in Ukraine(c)
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення manjeroke »

Inguri писав: 11 січня 2019, 22:16 Саме по собі наявність іншого громадянства не є порушенням.
Тому, коли син приїде до України, продемострує здалеку три паспорти, але на контроль надасть український, то welcom in Ukraine(c)
я про ситуацию когда гражданство Украины вообще не оформляется и государство не знает об этом. По закону он гражданин, но об этом нет н какой информации в гос органах
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Honduras »

manjeroke писав: 11 січня 2019, 22:24
Inguri писав: 11 січня 2019, 22:16 Саме по собі наявність іншого громадянства не є порушенням.
Тому, коли син приїде до України, продемострує здалеку три паспорти, але на контроль надасть український, то welcom in Ukraine(c)
я про ситуацию когда гражданство Украины вообще не оформляется и государство не знает об этом. По закону он гражданин, но об этом нет н какой информации в гос органах
Он имеет право получить гражданство, но автоматически стать гражданином,возможно???
Аватар користувача
manjeroke
A380
Повідомлень: 3151
З нами з: 20 червня 2017, 08:10
Звідки: MLB/MCO
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення manjeroke »

Honduras писав: 11 січня 2019, 22:30
manjeroke писав: 11 січня 2019, 22:24
Inguri писав: 11 січня 2019, 22:16 Саме по собі наявність іншого громадянства не є порушенням.
Тому, коли син приїде до України, продемострує здалеку три паспорти, але на контроль надасть український, то welcom in Ukraine(c)
я про ситуацию когда гражданство Украины вообще не оформляется и государство не знает об этом. По закону он гражданин, но об этом нет н какой информации в гос органах
Он имеет право получить гражданство, но автоматически стать гражданином,возможно???

Стаття 6. Підстави набуття громадянства України

Громадянство України набувається:

1) за народженням;
я не юрист, но как я понимаю ребенок считается гражданином Украины в момент рождения, если один из его родителей так же гражданин Украины.
Honduras
Airbus A340
Повідомлень: 960
З нами з: 10 січня 2013, 14:21

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Honduras »

manjeroke писав: 11 січня 2019, 22:37
Honduras писав: 11 січня 2019, 22:30
manjeroke писав: 11 січня 2019, 22:24

я про ситуацию когда гражданство Украины вообще не оформляется и государство не знает об этом. По закону он гражданин, но об этом нет н какой информации в гос органах
Он имеет право получить гражданство, но автоматически стать гражданином,возможно???

Стаття 6. Підстави набуття громадянства України

Громадянство України набувається:

1) за народженням;
я не юрист, но как я понимаю ребенок считается гражданином Украины в момент рождения, если один из его родителей так же гражданин Украины.
Тоже не юрист, но думаю что для этого нужны какие то действия - получение свидетельства о рождении, регистрация.... иначе как с Сенцовым может быть (
Аватар користувача
devmind
A380
Повідомлень: 1106
З нами з: 23 травня 2012, 11:32
Звідки: ODS
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення devmind »

Honduras писав: 11 січня 2019, 22:40 Тоже не юрист, но думаю что для этого нужны какие то действия - получение свидетельства о рождении, регистрация.... иначе как с Сенцовым может быть (
В статье 7 того же Закона "О гражданстве Украины" сказано:
Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення v_volf »

vito писав: 11 січня 2019, 18:26duplicate
Вітаю, я також родом з Харкова.

На мою думку, суд постановив на Вашу користь через те, що Ви не укривали факту наявності українського громадянства та змогли пред’явити чинний документ, передбачений законом. Як вже багато разів писалося, сам факт громадянства іншої держави не є ані порушенням, ані автоматичним позбавленням громадянства України.

Два питання, які в мене є після прочитання постанови суду, так це чому Ваша адреса вказана харківська, коли Ви, пам`ятається, знаходитеся на консульському обліку (постійному?). Якщо Ви на тимчасовому обліку, то ОК. І друге: наскільки мені відомо, закон Німеччини про громадянство прямо забороняє мати більше одного громадняства. Чи Ви отримали якійсь спеціальний дозвіл на це?

Дуже радий бачити реальне функціонування судової системи.
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення v_volf »

manjeroke писав: 11 січня 2019, 20:12
v_volf писав: 11 січня 2019, 19:20
Стаття 29 прямо каже, що
29. За порушення порядку перетинання державного кордону,
встановленого цими Правилами, громадяни притягуються до
відповідальності згідно із законом.
это понятно, но в таком случае как описываю, пограничники никак не могут установить наличие гражданства Украины, так как не существует ни одного документа который это подтверждает.

Пара примеров:
1. Семья знакомых, украинцы. С начала 2000-ых жили в свинособакии, муж получил гражданство, родился ребенок. Ребенку оформили паспорт свинособак, но его мать гражданка Украины. Значит он является гражданином Украины тоже.
В 2014 переехали в Украину. Ребенок до недавнего времени везде считался гражданином свинособакии и неоднократно сотрудники гос. служб оформляли его как иностранца. Более того в ДМС отцу сказали чтобы получить гражданство Украины ему надо пройти процедуру воссоединения с родственником(матерью). Через месяц, другой сотрудник сказал что просто нужно получить документ, подтверждающий гражданство и дал список документов. В итоге на днях они уже получат заграничный паспорт.

2. Мой сын при рождении стал гражданином 3 стран(США, Украина и Азербайджан), но государственные органы Украины и Азербайджана даже понятия об этом не имеют. По этому если в будущем он приедет в Украину/Азербайджан и не будет говорить что его родители тоже украинец и азербайджанка, то государство никогда об этом не узнает и соответственно не сможет привлечь к ответственности.
В обох випадках батьки не виконали норму Сімейного кодексу України.
Стаття 144. Обов'язок батьків зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану

1. Батьки зобов'язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини, зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану.

Невиконання цього обов'язку є підставою для покладення на них відповідальності, встановленої законом.
Щодо сину, який не скаже, що у нього батько - громадянин України. Якщо він подорожує окремо від Вас - це може спрацювати. Я не говорю тут про моральний тягар говорити неправду та вчити такому способу дитину. Але якщо син подорожуватиме з Вами, то встановлення факту громадянства не буде важкою справою, адже громадянство за народженням набувається автоматично з дня народження дитини.
AleksLes
Airbus A319
Повідомлень: 165
З нами з: 22 березня 2017, 07:19
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення AleksLes »

Иван писав: 11 січня 2019, 12:10 Здравствуйте! Такой вопрос - у меня двойное гражданство (польское и украинское), могу ли я въехать в Украину с польским паспортом на польском авто (написание имени в паспорте Украины и Польши отличается), машини зарегистрирована на меня как гражданина Польши. Спасибо за ответ
В принципе тут уже все расказали как правильно - пересекать укр границу по укр паспорту.
Из опыта знакомых - до относительно недавного времени въезд в Украину по иностранному паспорту (при наличии укр гражданства) проходил, но до какой степени это разгильдяйтво пограничников буде продолжаться, я не знаю.
Опыт относится к аэропорту Борисполь, ни про какие евробляхи речь естественно не идет.
Паспорта в основном из северной америки.

Я так не делаю, и другим не советую.

Но многие просто ленятся обновлять укр паспорт после получения вторго гражданства. Считают что укр гражданство автоматически потерлось после получения иностранного. Что совсем не так.

Все это очень стремно имхо.
В оди прекрасный день в Украину вас впустят (не имеют права не пустить), но без предъявления действительного укр паспорта могут не выпустить.
Так что как минимум держите паспорт действительным.
vito
Airbus A340
Повідомлень: 980
З нами з: 08 січня 2013, 17:50
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення vito »

manjeroke писав: 11 січня 2019, 18:49 Не двойного, а второго.. vito, Вы же разбираетесь в теме.
правильно: Не "двойного", а "два гражанства", либо "множественное гражанство".
"двойное" - это написано не мной: это все цитаты (копипаст) из новостевых статей, приведенных по ссылкам выше; все претензии - к авторам публикаций.
manjeroke писав: 11 січня 2019, 18:49 Спасибо за столь большой пост, интересно почитать.
пожалуйста; возможно, кому-то информация будет полезной (дабы не быть в "cloud cuckoo land", построенном не слухах/фантазиях из источника ОБС)
v_volf писав: 12 січня 2019, 06:29
vito писав: 11 січня 2019, 18:26duplicate
Вітаю, я також родом з Харкова.

На мою думку, суд постановив на Вашу користь через те, що Ви не укривали факту наявності українського громадянства та змогли пред’явити чинний документ, передбачений законом. Як вже багато разів писалося, сам факт громадянства іншої держави не є ані порушенням, ані автоматичним позбавленням громадянства України.

Два питання, які в мене є після прочитання постанови суду, так це чому Ваша адреса вказана харківська, коли Ви, пам`ятається, знаходитеся на консульському обліку (постійному?). Якщо Ви на тимчасовому обліку, то ОК. І друге: наскільки мені відомо, закон Німеччини про громадянство прямо забороняє мати більше одного громадняства. Чи Ви отримали якійсь спеціальний дозвіл на це?

Дуже радий бачити реальне функціонування судової системи.
Шановний v_volf: то не моя іcторія - то цитування/текст/копіпаст із статті https://ru.exrus.eu/Dvoynoye-grazhdanst ... eated=true

Будь ласка, всі питання - до автора статті (як він підписався "Dr. Wladimir Iskin")
Аватар користувача
v_volf
A380
Повідомлень: 1311
З нами з: 02 червня 2012, 12:09
Звідки: HRK / YVR
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення v_volf »

А, зрозумів!
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення popTAB »

Код: Виділити все

Прикордонник наголосив, що рішення про депортацію не ухвалювалося. 
Слободян зазначив, що на рейс зі США єпископ реєструвався за паспортом громадянина США, а під час паспортного контролю він подав недійсний закордонний паспорт громадянина України.
https://espreso.tv/news/2019/02/14/zatr ... iv_do_ssha

Ось як буває коли два паспорти ;)))
Аватар користувача
Valdys
A380
Повідомлень: 4461
З нами з: 06 серпня 2013, 14:04
Звідки: IEV

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Valdys »

не погано владиками бути, квартири, машини, паспорт США)))
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Rainbow »

Valdys писав: 14 лютого 2019, 11:03 не погано владиками бути, квартири, машини, паспорт США)))
У санітарки теж два громадянства. Але літає куди захочи і ніяких претензій нема.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення AlexK »

Rainbow писав: 14 лютого 2019, 14:21
Valdys писав: 14 лютого 2019, 11:03 не погано владиками бути, квартири, машини, паспорт США)))
У санітарки теж два громадянства. Але літає куди захочи і ніяких претензій нема.
і подає недійсний документ?
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Пересечение границы с двумя гражданствами

Повідомлення Rainbow »

AlexK писав: 14 лютого 2019, 15:59 і подає недійсний документ?
В будь якому випадку громадянину України не може бути відомвлено у в'їзді в Україну.
Друге питання що поргранці скромно промовчали що його позбавили українського громадяства, що знову ж таки повністю незаконно.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 13 гостей