Отношение к тур фирмам

Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення popTAB »

Соловки - 100%, Воркута - 100%, Норильск - 100%, ... захади на аганьок ...
Аватар користувача
E-145
A380
Повідомлень: 1619
З нами з: 25 січня 2011, 21:57
Звідки: UKKK
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення E-145 »

Кийлів - 209$ (домік, хавчик, лодка, більядр)
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення viro »

Тур в Кемер. Другие страны не предлагать -))
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення popTAB »

Кемер під осінь ацтой ... сонце за гори ще в обід сідає
Аватар користувача
viro
A380
Повідомлень: 1432
З нами з: 23 квітня 2009, 11:27
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення viro »

И классно. Не жарится же как куры с утра до ночи бо уплачено -)) Плавали, знаем.
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Rainbow »

Прилетів я сьогодні з Іракліону. Розписую все по порядку як було.
І так по порядку. Договорювались що документи(страховка, ваучери і т.і.) мені передадуь у аеропорту. Я розрукував одну сторінку, там де були телефони тих діячів і все. На моє велике здивування у тих представників моїх документів не виявилось. Почали обдзвонювати і виясняти що за ху. Виявилось, що якщо у таваріщей Millenium T.C, це діло скачано, значить той хто скачав і їх роздрукував по дефолту. Як наслідок для мене нічого не мало бути, там проффєсіоналка з 6тирічним досвєм работи Алєся скачала і форварднула мені на мило. При тому ми договорювались що мені їх передадуть у руки. А про цю фішку вона не знала. По ходу розмови, виявилось ніяких оригіналів то і не мало б бути (???), а ці всі скани це воно і є. Круто. Mouzenidis мені минулого року страховку і ваучер оригінал дав. Фіг з ним. На щастя я з собою взяв ноут і модем, а також вияснили що у В є круглодобове інет кафе. Прийшлось пендзлювати назад у В, щоб надрукувати пару сторінок. Все ху.я, так як по прильоту ніяких бумажок нікому не було потрібно. Найшов той кіоск Мілленіума, сказав прізвище і готель і посадили у автобус. Дальше взагалі хохма. Оголосили по порядку список готелів, і сказали воділі гоу. Ясна річ, воділа русіш ніх ферштейн. А інгліш трохи знав. Русский челавєк 100% загубиться. Далі готель. На ресепшині, як потім взнав розуміють English, German, Italian (дві тьотки лише). Представляю собі як приходить наш чєловєг і щось намагається пояснити :D На щастя наших було одиниці. Яке щастя!!! А від відвертої дічІ Бог милував. При поверненні історія аналогічна приїзду. Воділа русіш нє шаріш. В аеропорту бачив цікаву історію. Сімейка з 4х людей, які крім рашин нічого більше не знають отрмали велику проблему коли поміняли гейт. Всі піпець у людей паніка. Хтось з черги на Київ, вирів уточнити в чому причина паніки. Виявилось що не можуть знайти гейт 12. Весело було за цим спостерігати.
Мораль сєй басні такова: якщо ви відповідаєте на запитання "Do you speak English?" - "Пошел на ху.", то користуватись послугами Мілленіума не варто. Може бути великий обломєц. Просто кажучи, треба було брати квиток KBP - HER мяу, трансфер у Ретимно там просто як двері. Знал бы прикуп, жил бы в Сочи... (с)
Про росачку напишу у відгуках.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення popTAB »

Чому при трансфері не було гіда від туркомпанії, русо-язичного? Те ти таку турфєрму відкопав, що навіть на гідові зекономили? Кар'я ж ніби рік як збанкрутіла :)))
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Rainbow »

Тарс, кажу ж Мілленіум.
Гід був, але
0) у визначений час лише у готелі (ну заглянув)
1) я не цікавився, так єдине питання яке мене цікавило, це час коли буде автобус назад.

Ще зїздив на одну екскурсію. Крітський вечір. І тут су-и зекономили, замовивши столи в передостанньому ряді. Ще я почив у автобусі зборище постсовкової бикоти, котру вже після дякої дози спирту тягне всіх чеченів мочити.

Що apl travel, що millenium t.c. одне одного варті. Врахуйте це надалі.
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення popTAB »

Якщо чесно, на навіть і не чув про такого оператора, відповідно і не розглядав їх варіанти
Rainbow
A380
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 січня 2011, 17:00
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Rainbow »

І не розглядай. Просто добав у чорний списоґ :)
Аватар користувача
dmtr
A380
Повідомлень: 1039
З нами з: 01 квітня 2010, 15:48
Звідки: SYD
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення dmtr »

кілька разів підступалися до пропозицій турфірм. чесн кажучи не скажу, що у них особливо дешевше або особливо дорожче було, радше ціни приблизно схожі з тим, що сам можеш знайти в ті самі дестинації (окрім місць куди скажені ціни на регулярні авіаквитки), питання лише в тому шо самі ми завжди знаходили набагато якісніші варіанти за ~ ті самі гроші.

а "все включено" я у всіх варіантах не люблю - починаючи від ресторанів з "all you can eat" і тд - досвід показує, що в таких випадках пропонують багато, але низької якості, але так багато, що звичайній людині стіки не треба. тому завжди виходить що сам ти не зекономиш, але забеспечиш якість вищу.

ну і часто у турфірм просто немає пропозиції, все ж таки там роблять масовий продукт (нічо поганого сказати не хочу), і якщо інтереси відрізняються від average, то для тебе пропозиції вже нема.
а якщо для тебе будуть індивідуально робити тур, то...хіба шо вони могли б зекономити тобі $ завдяки знижкам, що мають як оптові покупці квитків і готелів, але квитки КУДИ, готелі ДЕ - не чув про жодного клерка в турфірмі з хорошим смаком і фантазією, як і в гідів на місці.
тому наші шляхи не пересікалися з часів коли мені було 16 років :)
Аватар користувача
converj
A380
Повідомлень: 2948
З нами з: 05 листопада 2015, 14:14
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення converj »

Украинцы потеряли тысячи долларов: стало известно о масштабной афере известного турагенства
https://apostrophe.ua/news/society/acci ... tva/143319

TUI оказалась в центре скандала
ObiWanKenoby2

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення ObiWanKenoby2 »

В этом году летали и брали тур тоже якобы от туи. Оказалось, что приобрели у туроператора Makintour, который тоже по договору с ТУИ сотрудничает.

Сначала было страшно. На сайте ТУИ в разделе проверки тура он никогда не возникал- тура будто не было

Но в итоге все ок, слетали хорошо и без проблем

А туристов жалко. И репутацию ТУИ тоже. Считаю их лучшими в Украине
Турик
Airbus A319
Повідомлень: 183
З нами з: 04 червня 2018, 15:34
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Турик »

ObiWanKenoby2 писав: 13 жовтня 2018, 15:23 В этом году летали и брали тур тоже якобы от туи. Оказалось, что приобрели у туроператора Makintour, который тоже по договору с ТУИ сотрудничает.

Сначала было страшно. На сайте ТУИ в разделе проверки тура он никогда не возникал- тура будто не было

Но в итоге все ок, слетали хорошо и без проблем

А туристов жалко. И репутацию ТУИ тоже. Считаю их лучшими в Украине
Ну простите, жалобы на это агентство были не однократно, в кругах тур агентов Касьянова была на слуху и ТУИ об этом прекрасно знали- вывеску могли снять принудительно, что за бред? Если бы это был Джоин ап, то уже такое говно по трубам бы лилось(ну есть за что, конечно), но тут Туи жалко вы не правы. Лучшие это ТЕЗ тур.
Аватар користувача
AQS
A380
Повідомлень: 2718
З нами з: 01 лютого 2012, 03:07
Звідки: Kiev
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення AQS »

Турик писав: 13 жовтня 2018, 16:21
ObiWanKenoby2 писав: 13 жовтня 2018, 15:23 В этом году летали и брали тур тоже якобы от туи. Оказалось, что приобрели у туроператора Makintour, который тоже по договору с ТУИ сотрудничает.

Сначала было страшно. На сайте ТУИ в разделе проверки тура он никогда не возникал- тура будто не было

Но в итоге все ок, слетали хорошо и без проблем

А туристов жалко. И репутацию ТУИ тоже. Считаю их лучшими в Украине
Ну простите, жалобы на это агентство были не однократно, в кругах тур агентов Касьянова была на слуху и ТУИ об этом прекрасно знали- вывеску могли снять принудительно, что за бред? Если бы это был Джоин ап, то уже такое говно по трубам бы лилось(ну есть за что, конечно), но тут Туи жалко вы не правы. Лучшие это ТЕЗ тур.
Официально лучшим туроператором года (Choice of Year) уже 3 года подряд является Coral. Также в опроснике среди агентов на Turprofi также Coral. Tez tour сейчас на втором, хотя 3 года назад был первым.
Аватар користувача
Monarh
Airbus A319
Повідомлень: 146
З нами з: 04 березня 2012, 22:17
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Monarh »

Статья ни о чем. Главное пострашнее заглавие: "стало известно о масштабной афере известного турагенства" В самой статье же написано, что проблема с левым агентом а не TUI. Агентом может быть любое Тов или Чп за 10 -12 % от стоимости тура и вешать любые баннеры и вывески.
Заказывать только нужно у проверенных агентов. Неоднократно несколько лет подряд покупал путевки у Туи, всегда все ок! Отели, перелеты, трансферы.
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10222
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Sentry »

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 9/7124639/
Найбільший грецький туроператор Mouzenidis Travel припинив прийом і обслуговування нових клієнтів на території Греції у період з 18 по 26 червня.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві на сайті туроператора.

"Mouzenidis Travel А.Е. пропонує перенесення турів, заброньованих на зазначені дати, на період з 01.09.2021 і далі або на літній сезон 2022 року за тим самим ціновим каталогом", - йдеться у повідомленні.
Музенидис все?
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Ferrari »

Похоже на то. Я за 20 лет работы не помню, чтобы кто-то поднимался после такого факапа.
Могут, конечно, пойти по пути Томаса Кука, очистить баланс и вернуться, но это уже не то.
Berg-ded
Airbus A318
Повідомлень: 61
З нами з: 19 травня 2020, 09:23
Контактна інформація:

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення Berg-ded »

Тоді шкода людей та їхні гроші...
Аватар користувача
grzegorz
A380
Повідомлень: 1006
З нами з: 16 квітня 2020, 18:13
Звідки: LWO

Re: Отношение к тур фирмам

Повідомлення grzegorz »

А ще 9 червня бачив у них Крит від 156 Євро з особи, ще дуже здивувався такій ціні, вирішили на прощання трішки викачати грошей..
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей