Украинский сертификат о вакцинации

seb11
Airbus A318
Повідомлень: 22
З нами з: 06 квітня 2014, 19:40
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення seb11 »

Oleksii писав: 27 жовтня 2021, 12:01
seb11 писав: 27 жовтня 2021, 09:33 Добрый день. Подскажите, может я пропустил эту инфу, у меня есть бумажка (справка, сертификат или как это правильно называется) от врача, о прохождении полной вакцинации (указана какая вакцина, даты, печати есть). На ней нет QR кода. Могу ж я с это справкой пересекать границу, ездить в транспорте, летать в самолетах?
Добрый день. Некоторые страны принимают только цифровые сертификаты, но для большинства подойдёт и бумажный с мокрыми печатями. Также Вы можете зайти на портал Дия и сгенерировать для себя бумажный серификат с QR-кодом.
т.е. я правильно понимаю, что если у меня есть бумажный сертификат от врача с мокрыми печатями и страна въезда принимает его, то я могу не заморачиваться с генерацией сертификата из Дии с QR кодом?
Аватар користувача
Sentry
модератор
Повідомлень: 10223
З нами з: 12 грудня 2011, 12:10
Звідки: KBP, MEL
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Sentry »

seb11 писав: 27 жовтня 2021, 16:31 т.е. я правильно понимаю, что если у меня есть бумажный сертификат от врача с мокрыми печатями и страна въезда принимает его, то я могу не заморачиваться с генерацией сертификата из Дии с QR кодом?
В целом да. Единственное, могут быть нюансы с доступом в места, требующие подтверждения вакцинации внутри страны. Вы будете им показывать нестандартный (для них) документ, и есть вероятность нарваться на тех, кто не поверят, что это настоящий документ. Так что для подстраховки я бы имел код из приложения в Дие. Да и это банально удобнее - телефон достать всегда быстрее. Но это скорее бонус, чем обязательно, если страна принимает сертификат без QR кода, то нашего сертификата от врача должно хватить.

Главное, чтобы требования к сертификату не поменялись в последний момент или в процессе поездки.
Аватар користувача
Deep
Airbus A319
Повідомлень: 275
З нами з: 24 березня 2021, 14:22
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Deep »

seb11 писав: 27 жовтня 2021, 16:31
Oleksii писав: 27 жовтня 2021, 12:01
seb11 писав: 27 жовтня 2021, 09:33 Добрый день. Подскажите, может я пропустил эту инфу, у меня есть бумажка (справка, сертификат или как это правильно называется) от врача, о прохождении полной вакцинации (указана какая вакцина, даты, печати есть). На ней нет QR кода. Могу ж я с это справкой пересекать границу, ездить в транспорте, летать в самолетах?
Добрый день. Некоторые страны принимают только цифровые сертификаты, но для большинства подойдёт и бумажный с мокрыми печатями. Также Вы можете зайти на портал Дия и сгенерировать для себя бумажный серификат с QR-кодом.
т.е. я правильно понимаю, что если у меня есть бумажный сертификат от врача с мокрыми печатями и страна въезда принимает его, то я могу не заморачиваться с генерацией сертификата из Дии с QR кодом?
Не зовсім. Краще "заморочитися" та згенерувати. Хто його знає, як воно буде, щоб потім не гризли лікті...
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

И тут снизу постучали

На ринку у Маріуполі заборонили відвідувати громадську вбиральню тим, хто не має "зеленого сертифіката" від COVID-19.

Cкористатися вбиральнею зможуть тільки ті, хто:

- пройшов повну чи часткову вакцинацію;
- мають негативний результат тестування на COVID-19;
- документ про одужання.
На оголошені зазначено, що таке рішення ухвалила адміністрація ринку Центрального.
stalbiyapilotom
Airbus A318
Повідомлень: 11
З нами з: 25 жовтня 2021, 11:26
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення stalbiyapilotom »

stalbiyapilotom писав: 27 жовтня 2021, 13:27 да я все это понимаю. я просто говорю о том, что если эта мадам-врач не внесла в базу данные о первой дозе, то каким же чудесным образом появится QR код после второй дозы. У меня сейчас нет возможности искать ее, я и так в больницу со страхом ходил подцепить в очереди что-то
Если Ваш врач не внесла информацию о первой дозе, то никаким волшебным образом она там не появится, если Вы не приложите к этому усилий. Советы Вам уже дали. Если Вы боитесь идти в больницу, то можно воспользоваться телефоном (как, например, поступил я). Вы можете проверить наличие информации о вакцинации в Хелси.
[/quote]

да я и в хелси только сейчас зарегистрировался. там тоже ничего нет
Аватар користувача
katso
Airbus A340
Повідомлень: 919
З нами з: 11 листопада 2015, 13:44
Звідки: IEV
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення katso »

Ferrari писав: 27 жовтня 2021, 16:56 На оголошені зазначено, що таке рішення ухвалила адміністрація ринку Центрального.
Да, администрациям открыли "ящик Пандоры" которым они с радостью пользуются.
Вот объява на двери ДЮЦ, интересное я подчеркнул красным :oops:
Вкладення
2 - копия.jpg
Аватар користувача
Ferrari
A380
Повідомлень: 4662
З нами з: 01 квітня 2020, 09:45
Звідки: HRK
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Ferrari »

Да, наши администрации бюрократию очччень уважают
Аватар користувача
AZP
A380
Повідомлень: 1506
З нами з: 23 липня 2019, 14:27
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення AZP »

Ferrari писав: 27 жовтня 2021, 16:56 На ринку у Маріуполі заборонили відвідувати громадську вбиральню тим, хто не має "зеленого сертифіката" від COVID-19.
Теперь непривитые обоср...пардон, загадят забор рынка.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

В Нідерландах аналогічно: кава на терасі без сертифікату, а сходити в туалет кафе - це вже приміщення, покажи сертифікат.
mmyykkoollaa
A380
Повідомлень: 1149
З нами з: 07 вересня 2016, 05:38
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mmyykkoollaa »

Sentry писав: 27 жовтня 2021, 16:41 Главное, чтобы требования к сертификату не поменялись в последний момент или в процессе поездки.
в некоторых странах, кстати, у кода есть срок действия (около месяца) - в Украине так? Надо не забывать генерировать новый код
katso писав: 27 жовтня 2021, 17:10 Да, администрациям открыли "ящик Пандоры" которым они с радостью пользуются.
В других странах сейчас с сертификатами даже более тотальная, чем в Украине. Во Франции, например, без них никуда

Интересно другое - знакомые во Франции говорят, что "всё почти вернулось в норму". Т.е. сертификатыне воспринимаются как помеха. Это значит, что сертификаты могут быть очень надолго
Аватар користувача
ABC
Airbus A330
Повідомлень: 564
З нами з: 24 грудня 2017, 10:28
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення ABC »

Міністерство цифрової трансформації готує серію оновлень електронної системи охорони здоров'я, що дозволить зменшити кількість помилок, через які громадянам не вдається генерувати Covid-сертифікати на порталі "Дія".
Джерело: віцепрем'єр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров "Найскладніший виклик зараз — це мінімізувати помилки лікарів при занесенні даних про вакцинацію, через які ми маємо жахливу конверсію — не можемо видати сертифікат усім охочим і маємо величезний негатив наших користувачів.

Ключова проблема в тому, що за законодавством помилку може виправити тільки лікар, який робив вакцину і підписав запис своїм електронним підписом. Але в жодному разі не можна тут звинувачувати лікарів, вони зараз працюють у найскладніших умовах, а правила формування сертифікату є новими та непростими".
https://www.pravda.com.ua/news/2021/10/27/7311858/
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

В мене в Дії не відображається податковий номер - написано, не пройшов перевірку.
Бо ім'я написане з помилкою (в мене просте українське ім'я Михайло, ніякого космосу).
Тому я ще можу пробачити помилки лікарям, а от помилки подаківців - ні.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

mischko писав: 27 жовтня 2021, 18:54 В мене в Дії не відображається податковий номер - написано, не пройшов перевірку.
Бо ім'я написане з помилкою (в мене просте українське ім'я Михайло, ніякого космосу).
Тому я ще можу пробачити помилки лікарям, а от помилки подаківців - ні.
То не помилки податківців, то рівень кваліфікації "спеціалістів" Мінцифри. В мене також таке було, коли авторизовувався по закордонному паспорті. Програма підтягує латиницю і перекладає. :smile: В результаті дані не синхронізовуються.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Взагалі в Україні з сертифікатами якась фігня. В додатку Дія можна отримати електронний внутрішній і міжнародний сертифікат, на порталі тільки міжнародний можна роздрукувати. Водночас МОЗ вказує, що міжнародний сертифікат діє на рівні з внутрішнім. Навіщо плодити сертифікати?
Роз'яснення МОЗ взагалі на голову не налазять - "В Україні ж - внутрішнім та міжнародним COVID-сертифікатом можна користуватися рівноправно. Але, щоб користуватися міжнародним, потрібно мати при собі також паспортний документ". А внутрішній сертифікат хіба з фото? Для цього сертифікату не потрібен паспортний документ? :smile:
Побував на курсах в Трускавці і можна займати вакантні посади в МОЗ. :smile:
OleYur
Airbus A318
Повідомлень: 70
З нами з: 23 січня 2018, 10:31
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення OleYur »

Liubko писав: 28 жовтня 2021, 02:03 А внутрішній сертифікат хіба з фото?
так, з фото
Але схема використання внутрішнього (usecase) дійсно не зрозуміла, враховуючи те, що він є тільки в Дії, а там є інші документи з фото (у випадку, якщо в Дії нема документа з фото, то і сертифіката отримати не вдасться)
Можливо, роздруківка зі смартфона 'в дорозі', тоді має сенс
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

OleYur писав: 28 жовтня 2021, 06:49 так, з фото
Ви чого? На внутрішньому сертифікаті в паперовій формі немає фото.
В дії підтягує фото з паспорта, хоча сенсу в цьому немає, бо паспорт також є в додатку.
В будь-якому випадку, чи електронний з фото, чи паперовий з підписом лікаря - сертифікат не є документом, який посвідчує особу.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Liubko писав: 28 жовтня 2021, 00:52 То не помилки податківців, то рівень кваліфікації "спеціалістів" Мінцифри. В мене також таке було, коли авторизовувався по закордонному паспорті. Програма підтягує латиницю і перекладає. :smile: В результаті дані не синхронізовуються.
Так, я авторизувався по закордонному паспорту. А якщо б в мене був банківський рахунок в Україні - воно би підтягнуло коректно? Чи айді-картка?
Що робити? Я писав в Дію, вони сказали писати в податкову.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

mischko писав: 28 жовтня 2021, 09:48 Так, я авторизувався по закордонному паспорту. А якщо б в мене був банківський рахунок в Україні - воно би підтягнуло коректно? Чи айді-картка?
Що робити? Я писав в Дію, вони сказали писати в податкову.
Я авторизовувався через приват24, підтягує все коректно і дані синхронізувалися.
Аватар користувача
mischko
A380
Повідомлень: 11281
З нами з: 15 листопада 2013, 14:12
Звідки: AMS
Контактна інформація:

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення mischko »

Ясно, треба робити собі айді-картку і пробувати авторизуватися по ній. Проблема не на стороні податкової, що вже добре.
Liubko
Airbus A340
Повідомлень: 803
З нами з: 13 квітня 2020, 20:29

Re: Украинский сертификат о вакцинации

Повідомлення Liubko »

Правовий момент. Згідно ст. 7 Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" якщо автором створюються ідентичні за документарною інформацією та реквізитами електронний документ та документ на папері, кожен з документів є оригіналом і має однакову юридичну силу. Я так розумію, що "автор" не читає законодавство.
Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей