Воровство на пляже

Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

v mene tut vnochi z plyazhu vkraly rukzak, a tam passport + residence permit. ne znaju jak zavtra povertatymus. kazhut wo Vueling mozhe posadyty z dovidkoju z politsiji, ale ja sumnivajus. Jakwo ni - to pojidu avtobusom...
Аватар користувача
popTAB
A380
Повідомлень: 7310
З нами з: 21 вересня 2010, 18:21
Звідки: 49°48′45″N 23°57′22″E
Контактна інформація:

Re: TAP - Transportes Aéreos Portugueses

Повідомлення popTAB »

Дурне запитання в даній неприємній ситуації, але що можна робити вночі на пляжі з рюкзаком?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: TAP - Transportes Aéreos Portugueses

Повідомлення Hoaxer »

popTAB писав:Дурне запитання в даній неприємній ситуації, але що можна робити вночі на пляжі з рюкзаком?
а здогадайтесь :grin: я знаю багатьох хто не нехтує купанням вночі, це діло кожного) прикол в тому що пляж-то порожній, рюкзак був залишений прямо перед очима на березі, захід у воду був на 5 хвилин з постійним eye-contact рюкзака. Ніхто нічого не помітив, в якийсь момент здалося що рюкзак на бік впав...

на щастя вдалося повернутись назад вуелінгом. з документів були: скарга з поліції, копія першої сторінки паспорту, фотографія дозволу на проживання. На щастя я згадав що все це у мене повинно бути на моєму gmail у папці "відправлене" - не прогадав. Дівчина з чекіну спочатку довго говорила з кимось головнішим за неї, а потім видала "ну ти ж зараз в Лісабоні живеш? ну так бігом забігай..." :oops:
Аватар користувача
dubno
Airbus A320
Повідомлень: 314
З нами з: 21 лютого 2009, 13:39
Звідки: Дубно
Контактна інформація:

Re: TAP - Transportes Aéreos Portugueses

Повідомлення dubno »

v mene tut vnochi z plyazhu vkraly rukzak, a tam passport + residence permit. ne znaju jak zavtra povertatymus. kazhut wo Vueling mozhe posadyty z dovidkoju z politsiji, ale ja sumnivajus. Jakwo ni - to pojidu avtobusom...
в мого другана, також на пляжі у Барсі вкрали телефон (моднячий)....
доплавався...
тому не ви одні, там певно на тому хтось добре заробляє...
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Собакевич »

прямо на городском пляже? в Барселонете?
Ну, это очень рискованно было - там что-либо ценное оставлять хотя бы на 3 минуты.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

ну тут зіграли роль 2 фактори:
1. мою пильність приспали (розніжили?) португальські пляжі. у них вони в цьому плані дуже безпечні, самі португали при розмові на цю тему дивуються "а що хтось речі кудись ховає речі?"
2. це було вночі, найближчі люди там були за метрів 100... речі були залишені буквально на березі, були без догляду секунд 20-30. інші 4 хвилини "пильнувалися" (пишу в лапках, бо відомо до чого це призвело).

сказали що таке вночі - доволі часте явище. в день там повно людей і поліції. вночі легше щось поцупити.

причому знайти хто це був - імхо реально. вночі там ушиваються індуси, які продають колу, окуляри, капелюхи (так, саме вночі...) поліція всі ці випадки фіксує, і нічого більшк.

сьогодні вже відновив банківськи картки та мобільну. післязавтра - дозвіл на проживання. Залишається сподіватися що все пройде добре і до відпустки я його отримаю
Аватар користувача
Собакевич
A380
Повідомлень: 1833
З нами з: 23 листопада 2010, 22:18
Звідки: DNK
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Собакевич »

Расскажете потом, сколько времени займет выдача паспорта Украины в консульских установах за кордоном. Хотя для туристов актуальнее будет узнать про сроки выдачи справки, по которой посадят в самолет, выпустят из закордонщины и впустят обратно на родину.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

Собакевич писав:Расскажете потом, сколько времени займет выдача паспорта Украины в консульских установах за кордоном. Хотя для туристов актуальнее будет узнать про сроки выдачи справки, по которой посадят в самолет, выпустят из закордонщины и впустят обратно на родину.
ну я написав листа в консульство, з питанням чи видають вони паспорти взагалі. Бо цілий минулий рік не видавали. Старого формату заборонено видавати, а для того аби видавати нові, треба ж "обладнання" - комп*ютер та фотоапарат, а сам паспорт друкують в Бортничах здається (біля м. Бориспільська).

в мене є другий паспорт, тому я цим не дуже переймаюсь. В крайньому випадку зроблю під час мого дводенного візиту до Києва у серпні.

ціни мені їх дуже подобаються http://www.mfa.gov.ua/portugal/ua/3469.htm

для порівняння, португальський закордонний паспорт коштує від 50 до 90 євро. Максимальний срок видачі - 5 днів :)
Залізний Фелікс
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 20:48
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Залізний Фелікс »

В мене отримання нового паспорта у паризькому консульстві в 2009 році зайняло десь 30 хвилин, плюс може ще година на "туди-сюди" - типу стояння в черзі і т.і. Паспорт ще дуже старого зразка зі вклеєною фоткою, але проблем на кордонах в мене ніколи не виникало (навіть в США). Коштувало це мені 150 євро. Інший запропонований варіант був 75 євро і паспорт за 2 тижні, але я живу не в Парижі і подорож туди-назад це десь приблизно ті ж самі 75 євро.
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення AlexK »

Собакевич писав:Расскажете потом, сколько времени займет выдача паспорта Украины в консульских установах за кордоном. Хотя для туристов актуальнее будет узнать про сроки выдачи справки, по которой посадят в самолет, выпустят из закордонщины и впустят обратно на родину.
В 2004-м такая ситуация была с коллегой во Франции. В Париже справку выдали достаточно быстро (пришли, заявили, через час вернулись и забрали). По справке выпустили из Франции и пустили в Украину, потом он сделал новый паспорт.
Аватар користувача
de-bugger
Airbus A340
Повідомлень: 999
З нами з: 21 лютого 2010, 01:41
Звідки: FKB/EDSB
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення de-bugger »

что там пляж, у знакомых (пожилая супружеская пара) рюкзак выдрали из рук прямо в городе когда они разинув рты рассматривали la sagrada familia... :-(
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

судячи з розповідей друзів, та того що нарив в інтернеті - в цьому плані Барселона - небезпечне місто, де з крадіжками у туристів боротися і не збираються

про паспорт у Парижі у 2009 - в 2010 було розпорядження про заборону видачі паспортів з вклеєнеми фото. Інші консульства робити не здатні. Заборонити - заборонили, а як людям робити паспорти - не відомо. Не знаю чи зараз ситуація змінилась, шукаю. Відправив їм емейла, подивимось чи дадуть відповідь
Залізний Фелікс
Airbus A318
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 20:48
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Залізний Фелікс »

Hoaxer писав:в 2010 було розпорядження про заборону видачі паспортів з вклеєнеми фото
Ну тоді це означає, що мені пощастило. Але в принципі був приємно здивований тим як до мене поставились у консульстві. При чому я їм зателефонував у суботу і мені віповіли і поснили, що треба робити в такому випадку.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

Залізний Фелікс писав:
Hoaxer писав:в 2010 було розпорядження про заборону видачі паспортів з вклеєнИми фото
Ну тоді це означає, що мені пощастило. Але в принципі був приємно здивований тим як до мене поставились у консульстві. При чому я їм зателефонував у суботу і мені віповіли і поснили, що треба робити в такому випадку.
сорі за очепятку. в мене чомусь кнопка "редагувати" зникла...

ось оголошення на консульстві в Лісабоні
http://www.mfa.gov.ua/portugal/ua/30737.htm

ось матеріал по паспортній темі... http://newsru.ua/ukraine/17jun2010/passportvb.html
вася грицак (типу власник ЄДАПСу, що виготовляє нові паспорти) був проти аби знову дозволили друк старих паспортів
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

i'm totally fucked up...
пішов сьогодні відновлювати мій дозвіл на проживання. швидко прийняли усі документи, вже збирались відправити до каси аби сплатити вартість дублікату, коли влітає "головний" кричить моє ім*я, і що у мене "великі проблеми".

виявляється ідіоти в поліції Барселони занесли мій НОРМАЛЬНИЙ паспорт, який не було вкрадено і номер якого я дав для ідентифікації, до переліку вкрадених паспортів. Хоча я тоді 20 раз їх перепитав про це бо мав підозри що вони ну... не дуже уважно ставляться до своєї роботи. Повна ж.... Дозвіл на проживання без паспорту не зроблять. Відправили в посольство Іспанії, аби зв*язатись з іспанською поліцією, там мене відправили подалі, сказали - громадянин україни? звертайся у своє посольство в... Мадриді. Нічим не можемо допомогти. Попросив знайомого іспанця зателефонувати в той поліцейський відділок в Барселоні - відправили, сказали що аби скасувати "крадіжку" треба особисто приїхати в Барселону. Потім я особисто зателефонував туди, полаявся з ними ламаною іспанською - сказали відправити факсом 1у сторінку паспорту, написавши що хочу сказувати заяву про крадіжку. Відправив, через годин піду до ВВІРу спитати чи паспорт вже не в чорному списку.

найгірше те що з 27 числа в мене відпустка, я вже придбав 8 перельотів (в т.ч. 2 з проходженням кордону Катовіце-Жуляни-Катовіце). Дозвіл на проживання роблять 2 тижні. Якщо в мене не приймуть сьогодні документи то........................ от так невезіння.
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

продовження серіалу!

отже, номер мого паспорту (який не вкрали), помилково внесли до SISі (schengen information system), саме номер паспорту, не плутати з ім*ям.
аби витягти звідси неправдиві дані про себе, в кожній країні-члені шенгенської угоди є "комісія с захисту персональних даних", куди необхідно прийти с заявою про те, що хочете зробити витяг про себе з бази даних і побачити всю інформацію про вас яка міститься там, або речі, пов*язані з вами. Там же пояснюєте чому прийшли і навіщо це робите. Португальський "кабінет" знаходиться прямо навпроти місцевого Парламенту. Відвідувачів там нуль, працює дві тьоті. Мою заяву прийняли і сказали що розгляд триває від 2 до 6 тижнів (парадокс, помилково внести дані може будь-хто через заяву в поліцію за 20 хвилин, а витягти дані про самого себе маючи на руках паспорт дійсний до 2016 року - до 6 тижнів). Пообіцяли "пришвидшити".

Невеличкий відступ: по своїм каналам дізнався що вони взагалі можуть це тягнути місяцями, добре хоч прийняли та пообіцяли допомогти, знаю історію з поляками, де людей ні за що, через міліцейську помилку депортували до України (вони їхали машиною з ЄС через Польшу) і заборонили на 3 роки в*їзд до ЄС (люди жили в Португалії 10 років абсолютно легально), так от поляки просто вмили руки (тобто їх "кабінет с захисту персональних даних").

Вчора ходив у наше консульсьтво - зранку під дверима було десь 60 чоловік. Черги ніякої, все в купі. Але розмови про те що штат там жлобський не підтвердилися - всі на диво приємні та чемні, а от одна третина відвідувачів поводили себе просто по-скотськи. Паспорт мені не зробили, сказали що буде довго через те що один з паспортів було вкрадено і, аби зробити паспорт замість того що внесли у SIS, його також треба "втратити". Консульство в свою чергу повинно зв*язатися з ГІРФО і повідомити що паспорт втрачено, а потім отримати від них відповідь що він в Україні всюди пробитий як втрачений. Це може тривати до.... 6 місяців. Консул порадила зробити посвідчення на повернення до України і зробити новий паспорт там, або сидіти безвилазно з Португалії, поки "кабінет с захисту персональних даних" не витягне номер мого паспорту з SIS.

Отже я зробив це посвідчення - зайняло хвилин 20. Візуально нагадує "розкладний" паспорт, з терміном дії на 1 місяць. Має серійний номер паспортного формату. Більше того, має 2 сторінки для особливих відміток і 4 сторінки для віз! Коштує 30 євро.

Оскільки ця штука дуже схожа на паспорт я вирішив піти до служби міграції і спробувати попросити з цим посвідченням дублікат дозволу на проживання (ДНП) (оскільки з паспортом який у SIS його не видавали) - дякувати людяним співробітникам - вони прийняли посвідчення і я вже очікую свою картку ДНП!

Ще одна додаткова витрата - довелось вчора придбати на наступний тиждень квиток на прямий рейс МАУ - Лісабон - Київ за 280 євро :( в одну сторону. Тим самим я буду в Києві 7 замість 3 днів і, теоретично, отримаю новий паспорт.

Назад сподіваюсь повернутись через Катовіце, тими квитками що я придбав раніше в рамках свого "євротуру". Квитки Лісабон-Мадрид-Прага та Катовіце-Київ вилітають у трубу.

П.С. ще одне, з паспортом, номер якого внесено у SIS як вкрадений, ні в якому разі не можна перетинати кордон з ЄС, одразу посадять і депортують (навіть не дивлячись на те, що ви - це ви, а паспорт зі строком дії на багато років вперед). Більше того, велика вірогідність що ваше ім*я засунуть у SIS до переліку "злочинців" с забороною в*їзду до ЄС на 3 роки. Тому, бережіть номер свого паспорту, бо будь-яка людина, знаючи його, може піти в поліцію і заявити його як "втрачений". А бюрократична машина співчуття не має
Аватар користувача
AlexK
A380
Повідомлень: 4760
З нами з: 04 травня 2010, 01:47
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення AlexK »

Hoaxer писав:Квитки Лісабон-Мадрид-Прага та Катовіце-Київ вилітають у трубу.
Чи буде спроба повернути аеропортівські збори за невикористані квитки (по "невозвратних" тарифах, як я розумію)?
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

AlexK писав:
Hoaxer писав:Квитки Лісабон-Мадрид-Прага та Катовіце-Київ вилітають у трубу.
Чи буде спроба повернути аеропортівські збори за невикористані квитки (по "невозвратних" тарифах, як я розумію)?
це лоукости. В рамках відпустки я придбав 8 квітків по маршруту Лісабон-Мадрид-Прага Катовіце-Київ-Катовіце Будапешт-Рим-Брюсель-Фару. Всі лоукости, сумарно десь 220 євро вийшли. Тому повертати нічого не вийде. Лісабон-Мадрид easyJet, Мадрид-Прага WizzAir, Катовіце-Київ - самі знаєте :)

Будапешт-Рим - WizzAir
Рим-Брюсель та Брюсель-Фару - RyanAir
Востаннє редагувалось 19 липня 2011, 14:28 користувачем Hoaxer, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
uahero
Airbus A340
Повідомлень: 890
З нами з: 02 листопада 2010, 10:05
Звідки: ARN <- KBP <- HRK
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення uahero »

как все сложно
А за 10 лет в Португалии гражданство получить нельзя?
Удачи с документами. В Киеве за деньги паспорт за день сделать можно ;)
Hoaxer
Airbus A330
Повідомлень: 515
З нами з: 01 вересня 2009, 14:05
Звідки: Київ-Лісабон
Контактна інформація:

Re: Воровство на пляже

Повідомлення Hoaxer »

uahero писав:как все сложно
А за 10 лет в Португалии гражданство получить нельзя?
Удачи с документами. В Киеве за деньги паспорт за день сделать можно ;)
дякую :)

ну це ви не мені кажіть :) я тут лише півтора роки ;) взагалі громадянство можна просити після 6 років легального проживання (рахується будь-яка віза довгострокова, окрім туристичної). 3 роки якщо перебуваєте у шлюбі або "civil union" з громадянином Португалії.

цікавий феномен до речі, вчора поки стояв в черзі спілкувався з місцевими "заробітчанами", так от, вони всі живуть тут по 10 років (з довгостроковими постійними дозволами на проживання), і ніхто НЕ ХОЧЕ брати громадянство. Вони типу дуже патріотичні ("але ж у нас заборонено 2 громадянства мати? то ж моя Україна, як я можу!") і думають що якщо вони тут в кредит придбали квартири, то ніхто їх звідси не зможе витурити... Той факт що в Португалії подвійне громадянство дозволене, і місцеві органи ніяк українську сторону не повідомляють про набуття громадянства вони не розуміють.

так, я у грудні робив за 3 дні... той що вкрали. Документи вже вдома в Києві лежать зібрані. Думаю прилечу о 5 ранку, поїду додому (політ о 5:40 ранку ж начеб-то ходить?), і одразу на Палац Спорту робити паспорт.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Amazon [Bot] і 23 гостей